facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 04-10 października

Futmal w delegacji: 04-10 października

Myślenicka Liga Firm, 04.10.2019
Nembud - Maan, pt.19:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)

Myślenicka Liga Firm, 04.10.2019
Polplast - Netfox, pt.19:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adrian Kicek (video)

Myślenicka Liga Firm, 04.10.2019
Pod Blachą - Mako, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)

Myślenicka Liga Firm, 04.10.2019
ZISiBO - Arch VR, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adrian Kicek (video)

I liga juniorów (Kraków), 05.10.2019
Prokocim Kraków - SMS Kraków, sb.11:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

I liga futsalu, 05.10.2019
BSF Bochnia - AZS Wrocław, sb.15:30
reporter: Paweł Panuś (tekst)

Klasa A (Myślenice), 05.10.2019
Clavia Świątniki Górne - Górki Myślenice, sb.15:30
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

Klasa A (Chrzanów), 05.10.2019
Start Kamień - MKS Alwernia, sb.16:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa B (Kraków II), 05.10.2019
Fitball Szklary - Potok Więckowice, sb.16:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO


 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-10-04 10:58:45


Futmal w delegacji 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
:
Pogoń Szczecin
13.12.2019
20:30
Arka Gdynia
:
Zagłębie Lubin
13.12.2019
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
14.12.2019
17:30
Legia Warszawa
:
Wisła Płock
14.12.2019
20:00
Raków Częstochowa
:
Górnik Zabrze
14.12.2019
15:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
AZS UJ Kraków
14.12.2019
16:30
Rolnik Głogówek
:
ISD-AJD Częstochowa
14.12.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
:
Wierzbowianka Wierzbno
14.12.2019
15:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Plon Błotnica Strzelecka
:
Olimpia Osieczany
14.12.2019
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

AZS AGH Kraków
:
Top Sport Centrum Wojnicz
14.12.2019
 
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Respekt Myślenice
14.12.2019
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

Marfarbex Busko Zdrój
:
Profisport Wrocław
14.12.2019
18:30

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy
:
Wisła Kraków
13.12.2019
19:30
Clepardia Kraków
:
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
:
Cracovia Kraków
13.12.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski
:
Hutnik Kraków
13.12.2019
21:30