facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Komplety piłkarskie dla dzieci – jak wyposażyć dziecko w niezbędną odzież?

Komplety piłkarskie dla dzieci – jak wyposażyć dziecko w niezbędną odzież?

Jedną z zalet, które odkrywa się w przypadku wyposażania dziecka uczęszczającego do szkółki piłkarskiej jest to, że tak naprawdę nie jest to drogi sport. Na samym początku przygody z piłką dziecko potrzebuje niewiele, a większość budżetu pochłoną zapewne profesjonalne i dobre buty – na tym nie można oszczędzać. Nowoczesne komplety piłkarskie to zwykle koszulka piłkarska z nadrukiem i wygodne spodenki, które mają spójną kolorystykę dla całej drużyny. Stroje dla dzieci nie muszą być bardzo drogie, żeby zachwycać swoją jakością i funkcjonalnością. Warto celować w polskie marki sportowe, które nierzadko przewyższają klasą i jakością wykonania znane sportowe marki. Najlepsi producenci odzieży sportowej, oferują nawet bezpłatną usługę sublimacji! Dzięki temu, koszulki piłkarskie z nadrukiem dla drużyny juniorów są dostępne w naprawdę bardzo atrakcyjnej cenie.


Trening piłki nożnej dla dzieci – co spakować do torby treningowej?

Każdy trening piłki nożnej dla dzieci wymaga zaangażowania ze strony dziecka i uważności rodzica. Do torby koniecznie trzeba spakować odpowiednie buty na zmianę, wymagane przez klub lub szkółkę stroje piłkarskie, a na oficjalne mecze – stroje piłkarskie z nadrukiem (numerem, nazwą klubu itp.). Dobrze jest wyposażyć dziecko w dwa rodzaje skarpet – długie getry piłkarskie dla dzieci i krótkie skarpety. Opcjonalnie – w chłodniejsze dni można dołożyć bluzę piłkarską lub dresy. Bardzo ważne jest również wyposażenie dziecka w drobną przekąskę i butelkę wody. Eksperci zalecają dziecku picie płynów przed, podczas i po ćwiczeniach i zabawach, nawet w chłodne dni. Ma to na celu uniknięcie odwodnienia lub, co gorsza przegrzania. Chociaż najlepsze stroje piłkarskie dla dzieci są wykonane z przewiewnych, poliestrowych dzianin, które przyjemnie chłodzą ciało podczas wysiłku – organizm dziecka bez regularnego nawadniania może mieć trudności z utrzymanie optymalnej temperatury ciała. Trening piłkarski dla dzieci oparty jest na zwiększonej aktywności fizycznej – komplety piłkarskie muszą zapewniać dzieciom wygodę i komfort, a także nie ograniczać ruchów ich ciała.


Jakie buty na trening piłkarski?

Jeśli dziecko ma ćwiczyć na hali musi mieć buty z gumową, niebrudzącą podeszwą. Tak naprawdę, do czasu ukończenia 8 lub 9 lat - dziecko nie potrzebuje nawet specjalnych butów piłkarskich i doskonale sobie poradzi z każdym rodzajem butów sportowych o ile pasują i zapewniają dobre wsparcie dla stopy. Wiele osób zastanawia się, dlaczego stroje sportowe dla dzieci trenujących piłkę nożną uzupełniane są o wysokie getry piłkarskie dla dzieci. Piłka nożna to zdecydowanie sport kontaktowy. Ochraniacze piszczeli pomagają zmniejszyć ryzyko kontuzji kości piszczelowej, trzeciego najbardziej prawdopodobnego obszaru ciała, który jest narażony na uszkodzenie podczas gry.


Koszulka piłkarska z nadrukiem – ważny element charakteryzujący stroje piłkarskie dla dzieci

Stroje piłkarskie z nadrukiem lub sama koszulka piłkarska z nadrukiem powinny być jednolite dla całej drużyny. Jeśli ma się możliwość wyboru metody nadruku, warto skłonić się ku temu wykonanego metodą sublimacji. Jest ona trwała – nadruk nie jest naklejona na powierzchnię materiału, ale staje się częścią dzianiny. Mimo częstego prania i intensywnego użytkowana nie popęka i nie straci swojej barwy. Najlepsze stroje piłkarskie dla dzieci są obecnie mini wersjami „dorosłych”, profesjonalnych kompletów piłkarskich. Dzięki nim i pozostałym akcesoriom – trening piłkarski dla dzieci jest komfortowy i bezpieczny.

 

 

Źródło: pehasports.com

Dodano: 2019-11-30 20:22:09


stroje piłkarskie dla dzieci  komplety piłkarskie  koszulka piłkarska z nadrukiem  stroje sportowe dla dzieci  trening piłkarski dla dzieci 

Komentarze


I Liga Futsalu, gr. południowa

AZS UMCS Lublin
3:3
FC Siemianowice Śląskie
25.01.2020
13:30
Marfarbex Busko Zdrój
6:0
Heiro Rzeszów
25.01.2020
18:00
Profisport Wrocław
5:8
BSF Bochnia
26.01.2020
15:30
Futsal Nowiny
6:2
GKS Futsal Tychy
26.01.2020
18:45
Sośnica Gliwice
3:4
GKS Komprachcice
26.01.2020
17:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

Sparta Spytkowice
4:13
Unia Tarnów
25.01.2020
 
AZS UEK Kraków
4:2
BSF Busko Zdrój
26.01.2020
17:00