facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 8-14 listopada

Futmal w delegacji: 8-14 listopada

I liga juniorów (Kraków), 09.11.2019
Wieczysta Kraków - Prokocim Kraków, sb.10:00 - FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Piotr Prochownik (tekst), Krzysztof Porębski (foto)

Klasa B (Kraków I), 09.11.2019
Ekler Baranówka - Słomniczanka II, sb.11:30 
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa A (Chrzanów), 09.11.2019
Start Kamień - Wolanka Wola Filipowska, sb.13:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 09.11.2019
Sokół Kocmyrzów - Wisła II Kraków, sb.13:30
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa A (Kraków I), 09.11.2019
Partyzant Dojazdów - Galicja Raciborowice, sb.13:30
reporter: Sebastian Gratkowski (tekst, foto)

Puchar Polski (Kraków), 11.11.2019
Wieczysta Kraków - Wiślanie Jaśkowice, pn.13:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)



LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO


 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-11-08 10:36:02


Futmal w delegacji 

Komentarze


III liga, grupa IV

Jutrzenka Giebułtów
:
Sokół Sieniawa
16.11.2019
12:00
Avia Świdnik
:
Wisłoka Dębica
16.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
KSZO Ostrowiec Św.
16.11.2019
13:00
Podhale Nowy Targ
:
Hutnik Kraków
16.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Korona II Kielce
16.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Siarka Tarnobrzeg
16.11.2019
13:00
Motor Lublin
:
Hetman Zamość
16.11.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Unia Oświęcim
16.11.2019
11:00
Czarni Staniątki
:
Słomniczanka Słomniki
16.11.2019
12:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Ryczów
16.11.2019
13:30
LKS Rajsko
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
16.11.2019
 
Cracovia II Kraków
:
MKS Trzebinia
16.11.2019
 
Sokół Kocmyrzów
:
Wiślanie Jaśkowice
16.11.2019
 
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Jawiszowice
16.11.2019
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
16.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Strażak Mokrzyska
:
Sokół Maszkienice
16.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
:
Ciężkowianka Ciężkowice
16.11.2019
13:00
Pogórze
:
LKS Ładna
16.11.2019
13:00
LKS Szynwałd
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.11.2019
13:00
Wisła Szczucin
:
Dunajec Zbylitowska Góra
16.11.2019
13:00

Klasa A (Kraków I)

Płomień Kościelec
:
Szreniawa Koszyce
16.11.2019
14:00

Klasa A (Kraków III)

Strzelcy Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
16.11.2019
13:00

Klasa A (Wieliczka)

UKS Sygneczów
:
Złomex Branice
16.11.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Sokół Gołaczewy
16.11.2019
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Przebój II Wolbrom
16.11.2019
 
Leśnik Gorenice
:
Unia Jaroszowiec
16.11.2019
 
Strażak Przybysławice
:
Legion Bydlin
16.11.2019
 
Wielmożanka Wielmoża
:
Olimpia Łobzów
16.11.2019
 
Centuria Chechło
:
Prądnik Sułoszowa
16.11.2019
 
Promień Przeginia
:
Laskowianka Laski
16.11.2019
 
Błysk Zederman
:
Spartak Charsznica
16.11.2019
 

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
:
SPRiN Regulice
16.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Korona Kielce
:
Lech Poznań
16.11.2019
 
Górnik Zabrze
:
Zagłębie Lubin
16.11.2019
 
Cracovia Kraków
:
SMS Łódź
16.11.2019
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Arka G.
16.11.2019
 
Pogoń Szczecin
:
Hutnik Kraków
16.11.2019
 
Legia Warszawa
:
Lechia
16.11.2019
 
Jagiellonia
:
Wisła Kraków
16.11.2019
 
Śląsk Wrocław
:
Gwarek Zabrze
16.11.2019
 

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
16.11.2019
 
Stal Mielec
:
Podgórze Kraków
16.11.2019
 
Korona Kielce
:
Karpaty Krosno
16.11.2019
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
BKS Lublin
16.11.2019
 

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Wisła Kraków
:
TOP 54 Biała Podlaska
16.11.2019
 
Sandecja Nowy Sącz
:
KKP Korona
16.11.2019
 
Górnik Ł.
:
Motor Lublin
16.11.2019
 
AP 21 Kraków
:
Stal Rz.
16.11.2019
 

II liga kobiet, gr. małopolska

Naprzód Sobolów
:
Iskra Brzezinka
16.11.2019
12:00
Starówka Nowy Sącz
:
KSP Kielce
16.11.2019
13:00
Potok Sitno
:
UKS Staszkówka Jelna
16.11.2019
14:00

III liga kobiet, gr. małopolska

FSA Kraków
:
Podgórze Kraków
16.11.2019
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Unia Opole
3:2
Zabrze
16.11.2019
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
16.11.2019
 
Wierzbowianka Wierzbno
:
ISD-AJD Częstochowa
16.11.2019