facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Fatalna passa Olkusza trwa



Tym razem do Osieka, gdzie swoje mecze w roli gospodarza rozgrywa zespół KS Olkusz zawitał LKS Niedźwiedź. Podopieczni Łukasza Lecha, chcieli zmazać plamę po ostatniej ligowej porażce z Bolesławem Bukowno i do meczu przystąpili z nastawieniem zainkasowania trzech punktów. Zadanie nie należało do łatwych, bo Olkusz to zespół, który w zeszłym sezonie rozgrywał swoje mecze na poziomie IV ligi. Jednak zmiany, jakie dokonały się w drużynie w przerwie między sezonami spowodowały, że do tej pory drużyna KS-u nie wygrała żadnego spotkania w lidze mając na swoim koncie tylko dwa oczka.

Zdecydowanie lepiej w spotkanie weszli goście, którzy już w czwartej minucie otworzyli wynik meczu. W roli głównej wystąpił Krystian Nowak, który wykorzystał nadarzająca się okazję i mocnym strzałem po długim rogu bramki wyprowadził LKS na prowadzenie. Jeszcze dobrze emocje nie opadły po strzelonej bramce a goście z Niedźwiedzia prowadzili już różnicą dwóch bramek! Tym razem o piłkę powalczył Wyjadłowski wygrywając przebitkę z obrońca i znajduje się w sytuacji sam na sam z miejscowym bramkarzem, zamiast strzelać podaje jednak do Klęka a ten z bliskiej odległości spokojnie podwyższa prowadzenie Niedźwiedzia.

Zimny prysznic na gospodarzy w pierwszych sześciu minutach spowodował, że cały plan na to spotkanie trzeba było budować od nowa. Goście natomiast jak wytrawny bokser wykorzystali nadarzające się okazję i szybko ustawili mecz pod siebie kontrolując wydarzenia boiskowe.

Gospodarze przebudzili się po upływie dwudziestej minuty, kiedy to dobrze pograli piłką w środkowej strefie i z okolicy szesnastego metra próbowali zaskoczyć Nowaczka. Chwilę później ponownie bramkarz gości wykazał się refleksem po strzale z dwudziestego metra i wciąż utrzymywało się dwubramkowa przewaga gości.

W trzydziestej minucie gospodarze wykorzystali błąd w ustawieniu przyjezdnych, którzy źle wyprowadzili piłkę spod własnego pola karnego i pięknym strzałem po krótkim rogu tuż pod poprzeczkę Tumiłowicz zmniejszył straty w tym spotkaniu do jednej bramki.  Miejscowi pobudzeni zdobytą bramką ruszyli do przodu, aby jeszcze przed przerwą zmienić niekorzystny dla nich rezultat. W trzydziestej ósmej minucie jednak z zawodników Olkusza zabawił się w polu karnym z obrońcami LKS-u oddał strzał na bramkę, Nowaczka, ale tym razem bramkarz gości nie dał się zaskoczyć.

Przełomowa dla dalszych losów spotkania okazała się czterdziesta trzecia minuta. Wtedy to indywidualną akcję Wyjadłowskiego zastopował w nieprzepisowy sposób jeden z zawodników gospodarzy i sędzia zmuszony był pokazać czerwoną kartkę.

Tuż przed przerwą dobrym przerzutem popisał się Zagrodzki do Gałkowskiego, który zagrywa wzdłuż bramki, ale Klęk strzela wprost w bramkarza. Pierwsza połowa, więc zakończyła się tylko jednobramkowym prowadzeniem Niedźwiedzia.

Druga odsłona pojedynku zaczęła się od ataku Olkusza, który tuż po przerwie mógł zdobyć bramkę dającą remis. Groźny strzał po długim rogu bramki Nowaczka, ale i tym razem goalkeeper gości był na posterunku i zażegnał niebezpieczeństwo. 

Przed upływem godziny gry, goście zdobyli kolejną bramkę w tym spotkaniu, która już raczej przesądzała, kto zainkasuje w tym meczu komplet punktów. Gałkowski dobrze wypatrzył Klęka , który poczekał na podłączającego się do akcji właśnie Gałkowskiego i oddał mu piłkę a pomocnik Niedźwiedzia na raty zdołał pokonać Marcela Pająka

W sześćdziesiątej piątej minucie goście potwierdzają swoją dominację w tym fragmencie gry zdobywając kolejną bramkę. Tym razem Norbert Wyjadłowski w pełnym biegu po prawie stronie boiska minął dwóch obrońców i strzałem po długim słupku umieścił piłkę w bramce. Pięć minut później wynik spotkania na 5:1 dla gości ustalił Burdacki. Rzut wolny wykonywał Kolano, dośrodkowanie w stronę Kawy, który zgrywa piłkę do wspominanego wcześniej Burdackiego a ten z bliskiej odległości umieszcza piłkę w bramce.

Klasa Okręgowa (Kraków I), 14.09.2019

KS Olkusz- LKS Niedźwiedź 1:5 (1:2)
Tumiłowicz 30'-  K.Nowak 4', Klęk 6', Gałkowski 58', Wyjadłowski 60', Burdacki 65'

KS Olkusz: Pająk- Kasprzyk, Dudzik, Kubański, Żmudka, Barczyk, Bartczak, Hanaoka, Czapnik, Tumiłowicz, Smolarczyk

Niedźwiedź: Nowaczek- Kolano, Burdacki, Kawa, Gregorczyk, Gorzkowski, Wyjadłowski, K. Nowak, Zagrodzki, Gałkowski, Klęk oraz Bucki, Joao Marcos, Marek, Wójcik

Czerowna kartka: Bartczak

 

 

Źródło: PJ

Dodano: 2019-09-15 13:38:28


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Olkusz  Niedźwiedź 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Zagłębie Lubin
26.09.2020
 
Cracovia Kraków
:
Raków Częstochowa
26.09.2020
 
Wisła Płock
:
Warta Poznań
26.09.2020
 
Legia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
26.09.2020
 
Lechia Gdańsk
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.09.2020
 
Stal Mielec
:
Piast Gliwice
26.09.2020
 
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
26.09.2020
 
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
26.09.2020
 

Fortuna I liga

Miedź Legnica
:
Korona Kielce
25.09.2020
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Chrobry Głogów
25.09.2020
19:00
GKS Tychy
:
Resovia Rzeszów
25.09.2020
19:00
Odra Opole
:
GKS Bełchatów
25.09.2020
19:45
Stomil Olsztyn
:
Zagłębie Sosnowiec
25.09.2020
19:45
Górnik Łęczna
:
Radomiak Radom
26.09.2020
16:00
ŁKS Łódź
:
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
19:08
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Arka Gdynia
26.09.2020
20:00
GKS Jastrzębie
:
Widzew Łódź
26.09.2020
 

II liga

Wigry Suwałki
:
Śląsk II Wrocław
25.09.2020
17:00
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
25.09.2020
19:50
Stal Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
26.09.2020
15:00
Hutnik Kraków
:
Olimpia Grudziądz
26.09.2020
16:00
Chojniczanka Chojnice
:
Błękitni Stargard
26.09.2020
17:00
GKS Katowice
:
Pogoń Siedlce
26.09.2020
18:00
Bytovia Bytów
:
Skra Częstochowa
26.09.2020
18:00
Sokół Ostróda
:
Znicz Pruszków
26.09.2020
18:00
Lech II Poznań
:
Górnik Polkowice
26.09.2020
 

III liga, gr. 4

Orlęta Radzyń Podlaski
1:6
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2020
16:00
Sokół Sieniawa
8:0
Jutrzenka Giebułtów
23.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
3:2
Podlasie Biała Podlaska
23.09.2020
19:38
Wisła Sandomierz
2:1
Podhale Nowy Targ
23.09.2020
16:00
Hetman Zamość
:
KSZO Ostrowiec Św.
26.09.2020
15:00
Stal Kraśnik
:
Sokół Sieniawa
26.09.2020
15:00
Chełmianka Chełm
:
Podlasie Biała Podlaska
26.09.2020
16:00
Wisłoka Dębica
:
Avia Świdnik
26.09.2020
16:00
Podhale Nowy Targ
:
Jutrzenka Giebułtów
26.09.2020
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Stal Stalowa Wola
26.09.2020
16:00
KS Wiązownica
:
Orlęta Radzyń Podlaski
26.09.2020
 
Wisła Sandomierz
:
Cracovia II Kraków
26.09.2020
 
ŁKS Łagów
:
Wisła Puławy
26.09.2020
 
Korona II Kielce
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
26.09.2020
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
26.09.2020
15:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
26.09.2020
15:00
Orzeł Ryczów
:
Dalin Myślenice
26.09.2020
17:00
Puszcza II
:
MKS Trzebinia
26.09.2020
 
KS Chełmek
:
LKS Rajsko
26.09.2020
 
Proszowianka Proszowice
:
Unia Oświęcim
26.09.2020
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
3:1
Watra Białka Tatrzańska
23.09.2020
16:00
Poprad Muszyna
:
Glinik Gorlice
26.09.2020
15:00
Orkan Szczyrzyc
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
26.09.2020
15:00
Metal Tarnów
:
GKS Drwinia
26.09.2020
16:00
Sokół Słopnice
:
Rylovia Rylowa
26.09.2020
16:30
Unia Tarnów
:
Wolania Wola Rzędzińska
26.09.2020
 
Lubań Maniowy
:
Wierchy Rabka Zdrój
26.09.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

TS Węgrzce
:
Piliczanka Pilica
26.09.2020
11:00
Leśnik Gorenice
:
Orzeł Bębło
26.09.2020
16:00
LKS Niedźwiedź
:
KS Olkusz
26.09.2020
16:00
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
26.09.2020
16:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Orzeł Iwanowice
26.09.2020
16:00
LOT Balice
:
Przemsza Klucze
26.09.2020
16:00
Bolesław Bukowno
:
Błękitni Modlnica
26.09.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Dąbski Kraków
0:4
Kmita Zabierzów
23.09.2020
16:00
Bronowianka Kraków
:
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
11:00
Dąbski Kraków
:
Orlęta Rudawa
26.09.2020
17:00
Nadwiślan Kraków
:
Skawinka Skawina
26.09.2020
17:00
Borek Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
26.09.2020
 
Kmita Zabierzów
:
Wieczysta Kraków
26.09.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Złomex Branice
:
Pasternik Ochojno
26.09.2020
16:00
Wiarusy Igołomia
:
Tempo Rzeszotary
26.09.2020
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Raba Dobczyce
26.09.2020
16:00
Gdovia Gdów
:
Jordan Sum Zakliczyn
26.09.2020
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Orzeł Myślenice
26.09.2020
16:00
Błękitni Bodzanów
:
Górnik Wieliczka
26.09.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Sokół Przytkowice
:
MKS Libiąż
26.09.2020
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Zatorzanka Zator
26.09.2020
16:00
Hejnał Kęty
:
Niwa Nowa Wieś
26.09.2020
16:00
Zgoda Byczyna
:
Garbarz Zembrzyce
26.09.2020
16:00
Tempo Białka
:
LKS Gorzów
26.09.2020
16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Brzezina Osiek
26.09.2020
16:00
Victoria Jaworzno
:
Nadwiślanin Gromiec
26.09.2020
16:30

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Zorza Zaczarnie
:
LKS Rzuchowa
26.09.2020
16:00
Tuchovia Tuchów
:
Pogórze
26.09.2020
16:00
LKS Szynwałd
:
LKS Ładna
26.09.2020
16:30
LUKS Skrzyszów
:
Ciężkowianka Ciężkowice
26.09.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Błyskawica Proszówki
:
Sokół Borzęcin Górny
26.09.2020
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Jadowniczanka Jadowniki
26.09.2020
16:00
Wola Radłowska
:
Radłovia Radłów
26.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Helena Nowy Sącz
:
Gród Podegrodzie
26.09.2020
15:00
LKS Łużna
:
LKS Uście Gorlickie
26.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Krokus
:
Jarmuta
26.09.2020
16:00
Laskovia
:
Huragan Waksmund
26.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków I)

Michałowianka Michałowice
:
Prądniczanka II Kraków
26.09.2020
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Bibiczanka Bibice
26.09.2020
16:30
Wierzbowianka Wierzbno
:
Płomień Kościelec
26.09.2020
 
Błękitni II Modlnica
:
Strażak Goszcza
26.09.2020
 

Klasa A (Kraków II)

Świt Krzeszowice
:
MKS Skała 2004
26.09.2020
15:30
Sokół Rybna
:
Wisła Jeziorzany
26.09.2020
16:00
Wisła Rząska
:
Liszczanka Liszki
26.09.2020
16:30

Klasa A (Kraków III)

Gajowianka Gaj
:
Tramwaj Kraków
26.09.2020
16:00
Iskra Krzęcin
:
Krakus Swoszowice
26.09.2020
16:00
Rzozovia Rzozów
:
Wanda Nowa Huta
26.09.2020
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Bieżanowianka Kraków
26.09.2020
 

Klasa A (Wieliczka)

UKS Sygneczów
:
Contra Sułków
26.09.2020
16:00
Rożnowa
:
Zieloni Niegowić
26.09.2020
16:00
Sokół Chorągwica
:
Wolni Kłaj
26.09.2020
16:30
Czarnochowice
:
Iskra Zakrzów
26.09.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Sokół Borzęta
:
LKS Rudnik
26.09.2020
16:00
Clavia Świątniki Górne
:
Iskra Brzączowice
26.09.2020
16:00
Zielonka Wrząsowice
:
Karpaty Siepraw
26.09.2020
16:00
Staw Polanka
:
Rokita Kornatka
26.09.2020
16:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Sęp Droginia
26.09.2020
16:00
Topór Tenczyn
:
Lubomir Wiśniowa
26.09.2020
17:00
Gościbia Sułkowice
:
Hejnał Krzyszkowice
26.09.2020
17:00

Klasa A (Olkusz)

Promień Przeginia
:
Błyskawica Kolbark
26.09.2020
11:00
Pilica Wierbka
:
Sokół Gołaczewy
26.09.2020
11:00
Olimpia Łobzów
:
Przebój Wolbrom
26.09.2020
16:00
Błysk Zederman
:
Wielmożanka Wielmoża
26.09.2020
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Fablok Chrzanów
:
SPRiN Regulice
26.09.2020
11:00
Wisła Jankowice
:
Unia Kwaczała
26.09.2020
16:00
Start Kamień
:
Błyskawica Myślachowice
26.09.2020
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
Promyk Bolęcin
26.09.2020
16:00
Wolanka Wola Filipowska
:
UKS Dulowa
26.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
:
Trątnowianka Trątnowice
26.09.2020
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Niedźwiedź II
26.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
:
Iskra Radwanowice
26.09.2020
16:00
Fitball Szklary
:
Maszycanka II Maszyce
26.09.2020
16:00
Płomień Jerzmanowice
:
Topór Aleksandrowice
26.09.2020
 
Górzanka Nawojowa Góra
:
Orzeł II Bębło
26.09.2020
 

Klasa B (Kraków III)

Pychowianka Kraków
:
Wieczysta II
26.09.2020
 
Opatkowianka Opatkowice
:
Albertus Kraków
26.09.2020
 
Wawel Kraków
:
Grom Kraków
26.09.2020
 
Universum Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
26.09.2020
 

Klasa B (Kraków IV)

Radziszowianka II
:
Tyniec Kraków
26.09.2020
16:00
Lotnik II Kryspinów
:
Gwiazda Ściejowice
26.09.2020
16:30
Sparta Przeginia Duchowna
:
Nadwiślan Rusocice
26.09.2020
 
Błękitni Czułówek
:
Borkowianka Borek Sz.
26.09.2020
 

Klasa B (Wieliczka)

Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Tęcza Słomiróg
26.09.2020
16:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Promień Zakrzowiec
26.09.2020
16:30
Batory Wola Batorska
:
Górnik II Wieliczka
26.09.2020
17:00
Gdovia II Gdów
:
Gryf Wiatowice
26.09.2020
 

Klasa B (Myślenice)

Radwan Skomielna Czarna
:
LKS Trzebunia
26.09.2020
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Iskra Głogoczów
26.09.2020
16:00
Raba II Dobczyce
:
Orzeł Nowa Wieś
26.09.2020
16:00
Szczebel Lubień
:
Karpaty II Siepraw
26.09.2020
16:00
Wicher Stróża
:
Jawor Jawornik
26.09.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Stare Bukowno
:
Piliczanka II Pilica
26.09.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Czarnochowice II
26.09.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-18

Zagłębie Lubin
3:2
Jagiellonia
23.09.2020
10:00
Arka G.
5:0
Lech Poznań
23.09.2020
10:30
Arka G.
:
Zagłębie Lubin
26.09.2020
12:00
Jagiellonia
:
Legia Warszawa
26.09.2020
12:00
SMS Łódź
:
Górnik Zabrze
26.09.2020
12:00
Lech Poznań
:
Korona
26.09.2020
 
Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
26.09.2020
 
Cracovia Kraków
:
Escola Varsovia Warszawa
26.09.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Stal Mielec
:
Hutnik Kraków
26.09.2020
12:00
Korona Kielce
:
TOP 54 Biała Podlaska
26.09.2020
12:00
Karpaty Krosno
:
Motor Lublin
26.09.2020
 
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
26.09.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

KKP Korona
:
BKS Lublin
26.09.2020
15:00
Motor Lublin
:
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
16:00
Górnik Ł.
:
Wisła Kraków
26.09.2020
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
26.09.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
:
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
10:00
Limanovia Limanowa
:
Unia Tarnów
26.09.2020
10:00
BKS Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
10:00
Pcimianka Pcim
:
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
16:30
Tarnovia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.09.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Podgórze Kraków
26.09.2020
13:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
13:30
Profi Zielonki
:
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
15:30
Garbarnia Kraków
:
Glinik Gorlice
26.09.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Dunajec Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
26.09.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.09.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Respect Szalowa
:
Wisła Kraków
26.09.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
:
Kalwarianka
26.09.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
10:00
Cracovia Kraków
:
Sandecja
26.09.2020
 
AS Progres Kraków
:
Wisła Kraków
26.09.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia II
:
Fablok Chrzanów
26.09.2020
 
AS Progress Andrychów
:
Wisła Kraków
26.09.2020
 

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
:
Czarni Sosnowiec
26.09.2020
15:00
Śląsk Wrocław
:
Olimpia Szczecin
26.09.2020
 
Medyk Konin
:
Górnik Łęczna
26.09.2020
 
GKS Katowice
:
KKP Bydgoszcz
26.09.2020
 
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Biedrzychowice
26.09.2020
 
ROW Rybnik
:
APLG Gdańsk
26.09.2020
 

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
:
Polonia Środa Wielkopolska
26.09.2020
12:00
Stomil Olsztyn
:
UKS Staszkówka Jelna
26.09.2020
 
Czwórka Radom
:
UKS SMS II Łódź
26.09.2020
 
Resovia Rzeszów
:
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
 
Rekord Bielsko Biała
:
Praga Warszawa
26.09.2020
 

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
0:4
KS Raszyn
22.09.2020
19:00
Wanda Nowa Huta
:
Włókniarz Białystok
26.09.2020
16:00
KS Raszyn
:
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
 

III liga kobiet, gr.4

Starówka Nowy Sącz
:
Naprzód Sobolów
26.09.2020
15:00
Iskra Brzezinka
:
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
 
Hetman Włoszczowa
:
Podgórze Kraków
26.09.2020
 
DAP Dębica
:
Iskra Krzemień
26.09.2020
 

IV liga małopolska kobiet

Prądniczanka II Kraków
:
Uran Łukowica
26.09.2020
 
Pogorzanka Pogorzyce
:
Górnik Wieliczka
26.09.2020
 
Burza Roczyny
:
FSA Kraków
26.09.2020
 
Olimpia Osieczany
:
Tempo Białka
26.09.2020
 
Bronowianka Kraków
:
Victoria Zalas
26.09.2020
 

Centralna Liga Juniorek U-17

SWD Wodzisław
:
Zabrze
26.09.2020
12:00
Unia Opole
:
Górnik Ł.
26.09.2020
14:00
UKS Staszkówka Jelna
:
SMS Łódź
26.09.2020
 
ROW Rybnik
:
Bronowianka Kraków
26.09.2020
 

I liga oldbojów (Kraków)

Dąbski
:
Garbarnia Kraków
24.09.2020
17:30