Orzeł został rozstrzelany

To była zdecydowanie najwyższa porażka Orła Myślenice w historii piątoligowych występów. Bijemy się jednak w pierś i przepraszamy kibiców, którzy udali się w niedzielne popołudnie do Targowiska, bo z pewnością nie takiego Orła chcieli oglądać.

Spotkanie zakończyło się porażką aż 7:1. Już w trzeciej minucie rywale wykorzystali fatalny błąd Orłowców, a w 10. minucie prowadzili 2:0.

Przed przerwą to Targowianka wciąż stwarzała groźne okazje, ale Orzeł zdołał zdobyć gola kontaktowego i wrócić do gry. Mateusz Suder dogrywał z rzutu wolnego, a piłkę strącił Kamil Frasik i było 2:1. Ten wynik dawał nadzieję, że po przerwie myśleniczanie nawiążą walkę i wrócą do gry.

Niestety było dokładnie odwrotnie, a postawę Orła niczym domek z kart zniszczył początek drugiej połowy, kiedy to w przeciągu kilku minut z czerwonymi kartkami z boiska wylecieli Sebastian Olesek i Mateusz Mistarz. Targowianka wykorzystała za chwilę dwa rzuty karne i było 4:1, a w końcówce rozbici myśleniczanie dali sobie wbić jeszcze trzy gole.

W sobotę 9 listopada Orzeł zakończy dobrą rundę jesienną w swoim wykonaniu, jednak zadanie będzie podwójnie trudne - po pierwsze zmierzy się z liderem LKS Śledziejowice, a po drugie pauzy za kartki i kontuzje spowodowały, że do tego meczu przystąpi, bez co najmniej czterech podstawowych zawodników.