facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Nie trafili pod Topór (foto)

Nie trafili pod Topór (foto)

 Kolejnym kandydatem do urwania punktów rezerwom Błękitnych był Topór Aleksandrowice. I po raz kolejny obrona miejscowych okazała się nie do pokonania a ich bramkarz Piotr Janik śrubuje rekord w zachowaniu czystych kont. Topór opierał się zaś dzielnie przez ponad godzinę - tu również można pochwalić ich golkipera, który okazał się dobrym składnikiem zespołu. Jednak zmiennik Żurka Maj nie dał mu szans w 63 minucie i pokonał go z bliska a w ciągu kolejnych kilkudziesięciu sekund Błękitni cieszyli się z drugiego gola zdobytego przez Synowskiego. Te dwa trafienia zdezorientowały przyjezdnych wyraźnie podcinając im skrzydła i chociaż podejmowali jeszcze próby odwrócenia losów spotkania to tylko otrzymali w końcówce trzecią bramkę, którą ustrzelił również z kilku metrów Stebnicki. Błękitni II pozostają dalej niepokonanym liderem 2 grupy krakowskiej B klasy.

Klasa B (Kraków II), 13.10.2019
Błękitni II Modlnica - Topór Aleksandrowice 3-0 (0-0)
Maj 62', Synowski 63', Stebnicki 88'
 
Błękitni II: Janik - Zabiegaj, K. Habuda, Morawiec, Rębilas, Grzybowski (80' Kołodziejczyk), Krzywda, Hrabia (71' Stebnicki), Synowski, Szumiec (71' Kawiński), Żurek (56' Maj)
Topór: J. Kapońka, Matacz, Kornaś, Rusinek, Mikołajski, Kozień, Czak, Jaskot, M. Kapońka, Wasilewski, Krawczyk oraz Jaskot, Morys, Fima

 

 

Źródło: Piotr Patej

Dodano: 2019-10-15 16:52:13


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Klasa B (Kraków II)

Błękitni Modlnica  Topór Aleksandrowice 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:2
Raków Częstochowa
10.11.2019
12:30
Lechia Gdańsk
0:1
Pogoń Szczecin
10.11.2019
17:30
Lech Poznań
0:0
Korona Kielce
10.11.2019
15:00

Fortuna I Liga

Chrobry Głogów
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
10.11.2019
12:40

II liga

Znicz Pruszków
0:6
Widzew Łódź
10.11.2019
13:05
Gryf Wejherowo
0:0
Elana Toruń
10.11.2019
13:00

III liga, grupa IV

Hetman Zamość
1:1
Stal Kraśnik
10.11.2019
13:00
Sokół Sieniawa
0:0
Wisła Sandomierz
10.11.2019
14:00
Chełmianka Chełm
0:1
Jutrzenka Giebułtów
10.11.2019
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
10.11.2019
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:2
Czarni Staniątki
10.11.2019
13:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Rytro
1:1
Lubań Maniowy
10.11.2019
13:30
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
10.11.2019
11:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Barciczanka Barcice
10.11.2019
13:00
Odwołany ze względu na zły stan murawy

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
1:4
Radziszowianka Radziszów
10.11.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
2:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
10.11.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:7
Babia Góra Sucha Beskidzka
10.11.2019
13:00
Victoria Jaworzno
0:4
Tempo Białka
10.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Orzeł Dębno
2:1
Raba Książnice
10.11.2019
13:00
LKS Gnojnik
:
Arkadia Olszyny
10.11.2019
13:00
Odwołane ze względu na zły stan murawy
Naprzód Sobolów
1:1
Sokół Maszkienice
10.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:2
Wisła Szczucin
10.11.2019
13:00
Pogórze
1:4
Metal Tarnów
10.11.2019
13:00
Olimpia Wojnicz
5:1
Ciężkowianka Ciężkowice
10.11.2019
13:00
LKS Ładna
3:3
Polan Żabno
10.11.2019
13:00
GLKS Gromnik
:
Zorza Zaczarnie
10.11.2019
13:00
Odwołany ze względu na zły stan boiska
Dunajec Zakliczyn
2:0
Tuchovia Tuchów
10.11.2019
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
7:1
Unia Niedomice
10.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
3:1
Hart Tęgoborze
10.11.2019
11:00
Kolejarz Stróże
1:4
Łosoś Łososina Dolna
10.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Granit Czarna Góra
:
Jarmuta
10.11.2019
13:00
Odwołany ze względu na zły stan murawy
Jordan Jordanów
6:1
LKS Rupniów
10.11.2019
13:30
Laskovia
3:1
Babia Góra Lipnica Wielka
10.11.2019
13:30
Krokus
1:2
LKS Szaflary
10.11.2019
14:00

Klasa A (Kraków I)

Jastrzębiec Książ Wielki
4:0
Kapitol Racławice
10.11.2019
13:30
Płomień Kościelec
0:2
Bibiczanka Bibice
10.11.2019
13:00
Szreniawa Koszyce
7:3
Prądniczanka II Kraków
10.11.2019
13:00

Klasa A (Kraków III)

Pogoń Skotniki
:
Podgórze Kraków
10.11.2019
14:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:1
Gajowianka Gaj
10.11.2019
14:00
Kabel Kraków
0:1
Płomień Kostrze
10.11.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Zieloni Niegowić
10.11.2019
14:00
Piłkarz Podłęże
2:0
Wilga Koźmice Wielkie
10.11.2019
13:30

Klasa A (Olkusz)

Legion Bydlin
4:0
Promień Przeginia
10.11.2019
13:30
Sokół Gołaczewy
3:3
Trzy Korony Żarnowiec
10.11.2019
13:00
Spartak Charsznica
2:6
Leśnik Gorenice
10.11.2019
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:3
Pilica Wierbka
10.11.2019
13:00
Unia Jaroszowiec
5:3
Strażak Przybysławice
10.11.2019
13:30

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
0:7
Tęcza Tenczynek
10.11.2019
11:00
Promyk Bolęcin
3:2
Wisła Jankowice
10.11.2019
13:00
SPRiN Regulice
1:5
Błyskawica Myślachowice
10.11.2019
13:00

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
2:4
Kosynierzy Łuczyce
10.11.2019
14:00
LKS Polanowice
3:3
Trątnowianka Trątnowice
10.11.2019
14:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:5
Polonia Wilczkowice
10.11.2019
14:00
Agricola Klimontów
2:0
Juvenia Prandocin
10.11.2019
12:00

Klasa B (Kraków II)

Orzeł II Bębło
6:2
Fitball Szklary
10.11.2019
14:00
Błękitni II Modlnica
4:2
Kmita II Zabierzów
10.11.2019
13:30

Klasa B (Kraków III)

Rybitwy Kraków
1:5
Dragoons Kraków
10.11.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
0:3
Tyniec Kraków
10.11.2019
11:00
Pozowianka Pozowice
0:9
Borkowianka Borek Sz.
10.11.2019
13:00
Lotnik II Kryspinów
:
Tęcza Piekary
10.11.2019
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
6:1
Gwiazda Ściejowice
10.11.2019
11:00
Nadwiślan Rusocice
:
Radziszowianka II
10.11.2019
14:00
Piast Skawina
4:4
Sparta Przeginia Duchowna
10.11.2019
14:00

Klasa B (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II
10.11.2019
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
10.11.2019
13:30
Gryf Wiatowice
:
Tęcza Słomiróg
10.11.2019
13:30
Spotkanie odwołane. Zły stan murawy.

Centralna Liga Juniorów U-18

Gwarek Zabrze
0:0
Jagiellonia
10.11.2019
11:30
Hutnik Kraków
2:2
Escola Varsovia Warszawa
10.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

BKS Lublin
3:4
Wisła Kraków
10.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Motor Lublin
0:1
Wisła Kraków
10.11.2019
13:00
KKP Korona
1:1
Górnik Ł.
10.11.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
4:7
Podhale Nowy Targ
10.11.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:4
Puszcza Niepołomice
10.11.2019
10:00
Pcimianka Pcim
4:2
Sandecja Nowy Sącz
10.11.2019
13:30
Spartak S.
0:2
Garbarnia Kraków
10.11.2019
10:00
Orkan Raba Wyżna
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
10.11.2019
13:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Iskra Brzezinka
1:3
KSP Kielce
10.11.2019
13:00
Hetman Włoszczowa
0:0
Izolator Boguchwała
11.11.2019
13:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Tarnovia II
:
Podgórze Kraków
10.11.2019
13:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Górnik Wieliczka
10.11.2019
11:00
Spotkanie odwołane, ze względu na zły stan murawy.
Prądniczanka II Kraków
5:0
Olimpia Osieczany
10.11.2019
13:00
Burza Roczyny
4:0
Bronowianka Kraków
10.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

SMS Łódź
5:0
Bronowianka Kraków
10.11.2019
12:30
Zabrze
0:8
Ślęza Wrocław
10.11.2019
11:30
Unia Opole
2:7
UKS Staszkówka Jelna
10.11.2019
12:00
SWD Wodzisław
1:2
Górnik Ł.
10.11.2019
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

Wanda Słomniczanka Słomniki
6:6
Rolnik Głogówek
10.11.2019
13:00
ISD-AJD Częstochowa
4:6
Rekord Bielsko Biała
10.11.2019
18:00