facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

PAPN Cup 2019 (foto)

PAPN Cup 2019 (foto)

W minioną niedzielę w krakowskiej Tauron Arenie odbyła się V edycja halowego turnieju PAPN CUP. W tym roku turniej został zorganizowany w dwóch kategoriach wiekowych 2012 oraz 2011. Drużyny rywalizowały na dwóch boiskach co pozwoliło na to że, w turnieju gościliśmy 20 drużyn i ponad 200 uczestników.
 
Choć turniej miał charakter towarzyski, warto podkreślić postawę sportową w roczniku 2012 zawodników gospodarzy PAPN Kraków a w roczniku 2011 zawodników Cracovii.
 
W tym roku obchodzimy 5 urodziny Akademii i chcieliśmy przy tej okazji zorganizować nasz halowy turniej PAPN CUP w ciekawym miejscu. Myślę że plan się udał, a dodatkowo dla młodych zawodników gra w Tauron Arenie była także fajną atrakcją – Michał Peterman / Koordynator PAPN   
 
 
 
W PAPN Cup 2019 zagrali:
 
W roczniku 2012: PAPN, Biali Biały Dunajec, Polonia Kraków, Star Starachowice, Garbarnia Kraków, Wanda Kraków, FA Lubaczów, Jadwiga Kraków, Gwarek Wieliczka.
 
W roczniku 2011: PAPN, Cracovia, Dunajec Nowy Sącz, Tarnovia, Proszowianka Proszowice, Sparta Katowice, Polonia Kraków, Wanda Kraków, Clepardia Kraków, Star Starachowice,
 
 
 
Wyróżnienia indywidualne:
 
Rocznik 2012:
 
Biali Biały Dunajec – Michał Niemiec
 
PAPN Kraków – Olivier Peterman
 
Polonia I Kraków – Mikołaj Michnej
 
Polonia II Kraków – Jan Kowal
 
Star Starachowice – Piotr Raczyński
 
Garbarnia Kraków – Alan Daleki
 
Wanda Kraków – Karol Sroczyński
 
UKS FA Lubaczów – Kajetan Trojnar
 
Jadwiga Kraków – Leon Czarnik
 
Gwarek Wieliczka – Adrian Krajkowski
 
 
 
Rocznik 2011:
 
PAPN Kraków – Bartosz Strzelecki
 
Cracovia – Maciej Jelonek
 
Dunajec N.Sącz – Kacper Szostak
 
Tarnovia – Kacper Dychtoń
 
Wanda Kraków – Tobiasz Gębala
 
Polonia Kraków – Hubert Budych
 
Star Starachowice – Antoni Szukiel
 
Proszowianka – Marcel Mazurek
 
Clepardia Kraków – Jakub Szlachta
 
Sparta Katowice – Grzegorz Laszczyk
 
 
 
Turniej był współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków w ramach projektu „Zdrowo i sportowo Football CUP 2019”

 

 

Źródło: PAPN

Dodano: 2019-11-27 11:12:35


Galeria zdjęć

 

papn 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
:
Piast Gliwice
05.06.2020
18:00
Górnik Zabrze
:
Lechia Gdańsk
05.06.2020
20:30

Fortuna I Liga

Stomil Olsztyn
0:0
Chrobry Głogów
02.06.2020
18:00
GKS Bełchatów
0:3
Sandecja Nowy Sącz
02.06.2020
18:10
Puszcza Niepołomice
1:0
Chojniczanka Chojnice
02.06.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:0
Wigry Suwałki
02.06.2020
20:00
Miedź Legnica
1:2
Stal Mielec
02.06.2020
20:40
Olimpia Grudziądz
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
03.06.2020
20:40
GKS Jastrzębie
:
Warta Poznań
03.06.2020
18:10
Radomiak Radom
:
Odra Opole
04.06.2020
18:10
GKS Tychy
:
Zagłębie Sosnowiec
04.06.2020
20:40
Chrobry Głogów
:
GKS Bełchatów
05.06.2020
20:10
Stal Mielec
:
Puszcza Niepołomice
05.06.2020
17:40
Wigry Suwałki
:
Miedź Legnica
05.06.2020
15:30

II liga

Elana Toruń
1:4
Stal Rzeszów
03.06.2020
17:00
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
03.06.2020
20:05
Lech II Poznań
2:2
Garbarnia Kraków
03.06.2020
17:00
Resovia Rzeszów
1:1
Błękitni Stargard
03.06.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Skra Częstochowa
03.06.2020
19:10
Górnik Polkowice
1:2
Legionovia Legionowo
03.06.2020
15:00
Znicz Pruszków
0:2
Bytovia Bytów
03.06.2020
17:00
Gryf Wejherowo
2:3
Pogoń Siedlce
03.06.2020
17:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Olimpia Elbląg
03.06.2020
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
MKS Trzebinia
03.06.2020
17:30
Cracovia II Kraków
:
Dalin Myślenice
03.06.2020
 
LKS Rajsko
:
Sokół Kocmyrzów
03.06.2020
 
Czarni Staniątki
:
Wiślanie Jaśkowice
03.06.2020
18:00
Pcimianka Pcim
:
Unia Oświęcim
03.06.2020
 
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
03.06.2020
18:00
Skawinka Skawina
:
Wisła II Kraków
03.06.2020
18:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Ryczów
03.06.2020
18:00
Clepardia Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.06.2020
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Limanovia Limanowa
:
Barciczanka Barcice
03.06.2020
18:00
Orkan Szczyrzyc
:
Unia Tarnów
03.06.2020
18:00
Glinik Gorlice
:
Poprad Muszyna
03.06.2020
17:30
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
03.06.2020
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Wolania Wola Rzędzińska
03.06.2020
18:00
Okocimski Brzesko
:
Wierchy Rabka Zdrój
03.06.2020
17:30
Poprad Rytro
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
03.06.2020
17:00
BKS Bochnia
:
GKS Drwinia
03.06.2020
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podgórze Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
03.06.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Profi Zielonki
03.06.2020
 
Glinik Gorlice
:
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
03.06.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Okocimski Brzesko
:
Górnik Wieliczka
03.06.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
03.06.2020
 
Pcimianka
:
Hejnał
03.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja II Nowy Sącz
03.06.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Unia Tarnów
:
Garbarnia Kraków
03.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2020
 
Unia Oświęcim
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
03.06.2020
 
AP 21 Kraków
:
Podhale Nowy Targ
03.06.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Raba Dobczyce
:
Respect Szalowa
03.06.2020
10:00
Wisła Kraków
:
MOSiR Bochnia
03.06.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
03.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
03.06.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Kalwarianka
:
Tarnovia Tarnów
03.06.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
03.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
03.06.2020
 
Cracovia Kraków
:
Sandecja
03.06.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Okocimski II
:
Limanovia Limanowa
03.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
TS Wisła I Kraków
03.06.2020
 
Fablok Chrzanów
:
Bronowianka
03.06.2020
 
AP Progres Andrychów
:
Cracovia II
03.06.2020
 

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny