facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Rezerwy ogrywają beniaminka



W niedzielne przedpołudnie w Myślenicach, rezerwy Wisły podejmowały w meczu 10. Kolejki IV ligi drużynę Czarnych Staniątki.

Drużyna Mateusza Misia wciąż szuka odpowiedniej formy na czwartoligowym froncie i plasuje się prawie na samym dnie tabeli. Sprawy na pewno nie ułatwia fakt rozgrywania wszystkich spotkań "na wyjeździe", bo Czarni mecze w roli gospodarze rozgrywają w Wieliczce.

Krakowianie szybko uzyskali w meczu przewagę i udokumentowali ją bramką Pischingera w dziewiątej minucie. Po upływie dwudziestej minuty gospodarze prowadzili już 2:0 a piłkę do bramki Przybysia skierował Myszogląd.

Jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą odsłonę spotkania kontaktową bramkę z rzutu karnego zdobył Bogusławski.

Druga połowa zaczęła się od ataków Czarnych, którzy próbowali doprowadzić do wyrównania. Zepchnięta do defensywa drużyna Białej Gwiazdy nastawiła się na kontrataki. W sześćdziesiątej drugiej minucie, jeden z obrońców Wisły zbyt późno wykonał wślizg powodując upadek zawodnika rywali i sędzia główny podyktował drugi rzut karny w tym spotkaniu dla Czarnych. Tym razem strzelcem okazał się Aksamit, który pewnie wykorzystał nadarzającą się okazję do wyrównania.

Podrażnieni Wiślacy ruszyli do ataków i chcieli przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Ta sztuka udał się im dopiero na osiem minut przed końcowym gwizdkiem, kiedy to Arkadiusz Kasia wykorzystał zamieszanie w polu karnym i przytomnym strzałem zapewnił Wiślakom trzy oczka.

Wisła dzięki zwycięstwu przesunęła się na trzecią pozycję w tabeli i do prowadzącej drużyny rezerw Cracovii traci cztery punkty. Czarni natomiast nie zmienili swojej sytuacji w tabeli i wciąż plasują się na siedemnastym miejscu z czteroma punktami.

IV liga (gr. Zachodnia), 29.09.2019

Wisła Kraków- Czarni Staniątki 3:2 (2:1)
Pischinger 8', Myszogląd 22', Kasia 82' - Bogusławski 41' (k), Aksamit 62' (k)



Wisła II Kraków
: Broda, Szmigielski, Gzieło, Bentkowski, Klimek (Olejnik 51'), Soboń, Myszogląd (Ćwik 90'), Kasia, Paczka (Jania 74'), Korczyk, Pischinger.
Czarni Staniątki: Przybyś, Barnań, Dudek, Otfinowski ( Zychowicz 74'), Orłowski (Nanaseryan 90'), Fryda, Bogusławki (Wrześniak 85'), Burkowicz, Piątek, Byrski, Czwartosz

Żółte kartki: Szmigielski, Bentkowski - Fryda

 

 

Źródło: Wisła Kraków

Dodano: 2019-09-30 16:27:24


Wisła II  Czarni Staniątki 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
1:2
Piast Gliwice
05.06.2020
18:00
Górnik Zabrze
2:2
Lechia Gdańsk
05.06.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
06.06.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
06.06.2020
15:00
Pogoń Szczecin
:
Cracovia Kraków
06.06.2020
20:00
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
07.06.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Śląsk Wrocław
07.06.2020
15:00
Raków Częstochowa
:
ŁKS Łódź
07.06.2020
12:30

Fortuna I Liga

Radomiak Radom
0:0
Odra Opole
04.06.2020
18:10
GKS Tychy
1:1
Zagłębie Sosnowiec
04.06.2020
20:40
Chrobry Głogów
1:0
GKS Bełchatów
05.06.2020
20:10
Stal Mielec
0:0
Puszcza Niepołomice
05.06.2020
17:40
Wigry Suwałki
1:1
Miedź Legnica
05.06.2020
15:30
Warta Poznań
:
Olimpia Grudziądz
06.06.2020
15:10
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
06.06.2020
12:40
GKS Tychy
:
Chojniczanka Chojnice
07.06.2020
15:10
Zagłębie Sosnowiec
:
Stomil Olsztyn
07.06.2020
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Radomiak Radom
07.06.2020
17:00
Odra Opole
:
GKS Jastrzębie
07.06.2020
17:00

II liga

Lech II Poznań
:
Pogoń Siedlce
06.06.2020
12:00
Górnik Łęczna
:
Stal Stalowa Wola
06.06.2020
 
Legionovia Legionowo
:
Elana Toruń
06.06.2020
16:00
Skra Częstochowa
:
GKS Katowice
07.06.2020
17:30
Stal Rzeszów
:
Widzew Łódź
07.06.2020
13:05
Błękitni Stargard
:
Znicz Pruszków
07.06.2020
16:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Polkowice
07.06.2020
16:00
Bytovia Bytów
:
Gryf Wejherowo
07.06.2020
18:00

III liga, grupa IV

Avia Świdnik
:
Hutnik Kraków
06.06.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Korona II Kielce
06.06.2020
17:30
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
06.06.2020
17:30
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
06.06.2020
17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
06.06.2020
17:30
Motor Lublin
:
KSZO Ostrowiec Św.
06.06.2020
17:30
Stal Kraśnik
:
Hetman Zamość
06.06.2020
17:30
Wisła Sandomierz
:
Sokół Sieniawa
06.06.2020
17:30
Jutrzenka Giebułtów
:
Chełmianka Chełm
06.06.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Słomniczanka Słomniki
:
Clepardia Kraków
06.06.2020
 
MKS Trzebinia
:
Beskid Andrychów
06.06.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Cracovia II Kraków
06.06.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
LKS Rajsko
06.06.2020
17:00
Wisła II Kraków
:
LKS Jawiszowice
06.06.2020
 
Unia Oświęcim
:
Orzeł Piaski Wielkie
06.06.2020
 
Dalin Myślenice
:
Czarni Staniątki
06.06.2020
17:00
Orzeł Ryczów
:
Pcimianka Pcim
06.06.2020
18:00
Sokół Kocmyrzów
:
Skawinka Skawina
06.06.2020
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Poprad Rytro
06.06.2020
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Okocimski Brzesko
06.06.2020
18:00
Poprad Muszyna
:
BKS Bochnia
06.06.2020
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Orkan Szczyrzyc
06.06.2020
17:00
Unia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
06.06.2020
17:00
GKS Drwinia
:
Sandecja II Nowy Sącz
06.06.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Glinik Gorlice
07.06.2020
11:00
Lubań Maniowy
:
Watra Białka Tatrzańska
07.06.2020
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Resovia Rzeszów
:
Chełmianka Chełm
06.06.2020
13:00
Juventa Starachowice
:
Korona II
06.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
06.06.2020
 
Orlęta R.P.
:
Siarka
06.06.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
:
Dalin Myślenice
06.06.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Wieliczka
06.06.2020
 
Spartak S.
:
Dunajec Nowy Sącz
06.06.2020
 
BKS Bochnia
:
Profi Zielonki
06.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
06.06.2020
 
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
06.06.2020
 
Orkan Raba Wyżna
:
Pcimianka Pcim
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Podgórze Kraków
06.06.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Profi Zielonki
06.06.2020
 
Glinik Gorlice
:
Puszcza Niepołomice
06.06.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
06.06.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Unia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
06.06.2020
10:00
Hejnał
:
Tarnovia Tarnów
06.06.2020
11:00
Górnik Wieliczka
:
Pcimianka
06.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
06.06.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Unia Oświęcim
06.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
AP 21 Kraków
06.06.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Respect Szalowa
:
MOSiR Bochnia
06.06.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
06.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
06.06.2020
 
Beskid A.
:
Raba Dobczyce
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Kalwarianka
:
Okocimski Brzesko
06.06.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Cracovia Kraków
06.06.2020
10:00
Sandecja
:
Dunajec Nowy Sącz
06.06.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Wisła Kraków
07.06.2020
15:00

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
10:00
TS Wisła I Kraków
:
Cracovia II
06.06.2020
 
Okocimski II
:
AP Progres Andrychów
06.06.2020
 
Limanovia Limanowa
:
Fablok Chrzanów
06.06.2020
 

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny