facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 27.09-03.10

Futmal w delegacji: 27.09-03.10

Myślenicka Liga Firm, 27.09.2019
Maan - Polplast, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)

Myślenicka Liga Firm, 27.09.2019
ZISiBO - Mako, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adrian Kicek (video)

Myślenicka Liga Firm, 27.09.2019
Netfox - Pod Blachą, pt.21:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)

Myślenicka Liga Firm, 27.09.2019
Arch VR - Nembud, pt.21:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adrian Kicek (video)

I liga juniorów (Kraków), 28.09.2019
Prokocim Kraków - Krakus Nowa Huta, sb.11:00 - FUTMAL PREMIUM 
reporter: Jakub Pieprzyk (tekst, foto)

III liga, 28.09.2019
Jutrzenka Giebułtów - Orlęta Radzyń Podlaski, sb.12:00 - FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Paweł Panuś (tekst), Piotr Kwiecień (video), Maciej Szcześniewski (komentator)

IV liga (Kraków-Wadowice), 28.09.2019
Dalin Myślenice - Pcimianka Pcim, sb.16:00
reporter: Paweł Biela (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 28.09.2019
Skawinka Skawina - Clepardia Kraków, sb.16:00
reporter: Wojciech Tracz (video)

Klasa A (Myślenice), 28.09.2019
Górki Myślenice - Gościbia Sułkowice, sb.16:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 28.09.2019
Zieleńczanka Zielonki - Pogoń Miechów, sb.16:00 - FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Piotr Kwiecień (tekst, foto), Adrian Kicek (video), Maciej Szcześniewski (komentator)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 28.09.2019
Prądniczanka Kraków - LKS Niedźwiedź, sb.17:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

III liga, 29.09.2019
Hutnik Kraków - Wisłoka Dębica, nd.15:00
reporterzy: Wojciech Tracz (video, TRANSMISJA), Maciej Szcześniewski (komentator)

PKO Ekstraklasa, 28.09.2019
Wisła Kraków - Cracovia Kraków, nd.17:30
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-09-27 10:01:24


Futmal w delegacji 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
:
Pogoń Szczecin
13.12.2019
20:30
Arka Gdynia
:
Zagłębie Lubin
13.12.2019
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
14.12.2019
17:30
Legia Warszawa
:
Wisła Płock
14.12.2019
20:00
Raków Częstochowa
:
Górnik Zabrze
14.12.2019
15:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
AZS UJ Kraków
14.12.2019
16:30
Rolnik Głogówek
:
ISD-AJD Częstochowa
14.12.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
:
Wierzbowianka Wierzbno
14.12.2019
15:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Plon Błotnica Strzelecka
:
Olimpia Osieczany
14.12.2019
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

AZS AGH Kraków
:
Top Sport Centrum Wojnicz
14.12.2019
 
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Respekt Myślenice
14.12.2019
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

Marfarbex Busko Zdrój
:
Profisport Wrocław
14.12.2019
18:30

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy
:
Wisła Kraków
13.12.2019
19:30
Clepardia Kraków
:
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
:
Cracovia Kraków
13.12.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski
:
Hutnik Kraków
13.12.2019
21:30