facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Podgórze nie zwalnia tempa (foto/video)

III liga małopolska kobiet, 12.10.2019
Prądniczanka II Kraków - Podgórze Kraków 0-10 (0-4)
Maciaś 3, Markiewicz 19, 45+1, Brzeszczyńska 31,56, Borgosz 68, Będkowska 75, 76, 79, Kokoszka 81

Pradniczanka II: Nappa - Zagórska, Prześlica, Kuś, Kwasniuk (46 Rojek), Malinowska, Marszałek (46 Kubicz), Oleszek, Payerhin, Podgórska, Wójcicka (46 Łoboz).
Podgórze: Haracz - Maciaś, Urbaniak (60 Pańszczyk), Klimkiewicz (80 Włodarz), Będkowska, Brzeszczyńska (72 Ortyl), Bulanda, Cop, Kokoszka, Markiewicz (50 Borgosz), Nowakowska.


-[FOTOGALERIA AGATY MURZAŃSKIEJ

 

 




Źródło: Agata Murzańska

Dodano: 2019-10-15 11:12:25


Zobacz też: III liga kobiet, gr. małopolska

Podgórze  Prądniczanka 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
1:0
Piast Gliwice
14.02.2020
20:30
Górnik Zabrze
2:0
Arka Gdynia
14.02.2020
18:00
Pogoń Szczecin
0:0
Śląsk Wrocław
15.02.2020
17:30
ŁKS Łódź
0:0
Wisła Płock
15.02.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:2
Legia Warszawa
15.02.2020
20:00
Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Kraków
16.02.2020
15:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Korona Kielce
16.02.2020
12:30
Cracovia Kraków
2:1
Lech Poznań
16.02.2020
17:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:0
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
15.02.2020
19:00
ISD-AJD Częstochowa
0:8
Rolnik Głogówek
15.02.2020
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
5:4
Rekord Bielsko Biała
16.02.2020
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
0:5
AZS UP Kraków
15.02.2020
18:00
AZS UŚ Katowice
1:5
ROW Rybnik
15.02.2020
 
Olimpia Osieczany
2:6
Plon Błotnica Strzelecka
16.02.2020
11:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
4:8
AZS UMCS Lublin
14.02.2020
20:00
Górnik Polkowice
7:5
Marfarbex Busko Zdrój
15.02.2020
16:00
BSF Bochnia
3:1
FC Siemianowice Śląskie
15.02.2020
17:00
Heiro Rzeszów
6:1
Profisport Wrocław
16.02.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:6
GKS Komprachcice
16.02.2020
18:00
Sośnica Gliwice
4:4
Futsal Team Brzeg
16.02.2020
17:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
5:6
Hutnik Kraków
14.02.2020
19:30
Grębałowianka Kraków
7:2
Garbarnia Kraków
14.02.2020
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
8:4
Opatkowianka Opatkowice
14.02.2020
20:30
Wisła Kraków
3:7
Cracovia Kraków
14.02.2020
20:30
Dąbski
13:3
Clepardia Kraków
14.02.2020
21:30
Wieczysta Kraków
5:5
Prokocim Kraków
14.02.2020
21:30