Płomień był za mocny

Beniaminek z Kościelca w tym sezonie idzie jak burza. W trzech dotychczasowych spotkaniach zdobył sześć punktów, ulegając tylko wyżej notowanemu Orłowi Bębło. Tym razem do Kościelca przyjechała inna drużyna aspirująca do awansu- Jastrzębiec Książ Wielki.

Spotkanie zaczęło się po myśli gospodarzy, którzy już w dziewiątej minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Tomasza Czarnego. Kolejne minuty upływały pod dyktando miejscowych, którzy wykorzystywali każdą słabość rywali w obronie aplikując im kolejne bramki. Po piętnastu minutach było już 2:0 a bramkę zdobył Grabski.

Przed przerwą dwa trafienia dołożył Bartosik i wysokie prowadzenie gospodarzy musiało być podziw i zaskoczenie.

Po przerwie podopieczni Banaszka szybko strzelili kontaktowego gola za sprawą Zyguły oraz Przeździka, jednak to wszystko, na co było stać faworyzowanych gości w tym spotkaniu. Jastrzębiec poniósł już drugą porażkę w tym sezonie. Gospodarze natomiast zgarniając trzy oczka awansowali w tabeli na czwarte miejsce.