facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Myślenicka Liga Firm - 10.kolejka

Myślenicka Liga Firm - 10.kolejka

Po kolejnym w dość ciężkim stylu odniesionym zwycięstwie, tytuł mistrzowski zapewnił już sobie w teorii Netfox. Na cztery kolejki przed końcem sezonu, powiększył swoją przewagę nad Arch VR do 12 punktów i już tylko jednego oczka brakuje mu by po mistrzostwo sięgnąć także i w praktyce. 
 
Stało się tak także dzięki sensacyjnej porażce Arch VR Studio z outsiderem tabeli Polplastem (notabene wciąż obrońcą mistrzowskiego tytułu). 
 
Rośnie forma Nembudu, który jesienią zachowuje miano niepokonanego. Po zwycięstwach z Pod Blachą i Polplastem, tym razem Nebud urwał punkty ZISiBO i w teorii może jeszcze podjąć walkę o górną połówkę tabeli. Tak naprawdę Nembud powinien z ZISiBO wygrać bo jeszcze na 6 minut przed końcem prowadził 3:0 (!) ale w niewiagygodny sposób całą tą zaliczkę w kilkaset sekund roztrwonił.
 
W meczu sąsiadów w tabeli, Pod Blachą zremisowało z Maan 1:1 i tak naprawdę w walce o podium (poza Netfoxem) wciąż pozostaje 5-6 ekip.
 
Jeśli w 11.kolejce Maan pokona Polplast, a Netfox nie przegra z "Blachą" ekipa Maana włączy się realnie do walki nawet o medale, kluczowym w walce o ten cel może okazać się spotkanie ZISiBO z Mako. Arch VR zagra z Nembudem obciążony rosnącą presją ze strony grupy pościgowej. Jedenasta seria gier zapowiada się zatem niezwykle emocjonująco.
 
Pod Blachą - Maan 1:1 (1:1)
Szlachetka 15 - Piwowarczyk 22
 
ZISiBO - Nembud 3:3 (0:2)
Chlebicki 44, E.Bałucki 48, Cienkosz 49 - Gaździk 3, 10, Masłowiec 35
 
Mako - Netfox 3:4 (2:2)
K.Bieniek 8, Maniecki 14, A.Burkat 38 - Kurowski 1, Klimas 24, Starowicz 31, Stopka 42
 
Polplast - Arch VR 6:2 (2:0)
M.Serafin 15, 46, A.Serafin 21, 36, Chwała 33, 40 - M.Jaśkowiec 30, 45

 

 

1 Netfox 10 30 10-0-0 46-25 5 15 5-0-0 24-12 5 15 5-0-0 22-13
2 Arch VR 10 18 6-0-4 44-31 5 12 4-0-1 21-11 5 6 2-0-3 23-20
3 Mako 10 15 5-0-5 34-35 6 12 4-0-2 22-18 4 3 1-0-3 12-17
4 ZISiBO 10 14 4-2-4 46-36 3 4 1-1-1 9-7 7 10 3-1-3 37-29
5 Pod Blachą 10 13 4-1-5 33-33 6 7 2-1-3 20-22 4 6 2-0-2 13-11
6 Maan 10 10 3-1-6 22-40 5 6 2-0-3 11-20 5 4 1-1-3 11-20
7 Nembud 10 9 2-3-5 32-45 5 2 0-2-3 16-29 5 7 2-1-2 16-16
8 Polplast 10 7 2-1-7 33-45 5 6 2-0-3 22-26 5 1 0-1-4 11-19
 

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2019-09-25 13:20:48


Zobacz też: Myślenicka Liga Firm

Komentarze


II liga

Gryf Wejherowo
:
Błękitni Stargard
29.03.2020
14:00

III liga, grupa IV

Wisła Sandomierz
:
KSZO Ostrowiec Św.
29.03.2020
15:00
Sokół Sieniawa
:
Hutnik Kraków
29.03.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
29.03.2020
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Rytro
:
Okocimski Brzesko
29.03.2020
15:00
Limanovia Limanowa
:
Wierchy Rabka Zdrój
29.03.2020
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Lubań Maniowy
29.03.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Wolania Wola Rzędzińska
29.03.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
29.03.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Wisła Kraków
:
Korona Kielce
29.03.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Górnik Ł.
:
Cracovia Kraków
29.03.2020
12:00
BKS Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
29.03.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Chełmianka Chełm
:
Siarka
29.03.2020
12:00
Juventa Starachowice
:
Orlęta R.P.
29.03.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Korona II
29.03.2020
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podhale Nowy Targ
:
Hejnał
29.03.2020
12:00

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.03.2020
10:00
Kalwarianka
:
Wisła Kraków
29.03.2020
16:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
Heiro Rzeszów
29.03.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Nowiny
29.03.2020
17:00
BSF Bochnia
:
GKS Futsal Tychy
29.03.2020
17:00
Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
01.04.2020
19:30

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Wisła II Kraków
6:7
Dalin Myślenice
29.03.2020
19:00
(60-73)
Cracovia II Kraków
2:5
LKS Jawiszowice
29.03.2020
19:00
(23-51)
Czarni Staniątki
6:1
Orzeł Ryczów
29.03.2020
19:00
(66-12)
LKS Rajsko
2:1
Unia Oświęcim
29.03.2020
19:00
(20-13)
Sokół Kocmyrzów
9:8
Słomniczanka Słomniki
29.03.2020
19:00
(97-86)
Wiślanie Jaśkowice
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
29.03.2020
19:00
(14-34)
Beskid Andrychów
1:4
Orzeł Piaski Wielkie
29.03.2020
19:00
(19-44)
Skawinka Skawina
1:5
MKS Trzebinia
29.03.2020
19:00
(16-57)
Clepardia Kraków
2:4
Pcimianka Pcim
29.03.2020
19:00
(28-41)
MKS Trzebinia
12:11
Sokół Kocmyrzów
30.03.2020
19:00
(121-115)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:5
Dalin Myślenice
30.03.2020
19:00
(26-52)
Beskid Andrychów
2:6
Wisła II Kraków
30.03.2020
19:00
(24-63)
Słomniczanka Słomniki
8:3
Wiślanie Jaśkowice
30.03.2020
19:00
(81-30)
LKS Jawiszowice
5:6
Czarni Staniątki
30.03.2020
19:00
(56-62)
Unia Oświęcim
2:1
Skawinka Skawina
30.03.2020
19:00
(25-19)
Orzeł Ryczów
1:2
LKS Rajsko
30.03.2020
19:00
(12-21)
Pcimianka Pcim
6:2
Cracovia II Kraków
30.03.2020
19:00
(66-26)
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
Clepardia Kraków
30.03.2020
19:00
(45-24)
Clepardia Kraków
3:5
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
(34-56)
Wiślanie Jaśkowice
2:8
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
(23-86)
LKS Rajsko
2:5
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
Dalin Myślenice
15:14
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
(151-149)
Unia Oświęcim
3:6
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
(34-62)
Wisła II Kraków
6:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
(65-43)
Cracovia II Kraków
2:8
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
(21-82)
Skawinka Skawina
2:2
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
(27-23)
Czarni Staniątki
15:16
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00
(151-165)
Clepardia Kraków
:
Wisła II Kraków
01.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
01.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
01.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Czarni Staniątki
01.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Wiślanie Jaśkowice
01.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Cracovia II Kraków
01.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Skawinka Skawina
01.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
LKS Rajsko
01.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Unia Oświęcim
02.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Beskid Andrychów
02.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
MKS Trzebinia
02.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Ryczów
02.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Clepardia Kraków
02.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Słomniczanka Słomniki
02.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Pcimianka Pcim
02.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
02.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:1
LOT Balice
29.03.2020
19:05
(19-19)
Zieleńczanka Zielonki
4:2
KS Olkusz
29.03.2020
19:05
(46-24)
Przemsza Klucze
8:8
LKS Niedźwiedź
29.03.2020
19:05
(80-83)
Bolesław Bukowno
1:3
Piliczanka Pilica
29.03.2020
19:05
(16-32)
Pogoń Miechów
2:3
Orzeł Iwanowice
29.03.2020
19:05
(24-38)
Proszowianka Proszowice
9:3
Spójnia Osiek
29.03.2020
19:05
(99-38)
Grębałowianka Kraków
2:1
Prądniczanka Kraków
29.03.2020
19:05
(22-17)
Piliczanka Pilica
7:4
KS Olkusz
30.03.2020
19:05
(74-43)
LKS Niedźwiedź
4:1
Grębałowianka Kraków
30.03.2020
19:05
(44-12)
Orzeł Iwanowice
3:5
Przemsza Klucze
30.03.2020
19:05
(32-51)
Spójnia Osiek
2:4
Zieleńczanka Zielonki
30.03.2020
19:05
(26-48)
LOT Balice
1:2
Pogoń Miechów
30.03.2020
19:05
(16-20)
Proszowianka Proszowice
9:2
Przebój Wolbrom
30.03.2020
19:05
(91-22)
Bolesław Bukowno
1:2
Prądniczanka Kraków
30.03.2020
19:05
(14-21)
Pogoń Miechów
3:7
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
(31-72)
Przebój Wolbrom
2:2
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
(20-24)
Zieleńczanka Zielonki
10:14
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
(106-140)
Przemsza Klucze
5:2
LOT Balice
31.03.2020
19:05
(53-23)
KS Olkusz
1:2
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
(13-24)
Bolesław Bukowno
1:4
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
(19-46)
Grębałowianka Kraków
1:2
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05
(17-24)
Spójnia Osiek
:
Pogoń Miechów
01.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Bolesław Bukowno
01.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Zieleńczanka Zielonki
01.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
KS Olkusz
01.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Piliczanka Pilica
01.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Grębałowianka Kraków
01.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Przemsza Klucze
01.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Prądniczanka Kraków
02.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
02.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Orzeł Iwanowice
02.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
02.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
02.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LKS Niedźwiedź
02.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
02.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
29.03.2020
19:10
(17-25)
Prokocim Kraków
1:2
Błękitni Modlnica
29.03.2020
19:10
(12-26)
Dąbski Kraków
1:0
Garbarnia II Kraków
29.03.2020
19:10
(18-7)
Nadwiślan Kraków
5:2
Borek Kraków
29.03.2020
19:10
(57-29)
Kaszowianka Kaszów
1:4
TS Węgrzce
29.03.2020
19:10
(16-40)
Piast Wołowice
0:0
Bronowianka Kraków
29.03.2020
19:10
(5-9)
Hutnik II Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
29.03.2020
19:10
(22-44)
Wiślanie II Jaśkowice
1:1
Piast Wołowice
30.03.2020
19:10
(11-12)
Bronowianka Kraków
1:5
Nadwiślan Kraków
30.03.2020
19:10
(13-56)
TS Węgrzce
9:5
Wieczysta Kraków
30.03.2020
19:10
(90-52)
Kmita Zabierzów
3:2
Hutnik II Kraków
30.03.2020
19:10
(31-24)
Borek Kraków
3:1
Prokocim Kraków
30.03.2020
19:10
(31-15)
Garbarnia II Kraków
1:1
Kaszowianka Kaszów
30.03.2020
19:10
(13-17)
Błękitni Modlnica
3:3
Dąbski Kraków
30.03.2020
19:10
(35-36)
Wieczysta Kraków
4:4
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
(43-43)
Kmita Zabierzów
3:0
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
(30-3)
Prokocim Kraków
1:2
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
(16-22)
Dąbski Kraków
4:1
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
(44-16)
Nadwiślan Kraków
6:0
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
(63-7)
Kaszowianka Kaszów
1:2
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
(16-28)
Hutnik II Kraków
7:9
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10
(76-97)
Kmita Zabierzów
:
Nadwiślan Kraków
01.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
01.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
01.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Wieczysta Kraków
01.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Prokocim Kraków
01.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
01.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Hutnik II Kraków
01.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
02.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kmita Zabierzów
02.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Błękitni Modlnica
02.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Piast Wołowice
02.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Bronowianka Kraków
02.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Garbarnia II Kraków
02.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
02.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
4:8
LKS Śledziejowice
29.03.2020
19:15
(46-80)
Dziecanovia Dziekanowice
4:1
Targowianka Targowisko
29.03.2020
19:15
(46-18)
Błękitni Bodzanów
1:4
Wiarusy Igołomia
29.03.2020
19:15
(18-43)
Orzeł Myślenice
7:1
Pasternik Ochojno
29.03.2020
19:15
(76-19)
Jordan Sum Zakliczyn
2:7
Raba Dobczyce
29.03.2020
19:15
(27-74)
Górnik Wieliczka
3:1
Radziszowianka Radziszów
29.03.2020
19:15
(38-19)
Wiślanka Grabie
7:8
Tempo Rzeszotary
29.03.2020
19:15
(77-85)
Radziszowianka Radziszów
2:5
Gdovia Gdów
30.03.2020
19:15
(22-51)
Pasternik Ochojno
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
30.03.2020
19:15
(26-21)
Raba Dobczyce
8:5
Górnik Wieliczka
30.03.2020
19:15
(86-54)
Tempo Rzeszotary
5:10
Wiarusy Igołomia
30.03.2020
19:15
(51-109)
Błękitni Bodzanów
2:9
Orzeł Myślenice
30.03.2020
19:15
(25-95)
LKS Śledziejowice
9:12
Dziecanovia Dziekanowice
30.03.2020
19:15
(90-129)
Targowianka Targowisko
4:3
Wiślanka Grabie
30.03.2020
19:15
(44-36)
Górnik Wieliczka
:
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Tempo Rzeszotary
01.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Wiarusy Igołomia
01.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Błękitni Bodzanów
01.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Dziecanovia Dziekanowice
01.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Górnik Wieliczka
01.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
01.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Gdovia Gdów
01.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
02.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
02.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
02.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Raba Dobczyce
02.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Pasternik Ochojno
02.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Targowianka Targowisko
02.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny