Wynik ustalony w dziesięć minut

Podziałem punktów zakończył się mecz 11. kolejki pomiędzy CANPACK Okocimski Brzesko, a GKS Drwinia, w którym padł wynik 1:1. Autorem bramki dla gospodarzy został Michał Waśko, który jednocześnie dał prowadzenie podopiecznym trenera Tomasza Rogóża.  Bramkę wyrównującą zanotował pięć minut później Rafał Ciesielski.

Samo spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli gospodarze, którzy od razu ruszyli na gości z Drwini. W 5 minucie na strzał zdecydował się Jakub Ogar, jednak futbolówkę zdołał wybić bramkarz gości, na tyle niefortunnie że przejął ją Michał Waśko, który bez problemów posłał piłkę do siatki dają prowadzenie swojej drużynie. Niestety „Piwosze” zbyt długo nie cieszyli się z prowadzenia, gdyż już 5 minut później do bramki Nikodem Śniega trafił Rafał Ciesielski, który strzałem z głowy nie dał mu najmniejszych szans do obrony.

W 36 minucie swoją kolejną okazje miał ponownie Jakub Ogar jednak po podaniu Dawida Lizaka piłkę zbyt lekko uderzył napastnik gospodarzy by móc zagrozić bramce Konrada Napieralskiego. Dwie minuty później o bramkę mógł pokusić się Kiril Krasovskyi, jednak jego strzał zdołał wyłapać golkiper z Brzeska. W końcówce pierwszej połowy na raj zdecydował się Arkadiusz Goryczka, jednak strzał w jego wykonaniu przeleciał tuż nad bramką gości.

W drugiej odsłonie kibice nie zobaczyli już bramek, jednak obie drużyny mogły pokusić się o to by przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Najbliżej celu był Kamil Augustyn, którego strzał z głowy przeleciał minimalnie obok bramki „Piwoszy”.

Chwile później ponownie gorąco zrobiło się w polu karnym „biało-zielonych”. Tym razem strzał Michała Guji w ostatniej chwili zdołali wybić obrońcy gospodarzy. Swoje okazje miał również CANPACK Okocimski mi.in Michał Waśko, Przemysław Bury oraz Michał Grzesicki. Niestety w decydujących momentach akcji zabrakło albo dokładnego podania albo braku skuteczności.

Podział punktów z pewnością nie satysfakcjonuje żadnej ze stron, gdyż obu zespołom zależało na zdobycie trzech punktów, które są im niezmiernie potrzebne.