Orzeł Myślenice liderem tabeli

Orzeł Myślenice ma za sobą świetny początek sezonu, bo choć przegrał na inaugurację z Radziszowianką, to później tylko wygrywał i nie dość, że dotarł do finału okręgowego Pucharu Polski, to po pięciu kolejkach lideruje w V lidze. Drużyna z Dolnego Przedmieścia w ostatniej kolejce pokonała Jordan Sum Zakliczyn 2:0 (1:0) po bramkach Kyryla Kyrylova i Adriana Kasprzyka. Spotkanie świetnie rozpoczęło się dla Orła, bo po dośrodkowaniu w pole karne i nieporozumieniu w szykach obronnych rywali przytomnie odnalazł się Kyryl Kyrylov i z najbliższej odległości trafił do siatki.

W końcówce pierwszej połowy w przeciągu minuty dwie okazje miał za to Antoni Matejczyk - najpierw minął już bramkarza, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem, a później po dośrodkowaniu Krzysztofa Żaka strzelał głową, jednak piłka poszybowała tuż obok spojenia słupka z poprzeczką.  Po zmianie stron pierwszym ostrzeżeniem dla rywali był groźny strzał Tomasza Marchińskiego.

Później niewiele się działo pod obydwoma bramkami aż do 67. minuty, kiedy to fantastycznym podaniem Mateusz Suder wypatrzył Adriana Kasprzyka, który uderzył z woleja w długi róg ustalając wynik zawodów. Orzeł sięgnął jednak po kolejne trzy punkty, które wywindowały go na pozycję lidera w ligowej tabeli.