facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Byli nieskuteczni i przegrali

Stal Mielec wygrała z Puszczą Niepołomice w meczu 7. kolejki Fortuna 1 ligi i awansowała na pierwsze miejsce wtabeli. Żubry wciąż czekają na pierwszy domowy komplet punktów. 

Gdyby Konrad Nowak wykorzystał fantastyczne podanie od Jakuba Bąka w początkowej fazie meczu spotkanie ze Stalą Mielec mogłoby się potoczyć zupełnie inaczej.

Niestety po meczu niewykorzystanych szans Żubrów zwłaszcza w pierwszej odsłonie spotkania to Stal Mielec po bramce ze stałego fragmentu gry wywozi dziś z Niepołomic komplet punktów.

Liczymy, że najlepsza wyjazdowa ekipa tego sezonu Fortuna 1 ligi już w Suwałkach odrobi z nawiązką dzisiejszą stratę punktów, a w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała zdobędzie pierwszy upragniony w tym sezonie komplet punktów.

Puszcza Niepołomice - Stal Mielec 0-1 (0-1)
N. Nowak 25

Puszcza: 22. Karol Niemczycki – 27. Mateusz Bartków (72, 18. Bartosz Widejko), 3. Michał Czarny, 5. Konrad Stępień, 28. Michał Mikołajczyk – 20. Konrad Nowak (67, 50. Maksymilian Sitek), 11. Marcin Stefanik, 14. Jakub Serafin, 25. Wiktor Żytek, 9. Jakub Bąk (83, 26. Mykyta Wowczenko) – 70. José Embaló.

 

 

Źródło: Puszcza Niepołomice

Dodano: 2019-09-02 07:26:04


Zobacz też: Fortuna I Liga

Puszcza Niepołomice  Stal Mielec 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Lech Poznań
:
Piast Gliwice
22.11.2019
20:30
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
22.11.2019
18:00
Pogoń Szczecin
:
Legia Warszawa
23.11.2019
17:30
Lechia Gdańsk
:
ŁKS Łódź
23.11.2019
20:00
Korona Kielce
:
Raków Częstochowa
23.11.2019
15:00
Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
24.11.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Arka Gdynia
24.11.2019
15:00

Fortuna I Liga

Miedź Legnica
:
Sandecja Nowy Sącz
22.11.2019
18:00
Wigry Suwałki
:
Stal Mielec
22.11.2019
16:30
Puszcza Niepołomice
:
Odra Opole
22.11.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Chojniczanka Chojnice
22.11.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
23.11.2019
17:00
GKS Bełchatów
:
Warta Poznań
23.11.2019
12:40
Olimpia Grudziądz
:
Zagłębie Sosnowiec
23.11.2019
16:00
GKS Tychy
:
GKS Jastrzębie
23.11.2019
17:00
Stomil Olsztyn
:
Radomiak Radom
24.11.2019
12:40

II liga

Elana Toruń
:
Błękitni Stargard
23.11.2019
13:00
Garbarnia Kraków
:
Skra Częstochowa
23.11.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
Pogoń Siedlce
23.11.2019
12:00
GKS Katowice
:
Gryf Wejherowo
23.11.2019
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Znicz Pruszków
23.11.2019
13:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Elbląg
23.11.2019
16:00
Lech II Poznań
:
Górnik Łęczna
23.11.2019
13:00
Legionovia Legionowo
:
Stal Rzeszów
23.11.2019
13:00
Widzew Łódź
:
Bytovia Bytów
24.11.2019
13:05

III liga, grupa IV

Podhale Nowy Targ
:
Wisłoka Dębica
23.11.2019
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
23.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
13:00
Avia Świdnik
:
KSZO Ostrowiec Św.
23.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Hetman Zamość
23.11.2019
13:00
Motor Lublin
:
Stal Kraśnik
23.11.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Siarka Tarnobrzeg
23.11.2019
13:00
Chełmianka Chełm
:
Sokół Sieniawa
23.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Korona II Kielce
23.11.2019
12:00

Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
:
Nadwiślan Rusocice
24.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
23.11.2019
12:00
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
23.11.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
:
SMS Łódź
23.11.2019
12:00
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
23.11.2019
11:00
Jagiellonia
:
Lechia
23.11.2019
12:00
Legia Warszawa
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
12:00
Górnik Zabrze
:
Korona Kielce
24.11.2019
12:00
Lech Poznań
:
Gwarek Zabrze
24.11.2019
12:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.11.2019
16:00
Rolnik Głogówek
:
Rekord Bielsko Biała
24.11.2019
17:00