facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zmiany w sztabie szkoleniowym Wisły

Mariusz Jop zostanie szkoleniowcem rezerw Białej Gwiazdy, zastępując Adriana Filipka, który przejmie drużynę CLJ U-18. Obaj trenerzy wciąż będą ściśle współpracować z pierwszym zespołem Wisły, pracując nad rozwojem młodzieży.

Dalsza praca Marcina Pluty w krakowskim Klubie, dotychczasowego opiekuna juniorów, zależeć będzie od wyników prac strategicznych nad Akademią.
Dotychczasowy trener bramkarzy pierwszego zespołu Artur Łaciak będzie odpowiadać za szkolenie golkiperów w CLJ U-18. Obok pracy z występującymi na tej pozycji zawodnikami juniorów starszych, współtworzyć będzie także dział skautingu krakowskiego Klubu.

Od pełnienia obowiązków w klubie z Reymonta odsunięty został Wojciech Żuchowicz, który nie będzie dłużej piastować funkcji trenera przygotowania fizycznego pierwszej drużyny Białej Gwiazdy. Całkowitą odpowiedzialność za ten obszar przejmie Leszek Dyja. Przyszłość trenera Żuchowicza zostanie określona wkrótce.

 

 

Źródło: wisla.krakow.pl

Dodano: 2019-11-27 15:37:22


Zobacz też: PKO Ekstraklasa

Wisła K. 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Raków Częstochowa
1:2
Zagłębie Lubin
04.07.2020
15:00
Lech Poznań
2:1
Legia Warszawa
04.07.2020
17:30
Lechia Gdańsk
0:3
Cracovia Kraków
04.07.2020
20:00
Pogoń Szczecin
2:2
Jagiellonia Białystok
05.07.2020
15:00
Piast Gliwice
1:0
Śląsk Wrocław
05.07.2020
17:30
Wisła Płock
:
Górnik Zabrze
06.07.2020
18:00

Fortuna I Liga

Miedź Legnica
2:2
GKS Tychy
04.07.2020
12:40
Warta Poznań
1:2
Puszcza Niepołomice
04.07.2020
17:40
Stal Mielec
1:1
Odra Opole
04.07.2020
15:10
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Stomil Olsztyn
05.07.2020
15:10
Olimpia Grudziądz
1:2
GKS Bełchatów
05.07.2020
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
4:2
Radomiak Radom
05.07.2020
12:40
Wigry Suwałki
2:0
GKS Jastrzębie
05.07.2020
17:40

II liga

Legionovia Legionowo
5:2
Gryf Wejherowo
04.07.2020
12:00
Elana Toruń
1:2
GKS Katowice
04.07.2020
20:08
Stal Stalowa Wola
3:0
Górnik Polkowice
04.07.2020
17:00
Stal Rzeszów
2:1
Bytovia Bytów
05.07.2020
17:00
Pogoń Siedlce
3:1
Widzew Łódź
05.07.2020
17:00
Lech II Poznań
2:0
Resovia Rzeszów
05.07.2020
17:00
Skra Częstochowa
2:1
Błękitni Stargard
05.07.2020
17:30
Górnik Łęczna
1:0
Olimpia Elbląg
05.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
1:0
Znicz Pruszków
05.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny