facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Sokół Kocmyrzów bez trenera!

Sokół Kocmyrzów bez trenera!

W dniu dzisiejszym na spotkaniu Zarządu Klubu- Sokół Kocmyrzów ustalono, że dobiegła końca współpraca pomiędzy Klubem a trenerem Robertem Czopkiem.

Robert Czopek pracował w Klubie z Kocmyrzowa od sierpnia 2018 roku, a kres tej owocnej pracy przypadł na dzień dzisiejszy.

Zarząd Klubu, jak też wszystkie osoby, którym dobro Sokoła leży na sercu, serdecznie dziękują Trenerowi za wkład włożony w rozwój Klubu i rzetelne podejście do obowiązkow.

''Rozstajemy się w pełnej zgodzie, choć dziś nasze drogi rozchodzą się'' – powiedział prezes Sokoła Grzegorz Makuszewski.

Przypomnijmy, że to właśnie Trener Czopek przyczynił się do historycznego awansu Sokoła do  IV ligi. Jest to sukces nie tylko dla samego Klubu, ale też dla Gminy Kocmyrzów- Luborzyca, gdyż żaden Klub z gminy nie występował jak dotąd na tym poziomie rozgrywkowym.

Jak powiedział sam Robert Czopek: "Klubowi potrzebna jest na dzień dzisiejszy świeżość, którą może wnieść nowy trener. Efekt nowej "miotły" być może przyniesie podniesienie poziomu sportowego. W co wierzę ja jak też osoby związane z Klubem. Decyzję podjęliśmy zaraz po zakończeniu rozgrywek, by nowa osoba na stanowisku trenera, miała sporo czasu na wyprowadzenie Sokoła na włąściwe tory''.

Nazwisko nowego trenera poznamy wkrótce, a współpraca klubu z osobą Krzysztofa Wiatra, ma pomóc w znalezieniu nowego szkoleniowca. Kto nim bedzie okaże się w najbliższych dniach.

 

 

Źródło: Sokół Kocmyrzów, Sebastian Gratkowski

Dodano: 2019-11-20 20:47:04


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
1:0
Górnik Zabrze
06.07.2020
18:00
Zagłębie Lubin
:
Wisła Płock
10.07.2020
18:00
Górnik Zabrze
:
Raków Częstochowa
10.07.2020
20:30

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny