facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Stroje piłkarskie dla dzieci – jak sprawić, że będą wyjątkowe?

Stroje piłkarskie dla dzieci – jak sprawić, że będą wyjątkowe?

Stroje piłkarskie dla dzieci to jeden z niezbędnych elementów garderoby drużyn piłkarskich i szkolnych. Podczas każdego rodzaju aktywności, pierwsze skrzypce gra wygoda i komfort dziecka. Stroje piłkarskie powinny być wykonane zatem z jak najlepszych dzianin – zawsze warto sprawdzić skład i pochodzenie odzieży sportowej przed zakupem. Przy wyborze warto również zwrócić uwagę i znaleźć sposób na trwałą personalizację – koszulki piłkarskie dla dzieci muszą mieć jednocześnie spójny wygląd kolorystyczny i odróżniać się numerami, napisami, nazwiskami itp. Od czego zatem zacząć kompletowanie odzieży piłkarskiej dla juniora?

Stroje piłkarskie dla dzieci – skład i pochodzenie

Jednym z najlepszych rozwiązań, które można traktować jako gwarancję dobrego wyboru jest celowanie w sklepy polskich producentów odzieży sportowej. Stroje  piłkarskie dla dzieci polskiej, sprawdzonej marki z pewnością będą wyróżniały się jakością – nawet na tle zagranicznych, znanych, sportowych marek! Oficjalne stroje piłkarskie dla drużyny juniorów powinny być wykonane z dzianiny o wysokiej przepuszczalności powietrza i cechach umożliwiających bardzo szybkie schnięcie materiału. Udowodniono, że najlepiej w tym celu sprawdza się stuprocentowy poliester. Jednak dzianina, dzianinie nierówna. Ta polskiego pochodzenia z pewnością będzie bardziej komfortowa i przewiewna od taniej (i niestety dość popularnej) chińskiej. Poza tym, kolejną zaletą wyboru polskiej marki jest łatwość w utrzymaniu kontaktu i nieomal bezpośredni sposób składania zamówień. Jeśli stroje piłkarskie dla dzieci mają być specjalnie spersonalizowane – obsługa klienta w języku polskim jest bardzo dużym atutem. Dzianina, z której mają być wykonane stroje piłkarskie dla dzieci musi więc spełniać następujące kryteria:

- 100% dzianiny poliestrowej

- Materiał miły w dotyku, przepuszczający powietrze

- Szybkie schnięcie

- Trwałość barw i odporność na częste pranie

- Możliwość naniesienia na dzianinę nadruku

- Wytrzymałość i łatwość konserwacji

Ostatnią kwestią, którą należy wziąć pod uwagę jest ogólna prezencja zawodników w kompletach piłkarskich i odpowiadający potrzebom i gustom drużyny design. Każdy solidny polski producent odzieży sportowej może zaoferować naprawdę szereg możliwości pod kątem grafiki i kolorystyki, którą będą mieć stroje do piłki nożnej dla dzieci. Co ważne, najlepsi w branży umożliwiają zaprojektowanie własnego, niepowtarzalnego stylu – swobodną zmianę kolorystyki i możliwość decydowania o umiejscowieniu i rodzaju nadruku.

Koszulki piłkarskie dla dzieci – na co zwrócić uwagę przy personalizacji?

Koszulki sportowe z nadrukiem stanowią bardzo profesjonalny akcent każdej amatorskiej drużyny i obowiązkowy element wyposażenia klubów piłkarskich. Stojąc przed wyborem sposobu nadruku na koszulki piłkarskie, warto wybrać najlepszą i najtrwalszą opcję. Taką okazuje się sublimacja. Druk sublimacyjny pozwala na trwałe naniesienie na koszulki piłkarskie dla dzieci dowolnego projektu. Zazwyczaj jest to nazwa szkoły/klubu, imię, nazwisko lub pseudonim dziecka, logo lub herb klubu. Koszulki sportowe z nadrukiem są prane po każdym meczu i treningu. Nadruk nie może zatem być podatny na odklejanie się i pękanie. Dzięki metodzie sublimacji – każdy napis i grafika stają się integralną częścią koszulki, która będzie tak samo jak ona elastyczna. Sublimowane wzory nie popękają i nie odkleją się, nawet mimo częstego użytkowania. To bardzo ważne szczególnie w drużynach, które z własnych środków starają się zgromadzić niezbędne wyposażenie dla dzieci. Najlepsi producenci odzieży sportowej (np. PEHA) dodatkowo oferują bezpłatny nadruk sublimacyjny na zakupionych u nich strojach piłkarskich. Biorąc pod uwagę liczebność przeciętnej drużyny – taka oferta generuje bardzo duże oszczędności.

Dodatki również mają wpływ na ostateczny komfort dziecka podczas treningów. Wygodne, profesjonalne buty do piłki nożnej i nieuciskające getry piłkarskie dla dzieci o anatomicznej, dopasowującej się do stopy dziecka budowie to inwestycja w zdrowie stóp i prawidłowy rozwój postawy juniorów. 

 

 

 

Źródło: pehasports.com

Dodano: 2019-11-18 10:26:07


stroje piłkarskie  stroje piłkarskie dla dzieci  koszulki piłkarskie  koszulki piłkarskie dla dzieci  koszulki sportowe z nadrukiem  getry piłkarskie 

Komentarze


I Liga Futsalu, gr. południowa

AZS UMCS Lublin
3:3
FC Siemianowice Śląskie
25.01.2020
13:30
Marfarbex Busko Zdrój
6:0
Heiro Rzeszów
25.01.2020
18:00
Profisport Wrocław
5:8
BSF Bochnia
26.01.2020
15:30
Futsal Nowiny
6:2
GKS Futsal Tychy
26.01.2020
18:45
Sośnica Gliwice
3:4
GKS Komprachcice
26.01.2020
17:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

Sparta Spytkowice
4:13
Unia Tarnów
25.01.2020
 
AZS UEK Kraków
4:2
BSF Busko Zdrój
26.01.2020
17:00