facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Cenne zwycięstwo beniaminka (video)

Jutrzenka Giebułtów w przedostatniej kolejce rundy jesiennej mierzyła się na wyjeździe z Chełmianką Chełm. Był to ważny mecz dla obu zespołów, które przed tą serią gier znajdowały się w strefie spadkowej. W razie wygranej gospodarze i tak by w niej zostali natomiast goście z Giebułtowa po zdobyciu trzech punktów mogliby na chwilę odetchnąć. 

Spotkanie toczyło się w ciężkich warunkach przy padającym deszczu a o zdobyciu bramek mógł zadecydować przypadek.

Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Krzysztof Michalec wykorzystując zamieszanie w polu karnym gospodarzy po rzucie rożnym.

W pierwszej połowie Chełmianka miała swoje okazję do wyrównania, piłka po strzale jednego z zawodników zatrzymała się na poprzeczce bramki. Po kolejnym stałym fragmencie gry, ostro bita piłka została odbita przez Ilińskiego, a dobitka poszybowała ponad bramką Jutrzenki.

Atakująca wciąż Chełmianka najlepszą okazję do zdobycia bramki miała w sześćdziesiątej ósmej minucie, kiedy to Czułowski stanął oko w oko z Ilińskim i z jedenastu metrów próbował pokonać dobrze dysponowanego goalkeepera gości.

Dzięki zwycięstwu drużyna Jutrzenki Giebułtów wydostała się ze strefy spadkowej i plasuje się obecnie na piętnastej pozycji.



III liga, gr. IV, 10.11.2019
Chełmianka Chełm - Jutrzenka Giebułtów 0:1 (0:1)
Michalec 24'

Chełmianka: Osuch- Wołos, J. Niewęgłowski, Myszka, Kwiatkowski (46. Kocoł), Kożuchowski (46. Kraśniewski), Uliczny, Dobrzyński (83. Kuśmierz), Czułowski, D. Niewęgłowski, Hładkyj (65. Stachyra)

Jutrzenka: Iliński- Romuzga, Zieliński, Michalec, Bizoń, Domaradzki (90. Pietrzyk), Majecherczyk (79. Suwała), Balawender, Litewka, Michniak (68. Zawadzki)

Żółte kartki: Osuch, Kraśniewski, Uliczny, Stachyra- Michalec, Bizoń, Balawender


Zapraszamy na obszerny skrót z tego pojedynku, przygotowany przez Chełmiankę.

 

 

Źródło: Chełmianka/ŁNP

Dodano: 2019-11-12 15:58:52


Zobacz też: III liga, grupa IV

Jutrzenka  Chełmianka 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
:
Pogoń Szczecin
13.12.2019
20:30
Arka Gdynia
:
Zagłębie Lubin
13.12.2019
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
14.12.2019
17:30
Legia Warszawa
:
Wisła Płock
14.12.2019
20:00
Raków Częstochowa
:
Górnik Zabrze
14.12.2019
15:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
AZS UJ Kraków
14.12.2019
16:30
Rolnik Głogówek
:
ISD-AJD Częstochowa
14.12.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
:
Wierzbowianka Wierzbno
14.12.2019
15:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Plon Błotnica Strzelecka
:
Olimpia Osieczany
14.12.2019
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

AZS AGH Kraków
:
Top Sport Centrum Wojnicz
14.12.2019
 
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Respekt Myślenice
14.12.2019
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

Marfarbex Busko Zdrój
:
Profisport Wrocław
14.12.2019
18:30

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy
:
Wisła Kraków
13.12.2019
19:30
Clepardia Kraków
:
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
:
Cracovia Kraków
13.12.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski
:
Hutnik Kraków
13.12.2019
21:30