facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Derby dla Pasów

W samo południe w niedzielę na boisku AWF Kraków rozegrano derbowe spotkanie pomiędzy Cracovia a Hutnikiem w Centralnej Lidze Juniorów.

Hutnicy nadal okupują ostatnie miejsce w tabeli i nic nie wskazuje na to, że będą w stanie realnie powalczyć o utrzymanie. Słabo wyglądają również juniorzy Pasów, którzy również plasują się na miejscu spadkowym i do bezpiecznego miejsca tracili przed tą serią gier aż osiem oczek.

Lepiej spotkanie zaczęło się dla gospodarzy, którzy już w jedenastej minucie objęli prowadzenie po bramce Smolenia, który dobił odbitą piłkę przez Szewczyka po rzucie karnym.

Pasy kontrolowały przebieg meczu, efektem tego była druga bramka w pięćdziesiątej minucie. Jej autorem Michał Rakoczy, który na swoim koncie ma już występy w pierwszej drużynie Pasów. Ten sam zawodnik w siedemdziesiątej minucie podwyższył prowadzenie Cracovii i jasne stało się, że Pasy dopiszą po ostatnim gwizdku trzy punkty.

Na pięć minut przed końcem Myszor dopełnił formalności i umieścił piłkę w pustej bramce ustalając tym samym wynik derbowej konfrontacji.

Pasy zmniejszył stratę do bezpiecznej pozycji na pięć punktów, natomiast młodzi Hutnicy odebrali kolejną lekcję futbolu, która zapewne zaprocentuje w przyszłości. Czy jednak będzie to poziom Centralnej Ligi Juniorów? Czas pokaże, ale z każdym meczem i brakiem punktów będzie o to bardzo ciężko.

Centralna Liga Juniorów, 03.11.2019

Cracovia- Hutnik Kraków 4:0 (1:0)
Smoleń 11', Rakoczy 50', 70', Myszor 85'

Cracovia: Grzywaczewski - Góralczyk, Stachoń (68. Ziemnik), Kafel, Grzebieluch, Rakoczy, Myszor, Bończyk, Kwiatkowski (86. Kłąb), Smoleń, Nowicki (81. Pieńczak)

Hutnik: Szewczyk - Włoch (89. Ogarek), Czerniawski (85. Kaczyński), Łanecki, Zdziarski (46. Dul), Piskorz, Stryczula, Topa (79. Kopeć), Góralski, Zgierski, Lesak

 

 

Źródło: Cracovia

Dodano: 2019-11-04 23:03:52


Zobacz też: Centralna Liga Juniorów U-18

Cracovia  Hutnik 

Komentarze


III liga, grupa IV

Jutrzenka Giebułtów
:
Sokół Sieniawa
16.11.2019
12:00
Avia Świdnik
:
Wisłoka Dębica
16.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
KSZO Ostrowiec Św.
16.11.2019
13:00
Podhale Nowy Targ
:
Hutnik Kraków
16.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Korona II Kielce
16.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Siarka Tarnobrzeg
16.11.2019
13:00
Motor Lublin
:
Hetman Zamość
16.11.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Unia Oświęcim
16.11.2019
11:00
Czarni Staniątki
:
Słomniczanka Słomniki
16.11.2019
12:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Ryczów
16.11.2019
13:30
LKS Rajsko
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
16.11.2019
 
Cracovia II Kraków
:
MKS Trzebinia
16.11.2019
 
Sokół Kocmyrzów
:
Wiślanie Jaśkowice
16.11.2019
 
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Jawiszowice
16.11.2019
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
16.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Strażak Mokrzyska
:
Sokół Maszkienice
16.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
:
Ciężkowianka Ciężkowice
16.11.2019
13:00
Pogórze
:
LKS Ładna
16.11.2019
13:00
LKS Szynwałd
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.11.2019
13:00
Wisła Szczucin
:
Dunajec Zbylitowska Góra
16.11.2019
13:00

Klasa A (Kraków I)

Płomień Kościelec
:
Szreniawa Koszyce
16.11.2019
14:00

Klasa A (Kraków III)

Strzelcy Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
16.11.2019
13:00

Klasa A (Wieliczka)

UKS Sygneczów
:
Złomex Branice
16.11.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Sokół Gołaczewy
16.11.2019
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Przebój II Wolbrom
16.11.2019
 
Leśnik Gorenice
:
Unia Jaroszowiec
16.11.2019
 
Strażak Przybysławice
:
Legion Bydlin
16.11.2019
 
Wielmożanka Wielmoża
:
Olimpia Łobzów
16.11.2019
 
Centuria Chechło
:
Prądnik Sułoszowa
16.11.2019
 
Promień Przeginia
:
Laskowianka Laski
16.11.2019
 
Błysk Zederman
:
Spartak Charsznica
16.11.2019
 

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
:
SPRiN Regulice
16.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Korona Kielce
:
Lech Poznań
16.11.2019
 
Górnik Zabrze
:
Zagłębie Lubin
16.11.2019
 
Cracovia Kraków
:
SMS Łódź
16.11.2019
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Arka G.
16.11.2019
 
Pogoń Szczecin
:
Hutnik Kraków
16.11.2019
 
Legia Warszawa
:
Lechia
16.11.2019
 
Jagiellonia
:
Wisła Kraków
16.11.2019
 
Śląsk Wrocław
:
Gwarek Zabrze
16.11.2019
 

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
16.11.2019
 
Stal Mielec
:
Podgórze Kraków
16.11.2019
 
Korona Kielce
:
Karpaty Krosno
16.11.2019
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
BKS Lublin
16.11.2019
 

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Wisła Kraków
:
TOP 54 Biała Podlaska
16.11.2019
 
Sandecja Nowy Sącz
:
KKP Korona
16.11.2019
 
Górnik Ł.
:
Motor Lublin
16.11.2019
 
AP 21 Kraków
:
Stal Rz.
16.11.2019
 

II liga kobiet, gr. małopolska

Naprzód Sobolów
:
Iskra Brzezinka
16.11.2019
12:00
Starówka Nowy Sącz
:
KSP Kielce
16.11.2019
13:00
Potok Sitno
:
UKS Staszkówka Jelna
16.11.2019
14:00

III liga kobiet, gr. małopolska

FSA Kraków
:
Podgórze Kraków
16.11.2019
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Unia Opole
3:2
Zabrze
16.11.2019
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
16.11.2019
 
Wierzbowianka Wierzbno
:
ISD-AJD Częstochowa
16.11.2019