facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Grad bramek w Jawiszowicach (video)

Sobotnie spotkanie w Jawiszowicach dostarczyło kibicom nie lada emocji. Miejscowy LKS mierzył się z drużyną Słomniczanki Słomniki.

Podopieczni Marcina Dudzińskiego już po dwudziestu minutach prowadzili na boisku rywali aż 3:0, i nic zapowiadało, że zespół z Jawiszowic będzie w stanie podjąć jeszcze walkę.

Najpierw na listę strzelców wpisał się Tworek, który zmylił interweniującego bramkarza i goście po samobójczym trafieniu objęli prowadzenie. Chwilę później Khyschchenko dostał długie podanie i lobem skierował piłkę do bramki nad wychodzącym Koziełem. Minutę później ten sam zawodnik wykończył akcję Słomniczanki zabawiając się z obrońcami w polu karnym.

Gospodarze odpowiedzieli trafieniem Pyrlika, który na raty pokonał Kozuba. Najpierw po rzucie rożnym jego strzał głową zdołał wybronić goalkeeper gości, jednak przy mocnej dobitce był już bez szans i piłka ugrzęzła w bramce Słomniczanki.

Druga połowa największych emocji dostarczyła w ostatnich dziesięciu minutach. W osiemdziesiątej czwartej minucie dobre dośrodkowanie na bramkę Kozuba wykorzystał Herman, który uprzedził bramkarza i strzałem głową dał swojemu zespołowi nadzieję na wywalczenie w tym meczu chociażby jednego punktu.

W osiemdziesiątej piątej minucie kolejne dośrodkowanie LKS-u przyniosło im wyrównanie, tym razem na listę strzelców wpisał się Pyrlik i gospodarze doprowadzili do wyrównania, chociaż po pierwszych dwudziestu minutach przegrywali 0:3!

Losy spotkania w doliczonym czasie gry odwrócił niezawodny Bartosz Kozieł, który perfekcyjnie przymierzył z rzutu wolnego i goście wyszli na prowadzenie, którego już nie oddali do ostatniego gwiazdka.

Wielkie emocje, zwroty akcji i dobra ofensywna gra obu zespołów mogła się podobać. Gospodarze walczyli ze wszystkich sił odrabiając trzybramkową stratę jednak ostatecznie trzy punkty pojechały do Słomnik. Warto również zaznaczyć, że gospodarze od siedemdziesiątej minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Kabary.

IV liga (gr. Zachód), 05.10.2019

LKS Jawiszowice - Słomniczanka Słomniki 3:4 (1:3)
Pyrlik 38', 85', Herman 84' - Tworek 15' (s), Khyschchenko 17', 18', Kozieł 90+2'

Jawiszowice: A. Kozieł, Jurczak, Tworek, Bednarczyk (46. D. Płonka), M. Płonka, Kabara, Nagi, Szymonik, Malina (46. Ochman), Herman, Pyrlik
Słomniczanka: Kozub, Widuch, Rodrigo, Filipek, Sarota, Bieszczanin (63. Kasza), Strona, Pereira (72. B. Kozieł), Rojek, Warchoł (80. Wszołek), Khyschchenko

Żółte kartki: Nagi, Kabara, Ochman, Malina, Szymonik - Filipek, Kasa, Sarota, Widuch
Czerwona kartka: Kabara

Zapraszamy również na skrót spotkania

 

 

Źródło: LKS Jawiszowice/ ŁPN

Dodano: 2019-10-08 11:26:16


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Słomniczanka  Jawiszowice 

Komentarze


III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
08.08.2020
11:00
Korona II Kielce
:
ŁKS Łagów
08.08.2020
12:00
Lewart Lubartów
:
Siarka Tarnobrzeg
08.08.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Cracovia II Kraków
08.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Sokół Sieniawa
08.08.2020
17:00
Hetman Zamość
:
Stal Kraśnik
08.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2020
17:00
Chełmianka Chełm
:
KS Wiązownica
08.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Wisła Sandomierz
08.08.2020
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Avia Świdnik
08.08.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.08.2020
11:00
MKS Trzebinia
:
LKS Rajsko
08.08.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Sokół Kocmyrzów
08.08.2020
14:00
Orzeł Ryczów
:
Garbarnia II Kraków
08.08.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Puszcza II
08.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
LKS Jawiszowice
08.08.2020
17:00
Dalin Myślenice
:
KS Chełmek
08.08.2020
17:00
Unia Oświęcim
:
Clepardia Kraków
08.08.2020
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2020
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
08.08.2020
13:00
Unia Tarnów
:
Metal Tarnów
08.08.2020
17:00
Sokół Słopnice
:
GKS Drwinia
08.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
:
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
:
KS Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
:
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
:
Przemsza Klucze
08.08.2020
17:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Skawinka Skawina
08.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
08.08.2020
17:00
Hutnik II Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
08.08.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Borek Kraków
08.08.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Orlęta Rudawa
08.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
08.08.2020
17:00
Złomex Branice
:
Błękitni Bodzanów
08.08.2020
17:30
Radziszowianka Radziszów
:
Orzeł Myślenice
08.08.2020
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
:
LKS Gorzów
08.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Nadwiślanin Gromiec
08.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.08.2020
17:00
MKS Libiąż
:
Zatorzanka Zator
08.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
:
Victoria Jaworzno
08.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
:
Zorza Zaczarnie
08.08.2020
17:30
LUKS Skrzyszów
:
Tuchovia Tuchów
08.08.2020
17:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Polan Żabno
08.08.2020
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
LKS Rzuchowa
08.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Podhalanin Biecz
:
Zawisza R.
08.08.2020
16:00
Helena Nowy Sącz
:
LKS Łużna
08.08.2020
16:00
Hart Tęgoborze
:
LKS Uście Gorlickie
08.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Grybovia Grybów
08.08.2020
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Zagórzany
08.08.2020
17:00
LKSKobylankaKobylanka
:
Kolejarz Stróże
08.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Jarmuta
:
Zalesianka
08.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
08.08.2020
17:30
Krokus
:
Czarni Czarny Dunajec
08.08.2020
17:30
Laskovia
:
Babia Góra Lipnica Wielka
08.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Prądniczanka II Kraków
08.08.2020
16:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
:
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
:
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
11:00
Świt Krzeszowice
:
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
:
Dragon Szczyglice
08.08.2020
17:30
Iskra Czułów
:
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
08.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Bieżanowianka Kraków
08.08.2020
11:00
Rzozovia Rzozów
:
Iskra Krzęcin
08.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
:
Cedronka Wola Radziszowska
08.08.2020
17:00
Płomień Kostrze
:
Tramwaj Kraków
08.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
:
Podgórze Kraków
08.08.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Contra Sułków
08.08.2020
16:00
Sokół Chorągwica
:
Piast Łapanów
08.08.2020
17:00
UKS Sygneczów
:
Czarnochowice
08.08.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Sęp Droginia
08.08.2020
16:30
Karpaty Siepraw
:
Rokita Kornatka
08.08.2020
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Staw Polanka
08.08.2020
17:30
Gościbia Sułkowice
:
Sokół Borzęta
08.08.2020
18:00
Górki Myślenice
:
Skalnik Trzemeśnia
08.08.2020
18:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Unia Jaroszowiec
08.08.2020
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Wielmożanka Wielmoża
08.08.2020
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Centuria Chechło
08.08.2020
17:30

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
:
Fablok Chrzanów
08.08.2020
11:00
Wisełka Rozkochów
:
Ciężkowianka Jaworzno
08.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
:
Błyskawica Myślachowice
08.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Start Kamień
08.08.2020
18:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
:
Gdovia II Gdów
08.08.2020
11:00
Start Brzezie
:
Ledniczanka
08.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
08.08.2020
17:30
Promień Zakrzowiec
:
Naprzód Ochmanów
08.08.2020
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Gryf Wiatowice
08.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
:
Górki II Myślenice
08.08.2020
15:00
Wicher Stróża
:
Cisy Harbutowice
08.08.2020
17:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Dukla Bysina
08.08.2020
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Grodzisko Raciechowice
08.08.2020
18:00

Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
:
Pilica II Wierbka
08.08.2020
17:00
Northstar Miechów
:
Trzy Buki Wierzchowisko
08.08.2020
17:00
Czapla Czaple Male
:
Orzeł K.
08.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
08.08.2020
10:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Nowy Sącz
08.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Stary Sącz
08.08.2020
10:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
08.08.2020
16:30

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
07.08.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Rolnik Biedrzychowice
:
Górnik Łęczna
08.08.2020
 
Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
08.08.2020
 
APLG Gdańsk
:
KKP Bydgoszcz
08.08.2020
 
Medyk Konin
:
GKS Katowice
08.08.2020
 
ROW Rybnik
:
Śląsk Wrocław
08.08.2020
 
SMS Łódź
:
AZS UJ Kraków
08.08.2020