Zapewnili sobie remis w ostatniej minucie

Piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza przerwali passę trzech kolejnych porażek. Dziś zremisowali z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:2. W tym spotkaniu goście dwukrotnie wychodzili na prowadzenie.

Pierwszego gola zdobyli w 10 min po uderzeniu głową Marko Roginić. Podbeskidzie długo nie cieszyło się z remisu. Pięć minut później wyrównał Mateusz Grzybek. Druga połowa lepiej zaczęła się dla gości. W 50 min po strzale Łukasza Sierpiny ponownie prowadzili. Ambitnie walczący do końca gospodarze w doliczonym czasie gry za sprawą Artema Putiwcewa ponownie cieszyli się z gola, który oznaczał dla nich zdobycie punktu.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:1)
Grzybek 15, Putiwcew 90 - Roginić 10, Sierpina 50.
Bruk-Bet Termalica: 1 Łukasz Budziłek – 13 Mateusz Grzybek, 77 Artem Putiwcew, 32 Jonathan de Amo, 16 Martin Miković – 6 Dawid Kalisz, 5 Vlastimir Jovanović, 4 Piotr Wlazło, 19 Michal Bezpalec (60 10 Florin Purece), 23 Marcin Wasielewski (60 7 Roman Gergel) – 21 Vladislavs Gutkovskis (74 20 Jacek Kiełb).

Źródło: Bruk Bet Termalica

Dodano: 2019-08-31 22:32:51