facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 20-26 września

Futmal w delegacji: 20-26 września

Myślenicka Liga Firm, 20.09.2019
Mako - Netfox, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)

Myślenicka Liga Firm, 20.09.2019
Pod Blachą - Maan, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adrian Kicek (video)

Myślenicka Liga Firm, 20.09.2019
ZISiBO - Nembud, pt.21:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)

Myślenicka Liga Firm, 20.09.2019 
Polplast - Arch VR, pt.21:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adrian Kicek (video)

III liga, 21.09.2019
Jutrzenka Giebułtów - Motor Lublin, sb.12:00 - FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Wojciech Tracz, Sebastian Dyląg (video, TRANSMISJA), Maciej Szcześniewski (komentator)

Ekstraliga Kobiet, 21.09.2019
AZS UJ Kraków - Czarni Sosnowiec, sb.14:00 - FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Piotr Kwiecień (tekst, video), Krzysztof Porębski (foto)

Klasa A (Myślenice), 21.09.2019
Beskid Tokarnia - Górki Myślenice, sb.16:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

Klasa A (Chrzanów), 21.09.2019
Start Kamień - Promyk Bolęcin, sb.16:30 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 21.09.2019
Prądniczanka Kraków - Zieleńczanka Zielonki, sb.17:00
reporter: Paweł Panuś (tekst)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 21.09.2019
LKS Niedźwiedź - Piliczanka Pilica, sb.17:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

I liga polska kobiet, 22.09.2019
Respekt Myślenice - Rekord Bielsko Biała, nd.12:00
reporter: Paweł Panuś (tekst), Paweł Biela (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 22.09.2019
Błękitni Modlnica - TS Węgrzce, nd.14:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

Klasa B (Kraków II), 22.09.2019
Błękitni II Modlnica - Bronowicki Kraków, nd.16:30
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

Turniej piłkarski - Giebułtów, 24.09.2019
Turniej Szkół o Puchar Powiatu Krakowskiego, wt.10:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-09-19 11:03:57


Futmal w delegacji 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
:
Pogoń Szczecin
13.12.2019
20:30
Arka Gdynia
:
Zagłębie Lubin
13.12.2019
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
14.12.2019
17:30
Legia Warszawa
:
Wisła Płock
14.12.2019
20:00
Raków Częstochowa
:
Górnik Zabrze
14.12.2019
15:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
AZS UJ Kraków
14.12.2019
16:30
Rolnik Głogówek
:
ISD-AJD Częstochowa
14.12.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
:
Wierzbowianka Wierzbno
14.12.2019
15:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Plon Błotnica Strzelecka
:
Olimpia Osieczany
14.12.2019
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

AZS AGH Kraków
:
Top Sport Centrum Wojnicz
14.12.2019
 
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Respekt Myślenice
14.12.2019
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

Marfarbex Busko Zdrój
:
Profisport Wrocław
14.12.2019
18:30

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy
:
Wisła Kraków
13.12.2019
19:30
Clepardia Kraków
:
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
:
Cracovia Kraków
13.12.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski
:
Hutnik Kraków
13.12.2019
21:30