facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zaskoczyli rywala na początku

Już na początku meczu pomiedzy Popradem Muszyna a Wolanią Wola Rzędzińska Artur Hebda, po błędzie golkipera gospodarzy mógł otworzyć wynik, jednak D.Bomba szybko naprawił swój błąd. W odpowiedzi uderzenia Orzechowskiego i Grucy, minimalnie przechodzą obok bramki strzeżonej przez Michała Borucha. W 22min. Wolania skutecznie zaatakowała. Na strzał, z bocznej strefy boiska, zdecydował się Mateusz Michoń. Futbolówka przeszła nad bramkarzem, odbiła się od słupka i jeszcze raz od golkipera i przekroczyła linię bramkową. Chwilę później na tablicy widniał wynik 2:0 dla gości. Po dośrodkowaniu Konrada Frysia z rzutu rożnego, piłka minęła wszystkich zawodników, a zamykający dośrodkowanie Patryk Mróz, mocnym strzałem pod poprzeczkę ucieszył całą drużynę. W końcówce pierwszej części gry, zawodnicy Wolanii dali się zaskoczyć. Bramkę dla Popradu, z rzutu wolnego zdobył Chochorowski, co zapowiadało ciekawą drugą część gry.

Po zmianie stron, mająca korzystny wynik Wolania, skupiła się wyłącznie na obronie. Poprad, w tej części gry, stworzył sobie tylko jedną dogodną sytuację do strzelenia bramki wyrównującej. W 65min długie podanie od obrońców otrzymał T.Bomba, ale był nieskuteczny.

Poprad Muszyna - Wolania Wola Rzędzińska 1-2 (1-2)
Chochorowski 40 – Michoń 22, Mróz 27.

Poprad
: D.Bomba, Chochorowski, Jarzębak, Janur, Polański(72 Fritz), Orzechowski, Potoniec, T.Bomba, Zawiślan(64 K.Baran), Dyląg(83 Stróżyk), Gruca(89 Morański).

Wolania: Boruch, Baradziej(74 Tubek), Fryś, Mróz, Tadel, Szosta, Michoń(80 Sz.Baran), Minorczyk(86 Starzyk), Janiec(57 Adamowski), Hebda(67 Płaczek), Nowak

 

 

 

Źródło: Wolania

Dodano: 2019-09-15 17:17:34


Zobacz też: IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wolania Wola Rzędzińska  Poprad Muszyna 

Komentarze