facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV Powiatowy Turniej Starosty Szkół Ponadpodstawowych (foto)

IV Powiatowy Turniej Starosty Szkół Ponadpodstawowych (foto)

We wtorek na obiekcie trzecioligowej Jutrzenki Giebułtów obejrzeliśmy czwartą już edycję "Powiatowego Turnieju Szkół Ponadpodstawowych" o Puchar Starosty Wojciecha Pałki organizowany w tym roku przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Giebułtowie. 

 

 

Turniej wpisał się już na stałe w kalendarz piłkarskich imprez Powiatu Krakowskiego, a duża w tym zasługa organizatorów, którzy dbają o profesjonalną otoczkę wydarzenia. Mowa Zespole Szkół Ponadpodstawowych z Tomaszem Dudkiem na czele. Przy organizacji tegorocznej edycji pomagali m.in Karolina Kowalczyk (wuefistka z ZSP Giebułtów) oraz Bartosz Grela (nauczyciel z ZSP Giebułtów). Turniej uroczyście otworzył dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Giebułtowie Paweł Sikora
 
Po oficjalnym losowaniu grup, rozpoczęły się piłkarskie emocje. Siedem zespołów podzielono na dwie grupy, a rywalizacja w każdej z nich odbywała się dwóch boiskach jednocześnie. 
 
Rozgrywki uprzyjemniał catering fundowany przez Cukiernię Stochalski oraz klubowa nuta serwowana przez grupę "didżejską" Team Show z Piotrem Nogieciem (uczeń ZSP Giebułtów) na czele. Muzyka wyraźnie dodawała werwy wszystkim ekipom i oglądaliśmy naprawdę żwawą i ciekawą rywalizację, rywalizację zdominowaną przez ekipy z Gminy Skawina. Mowa o trzykrotnym w ostatnich latach triumfatorze ZSTE Skawina oraz debiutującym w turnieju LO Skawina. Obie ekipy prezentowały zdecydowanie najwyższy poziom piłkarski i w zasadzie od pierwszych minut turnieju można było przewidywać, że obie te ekipy spotkają się w finale.
 
W fazie grupowej nie było niespodzianek, obie skawińskie ekipy zgodnie ukończyły tę fazę z kompletem punktów i czekały na swoich rywali w półfinałach. Oba zespoły grały szybko, zdecydowanie i przede wszystkim bardzo składnie. Akcje kleiły się w efektowną całość i zazwyczaj tylko kwestią skuteczności pod bramką pozostawało to, czy worek z bramkami zapełni się o kolejne gole. Więcej indywidualności mieli obrońcy tytułu. Grę tej ekipy kreował w zasadzie tercet Lesak - Surówka - Piwowarczyk. Ten drugi z resztą wywalczył koronę króla strzelców całego turnieju, a Piwowarczyka uznano za najbardziej zaawansowanego technicznie gracza imprezy. I faktycznie przyznać trzeba, że Surówka błyszczał pod bramką rywali, a Piwowarczyk użytkową techniką. Świetnie radził sobie w pojedynkach jeden na jeden, a i kierunkowe przyjęcie piłki z powietrza było dla niego błachostką. Generalnie piłka potulnie słuchała poleceń Piwowarczyka, a duży luz w grze upiększał otoczkę gry tego zawodnika. Świetnie w ten duet wkomponowywał się Lesak, znajdował się zawsze tam gdzie trzeba było odegrać piłkę na jeden kontakt, pociągnąć akcję dłuższym rajdem czy dograć do lepiej ustawionych partnerów. Warto też wspomnieć Szymona Dutkę, który robił wiele dobrego w obronie. Świetnie rozdawał piłki, prezentował ponadprzeciętny przegląd pola i słał futbolówkę dosłownie między oczy kolegów z drużyny.
 
W ekipie LO Skawina takich perełek nie było bo i cały zespół grał na niesłychanie wyrównanym poziomie, pozbawiony w zasadzie słabszych ogniw już od pierwszych spotkań generował wysokie notowania u obserwatorów. Na najwyższe zapracował Norbert Bierówka, który był co prawda liderem środka pola ale prawdziwy popis dał generalnie w wielkim finale gdy przy prowadzeniu 1:0 po jego golu oczywiście, deprymował rywala długim utrzymywaniem się przy piłce, prokurowaniem fauli... ot wyrachowaniem i cwaniactwem. 
 
W tym wielkim finale, LO Skawina zdominowało obrońców tytułu i prowadzenie utrzymywane do 15 minuty (grano 1x20 minut) było jak najbardziej zasłużone. Tyle, że ZSTE Skawina nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa i choć przez kwadrans zanosiło się na porażkę tego zespołu, to te ostatnie pięć minut mogło przewrócić pojedynek do góry nogami. Najpierw bowiem po znakomitej solowej akcji i precyzyjnym strzale do remisu doprowadził Lesak, a w końcówce jeszcze Surówka mógł przechylić szalę zwycięstwa na korzyść obrońców tytułu. Ostatecznie o losach końcowego triumfu decydował konurs rzutów karnych, który po zażartej wymianie ciosów wygrali ostatecznie debiutanci - LO Skawina!
 
Reszta stawki była już niezwykle wyrównana. W walce o półfinałowe starcia ze skawinianami do ostatnich spotkań pozostawały w zasadzie wszystkie ekipy. W grupie B o awansie zadecydował bilans bramkowy, który lepsi (dzięki skromnej porażce z LO Skawina) zachowali piłkarze LO Piekary. W grupie A kluczowym tak naprawdę okazał się remis w pojedynku Krzeszowic z Czernichowem. Ci pierwsi zachowali po tym meczu pozycję wicelidera i byli w o wiele bardziej komfortowej sytuacji w ostatniej serii gier, w której mierzyli się ze Skałą (a Czernichów stawał naprzeciw ZSTE Skawina).
 
W pólfinałach głębszej historii nie było. Skawinianie dość gładko uporali się z Piekarami i Krzeszowicami. Warto jednak wspomnieć o charakterystyce obu pokonanych ekip. LO Piekary to kwintesencja solidności i ogromu pracy na boisku. Poza próbującym solowych akcji Michałem Zawadą, na awans do półfinałów pracował cały team. Nieźle prezentował się też Dawid Sowa ale generalnie piekarzanom zwłaszcza w półfinale przytrafiały się proste błędy i straty piłki, co skrzętnie wykorzystali faworyci całego turnieju. 
 
Krzeszowice? Tu także łatwo było dostrzec siłę i potencjał zespołu, ale mimo wszystko nie był to jeszcze poziom dwóch najlepszych ekip w turnieju. Grę krzeszowiczan kreowali rośli Oskar Kania i Jakub Bień, wygrywali pojedynki w powietrzu, a i w przyziemnych wykorzystywali swoje warunki fizyczne. Ogromnym wsparciem okazywał się Konrad Drab strzegący bramki jak oka w głowie. Aby pokonać tego golkipera trzeba było albo trafiać do pustej już bramki albo liczyć na łut szczęścia.
 
Tym ciekawiej zapowiadały się pojedynki o poszczególne miejsca. Dowodem na taki właśnie stan rzeczy były remisy we wszystkich trzech pojedynkach i rozstrzyganie ich loterią/konkursem rzutów karnych (po trzy serie). Piąte miejsce wywalczyli gospodarze ZSP Giebułtów mający w swoich szeregach przede wszystkim mocne atuty w ofensywie. Bo i Kamil Foltman i Robert Bieda tworzyli ciekawy duet, który na pewno miał możliwości osiągnąć o wiele więcej niż to co wpadło ostatecznie do sieci. Bieda bardziej dynamiczny, agresywny, rozpychający się jako ofensywny pomocnik oraz mniej dynamiczny ale mający pomysłowe dryblingi Foltman - to zawodnicy którzy wypracowali sporo okazji strzeleckich. Fajnie współpracowało im się też z Jakubem Buczakiem, który dynamicznym balansem ciała i nogą na piłce zostawiał za sobę niejednego rywala.
 
W starciu o miejsce piąte (po karnych) poległa ekipa Czernichowa, także solidna ale mniej wyrównana. Nie brakowało w jej szeregach mniej zorganizowanych piłkarsko graczy i ich gra opierała się na tych, którzy z futbolem prawdopodobnie mają na codzień wspólnego nieco więcej. Mocnym ogniwem w defensywie był bez wątpienia Karol Rakoczy, piłkarsko liderem był na pewno Adrian Kudelski, który często w pojedynkę musiał walczyć w środku pola. Mocnym akcentem była także postawa Rafała Frączka w bramce. Skoczny, waleczny w powietrzu i skuteczny przede wszystkim zapewniał względny spokój swojej ekipie.
 
Walkę o trzecie miejsce po karnych oczywiście z Piekarami wygrały Krzeszowice. Ostatnie miejsce zaś przypadło Skale, która rozpoczęła zmagania od remisu z Czernichowem ale potem nieudane pojedynki ze Skawiną i Krzeszowicami zakończyły marzenia o walce choćby o piąte miejsce w imprezie. Zespół Skały piłkarsko nie był słaby, budował akcje zespołowo i na pierwszy rzut oka wyglądało to porządnie ale w kluczowych momentach brakowało nieco wyrachowania, zimnej krwi, a czasem i techniki by lepiej przyjąć piłkę czy dograć precyzyjniej do partnera. Te detale wykorzystali przede wszystkim krzeszowiccy i skawińcy zawodnicy co bezlitośnie zepchnęło Skałę na ostatnią lokatę w tabeli i końcowej klasyfikacji.

Na koniec odbyła się tradycyjnie, uroczystość wręczania nagród zespołowych i indywidualnych. Nie brakowało słów uznania ze strony oficjeli.
 
- Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników za sportową rywalizację i za to że obyło się bez kontuzji. Oczywiście największe brawa należą się zwycięzcom ale pamiętajcie, że ten turniej to przede wszystkim forma aktywnego spędzania czasu, forma zabawy. Ogromne brawa należą się także wszystkim tym, którzy pracowali przy organizacji turnieju, Panu Tomkowi Dudkowi, Pani Karolinie, arbitrom którzy znakomicie poprowadzili zawody, tutejszej młodzieży która zaangażowała się choćby w oprawę muzyczną, czy lokalną straż pożarną która czuwała nad naszym bezpieczeństwem. Mowię to by uświadomić wszystkim, że organizacja takiego turnieju to wbrew pozorom naprawdę dużo pracy, dużo załatwiania, organizowania i wysiłku logistycznego - przemawiał Paweł Sikora, dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Giebułtowie. 
 
- Gratuluję wszystkim udanej imprezy. Liczę, że takich imprez będzie więcej, a może w przyszłości... kto wie, ktoś z Was zagra w trzecioligowym klubie jak choćby miejscowa Jutrzenka Giebułtów. Dziękuję za to że jesteście i chce Wam się aktywnie spędzać czas - podsumowywała turniej Lilianna Wilk, sołtys wsi Giebułtów.

Potem na ręce przedstawicieli wszystkich ekip trafiały dyplomy i puchary za zajęcie poszczególnych miejsc oraz statuetki dla najlepszych graczy. Królem linii bramkowej okazał się Jan Bańdo z LO Skawina, na codzień golkiper Dębu Paszkówka (w finale obronił karnego w ostatniej serii konkursu jedenastek), królem strzelców turnieju okazał się  Adrian Surówka z ZSTE Skawina, na codzień reprezentujący barwy Bruk-Bet Termalici Nieciecza, a najbardziej zaawansowanym technicznie graczem turnieju wybrano Wiktora Piwowarczyka z ZSTE Skawina, grającego na codzień w Radziszowiance.
Turniej podsumowywali także w rozmowe z reporterem Futbol-Małopolska przedstawiciele gminy gospodarza, obiektu gospodarza oraz organizatora.

Krzysztof Wołos (Wójt Gminy Wielka Wieś): - Naprawdę wysoko oceniam poziom organizacji całego cyklu turniejów. W zeszłym roku w Modlniczce, a w tym w Giebułtowie wszystko zapiętę było na ostatni guzik. Ciesze się, że Zespół Szkół Ponadpodstwowych w Giebułtowie podjął się organizacji tego turnieju bo to świetna forma aktywności fizycznej, a przy okazji możliwość rywalizacji między szkołami. Są tu na turnieju także trenerzy różnych klubów i kto wie, może wyłowią z grona uczestników jakąś perełkę. Turniej to świetny sposób na zmotywowanie młodych ludzi, uczniów do uprawiania sportu, widzę to po swoim synu, który zaczynał w orlikach, żakach ale dopiero teraz gdy gra już w młodzikach, bierze udział w grach o stawkę, o punkty, o miejsca w tabeli widzę w nim ten zapał, radość z gry. 
 
Tadeusz Gątkiewicz (prezes Jutrzenki Giebułtów): - O organizację tegorocznej edycji turnieju wnioskowali przedstawiciele ZSP Giebułtów, który jest organizatorem tej imprezy w tym roku. Poniekąd naturalnym okazał się wybór stadionu Jutrzenki Giebułtów. Dla mnie każda forma aktywności fizycznej wśród młodych ludzi jest godna poparcia dlatego też jak najbardziej przyklasnąłem organizacji turnieju właśnie na naszym stadionie. Poziom jest naprawdę wysoki. W wielkim finale wystąpiły dwie ekipy ze Skawiny ale widać, że to chłopcy trenujący na codzień w klubach, w Skawince czy Wiślanych Jaśkowice. Jeśli zajdzie taka potrzeba, z chęcią ugościmy uczestników tego turnieju w przyszłości.
 
Tomasz Dudek (organizator, trener ZSP Giebułtów): - Ekipy ze Skawiny faktycznie prezentowały bardzo wysoki poziom. Pozostałe jednak grały na bardzo wyrównamym poziomie, a świadczą o tym konkursy rzutów karnych we wszystkich meczach o poszczególne miejsca w końcowej klasyfikacji. Ciesze się jednak przede wszystkim z tego, że udało się zaprosić do rywalizacji siedem ekip, praktycznie wszystkie ponadpodstawowe szkoły powiatowe i mogliśmy tu w formie dużego turnieju spędzić zajęcia wychowania fizycznego. Serdecznie chciałbym przy okazji podziękować Staroście Powiatu Krakowskiego Panu Wojciechowi Pałce za zgodę na organizację tej imprezy, a także Wójtowi Gminy Wielka Wieś Panu Krzysztofowi Wołosowi i prezesowi Jutrzenki Panu Tadeuszowi Gątkiewiczowi za wsparcie w organizacji turnieju na tym obiekcie. Cieszę się, że współpraca na linii ZSP Giebułtów - Jutrzenka Giebułtów rozkwita. Kolejny turniej już za rok i prawdopodobnie ponownie na stadionie Jutrzenki. Zapraszamy!
 
Grupa A

Krzeszowice - ZSTE Skawina 0:1
Piwowarczyk
Czernichów - Skała 1:1
Bohonos - brak danych
Krzeszowice - Czernichów 1:1
Kania - Jajko
ZSTE Skawina - Skała 4:0
Surówka 3x, Sobota
Krzeszowice - Skała 3:1
Kania 2x, Bień - brak danych
ZSTE Skawina - Czernichów 6:0
Kozik 2x, Surówka 2x, Orłoś, Skop

1. ZSTE Skawina 3 9 11-0
2. Krzeszowice 3 4  4-3
3. Czercnichów 3 2  2-8
4. Skała 3 1  2-8
 
 
Grupa B

Piekary - LO Skawina 1:2
Sowa - Bierówka 2x
Giebułtów - Piekary 2:2
Foltman, Bieda - Gajos 2x
LO Skawina - Giebułtów 4:0
Bierówka, Balcer, Bucki, Lelek

1. LO Skawina 2 6 6-1
2. Piekary 2 1 3-4
3. Giebułtów 2 1 2-6
 
 
Półfinały:
ZSTE Skawina - Piekary 2:0
Krzeszowice - LO Skawina 1:3
 
O 5.miejsce:
Giebułtów - Czernichów 2:2, k.4-3
 
O 3.miejsce:
Piekary - Krzeszowice 0:0, k.1-2
 
Finał:
ZSTE Skawina - LO Skawina 1:1, k.4-5
 
KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

1. Liceum Ogólnokształcące Skawina: Jan Bańdo, Krzysztof Wróblewski - 7.Norbert Bierówka, 6.Szymon Dutka, 2.Jakub Lelek, 10.Bartłomiej Pasierbek, 8.Wojciech Ruśniak, 9.Konrad Balcer, 3.Mateusz Bucki, 11.Piotr Kawaler, 13.Joachim Jezioro, 4.Kamil Gałka, 5.Konrad Pasternak. Trener: Grzegorz Gruca.
 
2. Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych Skawina: Radosław Cerek - 11.Michał Dziobek, 10.Tomasz Kozik, 3.Filip Lesak, 6.Wiktor Orłoś, 7.Wiktor Piwowarczyk, 4.Jakub Skop, 8.Konrad Sobota, 5.Adrian Surówka. 
 
3. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Krzeszowice: 1.Konrad Drab - 8.Jakub Bień, 6.Michał Bogacki, 5.Adrian Gay, 11.Damian Górecki, 7.Oskar Kania, 3.Filip Kotela, Sebastian Kuflik, 10.Damian Rudnik, Szymon Staroń, 4.Damian Surowiec, 12.Patryk Ślusarczyk, 9.Oskar Zasadni. Trener: Adam Stefański.
 
4. Liceum Ogólnokształcące Piekary: 1.Filip Margul - 15.Artur Mruczek, 10.Daniel Grabczyk, 7.Krystian Król, 13.Krzysztof Woszczek, 9.Michał Spisak, 6.Dawid Sowa, 17.Jakub Tomczak, 14.Michał Zawada, 8.Antoni Jachymczak, 16.Gabriel Gajos, 12.Jan Bielecki, Konrad Mizera. Trener: Rafał Mucha.
 
5. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Giebułtów: 1.Jakub Badowski - 4.Bartłomiej Bogucki, 9.Robert Bieda, 15.Wojciech Karpała, 17.Eryk Kaciczak, 10.Kamil Foltman, Michał Flak, Jakub Śladowski, 14.Maciej Litewka, 5.Filip Seweryn, Filip Synowski, 6.Jakub Korek, 18.Jakub Buczak, 2.Wiktor Matek. Trener: Tomasz Dudek.
 
6. Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego Czernichów: 12.Rafał Frączek - 10.Mateusz Żak, 8.Mateusz Jajko, 5.Antoni Siodłak, 7.Adrian Kudelski, 3.Kamil Bohonos, 14.Roman Syrotov, 2.Mateusz Pac, 4.Karol Rakoczy. Trener: Justyna Dudzik.
 
7. Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Skała: brak danych


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2019-09-26 10:05:25


Galeria zdjęć

 

Jutrzenka Giebułtów  Turniej szkół 

Komentarze


Myślenicka Liga Firm

Arch VR
5:3
Netfox
18.10.2019
21:00
Polplast
3:3
Pod Blachą
18.10.2019
20:00
ZISiBO
4:5
Maan
18.10.2019
21:00
Nembud
0:3 v.o.
Mako
18.10.2019
20:00

PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
0:1
Pogoń Szczecin
18.10.2019
18:00
Wisła Kraków
1:2
Piast Gliwice
18.10.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Cracovia Kraków
19.10.2019
20:00
Legia Warszawa
:
Lech Poznań
19.10.2019
17:30
Korona Kielce
0:1
Wisła Płock
19.10.2019
15:00
Arka Gdynia
:
Lechia Gdańsk
20.10.2019
15:00
Górnik Zabrze
:
ŁKS Łódź
20.10.2019
17:30
Raków Częstochowa
:
Śląsk Wrocław
21.10.2019
18:00

Fortuna I Liga

Wigry Suwałki
1:0
Odra Opole
18.10.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
2:1
GKS Tychy
18.10.2019
18:00
Miedź Legnica
4:1
Stomil Olsztyn
18.10.2019
20:45
Stal Mielec
5:1
Sandecja Nowy Sącz
18.10.2019
19:00
Chrobry Głogów
1:0
Chojniczanka Chojnice
18.10.2019
18:00
Warta Poznań
:
Zagłębie Sosnowiec
19.10.2019
17:45
Olimpia Grudziądz
:
Radomiak Radom
19.10.2019
17:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
GKS Jastrzębie
19.10.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
GKS Bełchatów
19.10.2019
19:00
GKS Jastrzębie
:
Wigry Suwałki
22.10.2019
18:00
GKS Tychy
:
Miedź Legnica
22.10.2019
17:30

II liga

Skra Częstochowa
0:2
Olimpia Elbląg
19.10.2019
15:00
Stal Rzeszów
3:1
Błękitni Stargard
19.10.2019
15:00
Legionovia Legionowo
1:1
Bytovia Bytów
19.10.2019
15:30
Elana Toruń
1:1
Stal Stalowa Wola
19.10.2019
14:00
Widzew Łódź
1:1
GKS Katowice
19.10.2019
19:10
Górnik Polkowice
2:2
Resovia Rzeszów
19.10.2019
16:00
Garbarnia Kraków
1:1
Gryf Wejherowo
19.10.2019
13:00
Pogoń Siedlce
:
Górnik Łęczna
20.10.2019
13:05
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
20.10.2019
12:00

III liga, grupa IV

Podhale Nowy Targ
2:1
Sokół Sieniawa
19.10.2019
14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
4:3
Jutrzenka Giebułtów
19.10.2019
14:00
Avia Świdnik
0:1
Wisła Puławy
19.10.2019
15:00
Podlasie Biała Podlaska
0:5
Wisła Sandomierz
19.10.2019
15:00
Hetman Zamość
0:2
Wisłoka Dębica
19.10.2019
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
3:0
Chełmianka Chełm
19.10.2019
15:00
Motor Lublin
:
Korona II Kielce
19.10.2019
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Siarka Tarnobrzeg
20.10.2019
15:00
Stal Kraśnik
:
Hutnik Kraków
20.10.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
2:1
Dalin Myślenice
19.10.2019
11:00
Beskid Andrychów
4:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
19.10.2019
15:00
LKS Jawiszowice
2:2
Unia Oświęcim
19.10.2019
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Słomniczanka Słomniki
19.10.2019
15:00
LKS Rajsko
4:3
Skawinka Skawina
19.10.2019
15:00
Cracovia II Kraków
:
Wiślanie Jaśkowice
20.10.2019
12:00
Orzeł Ryczów
:
Wisła II Kraków
20.10.2019
15:00
Czarni Staniątki
:
Sokół Kocmyrzów
20.10.2019
11:00
Pcimianka Pcim
:
MKS Trzebinia
20.10.2019
15:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
2:2
Limanovia Limanowa
19.10.2019
14:00
Unia Tarnów
1:1
Orkan Szczyrzyc
19.10.2019
15:00
Poprad Muszyna
2:1
Glinik Gorlice
19.10.2019
15:00
Tarnovia Tarnów
2:4
Sandecja II Nowy Sącz
19.10.2019
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Watra Białka Tatrzańska
20.10.2019
15:30
Wierchy Rabka Zdrój
:
Okocimski Brzesko
20.10.2019
14:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Poprad Rytro
20.10.2019
11:00
GKS Drwinia
:
BKS Bochnia
20.10.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
3:0
KS Olkusz
19.10.2019
15:00
Spójnia Osiek
2:2
Piliczanka Pilica
19.10.2019
15:00
Przemsza Klucze
0:3
Grębałowianka Kraków
19.10.2019
15:00
LOT Balice
:
LKS Niedźwiedź
20.10.2019
15:30
Pogoń Miechów
:
Bolesław Bukowno
20.10.2019
15:15
Orzeł Iwanowice
:
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
:
Prądniczanka Kraków
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wiślanie II Jaśkowice
2:4
Garbarnia II Kraków
19.10.2019
11:00
Kmita Zabierzów
0:3
TS Węgrzce
19.10.2019
15:00
Prokocim Kraków
2:1
Dąbski Kraków
19.10.2019
15:30
Nadwiślan Kraków
1:5
Kaszowianka Kaszów
19.10.2019
15:30
Borek Kraków
:
Hutnik II Kraków
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
:
Błękitni Modlnica
20.10.2019
15:30
Piast Wołowice
:
Wieczysta Kraków
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia
0:4
Orzeł Myślenice
19.10.2019
15:30
Tempo Rzeszotary
3:0
Pasternik Ochojno
19.10.2019
15:00
Targowianka Targowisko
0:1
Raba Dobczyce
19.10.2019
15:00
LKS Śledziejowice
4:0
Radziszowianka Radziszów
19.10.2019
15:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:1
Górnik Wieliczka
19.10.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
1:1
Gdovia Gdów
19.10.2019
15:00
Wiślanka Grabie
:
Jordan Sum Zakliczyn
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Kalwarianka Kalwaria Z.
3:1
Arka Babice
19.10.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce_
4:1
Sosnowianka Stanisław Dln
19.10.2019
15:00
Brzezina Osiek
1:5
Niwa Nowa Wieś
19.10.2019
15:00
KS Chełmek
3:0
Zatorzanka Zator
19.10.2019
15:00
MKS Libiąż
3:1
LKS Żarki
19.10.2019
15:00
LKS Gorzów
2:0
Victoria Jaworzno
19.10.2019
15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Halniak Maków Podhalański
20.10.2019
15:00
Tempo Białka
:
Nadwiślanin Gromiec
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Strażak Mokrzyska
1:1
Olimpia Kąty
19.10.2019
15:00
Sokół Borzęcin Górny
1:0
LKS Gnojnik
19.10.2019
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
3:0
Naprzód Sobolów
19.10.2019
15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:0
Olimpia B.
19.10.2019
15:00
Sokół Maszkienice
:
Orzeł Dębno
20.10.2019
14:00
Arkadia Olszyny
:
Radłovia Radłów
20.10.2019
14:00
Rylovia Rylowa
:
Raba Książnice
20.10.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Szynwałd
3:3
Olimpia Wojnicz
19.10.2019
15:00
Wisła Szczucin
0:2
Metal Tarnów
19.10.2019
15:00
Ikar Odporyszów
6:2
Tuchovia Tuchów
19.10.2019
15:30
Polan Żabno
:
Pogórze
20.10.2019
11:00
Dunajec Zakliczyn
:
Ciężkowianka Ciężkowice
20.10.2019
14:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Zorza Zaczarnie
20.10.2019
15:00
Unia Niedomice
:
LKS Ładna
20.10.2019
15:00
GLKS Gromnik
:
Dunajec Zbylitowska Góra
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Zawisza R.
:
Gród Podegrodzie
19.10.2019
15:30
LKS Łużna
:
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2019
14:00
LKS Korzenna
:
LKS Uście Gorlickie
20.10.2019
12:00
Grybovia Grybów
:
Kolejarz Stróże
20.10.2019
14:00
Zyndram
:
Sokół Stary Sącz
20.10.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
:
LKS Zagórzany
20.10.2019
15:30
Hart Tęgoborze
:
LKS Kobylanka
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
6:0
LKS Rupniów
19.10.2019
13:30
Sokół Słopnice
5:0
Jordan Jordanów
19.10.2019
15:00
Huragan Waksmund
:
Laskovia
20.10.2019
15:30
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Granit Czarna Góra
20.10.2019
15:00
LKS Szaflary
:
Czarni Czarny Dunajec
20.10.2019
15:00
Jarmuta
:
AKS Ujanowice
20.10.2019
15:00
Krokus
:
Turbacz Mszana Dolna
20.10.2019
16:00

Klasa A (Kraków I)

Prądniczanka II Kraków
:
Orzeł Bębło
19.10.2019
18:00
Partyzant Dojazdów
3:3
Płomień Kościelec
19.10.2019
15:00
Spartak Wielkanoc
:
Jastrzębiec Książ Wielki
20.10.2019
15:30
Bibiczanka Bibice
:
Wierzbowianka Wierzbno
20.10.2019
15:00
Strażak Goszcza
:
Szreniawa Koszyce
20.10.2019
15:00
Galicja Raciborowice
:
Michałowianka Michałowice
20.10.2019
15:00
Kapitol Racławice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
20.10.2019
11:00

Klasa A (Kraków II)

Świt Krzeszowice
2:2
Wisła Jeziorzany
19.10.2019
15:00
JKS Zelków
1:2
Wisła Czernichów
19.10.2019
15:00
Orlęta Rudawa
5:2
Sokół Rybna
19.10.2019
15:30
Liszczanka Liszki
5:1
Dragon Szczyglice
19.10.2019
15:30
Strażak Rączna
:
Lotnik Kryspinów
20.10.2019
15:00
Maszycanka Maszyce
:
Iskra Czułów
20.10.2019
14:00
Sportowiec Modlniczka
:
Wisła Rząska
20.10.2019
15:30

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
19.10.2019
12:00
Strzelcy Kraków
2:3
Iskra Krzęcin
19.10.2019
15:00
Gajowianka Gaj
4:0
Rzozovia Rzozów
19.10.2019
15:00
Wanda Nowa Huta
1:1
Krakus Swoszowice
19.10.2019
11:00
Płomień Kostrze
4:0
Bieżanowianka Kraków
19.10.2019
15:00
Tramwaj Kraków
3:0
Pogoń Skotniki
19.10.2019
11:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Kabel Kraków
20.10.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice
1:0
Piłkarz Podłęże
19.10.2019
12:00
Contra Sułków
1:1
Gwiazda Brzegi
19.10.2019
15:00
Czarnochowice
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.10.2019
15:00
Zieloni Niegowić
8:1
Rożnowa
19.10.2019
15:00
Wolni Kłaj
:
Strażak Kokotów
20.10.2019
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
UKS Sygneczów
20.10.2019
15:00
Zryw Szarów
:
Piast Łapanów
20.10.2019
15:00

Klasa A (Myślenice)

Beskid Tokarnia
6:1
Clavia Świątniki Górne
19.10.2019
14:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Górki Myślenice
19.10.2019
11:00
Skalnik Trzemeśnia
2:1
Rokita Kornatka
19.10.2019
15:00
Staw Polanka
3:3
LKS Rudnik
19.10.2019
15:30
Zielonka Wrząsowice
6:4
Gościbia Sułkowice
19.10.2019
16:00
Sokół Borzęta
0:0
Lubomir Wiśniowa
19.10.2019
16:00
Topór Tenczyn
:
Karpaty Siepraw
20.10.2019
16:00

Klasa A (Olkusz)

Strażak Przybysławice
0:2
Przebój II Wolbrom
19.10.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
1:2
Laskowianka Laski
19.10.2019
15:00
Legion Bydlin
:
Spartak Charsznica
20.10.2019
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Pilica Wierbka
20.10.2019
15:00
Leśnik Gorenice
:
Sokół Gołaczewy
20.10.2019
15:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Centuria Chechło
20.10.2019
11:30
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
20.10.2019
15:00
Błysk Zederman
:
Prądnik Sułoszowa
20.10.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
0:3
Promyk Bolęcin
19.10.2019
15:00
Tęcza Tenczynek
0:1
Zagórzanka Zagórze
19.10.2019
15:00
Wisła Jankowice
3:2
Wisełka Rozkochów
19.10.2019
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
4:1
MKS Alwernia
19.10.2019
15:00
Zgoda Byczyna
3:0
SPRiN Regulice
19.10.2019
15:00
UKS Dulowa
:
Victoria Zalas
20.10.2019
15:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
1:0
Olimpia Czaple Wielkie
19.10.2019
14:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Sparta Skrzeszowice
20.10.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
:
Agricola Klimontów
20.10.2019
15:00
Polonia Wilczkowice
:
LKS Polanowice
20.10.2019
13:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Juvenia Prandocin
20.10.2019
12:00
Ekler Baranówka
:
Zawisza Sulechów
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków II)

Orzeł II Bębło
0:3
Błękitni II Modlnica
19.10.2019
15:00
Iskra Radwanowice
5:2
Górzanka Nawojowa Góra
19.10.2019
15:00
Fitball Szklary
:
Płomień Jerzmanowice
19.10.2019
15:30
Novi Narama
:
Niegoszowianka
20.10.2019
15:30
MKS Skała 2004
:
Bronowicki Kraków
20.10.2019
15:00
Kmita II Zabierzów
:
Potok Więckowice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
0:8
Grębałowianka II Kraków
19.10.2019
14:00
Albertus Kraków
6:2
Opatkowianka Opatkowice
19.10.2019
14:00
Universum Kraków
:
Wawel Kraków
20.10.2019
15:00
Kaszowianka II Kaszów
:
Pychowianka Kraków
20.10.2019
14:00
Grom Kraków
:
Rybitwy Kraków
20.10.2019
14:00
Dragoons Kraków
:
Victoria Kraków
20.10.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Tyniec Kraków
:
Błękitni Czułówek
19.10.2019
16:00
Tęcza Piekary
3:0
Sankowia Sanka
19.10.2019
14:30
Sparta Przeginia Duchowna
:
Nadwiślan Rusocice
20.10.2019
11:00
Pozowianka Pozowice
:
Lotnik II Kryspinów
20.10.2019
13:30
Gwiazda Ściejowice
:
Skawinka II Skawina
20.10.2019
15:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Piast Skawina
20.10.2019
15:00
Radziszowianka II
:
Trzebol Wielkie Drogi
20.10.2019
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
1:3
Gdovia II Gdów
19.10.2019
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
2:3
Górnik II Wieliczka
19.10.2019
15:00
Start Brzezie
0:2
Sokół Chorągwica
19.10.2019
15:00
Wieliczanka Wieliczka
2:3
Iskra Zakrzów
19.10.2019
15:00
Wiarusy II
:
Ledniczanka
20.10.2019
15:00
Tęcza Słomiróg
:
Naprzód Ochmanów
20.10.2019
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Gryf Wiatowice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Radwan Skomielna Czarna
1:2
Jawor Jawornik
19.10.2019
15:00
Raba II Dobczyce
3:1
Karpaty II Siepraw
19.10.2019
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Grodzisko Raciechowice
20.10.2019
14:00
Sęp Droginia
:
Iskra Brzączowice
20.10.2019
15:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Orzeł II Myślenice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice II)

Dukla Bysina
1:4
Wicher Stróża
19.10.2019
15:00
Iskra Głogoczów
:
Cisy Harbutowice
19.10.2019
15:00
Hejnał Krzyszkowice
6:1
LKS Trzebunia
19.10.2019
15:30
Górki II Myślenice
:
Szczebel Lubień
20.10.2019
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Błyskawica Kolbark
3:1
Olimpia Łobzów
19.10.2019
15:30
Stare Bukowno
2:0
Strumyk Zarzecze
19.10.2019
15:30
Orzeł K.
:
Pilica Wierbka
20.10.2019
13:00
Piliczanka Pilica
:
Hetman Dłużec
20.10.2019
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Czapla Czaple Male
:
Northstar Miechów
20.10.2019
11:00
Cobra Wężerów
:
Dłubnia Trzyciąż
20.10.2019
12:00
Victoria Smroków
:
Zryw Przesławice
20.10.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Nidzica Słaboszów
20.10.2019
11:00

Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
1:4
Złomex II Branice
19.10.2019
15:00
Contra II
:
Zieloni II Niegowić
20.10.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Czarni II Staniątki
20.10.2019
15:00
Czarnochowice II
:
Promień Zakrzowiec
20.10.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
3:2
Lech Poznań
19.10.2019
12:00
Zagłębie Lubin
3:1
Arka G.
19.10.2019
12:00
Korona Kielce
2:0
Hutnik Kraków
19.10.2019
12:00
Pogoń Szczecin
1:3
Śląsk Wrocław
19.10.2019
11:00
Legia Warszawa
4:0
Jagiellonia
19.10.2019
12:00
Górnik Zabrze
:
Lechia
20.10.2019
12:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
20.10.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Gwarek Zabrze
20.10.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Korona Kielce
8:1
Wisła Kraków
18.10.2019
14:30
Karpaty Krosno
3:0
BKS Lublin
19.10.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
3:1
Stal Mielec
19.10.2019
10:30
Podgórze Kraków
:
Cracovia Kraków
20.10.2019
10:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
19.10.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Motor Lublin
19.10.2019
13:30
AP 21 Kraków
:
Górnik Ł.
20.10.2019
12:00
Stal Rz.
:
KKP Korona
20.10.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
3:0
BKS Bochnia
19.10.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Dunajec Nowy Sącz
19.10.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:3
Profi Zielonki
19.10.2019
10:00
Limanovia Limanowa
3:1
Dalin Myślenice
19.10.2019
10:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Wieliczka
20.10.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
20.10.2019
10:00
Spartak S.
:
Pcimianka Pcim
20.10.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
20.10.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
1:0
Garbarnia Kraków
19.10.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Hutnik Kraków
19.10.2019
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:3
Pcimianka
19.10.2019
13:30
Profi Zielonki
5:1
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Puszcza Niepołomice
5:0
MKS Trzebinia
19.10.2019
10:00
Dąb P.
0:5
Glinik/Karpatia Gorlice
19.10.2019
11:00
Soła Oświęcim
:
Limanovia Limanowa
19.10.2019
11:00
Unia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2019
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
1:2
Okocimski Brzesko
19.10.2019
10:00
Raba Dobczyce
1:3
Unia Tarnów
19.10.2019
11:00
Cracovia Kraków
13:0
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4:0
Dunajec Nowy Sącz
19.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Krakus Nowa Huta
7:2
Limanovia
19.10.2019
10:00
AS Progres Kraków
4:15
Garbarnia Kraków
19.10.2019
11:00
Respect Szalowa
:
Podhale Nowy Targ
21.10.2019
19:00

I Małopolska Liga Młodzików

Sandecja Nowy Sącz
0:1
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
10:00
Fablok Chrzanów
1:3
Wisła Kraków
19.10.2019
10:00
Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2019
12:00

II Małopolska Liga Młodzików

Okocimski Brzesko
3:1
Cracovia II
18.10.2019
17:30
Sandecja II
0:1
Kalwarianka
19.10.2019
12:00
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.10.2019
15:00

Ekstraliga Kobiet

KKP Bydgoszcz
1:1
AZS PWSZ Wałbrzych
19.10.2019
12:00
AZS Wrocław
0:4
Górnik Łęczna
19.10.2019
12:00
SMS Łódź
0:1
Czarni Sosnowiec
19.10.2019
15:00
Medyk Konin
12:0
Mitech Żywiec
19.10.2019
11:30
Rolnik Głogówek
2:5
Olimpia Szczecin
19.10.2019
15:00
AZS UJ Kraków
2:0
GKS Katowice
19.10.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Rysy Bukowina Tatrzańska
5:4
Sokół Kolbuszowa Dolna
19.10.2019
14:00
Wanda Nowa Huta
1:4
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
14:00
ISD-AJD Częstochowa
0:4
Rekord Bielsko Biała
19.10.2019
15:00
ROW Rybnik
3:1
Czwórka Radom
19.10.2019
14:00
Sparta Daleszyce
:
Respekt Myślenice
20.10.2019
12:00
SWD Wodzisław
:
Resovia Rzeszów
20.10.2019
12:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Prądniczanka Kraków
1:2
UKS Staszkówka Jelna
19.10.2019
15:00
Naprzód Sobolów
4:0
Potok Sitno
19.10.2019
12:00
Iskra Brzezinka
0:1
Widok Lublin
19.10.2019
15:00
Izolator Boguchwała
:
Starówka Nowy Sącz
20.10.2019
14:30
KSP Kielce
:
Hetman Włoszczowa
20.10.2019
15:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Puszcza Niepołomice
0:0
Olimpia Osieczany
19.10.2019
15:00
FSA Kraków
4:0
Burza Roczyny
19.10.2019
14:00
Victoria Zalas
:
Dąb Zabierzów Bocheński
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
:
Pogorzanka Pogorzyce
20.10.2019
10:00
Górnik Wieliczka
:
Prądniczanka II Kraków
20.10.2019
13:00
Podgórze Kraków
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
20.10.2019
15:00

IV liga małopolska (zachód)

Queens Witanowice
:
Novi Narama
19.10.2019
15:00
Skawinka Skawina
:
Wisła Brzeźnica
20.10.2019
14:00
W pierwotnym terminie 12 października odwołany. Zmiana gospodarza

IV liga małopolska (wschód)

Nieszkowianka Nieszkowice
:
Uran Łukowica
20.10.2019
 

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

SMS Łódź
:
SWD Wodzisław
19.10.2019
12:00
Górnik Ł.
:
Ślęza Wrocław
19.10.2019
15:00
UKS Staszkówka Jelna
:
Resovia Rzeszów
20.10.2019
14:00
Unia Opole
:
ROW Rybnik
20.10.2019
12:30
Bronowianka Kraków
:
Zabrze
20.10.2019
12:30