facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kołodziej bohaterem

Sobotnie starcie pomiędzy Stalą Kraśnik a Hutnikiem Kraków było bardzo ważne ze względu na fakt, że Hutnicy chcąc myśleć o nawiązaniu walki o awans nie mogli pozwolić sobie na starte punktów w starciu z wiceliderem.

Pierwsze fragmenty spotkania należały jednak do gospodarzy, którzy już w dziewiątej minucie wyszli na prowadzenie. Dwójką akcją popisali się bracia Królowie. Rafał dośrodkował w pole karne a Kamil strzałem z głowy skierował piłkę do bramki strzeżonej przez Zająca.

Piłkarze z Nowej Huty próbowali szybko odpowiedzieć, jednak Sobala w sytuacji na sam okazał się słabszy od Borusińskiego. Swoją okazję miał również Linca, lecz jego strzał głową minął bramkę rywali.

Gospodarze natomiast w trzydziestej szóstej minucie podwyższyli swoje prowadzenie. Ponownie na listę strzelców wpisał się Kamil Król, który wykorzystał bardzo dobrą centrę Kaczmarka i głową po raz drugi skierował futbolówkę do bramki Hutnika.

Do przerwy więc wynik 2:0, którzy wydawać by się mogło pewnie zmierzają po trzy punkty i fotel lidera tabeli.

Hutnik nie mając nic do stracenia w drugiej odsłonie od samego początku rzucił się do ataków. Taka postawa podopiecznych Leszka Janiczaka została nagrodzona w pięćdziesiątej pierwszej minucie. W polu karnym sfaulowany został Kurek, do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Gamrot, jednak próbę nerwów wygrał Borusiński odbijając piłkę przed siebie. Do futbolówki dopadł, jako pierwszy Kurek i strzałem w długi róg zmniejszył straty do rywali.

Dobra gra Hutnika sprawiła, że na dwadzieścia minut przed końcem nowohucianie doprowadzili do remisu Piękny strzał z okolicy trzydziestego metra oddał Kołodziej a piłka trafiła w samo okienko bramki Borusińskiego.

Napór Hutnika nie słabł a piłkarze Stali uciekali się do niesportowych zachowań, które skutkowały przerwaniem gry. Po jednym z fauli drugą żółtą kartkę obejrzał Świech i Stal musiał kończyć spotkanie w osłabieniu. Ten fakt Hutnik wykorzystał dosłownie od razu, bo po rzucie wolnym podyktowanym za faul Świecha- Świątek zacentrował w pole karne a tam strzałem z główki bramkarza rywali po raz drugi pokonał Kołodziej wyprowadzając tym samym swoich kolegów na prowadzenie w tym meczu.

To co jeszcze po czterdziestu pięciu minutach gry wydawało się niemożliwe stało się realne. Hutnik grając uważnie do samego końca wystrzegał się błędów i po meczu pełnym zwrotów akcji i niesamowitych emocji dopisał do swojego dorobku trzy oczka, dzięki którym doskoczył do liderującej Korony na pięć punktów.

Już w najbliższą sobotę na Suchych Stawach kolejny ważny mecz, tym razem z Motorem Lubin, który mimo słabego początku sezonu wydawać by się mogło wraca na właściwe tory.

III liga (gr. IV), 20.10.2019

Stal Kraśnik- Hutnik Kraków 2:3 (2:0)
K. Król 9', 36' - Kurek 51', Kołodziej 71', 79'

Stal: Borusiński - Kudriawcew (90. Cygan), Mazurek, Tadrowski, Świech, Misiak (82. Zieliński), Kaczmarek, Michalak (65. Gajewski), R. Król, K. Król, Maj (69. Skrzyński)

Hutnik: Zając - Jaklik, Kołodziej, Garzeł, Tetych (88. Wątroba) - Janecki (46. Kurek), Gamrot, Drąg, Świątek, Linca (87. Pyciak) - Sobala (80. Handzlik)

Żółte kartki: Maj, Kudriawcew, Mazurek, Zieliński, Świech, Misiak - Sobala, Świątek, Garzeł, Janiczak

Czerwona kartka: Świech

 

 

Źródło: Hutnik

Dodano: 2019-10-22 17:06:58


Zobacz też: III liga, grupa IV

Hutnik  Stal Kraśnik 

Komentarze


Hutnik Kraków
:
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Dąbski
:
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
:
Wisła Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Wanda Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Borek Kraków
:
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00

PKO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
1:0
Śląsk Wrocław
19.09.2020
17:30
Legia Warszawa
1:3
Górnik Zabrze
19.09.2020
20:00
Lechia Gdańsk
4:2
Stal Mielec
19.09.2020
15:00
Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
20.09.2020
15:00
Lech Poznań
1:0
Warta Poznań
20.09.2020
17:30
Piast Gliwice
0:1
Jagiellonia Białystok
21.09.2020
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
1:0
GKS Jastrzębie
19.09.2020
18:00
Sandecja Nowy Sącz
1:2
Odra Opole
19.09.2020
16:30
Widzew Łódź
2:0
Stomil Olsztyn
19.09.2020
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Resovia Rzeszów
19.09.2020
20:00
Zagłębie Sosnowiec
1:2
ŁKS Łódź
19.09.2020
17:00
GKS Bełchatów
1:1
GKS Tychy
19.09.2020
18:00
Korona Kielce
0:2
Górnik Łęczna
20.09.2020
12:40

II liga

Błękitni Stargard
1:4
Bytovia Bytów
19.09.2020
15:00
Znicz Pruszków
0:2
Stal Rzeszów
19.09.2020
15:30
Skra Częstochowa
1:1
Motor Lublin
19.09.2020
16:00
Pogoń Siedlce
2:1
Hutnik Kraków
19.09.2020
19:00
Olimpia Elbląg
0:0
Chojniczanka Chojnice
19.09.2020
17:00
Garbarnia Kraków
1:3
Wigry Suwałki
19.09.2020
16:00
Górnik Polkowice
0:2
GKS Katowice
19.09.2020
18:15
Olimpia Grudziądz
0:4
Sokół Ostróda
19.09.2020
18:00
Śląsk II Wrocław
0:3
KKS 1925 Kalisz
20.09.2020
12:00

III liga, gr. 4

Podlasie Biała Podlaska
5:2
Hetman Zamość
19.09.2020
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Korona II Kielce
19.09.2020
16:00
Avia Świdnik
5:1
Chełmianka Chełm
19.09.2020
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Wisła Sandomierz
19.09.2020
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:0
Jutrzenka Giebułtów
19.09.2020
16:00
Wisła Puławy
2:0
Stal Kraśnik
19.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
0:0
Lewart Lubartów
19.09.2020
19:38
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Cracovia II Kraków
19.09.2020
16:00
ŁKS Łagów
3:2
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
15:00
Sokół Sieniawa
0:0
KS Wiązownica
20.09.2020
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2020
16:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
23.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
23.09.2020
19:38
Wisła Sandomierz
:
Podhale Nowy Targ
23.09.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
1:0
Pcimianka Pcim
19.09.2020
11:00
MKS Trzebinia
5:0
Proszowianka Proszowice
19.09.2020
11:00
Beskid Andrychów
4:0
Puszcza II
19.09.2020
16:00
Orzeł Ryczów
3:0
LKS Śledziejowice
19.09.2020
16:00
Unia Oświęcim
0:0
Garbarnia II Kraków
19.09.2020
16:00
Clepardia Kraków
1:3
KS Chełmek
19.09.2020
11:00
LKS Rajsko
0:2
Sokół Kocmyrzów
19.09.2020
11:00
LKS Jawiszowice
0:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
20.09.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
0:3
Tarnovia Tarnów
19.09.2020
11:00
BKS Bochnia
0:3
Unia Tarnów
19.09.2020
13:30
Glinik Gorlice
2:1
Metal Tarnów
19.09.2020
16:00
Watra Białka Tatrzańska
1:3
Sokół Słopnice
19.09.2020
17:00
Okocimski Brzesko
2:2
Orkan Szczyrzyc
19.09.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
14:1
Poprad Rytro
20.09.2020
11:00
GKS Drwinia
1:3
Limanovia Limanowa
20.09.2020
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:2
Lubań Maniowy
20.09.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
0:0
Skalnik Kamionka Wielka
20.09.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Watra Białka Tatrzańska
23.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
2:1
Bolesław Bukowno
19.09.2020
16:00
Orzeł Bębło
1:1
LKS Niedźwiedź
19.09.2020
16:00
Orzeł Iwanowice
2:2
Spójnia Osiek
19.09.2020
16:00
Przemsza Klucze
2:1
Zieleńczanka Zielonki
19.09.2020
16:00
Błękitni Modlnica
11:1
Leśnik Gorenice
19.09.2020
17:00
KS Olkusz
1:1
LOT Balice
20.09.2020
15:00
Piliczanka Pilica
0:3
Pogoń Miechów
20.09.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
11:1
Piast Wołowice
19.09.2020
11:00
Skawinka Skawina
2:1
Dąbski Kraków
19.09.2020
16:45
Zwierzyniecki Kraków
0:0
Kmita Zabierzów
19.09.2020
16:00
Prądniczanka Kraków
3:1
Kaszowianka Kaszów
19.09.2020
14:00
Orlęta Rudawa
2:1
Borek Kraków
19.09.2020
16:00
Prokocim Kraków
3:0
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:30
Hutnik II Kraków
7:0
Grębałowianka Kraków
20.09.2020
16:00
Dąbski Kraków
:
Kmita Zabierzów
23.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
3:0
Wiślanka Grabie
19.09.2020
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
4:0
Górnik Wieliczka
19.09.2020
11:00
Wiarusy Igołomia
2:3
Błękitni Bodzanów
19.09.2020
16:30
Orzeł Myślenice
1:1
Gdovia Gdów
19.09.2020
15:00
Raba Dobczyce
1:2
Złomex Branice
19.09.2020
17:00
Radziszowianka Radziszów
4:2
Wróblowianka Wróblowice
19.09.2020
11:00
Pasternik Ochojno
4:0
Dziecanovia Dziekanowice
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
2:0
Zgoda Byczyna
19.09.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
1:2
Sokół Przytkowice
19.09.2020
16:00
Brzezina Osiek
0:0
LKS Żarki
19.09.2020
11:00
Niwa Nowa Wieś
1:1
Tempo Białka
19.09.2020
16:00
LKS Gorzów
5:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
19.09.2020
16:00
MKS Libiąż
0:4
Hejnał Kęty
19.09.2020
16:00
Zatorzanka Zator
2:1
Victoria Jaworzno
20.09.2020
16:00
Nadwiślanin Gromiec
2:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
20.09.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
0:4
Dunajec Zbylitowska Góra
19.09.2020
16:00
Ikar Odporyszów
1:6
Dunajec Zakliczyn
19.09.2020
16:00
Pogórze
2:1
Zorza Zaczarnie
19.09.2020
17:00
Olimpia Wojnicz
1:3
Unia Niedomice
19.09.2020
16:00
LKS Ładna
0:2
LUKS Skrzyszów
20.09.2020
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:2
GLKS Gromnik
20.09.2020
16:00
LKS Rzuchowa
2:2
LKS Szynwałd
20.09.2020
16:00
Polan Żabno
3:4
Tuchovia Tuchów
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
1:2
Olimpia B.
19.09.2020
16:00
Wola Radłowska
0:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
19.09.2020
16:00
Poręba Spytkowska
3:2
Arkadia Olszyny
19.09.2020
17:00
Orzeł Dębno
5:0
Sokół Maszkienice
19.09.2020
17:00
Raba Książnice
4:0
Strażak Mokrzyska
19.09.2020
16:00
Naprzód Sobolów
4:2
Błyskawica Proszówki
20.09.2020
14:00
Olimpia Kąty
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Gród Podegrodzie
5:2
Zawisza R.
19.09.2020
16:30
LKSKobylankaKobylanka
2:3
Łosoś Łososina Dolna
19.09.2020
16:30
Sokół Stary Sącz
0:2
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2020
16:30
Hart Tęgoborze
2:2
LKS Łużna
20.09.2020
13:00
ULKS Korzenna
1:0
Zyndram
20.09.2020
11:00
Kolejarz Stróże
10:3
LKS Uście Gorlickie
20.09.2020
15:00
LKS Zagórzany
3:1
Grybovia Grybów
20.09.2020
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
1:0
Czarni Czarny Dunajec
19.09.2020
15:00
Jarmuta
8:2
Granit Czarna Góra
19.09.2020
16:00
AKS Ujanowice
2:0
Turbacz Mszana Dolna
19.09.2020
16:00
Wiatr Ludźmierz
5:2
Krokus
19.09.2020
16:00
LKS Szaflary
7:2
Babia Góra Lipnica Wielka
19.09.2020
16:00
Huragan Waksmund
5:1
Jordan Jordanów
19.09.2020
16:00
Wierchy Pasierbiec
4:2
Laskovia
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
3:1
Michałowianka Michałowice
19.09.2020
15:00
Ekler Baranówka
4:0
Błękitni II Modlnica
19.09.2020
17:00
Słomniczanka II Słomniki
1:1
Spartak Wielkanoc
19.09.2020
16:30
Prądniczanka II Kraków
1:1
Wierzbowianka Wierzbno
20.09.2020
12:30
Płomień Kościelec
0:3
Szreniawa Koszyce
20.09.2020
16:00
Strażak Goszcza
2:3
Czarni 03 Grzegorzowice
20.09.2020
16:00
Bibiczanka Bibice
2:1
Jastrzębiec Książ Wielki
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
5:2
Sokół Rybna
19.09.2020
15:00
Wisła Jeziorzany
3:0
Maszycanka Maszyce
19.09.2020
16:00
Iskra Czułów
3:1
Lotnik Kryspinów
19.09.2020
16:00
Liszczanka Liszki
4:0
Strażak Rączna
19.09.2020
16:00
Tęcza Piekary
3:1
Sportowiec Modlniczka
19.09.2020
16:00
MKS Skała 2004
4:1
Wisła Czernichów
20.09.2020
16:00
JKS Zelków
0:3
Świt Krzeszowice
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
0:1
Pogoń Skotniki
19.09.2020
11:00
Podgórze Kraków
1:2
Gajowianka Gaj
19.09.2020
11:00
Tramwaj Kraków
4:1
Cedronka Wola Radziszowska
19.09.2020
12:00
Płomień Kostrze
1:2
Fairant Kraków
19.09.2020
15:00
Bieżanowianka Kraków
0:0
Iskra Krzęcin
19.09.2020
16:30
Krakus Swoszowice
0:1
Rzozovia Rzozów
19.09.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
2:5
Czarnochowice
19.09.2020
16:00
Zieloni Niegowić
2:0
Sokół Chorągwica
19.09.2020
16:30
Iskra Zakrzów
3:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.09.2020
17:00
Zryw Szarów
2:0
Rożnowa
19.09.2020
16:00
Gwiazda Brzegi
4:4
Piast Łapanów
20.09.2020
16:00
Czarni Staniątki
8:1
Piłkarz Podłęże
20.09.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
UKS Sygneczów
20.09.2020
14:00
Wolni Kłaj
1:0
Strażak Kokotów
20.09.2020
16:30

Klasa A (Myślenice)

Skalnik Trzemeśnia
2:7
Beskid Tokarnia
19.09.2020
16:30
Sęp Droginia
1:2
Sokół Borzęta
19.09.2020
16:30
LKS Rudnik
4:1
Staw Polanka
19.09.2020
16:30
Hejnał Krzyszkowice
1:2
Górki Myślenice
20.09.2020
11:00
Rokita Kornatka
2:2
Topór Tenczyn
20.09.2020
14:00
Lubomir Wiśniowa
2:3
Zielonka Wrząsowice
20.09.2020
15:00
Iskra Brzączowice
3:1
Gościbia Sułkowice
20.09.2020
16:00
Karpaty Siepraw
3:1
Clavia Świątniki Górne
20.09.2020
17:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
2:1
Błysk Zederman
19.09.2020
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:0
Olimpia Łobzów
19.09.2020
16:00
Błyskawica Kolbark
2:2
Strażak Przybysławice
19.09.2020
14:00
Wielmożanka Wielmoża
4:2
Laskowianka Laski
20.09.2020
11:30
Legion Bydlin
1:3
Unia Jaroszowiec
20.09.2020
16:00
Przebój Wolbrom
2:1
Spartak Charsznica
20.09.2020
16:00
Sokół Gołaczewy
2:8
Promień Przeginia
20.09.2020
16:00
Prądnik Sułoszowa
4:1
Dłubnia Trzyciąż
20.09.2020
16:00

Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
2:3
Zagórzanka Zagórze
19.09.2020
16:00
Błyskawica Myślachowice
4:6
Fablok Chrzanów
19.09.2020
16:00
Victoria Zalas
1:6
Wisła Jankowice
20.09.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
0:2
Start Kamień
20.09.2020
16:00
Unia Kwaczała
2:1
Wolanka Wola Filipowska
20.09.2020
16:00
SPRiN Regulice
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
20.09.2020
16:00
Promyk Bolęcin
5:4
MKS Alwernia
20.09.2020
16:30

Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
7:2
Trątnowianka Trątnowice
19.09.2020
16:00
Agricola Klimontów
4:4
Olimpia Czaple Wielkie
20.09.2020
11:00
Sparta Skrzeszowice
0:1
Juvenia Prandocin
20.09.2020
16:00
LKS Niedźwiedź II
5:0
Milenium Radziemice
20.09.2020
16:00
Polonia Wilczkowice
0:0
LKS Polanowice
20.09.2020
16:00
Novi Narama
5:3
Kosynierzy Łuczyce
20.09.2020
17:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
2:1
Fitball Szklary
19.09.2020
17:00
Iskra Radwanowice
1:1
Niegoszowianka
20.09.2020
17:00
Kmita II Zabierzów
1:0
Potok Więckowice
20.09.2020
16:00
Orzeł II Bębło
2:1
Płomień Jerzmanowice
20.09.2020
16:00
Maszycanka II Maszyce
5:1
Bronowicki Kraków
20.09.2020
17:00

Klasa B (Kraków III)

Victoria Kraków
0:1
Pychowianka Kraków
19.09.2020
17:00
Grom Kraków
6:0
Universum Kraków
20.09.2020
14:00
Dragoons Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2020
14:00
Kaszowianka II Kaszów
2:1
Albertus Kraków
20.09.2020
16:00
Rybitwy Kraków
1:1
Wawel Kraków
20.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków IV)

Tyniec Kraków
4:2
Borkowianka Borek Sz.
19.09.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
0:0
Radziszowianka II
19.09.2020
16:00
Sankowia Sanka
7:0
Lotnik II Kryspinów
19.09.2020
16:00
Skawinka II Skawina
5:2
Błękitni Czułówek
20.09.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Sparta Przeginia Duchowna
20.09.2020
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
2:3
Wieliczanka Wieliczka
19.09.2020
16:00
Promień Zakrzowiec
0:7
Wilga Instalbud Golkowice
19.09.2020
16:00
Ledniczanka
4:1
Gdovia II Gdów
19.09.2020
17:00
Naprzód Ochmanów
3:2
Dąb Zabierzów Bocheński
19.09.2020
17:00
Tęcza Słomiróg
0:3
Wiarusy II
20.09.2020
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
1:5
Batory Wola Batorska
20.09.2020
15:00
Gryf Wiatowice
1:6
Górnik II Wieliczka
20.09.2020
17:00

Klasa B (Myślenice)

Karpaty II Siepraw
2:5
Wicher Stróża
19.09.2020
16:00
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Radwan Skomielna Czarna
20.09.2020
15:00
Jawor Jawornik
0:3
Cyrhla Krzczonów
20.09.2020
15:00
Iskra Głogoczów
8:0
Dukla Bysina
20.09.2020
15:30
Raba II Dobczyce
0:1
Cisy Harbutowice
20.09.2020
16:00
LKS Trzebunia
2:1
Szczebel Lubień
20.09.2020
17:00
Grodzisko Raciechowice
5:1
Górki II Myślenice
20.09.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Northstar Miechów
7:1
Nidzica Słaboszów
19.09.2020
16:30
Trzy Buki Wierzchowisko
1:5
Hetman Dłużec
20.09.2020
11:00
Pilica II Wierbka
5:4
Victoria Smroków
20.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
2:2
Stare Bukowno
20.09.2020
11:00
Orzeł K.
4:3
Piliczanka II Pilica
20.09.2020
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
4:3
Błyskawica Wyciąże
19.09.2020
17:00
Start II Brzezie
0:3
Złomex II Branice
20.09.2020
16:00
Czarnochowice II
1:4
Contra II
20.09.2020
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Wisła Kraków
2:1
Gwarek Zabrze
19.09.2020
15:00
Legia Warszawa
4:1
Cracovia Kraków
19.09.2020
11:00
Korona
1:2
Arka G.
19.09.2020
12:00
Pogoń Szczecin
4:2
SMS Łódź
19.09.2020
11:00
Hutnik Kraków
0:4
Jagiellonia
20.09.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
2:1
Lechia
20.09.2020
12:15
Zagłębie Lubin
3:0
Śląsk Wrocław
20.09.2020
12:15
Górnik Zabrze
2:0
Lech Poznań
20.09.2020
12:00
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia
23.09.2020
10:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Motor Lublin
2:2
Stal Mielec
19.09.2020
13:30
Cracovia Kraków
2:3
Korona Kielce
19.09.2020
14:30
Hutnik Kraków
0:5
Wisła Kraków
19.09.2020
15:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
Karpaty Krosno
19.09.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Sandecja Nowy Sącz
3:0
KKP Korona
19.09.2020
11:00
Cracovia Kraków
4:2
Górnik Ł.
19.09.2020
12:00
Wisła Kraków
3:1
Motor Lublin
19.09.2020
13:00
BKS Lublin
1:1
TOP 54 Biała Podlaska
19.09.2020
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Stary Sącz
5:2
Orkan Raba Wyżna
19.09.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
Profi Zielonki
19.09.2020
10:00
Garbarnia Kraków
3:1
Limanovia Limanowa
19.09.2020
10:00
Prądniczanka Kraków
0:0
BKS Bochnia
19.09.2020
17:00
Unia Tarnów
4:0
Pcimianka Pcim
19.09.2020
17:00
Puszcza Niepołomice
3:0
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:00
Beskid Andrychów
2:0
Górnik Wieliczka
20.09.2020
11:00
Okocimski Brzesko
5:2
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2020
14:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
15:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
3:1
Puszcza Niepołomice
19.09.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3:3
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2020
13:30
Garbarnia Kraków
6:0
Podgórze Kraków
20.09.2020
10:00
Glinik Gorlice
0:2
Profi Zielonki
20.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
1:0
Unia Tarnów
20.09.2020
10:00
Górnik Wieliczka
2:1
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
6:0
Sandecja II Nowy Sącz
20.09.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Kraków
19.09.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
2:0
Unia Oświęcim
19.09.2020
13:30
Okocimski Brzesko
2:1
Unia Tarnów
20.09.2020
10:00
Garbarnia Kraków
2:1
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
13:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Raba Dobczyce
0:6
Respect Szalowa
19.09.2020
10:00
Okocimski Brzesko
4:2
Tarnovia Tarnów
19.09.2020
10:00
MOSiR Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2020
16:30

I Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
0:14
AS Progres Kraków
19.09.2020
09:00
Okocimski Brzesko
2:1
Wisła Kraków
19.09.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
4:0
Sandecja
20.09.2020
17:00
Cracovia Kraków
1:1
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Okocimski Brzesko
0:3
Podhale Nowy Targ
19.09.2020
12:30
Fablok Chrzanów
0:1
AS Progress Andrychów
19.09.2020
10:00
Cracovia II
1:0
Limanovia Limanowa
20.09.2020
11:00

II liga kobiet (wschód)

Sparta Daleszyce
1:5
Wanda Nowa Huta
19.09.2020
12:00
KSP Kielce
1:1
Loczki Wyszków
19.09.2020
13:30
Włókniarz Białystok
1:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.09.2020
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:9
Respekt Myślenice
20.09.2020
15:30
Widok Lublin
:
KS Raszyn
22.09.2020
19:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Krzemień
2:2
Hetman Włoszczowa
19.09.2020
16:30
Podgórze Kraków
2:2
Unia Lublin
19.09.2020
14:00
Tarnovia II
8:0
Iskra Brzezinka
19.09.2020
 
DAP Dębica
2:0
Starówka Nowy Sącz
20.09.2020
16:00
Izolator Boguchwała
2:0
Dąb Zabierzów Bocheński
20.09.2020
11:00
Puszcza Niepołomice
2:4
Naprzód Sobolów
20.09.2020
17:00

IV liga małopolska kobiet

Victoria Zalas
1:2
Olimpia Osieczany
19.09.2020
16:00
FSA Kraków
4:1
Pogorzanka Pogorzyce
19.09.2020
11:00
Górnik Wieliczka
0:3
Prądniczanka II Kraków
19.09.2020
13:00
Uran Łukowica
3:4
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:00
Tempo Białka
0:0
Burza Roczyny
20.09.2020
16:00

I liga oldbojów (Kraków)

Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
0:1
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Hutnik Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
1:2
Wisła Kraków
21.09.2020
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
18:00
Wanda Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
0:13
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Borek Kraków
2:0
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00