facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 6-12 września

Futmal w delegacji: 6-12 września

Myślenicka Liga Firm, 06.09.2019
Mako - Arch VR, pt.19:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Przemysław Marczewski (video)

Myślenicka Liga Firm, 06.09.2019
Netfox - Maan, pt.19:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)

Myślenicka Liga Firm, 06.09.2019
ZISiBO - Polplast, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Przemysław Marczewski (video)

Myślenicka Liga Firm, 06.09.2019
Pod Blachą - Nembud, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)

Ekstraliga Kobiet, 07.09.2019
AZS UJ Kraków - Medyk Konin, sb.12:00 - FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Piotr Kwiecień (tekst, video), Paweł Zapiór (foto)

III liga, 07.09.2019
Hutnik Kraków - Siarka Tarnobrzeg, sb.17:00
reporterzy: Wojciech Tracz (video, TRANSMISJA), Maciej Szcześniewski (komentator)

IV liga (gr.Zachodnia), 07.09.2019
Słomniczanka Słomniki - Wisła II Kraków, sb 17:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 07.09.2019
Błękitni Modlnica - Kaszowianka Kaszów, sb.17:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 08.09.2019
Orzeł Iwanowice - Grębałowianka Kraków, nd.11:00
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)

Uroczystość, 08.09.2019
Gala 70-lecia LKS Lotnik Kryspinów, nd.14:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa A (Myślenice), 08.09.2019
Górki Myślenice - LKS Rudnik, nd.14:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 08.09.2019
LKS Niedźwiedź - Bolesław Bukowno, nd.17:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa B (Kraków II), 08.09.2019
Błękitni II Modlnica - Górzanka Nawojowa Góra, nd.17:00 
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

I liga juniorów (Kraków), 11.09.2019
Prokocim Kraków - Prądniczanka Kraków, śr.17:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)


LISTA DELEGACJI ATUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-09-05 11:41:33


Futmal w delegacji 

Komentarze


II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Wierzbowianka II Wierzbno
:
AZS AGH Kraków
22.01.2020
21:15

I Liga Futsalu, gr. południowa

AZS UMCS Lublin
:
FC Siemianowice Śląskie
25.01.2020
 
Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
25.01.2020
 
Marfarbex Busko Zdrój
:
Heiro Rzeszów
25.01.2020
18:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

Sparta Spytkowice
:
Unia Tarnów
25.01.2020
 
AZS UEK Kraków
:
BSF Busko Zdrój
25.01.2020
 
UKS Pińczów
:
Futsal II Nowiny
25.01.2020
 

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Wieczysta Kraków
24.01.2020
19:30
Clepardia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.01.2020
19:30
Prokocim Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
24.01.2020
20:30
Wisła Kraków
:
Dąbski
24.01.2020
20:30
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
24.01.2020
21:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Cracovia Kraków
24.01.2020
21:30