facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zostali mistrzem jesieni!

Zostali mistrzem jesieni!

Podopieczni Krzysztofa Mastalerza przez trwające rozgrywki w Klasie Okręgowej (Kraków III) idą jak burza. Do tej pory popularne "Śledzie" wygrały dziewięć spotkań, jedno zremisowały oraz przegrały.

Drużyna ze Śledziejowic legitymuje się również najlepszym bilansem bramkowym. W sobotę do Śledziejowic zawitała drużyna Pasternika Ochojno, która znajduje się w dolnych rejonach tabeli.

Już w pierwszych minutach na prowadzenie gospodarzy mógł wyprowadzić Maj, lecz dwukrotnie uderzał za słabo, przez co górą w obu sytuacjach był bramkarz z Ochojna. W ósmej minucie jednak zgromadzeni na trybunach kibice mogli się cieszyć po raz pierwszy. Gawle dośrodkowuje z rzutu wolnego wprost na głowę Cyganka Filipa, który pakuje piłkę pod poprzeczkę i mamy 1:0.

Odpowiedź gości mogła być bardzo szybka, bo chwilę później po kontrataku napastnik Pasternika Jan Świątko trafia w poprzeczkę. Ostrzeżenie to wpłynęło bardzo pozytywnie na zawodników gospodarzy, którzy raz po raz tworzyli zagrożenie pod bramką gości.

W dwudziestej siódmej minucie zwieńczeniem dobrej gry Śledziejowic jest bramka na 2:0, po długo rozegranej akcji Stasik zagrywa w pole karne do Kowalczyka Marcina, który uderza obok bezradnego bramkarza. Emocje jeszcze nie opadły a już mieliśmy kolejne trafienie, tym razem skutecznym kontratakiem popisali się  w trzydziestej minucie gospodarze, którzy po odbiorze piłki przed własnym polem karnym wyprowadzają szybki atak, Stasik zagrywa do boku do Gawle, który ścina w pole karne i oddaje strzał, który broni jeszcze bramkarz, lecz jego interwencja jest tak niefortunna, że piłka spada wprost pod nogi Maja, który trafia do pustej bramki.

Pod drodze, ze krytykowanie orzeczeń sędziego czerwoną kartką zostaje ukarany jeden z zawodników gości i od tego momentu Śledziejowice dodatkowo grają w liczebnej przewadze.

Gospodarze postanowili nie marnować czasu i już w trzydziestej siódmej minucie strzelają na 4:0 po wręcz podręcznikowej akcji, Dziadzio idealnie zagrywa za linie obrony, zza której wyskakuje Maj i mocnym uderzeniem nie daje szans bramkarzowi. I tak na przerwę gospodarze schodzą prowadząc 4:0.

W drugiej odsłonie spotkania tempo gry siadło, a sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo.
Gospodarze długo utrzymywali się przy piłce, grając od prawej do lewej, lecz nie wynikało z tego nic.

Goście za to w sześćdziesiątej minucie byli blisko zdobycia bramki, lecz strzał napastnika z Ochojna zatrzymał się na słupku.

Przebudzenie w szeregach gospodarzy nastąpiło dopiero na pięć minut przed końcem spotkania, kiedy to po szybko rozegranej akcji na „jeden, dwa” kontakty  Duda trafia po prostopadłym podaniu Dziadzio.

To zwycięstwo sprawiło, że Śledziejowice mogą już być pewne, że nikt nie odbierze im pierwszego miejsca po rundzie jesiennej. Imponująca i ofensywna gra podopiecznych Mastalerza wyniosła ich na szczyt tabeli, z którego ciężko będzie komukolwiek zbić drużynę LKS-u.

Klasa Okręgowa (Kraków III), 02.11.2019

LKS Śledziejowice- Pasternik Ochojno 5:0 (4:0)
F. Cyganek 8', M. Kowalczyk 27', Maj 30', 37', Duda 85'

Śledziejowice: Jasowicz – Kubik (60. Łatka), Niane, Cyganek Filip, Kowalczyk Dawid, Gawle, Stasik (50. Cyganek Daniel), Moskal (65. Zapiór), Kowalczyk Marcin (55. Duda), Dziadzio, Maj (70.Konarski)

 

 

Źródło: Śledziejowice

Dodano: 2019-11-03 11:40:32


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Śledziejowice  Pasternik 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:2
Raków Częstochowa
10.11.2019
12:30
Lechia Gdańsk
0:1
Pogoń Szczecin
10.11.2019
17:30
Lech Poznań
0:0
Korona Kielce
10.11.2019
15:00

Fortuna I Liga

Chrobry Głogów
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
10.11.2019
12:40

II liga

Znicz Pruszków
0:6
Widzew Łódź
10.11.2019
13:05
Gryf Wejherowo
0:0
Elana Toruń
10.11.2019
13:00

III liga, grupa IV

Hetman Zamość
1:1
Stal Kraśnik
10.11.2019
13:00
Sokół Sieniawa
0:0
Wisła Sandomierz
10.11.2019
14:00
Chełmianka Chełm
0:1
Jutrzenka Giebułtów
10.11.2019
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
10.11.2019
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:2
Czarni Staniątki
10.11.2019
13:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Rytro
1:1
Lubań Maniowy
10.11.2019
13:30
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
10.11.2019
11:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Barciczanka Barcice
10.11.2019
13:00
Odwołany ze względu na zły stan murawy

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
1:4
Radziszowianka Radziszów
10.11.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
2:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
10.11.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:7
Babia Góra Sucha Beskidzka
10.11.2019
13:00
Victoria Jaworzno
0:4
Tempo Białka
10.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Orzeł Dębno
2:1
Raba Książnice
10.11.2019
13:00
LKS Gnojnik
:
Arkadia Olszyny
10.11.2019
13:00
Odwołane ze względu na zły stan murawy
Naprzód Sobolów
1:1
Sokół Maszkienice
10.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:2
Wisła Szczucin
10.11.2019
13:00
Pogórze
1:4
Metal Tarnów
10.11.2019
13:00
Olimpia Wojnicz
5:1
Ciężkowianka Ciężkowice
10.11.2019
13:00
LKS Ładna
3:3
Polan Żabno
10.11.2019
13:00
GLKS Gromnik
:
Zorza Zaczarnie
10.11.2019
13:00
Odwołany ze względu na zły stan boiska
Dunajec Zakliczyn
2:0
Tuchovia Tuchów
10.11.2019
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
7:1
Unia Niedomice
10.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
3:1
Hart Tęgoborze
10.11.2019
11:00
Kolejarz Stróże
1:4
Łosoś Łososina Dolna
10.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Granit Czarna Góra
:
Jarmuta
10.11.2019
13:00
Odwołany ze względu na zły stan murawy
Jordan Jordanów
6:1
LKS Rupniów
10.11.2019
13:30
Laskovia
3:1
Babia Góra Lipnica Wielka
10.11.2019
13:30
Krokus
1:2
LKS Szaflary
10.11.2019
14:00

Klasa A (Kraków I)

Jastrzębiec Książ Wielki
4:0
Kapitol Racławice
10.11.2019
13:30
Płomień Kościelec
0:2
Bibiczanka Bibice
10.11.2019
13:00
Szreniawa Koszyce
7:3
Prądniczanka II Kraków
10.11.2019
13:00

Klasa A (Kraków III)

Pogoń Skotniki
:
Podgórze Kraków
10.11.2019
14:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:1
Gajowianka Gaj
10.11.2019
14:00
Kabel Kraków
0:1
Płomień Kostrze
10.11.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Zieloni Niegowić
10.11.2019
14:00
Piłkarz Podłęże
2:0
Wilga Koźmice Wielkie
10.11.2019
13:30

Klasa A (Olkusz)

Legion Bydlin
4:0
Promień Przeginia
10.11.2019
13:30
Sokół Gołaczewy
3:3
Trzy Korony Żarnowiec
10.11.2019
13:00
Spartak Charsznica
2:6
Leśnik Gorenice
10.11.2019
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:3
Pilica Wierbka
10.11.2019
13:00
Unia Jaroszowiec
5:3
Strażak Przybysławice
10.11.2019
13:30

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
0:7
Tęcza Tenczynek
10.11.2019
11:00
Promyk Bolęcin
3:2
Wisła Jankowice
10.11.2019
13:00
SPRiN Regulice
1:5
Błyskawica Myślachowice
10.11.2019
13:00

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
2:4
Kosynierzy Łuczyce
10.11.2019
14:00
LKS Polanowice
3:3
Trątnowianka Trątnowice
10.11.2019
14:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:5
Polonia Wilczkowice
10.11.2019
14:00
Agricola Klimontów
2:0
Juvenia Prandocin
10.11.2019
12:00

Klasa B (Kraków II)

Orzeł II Bębło
6:2
Fitball Szklary
10.11.2019
14:00
Błękitni II Modlnica
4:2
Kmita II Zabierzów
10.11.2019
13:30

Klasa B (Kraków III)

Rybitwy Kraków
1:5
Dragoons Kraków
10.11.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
0:3
Tyniec Kraków
10.11.2019
11:00
Pozowianka Pozowice
0:9
Borkowianka Borek Sz.
10.11.2019
13:00
Lotnik II Kryspinów
:
Tęcza Piekary
10.11.2019
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
6:1
Gwiazda Ściejowice
10.11.2019
11:00
Nadwiślan Rusocice
:
Radziszowianka II
10.11.2019
14:00
Piast Skawina
4:4
Sparta Przeginia Duchowna
10.11.2019
14:00

Klasa B (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II
10.11.2019
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
10.11.2019
13:30
Gryf Wiatowice
:
Tęcza Słomiróg
10.11.2019
13:30
Spotkanie odwołane. Zły stan murawy.

Centralna Liga Juniorów U-18

Gwarek Zabrze
0:0
Jagiellonia
10.11.2019
11:30
Hutnik Kraków
2:2
Escola Varsovia Warszawa
10.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

BKS Lublin
3:4
Wisła Kraków
10.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Motor Lublin
0:1
Wisła Kraków
10.11.2019
13:00
KKP Korona
1:1
Górnik Ł.
10.11.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
4:7
Podhale Nowy Targ
10.11.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:4
Puszcza Niepołomice
10.11.2019
10:00
Pcimianka Pcim
4:2
Sandecja Nowy Sącz
10.11.2019
13:30
Spartak S.
0:2
Garbarnia Kraków
10.11.2019
10:00
Orkan Raba Wyżna
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
10.11.2019
13:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Iskra Brzezinka
1:3
KSP Kielce
10.11.2019
13:00
Hetman Włoszczowa
0:0
Izolator Boguchwała
11.11.2019
13:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Tarnovia II
:
Podgórze Kraków
10.11.2019
13:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Górnik Wieliczka
10.11.2019
11:00
Spotkanie odwołane, ze względu na zły stan murawy.
Prądniczanka II Kraków
5:0
Olimpia Osieczany
10.11.2019
13:00
Burza Roczyny
4:0
Bronowianka Kraków
10.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

SMS Łódź
5:0
Bronowianka Kraków
10.11.2019
12:30
Zabrze
0:8
Ślęza Wrocław
10.11.2019
11:30
Unia Opole
2:7
UKS Staszkówka Jelna
10.11.2019
12:00
SWD Wodzisław
1:2
Górnik Ł.
10.11.2019
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

Wanda Słomniczanka Słomniki
6:6
Rolnik Głogówek
10.11.2019
13:00
ISD-AJD Częstochowa
4:6
Rekord Bielsko Biała
10.11.2019
18:00