facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Dąbski walczył na Suchych Stawach

Dąbski walczył na Suchych Stawach

W 12. kolejce I ligi oldbojów (Kraków) doszło do meczu pomiędzy liderem tabeli Hutnikiem Kraków, a wiceliderem Dąbski Kraków. Mecz niestety z powodu obfitych opadów deszczu, rozegrano na bocznym boisku. Gospodarze w tym sezonie na własnym boisku zanotowali komplet punktów tracąc zaledwie 4 bramki.

Mecz mimo ciągle padającego deszczu i nasiąkniętej murawy mógł się podobać, gdyż obie drużyny nastawiły się na atakowanie. W pierwszej połowie lepsze wrażenie sprawiali gospodarze, którzy przystąpili do meczu w bardzo mocnym składzie, z Madejskim, Makuchem, Bernasem, Koziełem, Rapaczem, Stanulą czy Pitałą.

Pierwszego gola zdobył z dystansu Makuch, jednak odpowiedź gości była błyskawiczna, kiedy to Szymański w sytuacji sam na sam pewnie wyrównał stan meczu. Drugą bramkę dla Hutnika zdobył Rapacz sprytną podcinką nie dając szans Woźniakowi. Gospodarze poszli za ciosem i składną akcję i podanie Madejskiego piętą zdobył Salamon. Kiedy wydawało się, że kolejne bramki dla wicemistrza Krakowa są kwestią czasu, Piaskowski zdobył gola dla Dąbskiego. Początek drugiej połowy należał do Dąbskiego jednak jedną z kontr pięknym technicznym strzałem wykończył Kozieł. Goście nie zamierzali się poddawać i zaatakowali jeszcze mocniej, w efekcie czego zdobyli trzecią bramkę cudownym technicznym strzałem popisał się Mirosław Semper. Ostatnie 20 minut meczu to już był totalnie jednostronny mecz i mimo kilku okazji zabrakło skuteczności (brak Mirosława Podgajnego był mocno odczuwalny) i ostatecznie gospodarze przetrzymali napór Dąbskiego i utrzymali prowadzenie do ostatniej minuty powiększając swoją przewagę do 10 punktów na Dąbskim, który spadł na trzecie miejsce.
 
Kolejny mecz Dąbski zagra na własnym boisku z mistrzem Krakowa Wisłą Kraków, która aktualnie ma punkt przewagi i zajmuje 2 miejsce w tabeli (ma jednak 2 mecze rozegrane mniej, z Hutnikiem i Prądniczanką)

I liga oldbojów (Kraków), 02.09.2019
Hutnik Kraków - Dąbski Kraków 4:3 (3:2)
Makuch, Rapacz, Salamon, Kozieł - Szymański️, Semper️, Piaskowski️
 
Dąbski: Woźniak - Kowalczyk, Kwaśniewski, Baryła, Maryan - Szymański, S.Madyda, Pitala, Semper, K.Madyda - Całek oraz Szlachta, Raś, Piaskowski, Palonek, Gilarski, Dymek
Hutnik: Mastalerz - Chłoń, Zieliński, Tympalski, M. Stanula - Makuch, Kozieł, Salamon, W. Pituła - Rapacz, Janiczak oraz Hobgarski, Bereta, Bernas, Olipra, Kamuda.

 

 

Źródło: własne / Dąbski FB

Dodano: 2019-09-09 14:33:30


Zobacz też: I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik  Dąbski 

Komentarze


I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
21.02.2020
19:30
Prokocim Kraków
:
Strzelcy
21.02.2020
19:30
Hutnik Kraków
:
Wisła Kraków
21.02.2020
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Dąbski
21.02.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
21.02.2020
21:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Garbarnia Kraków
21.02.2020
21:30