facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Hutnik rozgromiony w Kielcach (video)

Hutnik rozgromiony w Kielcach (video)

Katem Hutnika w niedzielnym meczu został Michał Żyro, który skompletował klasycznego hat-tricka.
Do 58 minuty mecz był bardzo zacięty i mógł się podobać licznie zgromadzonej publiczności. Niestety okres gry pomiędzy 58 a 63 minutą okazał się być dla Hutnika koszmarem, w czasie którego szybko stracili dwie bramki i Mateusza Reczulskiego.

 

 

3 liga grupa IV 15.09.2019 r. g.13:00
Korona II Kielce - Hutnik Kraków 5:1 (1:1)
Pučko 21, Żyro 58, 72, 85, Sowiński 59 - Kamil Sobala 3 
 
Korona II: Kukić – Szymusik, Pierzchała, Tzimopoulos, Bujak (46 Prętnik), Sowiński (67 Piróg), Zalazar, Jopkiewicz (77 P. Lisowski), Żyro, Duranović (46 D. Lisowski), Pućko (46 Lioi)
Hutnik: Zając – Janecki (77 Pyciak), Jaklik, Garzeł, Tetych (69 Antoniak) – Sobala (73 Handzlik), Reczulski, Gamrot (85 Drag), Świątek, Linca – Ogar (77 Matysek)
 
Sędziował: Gerard Gawron (Mielec) Asystenci: Arkadiusz Boroń i Jacek Węgrzyn
Żółte kartki: Reczulski x2 i trener Janiczak.
Czerwona kartka: Reczulski (63) 

Relacja filmowa WUTE TV



Źródło: wojciech tracz, maciej szcześniewski

Dodano: 2019-09-15 23:36:00


Zobacz też: III liga, grupa IV

Komentarze


III liga, gr. 4

ŁKS Łagów
0:1
Jutrzenka Giebułtów
02.08.2020
16:00
Stal Kraśnik
1:2
Korona II Kielce
02.08.2020
16:00
Lewart Lubartów
0:1
Podhale Nowy Targ
02.08.2020
17:00
KS Wiązownica
3:0
Hetman Zamość
02.08.2020
17:00
Wisła Sandomierz
3:1
Chełmianka Chełm
02.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia Wojnicz
2:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
02.08.2020
15:00
GLKS Gromnik
4:3
Tuchovia Tuchów
02.08.2020
17:00
Polan Żabno
2:3
Ikar Odporyszów
02.08.2020
17:00
Zorza Zaczarnie
1:1
LUKS Skrzyszów
02.08.2020
17:30
Pogórze
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
02.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Czarni Czarny Dunajec
4:3
Granit Czarna Góra
02.08.2020
14:30
Babia Góra Lipnica Wielka
4:1
Jordan Jordanów
02.08.2020
14:30
AKS Ujanowice
3:1
Krokus
02.08.2020
16:00

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
2:1
Lubomir Wiśniowa
02.08.2020
14:00
Skalnik Trzemeśnia
3:5
Hejnał Krzyszkowice
02.08.2020
17:00
Topór Tenczyn
2:4
Clavia Świątniki Górne
02.08.2020
17:00
Sokół Borzęta
0:4
Górki Myślenice
02.08.2020
18:00

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
3:5
Błyskawica Kolbark
02.08.2020
11:30
Błysk Zederman
1:1
Pilica Wierbka
02.08.2020
16:00
Spartak Charsznica
0:4
Strażak Przybysławice
02.08.2020
16:00
Laskovia
4:2
Sokół Gołaczewy
02.08.2020
17:00
Legion Bydlin
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
02.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
0:3
Dunajec Nowy Sącz
02.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Sokół Stary Sącz
02.08.2020
15:00
BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00