facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Hutnik był najlepszy

W rozegranym w Krakowie turnieju U-12 AP Progres Cup wygrała ekipa Hutnika przed Hutnikiem II, AP Progres Kraków, Rekordem Bielsko-Biała, Orłem Piaski Wielkie, Hutnikiem III, Progresem II orz Cracovią.

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-09-17 22:02:22


Cracovia  Hutnik 

Komentarze


Myślenicka Liga Firm

Arch VR
5:3
Netfox
18.10.2019
21:00
Polplast
3:3
Pod Blachą
18.10.2019
20:00
ZISiBO
4:5
Maan
18.10.2019
21:00
Nembud
0:3 v.o.
Mako
18.10.2019
20:00

PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
0:1
Pogoń Szczecin
18.10.2019
18:00
Wisła Kraków
1:2
Piast Gliwice
18.10.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Cracovia Kraków
19.10.2019
20:00
Legia Warszawa
:
Lech Poznań
19.10.2019
17:30
Korona Kielce
0:1
Wisła Płock
19.10.2019
15:00
Arka Gdynia
:
Lechia Gdańsk
20.10.2019
15:00
Górnik Zabrze
:
ŁKS Łódź
20.10.2019
17:30
Raków Częstochowa
:
Śląsk Wrocław
21.10.2019
18:00

Fortuna I Liga

Wigry Suwałki
1:0
Odra Opole
18.10.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
2:1
GKS Tychy
18.10.2019
18:00
Miedź Legnica
4:1
Stomil Olsztyn
18.10.2019
20:45
Stal Mielec
5:1
Sandecja Nowy Sącz
18.10.2019
19:00
Chrobry Głogów
1:0
Chojniczanka Chojnice
18.10.2019
18:00
Warta Poznań
:
Zagłębie Sosnowiec
19.10.2019
17:45
Olimpia Grudziądz
:
Radomiak Radom
19.10.2019
17:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
GKS Jastrzębie
19.10.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
GKS Bełchatów
19.10.2019
19:00
GKS Jastrzębie
:
Wigry Suwałki
22.10.2019
18:00
GKS Tychy
:
Miedź Legnica
22.10.2019
17:30

II liga

Skra Częstochowa
0:2
Olimpia Elbląg
19.10.2019
15:00
Stal Rzeszów
3:1
Błękitni Stargard
19.10.2019
15:00
Legionovia Legionowo
1:1
Bytovia Bytów
19.10.2019
15:30
Elana Toruń
1:1
Stal Stalowa Wola
19.10.2019
14:00
Widzew Łódź
1:1
GKS Katowice
19.10.2019
19:10
Górnik Polkowice
2:2
Resovia Rzeszów
19.10.2019
16:00
Garbarnia Kraków
1:1
Gryf Wejherowo
19.10.2019
13:00
Pogoń Siedlce
:
Górnik Łęczna
20.10.2019
13:05
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
20.10.2019
12:00

III liga, grupa IV

Podhale Nowy Targ
2:1
Sokół Sieniawa
19.10.2019
14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
4:3
Jutrzenka Giebułtów
19.10.2019
14:00
Avia Świdnik
0:1
Wisła Puławy
19.10.2019
15:00
Podlasie Biała Podlaska
0:5
Wisła Sandomierz
19.10.2019
15:00
Hetman Zamość
0:2
Wisłoka Dębica
19.10.2019
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
3:0
Chełmianka Chełm
19.10.2019
15:00
Motor Lublin
:
Korona II Kielce
19.10.2019
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Siarka Tarnobrzeg
20.10.2019
15:00
Stal Kraśnik
:
Hutnik Kraków
20.10.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
2:1
Dalin Myślenice
19.10.2019
11:00
Beskid Andrychów
4:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
19.10.2019
15:00
LKS Jawiszowice
2:2
Unia Oświęcim
19.10.2019
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Słomniczanka Słomniki
19.10.2019
15:00
LKS Rajsko
4:3
Skawinka Skawina
19.10.2019
15:00
Cracovia II Kraków
:
Wiślanie Jaśkowice
20.10.2019
12:00
Orzeł Ryczów
:
Wisła II Kraków
20.10.2019
15:00
Czarni Staniątki
:
Sokół Kocmyrzów
20.10.2019
11:00
Pcimianka Pcim
:
MKS Trzebinia
20.10.2019
15:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
2:2
Limanovia Limanowa
19.10.2019
14:00
Unia Tarnów
1:1
Orkan Szczyrzyc
19.10.2019
15:00
Poprad Muszyna
2:1
Glinik Gorlice
19.10.2019
15:00
Tarnovia Tarnów
2:4
Sandecja II Nowy Sącz
19.10.2019
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Watra Białka Tatrzańska
20.10.2019
15:30
Wierchy Rabka Zdrój
:
Okocimski Brzesko
20.10.2019
14:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Poprad Rytro
20.10.2019
11:00
GKS Drwinia
:
BKS Bochnia
20.10.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
3:0
KS Olkusz
19.10.2019
15:00
Spójnia Osiek
2:2
Piliczanka Pilica
19.10.2019
15:00
Przemsza Klucze
0:3
Grębałowianka Kraków
19.10.2019
15:00
LOT Balice
:
LKS Niedźwiedź
20.10.2019
15:30
Pogoń Miechów
:
Bolesław Bukowno
20.10.2019
15:15
Orzeł Iwanowice
:
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
:
Prądniczanka Kraków
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wiślanie II Jaśkowice
2:4
Garbarnia II Kraków
19.10.2019
11:00
Kmita Zabierzów
0:3
TS Węgrzce
19.10.2019
15:00
Prokocim Kraków
2:1
Dąbski Kraków
19.10.2019
15:30
Nadwiślan Kraków
1:5
Kaszowianka Kaszów
19.10.2019
15:30
Borek Kraków
:
Hutnik II Kraków
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
:
Błękitni Modlnica
20.10.2019
15:30
Piast Wołowice
:
Wieczysta Kraków
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia
0:4
Orzeł Myślenice
19.10.2019
15:30
Tempo Rzeszotary
3:0
Pasternik Ochojno
19.10.2019
15:00
Targowianka Targowisko
0:1
Raba Dobczyce
19.10.2019
15:00
LKS Śledziejowice
4:0
Radziszowianka Radziszów
19.10.2019
15:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:1
Górnik Wieliczka
19.10.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
1:1
Gdovia Gdów
19.10.2019
15:00
Wiślanka Grabie
:
Jordan Sum Zakliczyn
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Kalwarianka Kalwaria Z.
3:1
Arka Babice
19.10.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce_
4:1
Sosnowianka Stanisław Dln
19.10.2019
15:00
Brzezina Osiek
1:5
Niwa Nowa Wieś
19.10.2019
15:00
KS Chełmek
3:0
Zatorzanka Zator
19.10.2019
15:00
MKS Libiąż
3:1
LKS Żarki
19.10.2019
15:00
LKS Gorzów
2:0
Victoria Jaworzno
19.10.2019
15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Halniak Maków Podhalański
20.10.2019
15:00
Tempo Białka
:
Nadwiślanin Gromiec
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Strażak Mokrzyska
1:1
Olimpia Kąty
19.10.2019
15:00
Sokół Borzęcin Górny
1:0
LKS Gnojnik
19.10.2019
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
3:0
Naprzód Sobolów
19.10.2019
15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:0
Olimpia B.
19.10.2019
15:00
Sokół Maszkienice
:
Orzeł Dębno
20.10.2019
14:00
Arkadia Olszyny
:
Radłovia Radłów
20.10.2019
14:00
Rylovia Rylowa
:
Raba Książnice
20.10.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Szynwałd
3:3
Olimpia Wojnicz
19.10.2019
15:00
Wisła Szczucin
0:2
Metal Tarnów
19.10.2019
15:00
Ikar Odporyszów
6:2
Tuchovia Tuchów
19.10.2019
15:30
Polan Żabno
:
Pogórze
20.10.2019
11:00
Dunajec Zakliczyn
:
Ciężkowianka Ciężkowice
20.10.2019
14:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Zorza Zaczarnie
20.10.2019
15:00
Unia Niedomice
:
LKS Ładna
20.10.2019
15:00
GLKS Gromnik
:
Dunajec Zbylitowska Góra
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Zawisza R.
:
Gród Podegrodzie
19.10.2019
15:30
LKS Łużna
:
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2019
14:00
LKS Korzenna
:
LKS Uście Gorlickie
20.10.2019
12:00
Grybovia Grybów
:
Kolejarz Stróże
20.10.2019
14:00
Zyndram
:
Sokół Stary Sącz
20.10.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
:
LKS Zagórzany
20.10.2019
15:30
Hart Tęgoborze
:
LKS Kobylanka
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
6:0
LKS Rupniów
19.10.2019
13:30
Sokół Słopnice
5:0
Jordan Jordanów
19.10.2019
15:00
Huragan Waksmund
:
Laskovia
20.10.2019
15:30
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Granit Czarna Góra
20.10.2019
15:00
LKS Szaflary
:
Czarni Czarny Dunajec
20.10.2019
15:00
Jarmuta
:
AKS Ujanowice
20.10.2019
15:00
Krokus
:
Turbacz Mszana Dolna
20.10.2019
16:00

Klasa A (Kraków I)

Prądniczanka II Kraków
:
Orzeł Bębło
19.10.2019
18:00
Partyzant Dojazdów
3:3
Płomień Kościelec
19.10.2019
15:00
Spartak Wielkanoc
:
Jastrzębiec Książ Wielki
20.10.2019
15:30
Bibiczanka Bibice
:
Wierzbowianka Wierzbno
20.10.2019
15:00
Strażak Goszcza
:
Szreniawa Koszyce
20.10.2019
15:00
Galicja Raciborowice
:
Michałowianka Michałowice
20.10.2019
15:00
Kapitol Racławice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
20.10.2019
11:00

Klasa A (Kraków II)

Świt Krzeszowice
2:2
Wisła Jeziorzany
19.10.2019
15:00
JKS Zelków
1:2
Wisła Czernichów
19.10.2019
15:00
Orlęta Rudawa
5:2
Sokół Rybna
19.10.2019
15:30
Liszczanka Liszki
5:1
Dragon Szczyglice
19.10.2019
15:30
Strażak Rączna
:
Lotnik Kryspinów
20.10.2019
15:00
Maszycanka Maszyce
:
Iskra Czułów
20.10.2019
14:00
Sportowiec Modlniczka
:
Wisła Rząska
20.10.2019
15:30

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
19.10.2019
12:00
Strzelcy Kraków
2:3
Iskra Krzęcin
19.10.2019
15:00
Gajowianka Gaj
4:0
Rzozovia Rzozów
19.10.2019
15:00
Wanda Nowa Huta
1:1
Krakus Swoszowice
19.10.2019
11:00
Płomień Kostrze
4:0
Bieżanowianka Kraków
19.10.2019
15:00
Tramwaj Kraków
3:0
Pogoń Skotniki
19.10.2019
11:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Kabel Kraków
20.10.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice
1:0
Piłkarz Podłęże
19.10.2019
12:00
Contra Sułków
1:1
Gwiazda Brzegi
19.10.2019
15:00
Czarnochowice
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.10.2019
15:00
Zieloni Niegowić
8:1
Rożnowa
19.10.2019
15:00
Wolni Kłaj
:
Strażak Kokotów
20.10.2019
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
UKS Sygneczów
20.10.2019
15:00
Zryw Szarów
:
Piast Łapanów
20.10.2019
15:00

Klasa A (Myślenice)

Beskid Tokarnia
6:1
Clavia Świątniki Górne
19.10.2019
14:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Górki Myślenice
19.10.2019
11:00
Skalnik Trzemeśnia
2:1
Rokita Kornatka
19.10.2019
15:00
Staw Polanka
3:3
LKS Rudnik
19.10.2019
15:30
Zielonka Wrząsowice
6:4
Gościbia Sułkowice
19.10.2019
16:00
Sokół Borzęta
0:0
Lubomir Wiśniowa
19.10.2019
16:00
Topór Tenczyn
:
Karpaty Siepraw
20.10.2019
16:00

Klasa A (Olkusz)

Strażak Przybysławice
0:2
Przebój II Wolbrom
19.10.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
1:2
Laskowianka Laski
19.10.2019
15:00
Legion Bydlin
:
Spartak Charsznica
20.10.2019
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Pilica Wierbka
20.10.2019
15:00
Leśnik Gorenice
:
Sokół Gołaczewy
20.10.2019
15:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Centuria Chechło
20.10.2019
11:30
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
20.10.2019
15:00
Błysk Zederman
:
Prądnik Sułoszowa
20.10.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
0:3
Promyk Bolęcin
19.10.2019
15:00
Tęcza Tenczynek
0:1
Zagórzanka Zagórze
19.10.2019
15:00
Wisła Jankowice
3:2
Wisełka Rozkochów
19.10.2019
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
4:1
MKS Alwernia
19.10.2019
15:00
Zgoda Byczyna
3:0
SPRiN Regulice
19.10.2019
15:00
UKS Dulowa
:
Victoria Zalas
20.10.2019
15:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
1:0
Olimpia Czaple Wielkie
19.10.2019
14:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Sparta Skrzeszowice
20.10.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
:
Agricola Klimontów
20.10.2019
15:00
Polonia Wilczkowice
:
LKS Polanowice
20.10.2019
13:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Juvenia Prandocin
20.10.2019
12:00
Ekler Baranówka
:
Zawisza Sulechów
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków II)

Orzeł II Bębło
0:3
Błękitni II Modlnica
19.10.2019
15:00
Iskra Radwanowice
5:2
Górzanka Nawojowa Góra
19.10.2019
15:00
Fitball Szklary
:
Płomień Jerzmanowice
19.10.2019
15:30
Novi Narama
:
Niegoszowianka
20.10.2019
15:30
MKS Skała 2004
:
Bronowicki Kraków
20.10.2019
15:00
Kmita II Zabierzów
:
Potok Więckowice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
0:8
Grębałowianka II Kraków
19.10.2019
14:00
Albertus Kraków
6:2
Opatkowianka Opatkowice
19.10.2019
14:00
Universum Kraków
:
Wawel Kraków
20.10.2019
15:00
Kaszowianka II Kaszów
:
Pychowianka Kraków
20.10.2019
14:00
Grom Kraków
:
Rybitwy Kraków
20.10.2019
14:00
Dragoons Kraków
:
Victoria Kraków
20.10.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Tyniec Kraków
:
Błękitni Czułówek
19.10.2019
16:00
Tęcza Piekary
3:0
Sankowia Sanka
19.10.2019
14:30
Sparta Przeginia Duchowna
:
Nadwiślan Rusocice
20.10.2019
11:00
Pozowianka Pozowice
:
Lotnik II Kryspinów
20.10.2019
13:30
Gwiazda Ściejowice
:
Skawinka II Skawina
20.10.2019
15:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Piast Skawina
20.10.2019
15:00
Radziszowianka II
:
Trzebol Wielkie Drogi
20.10.2019
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
1:3
Gdovia II Gdów
19.10.2019
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
2:3
Górnik II Wieliczka
19.10.2019
15:00
Start Brzezie
0:2
Sokół Chorągwica
19.10.2019
15:00
Wieliczanka Wieliczka
2:3
Iskra Zakrzów
19.10.2019
15:00
Wiarusy II
:
Ledniczanka
20.10.2019
15:00
Tęcza Słomiróg
:
Naprzód Ochmanów
20.10.2019
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Gryf Wiatowice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Radwan Skomielna Czarna
1:2
Jawor Jawornik
19.10.2019
15:00
Raba II Dobczyce
3:1
Karpaty II Siepraw
19.10.2019
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Grodzisko Raciechowice
20.10.2019
14:00
Sęp Droginia
:
Iskra Brzączowice
20.10.2019
15:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Orzeł II Myślenice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice II)

Dukla Bysina
1:4
Wicher Stróża
19.10.2019
15:00
Iskra Głogoczów
:
Cisy Harbutowice
19.10.2019
15:00
Hejnał Krzyszkowice
6:1
LKS Trzebunia
19.10.2019
15:30
Górki II Myślenice
:
Szczebel Lubień
20.10.2019
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Błyskawica Kolbark
3:1
Olimpia Łobzów
19.10.2019
15:30
Stare Bukowno
2:0
Strumyk Zarzecze
19.10.2019
15:30
Orzeł K.
:
Pilica Wierbka
20.10.2019
13:00
Piliczanka Pilica
:
Hetman Dłużec
20.10.2019
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Czapla Czaple Male
:
Northstar Miechów
20.10.2019
11:00
Cobra Wężerów
:
Dłubnia Trzyciąż
20.10.2019
12:00
Victoria Smroków
:
Zryw Przesławice
20.10.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Nidzica Słaboszów
20.10.2019
11:00

Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
1:4
Złomex II Branice
19.10.2019
15:00
Contra II
:
Zieloni II Niegowić
20.10.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Czarni II Staniątki
20.10.2019
15:00
Czarnochowice II
:
Promień Zakrzowiec
20.10.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
3:2
Lech Poznań
19.10.2019
12:00
Zagłębie Lubin
3:1
Arka G.
19.10.2019
12:00
Korona Kielce
2:0
Hutnik Kraków
19.10.2019
12:00
Pogoń Szczecin
1:3
Śląsk Wrocław
19.10.2019
11:00
Legia Warszawa
4:0
Jagiellonia
19.10.2019
12:00
Górnik Zabrze
:
Lechia
20.10.2019
12:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
20.10.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Gwarek Zabrze
20.10.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Korona Kielce
8:1
Wisła Kraków
18.10.2019
14:30
Karpaty Krosno
3:0
BKS Lublin
19.10.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
3:1
Stal Mielec
19.10.2019
10:30
Podgórze Kraków
:
Cracovia Kraków
20.10.2019
10:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
19.10.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Motor Lublin
19.10.2019
13:30
AP 21 Kraków
:
Górnik Ł.
20.10.2019
12:00
Stal Rz.
:
KKP Korona
20.10.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
3:0
BKS Bochnia
19.10.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Dunajec Nowy Sącz
19.10.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:3
Profi Zielonki
19.10.2019
10:00
Limanovia Limanowa
3:1
Dalin Myślenice
19.10.2019
10:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Wieliczka
20.10.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
20.10.2019
10:00
Spartak S.
:
Pcimianka Pcim
20.10.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
20.10.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
1:0
Garbarnia Kraków
19.10.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Hutnik Kraków
19.10.2019
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:3
Pcimianka
19.10.2019
13:30
Profi Zielonki
5:1
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Puszcza Niepołomice
5:0
MKS Trzebinia
19.10.2019
10:00
Dąb P.
0:5
Glinik/Karpatia Gorlice
19.10.2019
11:00
Soła Oświęcim
:
Limanovia Limanowa
19.10.2019
11:00
Unia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2019
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
1:2
Okocimski Brzesko
19.10.2019
10:00
Raba Dobczyce
1:3
Unia Tarnów
19.10.2019
11:00
Cracovia Kraków
13:0
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4:0
Dunajec Nowy Sącz
19.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Krakus Nowa Huta
7:2
Limanovia
19.10.2019
10:00
AS Progres Kraków
4:15
Garbarnia Kraków
19.10.2019
11:00
Respect Szalowa
:
Podhale Nowy Targ
21.10.2019
19:00

I Małopolska Liga Młodzików

Sandecja Nowy Sącz
0:1
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
10:00
Fablok Chrzanów
1:3
Wisła Kraków
19.10.2019
10:00
Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2019
12:00

II Małopolska Liga Młodzików

Okocimski Brzesko
3:1
Cracovia II
18.10.2019
17:30
Sandecja II
0:1
Kalwarianka
19.10.2019
12:00
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.10.2019
15:00

Ekstraliga Kobiet

KKP Bydgoszcz
1:1
AZS PWSZ Wałbrzych
19.10.2019
12:00
AZS Wrocław
0:4
Górnik Łęczna
19.10.2019
12:00
SMS Łódź
0:1
Czarni Sosnowiec
19.10.2019
15:00
Medyk Konin
12:0
Mitech Żywiec
19.10.2019
11:30
Rolnik Głogówek
2:5
Olimpia Szczecin
19.10.2019
15:00
AZS UJ Kraków
2:0
GKS Katowice
19.10.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Rysy Bukowina Tatrzańska
5:4
Sokół Kolbuszowa Dolna
19.10.2019
14:00
Wanda Nowa Huta
1:4
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
14:00
ISD-AJD Częstochowa
0:4
Rekord Bielsko Biała
19.10.2019
15:00
ROW Rybnik
3:1
Czwórka Radom
19.10.2019
14:00
Sparta Daleszyce
:
Respekt Myślenice
20.10.2019
12:00
SWD Wodzisław
:
Resovia Rzeszów
20.10.2019
12:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Prądniczanka Kraków
1:2
UKS Staszkówka Jelna
19.10.2019
15:00
Naprzód Sobolów
4:0
Potok Sitno
19.10.2019
12:00
Iskra Brzezinka
0:1
Widok Lublin
19.10.2019
15:00
Izolator Boguchwała
:
Starówka Nowy Sącz
20.10.2019
14:30
KSP Kielce
:
Hetman Włoszczowa
20.10.2019
15:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Puszcza Niepołomice
0:0
Olimpia Osieczany
19.10.2019
15:00
FSA Kraków
4:0
Burza Roczyny
19.10.2019
14:00
Victoria Zalas
:
Dąb Zabierzów Bocheński
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
:
Pogorzanka Pogorzyce
20.10.2019
10:00
Górnik Wieliczka
:
Prądniczanka II Kraków
20.10.2019
13:00
Podgórze Kraków
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
20.10.2019
15:00

IV liga małopolska (zachód)

Queens Witanowice
:
Novi Narama
19.10.2019
15:00
Skawinka Skawina
:
Wisła Brzeźnica
20.10.2019
14:00
W pierwotnym terminie 12 października odwołany. Zmiana gospodarza

IV liga małopolska (wschód)

Nieszkowianka Nieszkowice
:
Uran Łukowica
20.10.2019
 

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

SMS Łódź
:
SWD Wodzisław
19.10.2019
12:00
Górnik Ł.
:
Ślęza Wrocław
19.10.2019
15:00
UKS Staszkówka Jelna
:
Resovia Rzeszów
20.10.2019
14:00
Unia Opole
:
ROW Rybnik
20.10.2019
12:30
Bronowianka Kraków
:
Zabrze
20.10.2019
12:30