facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Bez niespodzianki w Pilicy (foto/video)

Bez niespodzianki w Pilicy (foto/video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 28.09.2019
Piliczanka Pilica - Orzeł Iwanowice 3:1 (1:1)
Dos Santos Ueliton 20’, Majewski Kacper 72’, Musialski Łukasz 89’ - Przecherka Dominik 36’

Sędziowie: Kaczmarek Piotr – Hawryszko Artur, Kozioł Tomasz
Żółte kartki: Jajkiewicz Karol 60’ - Toledo Dairon 86’, Da Silva Lucas 43’
Piliczanka Pilica: Kantor Dawid – Węglarz Mariusz, Opiłka Jakub (K), Janicki Bartłomiej, Kalamat Michał – Jajkiewicz Karol, Słowikowski Norbert (67’ Jędruszek Konrad), Kowalczyk Piotr  (70’ Goncerz Bartosz), Majewski Kacper  – Dos Santos Ueliton (88’ Karpała Piotr), Pereira Charles (80’ Musialski Łukasz)
Orzeł Iwanowice: Wieczorek Szymon - Nawrocki Dawid, Bielecki Eryk (46’ Jakubek Łukasz), Kruczek Mariusz, Płatek Dawid - Toledo Dairon, Da Silva Lucas, Jazgar Dawid (86’ Palik Mateusz)  Prochownik Bartosz, Kubik Paweł  - Przecherka Dominik (65’ Ziarko Dariusz).


 

 

 

Źródło: Krzysztof Jazgar

Dodano: 2019-10-03 10:19:03


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka  Orzeł Iwanowice 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
0:0
Śląsk Wrocław
15.02.2020
17:30
ŁKS Łódź
0:0
Wisła Płock
15.02.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:2
Legia Warszawa
15.02.2020
20:00
Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Kraków
16.02.2020
15:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Korona Kielce
16.02.2020
12:30
Cracovia Kraków
2:1
Lech Poznań
16.02.2020
17:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:0
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
15.02.2020
19:00
ISD-AJD Częstochowa
0:8
Rolnik Głogówek
15.02.2020
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
5:4
Rekord Bielsko Biała
16.02.2020
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
0:5
AZS UP Kraków
15.02.2020
18:00
AZS UŚ Katowice
1:5
ROW Rybnik
15.02.2020
 
Olimpia Osieczany
2:6
Plon Błotnica Strzelecka
16.02.2020
11:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

Górnik Polkowice
7:5
Marfarbex Busko Zdrój
15.02.2020
16:00
BSF Bochnia
3:1
FC Siemianowice Śląskie
15.02.2020
17:00
Heiro Rzeszów
6:1
Profisport Wrocław
16.02.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:6
GKS Komprachcice
16.02.2020
18:00
Sośnica Gliwice
4:4
Futsal Team Brzeg
16.02.2020
17:00