facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Hutnik się rozkręca (video)

Hutnik się rozkręca (video)

Hutnik na inaugurację uległ Wólczance Wólka Pełkińska, ale od tej pory z meczu na mecz gra coraz lepiej. Przed zawodami z Sokołem Sieniawa obie drużyny miały na koncie tyle samo punktów, na boisku okazało się dobtnie, która drużyna jest lepsza. - Zagraliśmy najlepszy mecz w tym sezonie - rzucił na pomeczowej konferencji szkoleniowiec Hutnika Leszek Janiczak. Było w tym sporo prawdy, wszak Sokół nie zagroził gospodarzom, poza akcją, po której zdobył bramkę na otarcie łez. Na pewno nie takiego debiutu oczekiwał nowy trener Sokoła Ryszard Kuźma. Postawił on na skład, który zaczynał ostatni mecz, zmiennicy pokazali, że warto na nich stawiać, a tymi zmiennikami byli wychowankowie krakowskich klubów, co cieszy.

Hutnik zaczął mecz spokojnie, bramkowe okazje mieli Tomasz Ogar i Kamil Sobala, w odpowiedzi groźnie dla gości uderzył Buczek. Z każdą minutą rozgrywał się kapitan Hutnika Krzysztof Świątek. Dla tego znakomicie wyszkolonego technicznie zawodnika nieco toporni, choć silni fizycznie gracze Sokoła, byli znakomitymi postaciami do niemiłosiernego ogrywania. Zyskało na tym widowisko, którego "Święty" stawał się kluczową postacią. Najpierw otrzymawszy podanie od Ogara w polu karnym uderzył tak, że piłka odbiła się od słupka, więc przejął ją i dokładnie dośrodkował do Dawida Lincy, który głową skierował ją do siatki.

Po zmianie stron Hutnik wciąż grał uważnie i szukał okazji do zadania ciosu. Takowa nadarzyła się po godzinie gry, gdy po świetnym podaniu Gamrota i dograniu Lincy Świątek bardzo precyzyjnym uderzeniem pokonał bramkarza Sokoła. Wówczas stało się jasne, że krakowianie wygrają ten mecz. Wprawdzie Kuźma zaczął dokonywać zmian, a każdy wchodzący wpływał pozytywnie na grę zespołu, to jednak Hutnik miał rywala w garści. W 75 minucie Świątek zapisał drugą asystę podając do Tetycha, a ten słabszą prawą nogą skierował piłkę do bramki. Gospodarze nieco uśpieni wysokim prowadzeniem dali się zaskoczyć i po ładnej akcji Łukasz Skrzypek, były gracz Hutnika i Wisły, skierował piłkę do bramki.

Ryszard Kuźma (trener Sokoła): - Zawsze z nostalgią wracam na stadion Hutnika, bo tu odniosłem swój pierwszy trenerski sukces awansując do finałów Spartakiady juniorów młodszych, a potem jako asystent trenera w Lechu Poznań zremisowaliśmy tu z Wisłą Kraków, co pozwoliło nam sięgnąć po tytuł mistrzowski. Spodziewałem się, że Hutnik ruszy od początku do ataku, inna taktyka tej drużyny nieco nas zaskoczyła. Przed nami wiele pracy, dobitnie pokazał to ten mecz, który Hutnik wygrał zasłużenie.

Leszek Janiczak (trener Hutnika): - Cieszy dobra gra, cieszy wynik. Zagraliśmy w zmienionym składzie, chyba po raz pierwszy odkąd jest w Hutniku Bartek Tetych zaczął mecz na ławce, ale przyjął to godnie, wszedł i strzelił ważną bramkę. Jesteśmy już myślami przy kolejnych meczach, zwłaszcza najbliższym wyjazdowym z Wisłą Puławy, który też chcemy wygrać.

 
III liga, 28.08.2019
Hutnik Kraków – Sokół Sieniawa 3-1 (1-0)
Linca 33, Świątek 60, Tetych 75 - Skrzypek 78.

Sędziował: Pieron (Kielce)
Żółte kartki: Drąg - Ochał, Drelich, Buczek, Jędryas
Widzów 500.
Hutnik
: Zając – Pyciak, Kołodziej, Garzeł, Antoniak – Sobala (71 Tetych), Gamrot (79 Drąg), Reczulski, Świątek, Linca (86 Janecki) – Ogar (76 Matysek).
Sokół: Korziewicz – Skała (90 Lis), Burka, Padiasek, Drelich, Kardyś (68 Fryc) – Jędryas (82 Majda), Ochał, Rogala – Buczek (68 Purcha), Brocki (76 Skrzypek).

 

 




Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2019-08-29 14:48:11


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: III liga, grupa IV

Hutnik Kraków  Sokół Sieniawa 

Komentarze


Hutnik Kraków
:
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Dąbski
:
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
:
Wisła Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Wanda Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Borek Kraków
:
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00

PKO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
1:0
Śląsk Wrocław
19.09.2020
17:30
Legia Warszawa
1:3
Górnik Zabrze
19.09.2020
20:00
Lechia Gdańsk
4:2
Stal Mielec
19.09.2020
15:00
Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
20.09.2020
15:00
Lech Poznań
1:0
Warta Poznań
20.09.2020
17:30
Piast Gliwice
0:1
Jagiellonia Białystok
21.09.2020
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
1:0
GKS Jastrzębie
19.09.2020
18:00
Sandecja Nowy Sącz
1:2
Odra Opole
19.09.2020
16:30
Widzew Łódź
2:0
Stomil Olsztyn
19.09.2020
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Resovia Rzeszów
19.09.2020
20:00
Zagłębie Sosnowiec
1:2
ŁKS Łódź
19.09.2020
17:00
GKS Bełchatów
1:1
GKS Tychy
19.09.2020
18:00
Korona Kielce
0:2
Górnik Łęczna
20.09.2020
12:40

II liga

Błękitni Stargard
1:4
Bytovia Bytów
19.09.2020
15:00
Znicz Pruszków
0:2
Stal Rzeszów
19.09.2020
15:30
Skra Częstochowa
1:1
Motor Lublin
19.09.2020
16:00
Pogoń Siedlce
2:1
Hutnik Kraków
19.09.2020
19:00
Olimpia Elbląg
0:0
Chojniczanka Chojnice
19.09.2020
17:00
Garbarnia Kraków
1:3
Wigry Suwałki
19.09.2020
16:00
Górnik Polkowice
0:2
GKS Katowice
19.09.2020
18:15
Olimpia Grudziądz
0:4
Sokół Ostróda
19.09.2020
18:00
Śląsk II Wrocław
0:3
KKS 1925 Kalisz
20.09.2020
12:00

III liga, gr. 4

Podlasie Biała Podlaska
5:2
Hetman Zamość
19.09.2020
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Korona II Kielce
19.09.2020
16:00
Avia Świdnik
5:1
Chełmianka Chełm
19.09.2020
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Wisła Sandomierz
19.09.2020
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:0
Jutrzenka Giebułtów
19.09.2020
16:00
Wisła Puławy
2:0
Stal Kraśnik
19.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
0:0
Lewart Lubartów
19.09.2020
19:38
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Cracovia II Kraków
19.09.2020
16:00
ŁKS Łagów
3:2
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
15:00
Sokół Sieniawa
0:0
KS Wiązownica
20.09.2020
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2020
16:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
23.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
23.09.2020
19:38
Wisła Sandomierz
:
Podhale Nowy Targ
23.09.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
1:0
Pcimianka Pcim
19.09.2020
11:00
MKS Trzebinia
5:0
Proszowianka Proszowice
19.09.2020
11:00
Beskid Andrychów
4:0
Puszcza II
19.09.2020
16:00
Orzeł Ryczów
3:0
LKS Śledziejowice
19.09.2020
16:00
Unia Oświęcim
0:0
Garbarnia II Kraków
19.09.2020
16:00
Clepardia Kraków
1:3
KS Chełmek
19.09.2020
11:00
LKS Rajsko
0:2
Sokół Kocmyrzów
19.09.2020
11:00
LKS Jawiszowice
0:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
20.09.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
0:3
Tarnovia Tarnów
19.09.2020
11:00
BKS Bochnia
0:3
Unia Tarnów
19.09.2020
13:30
Glinik Gorlice
2:1
Metal Tarnów
19.09.2020
16:00
Watra Białka Tatrzańska
1:3
Sokół Słopnice
19.09.2020
17:00
Okocimski Brzesko
2:2
Orkan Szczyrzyc
19.09.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
14:1
Poprad Rytro
20.09.2020
11:00
GKS Drwinia
1:3
Limanovia Limanowa
20.09.2020
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:2
Lubań Maniowy
20.09.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
0:0
Skalnik Kamionka Wielka
20.09.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Watra Białka Tatrzańska
23.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
2:1
Bolesław Bukowno
19.09.2020
16:00
Orzeł Bębło
1:1
LKS Niedźwiedź
19.09.2020
16:00
Orzeł Iwanowice
2:2
Spójnia Osiek
19.09.2020
16:00
Przemsza Klucze
2:1
Zieleńczanka Zielonki
19.09.2020
16:00
Błękitni Modlnica
11:1
Leśnik Gorenice
19.09.2020
17:00
KS Olkusz
1:1
LOT Balice
20.09.2020
15:00
Piliczanka Pilica
0:3
Pogoń Miechów
20.09.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
11:1
Piast Wołowice
19.09.2020
11:00
Skawinka Skawina
2:1
Dąbski Kraków
19.09.2020
16:45
Zwierzyniecki Kraków
0:0
Kmita Zabierzów
19.09.2020
16:00
Prądniczanka Kraków
3:1
Kaszowianka Kaszów
19.09.2020
14:00
Orlęta Rudawa
2:1
Borek Kraków
19.09.2020
16:00
Prokocim Kraków
3:0
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:30
Hutnik II Kraków
7:0
Grębałowianka Kraków
20.09.2020
16:00
Dąbski Kraków
:
Kmita Zabierzów
23.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
3:0
Wiślanka Grabie
19.09.2020
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
4:0
Górnik Wieliczka
19.09.2020
11:00
Wiarusy Igołomia
2:3
Błękitni Bodzanów
19.09.2020
16:30
Orzeł Myślenice
1:1
Gdovia Gdów
19.09.2020
15:00
Raba Dobczyce
1:2
Złomex Branice
19.09.2020
17:00
Radziszowianka Radziszów
4:2
Wróblowianka Wróblowice
19.09.2020
11:00
Pasternik Ochojno
4:0
Dziecanovia Dziekanowice
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
2:0
Zgoda Byczyna
19.09.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
1:2
Sokół Przytkowice
19.09.2020
16:00
Brzezina Osiek
0:0
LKS Żarki
19.09.2020
11:00
Niwa Nowa Wieś
1:1
Tempo Białka
19.09.2020
16:00
LKS Gorzów
5:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
19.09.2020
16:00
MKS Libiąż
0:4
Hejnał Kęty
19.09.2020
16:00
Zatorzanka Zator
2:1
Victoria Jaworzno
20.09.2020
16:00
Nadwiślanin Gromiec
2:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
20.09.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
0:4
Dunajec Zbylitowska Góra
19.09.2020
16:00
Ikar Odporyszów
1:6
Dunajec Zakliczyn
19.09.2020
16:00
Pogórze
2:1
Zorza Zaczarnie
19.09.2020
17:00
Olimpia Wojnicz
1:3
Unia Niedomice
19.09.2020
16:00
LKS Ładna
0:2
LUKS Skrzyszów
20.09.2020
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:2
GLKS Gromnik
20.09.2020
16:00
LKS Rzuchowa
2:2
LKS Szynwałd
20.09.2020
16:00
Polan Żabno
3:4
Tuchovia Tuchów
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
1:2
Olimpia B.
19.09.2020
16:00
Wola Radłowska
0:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
19.09.2020
16:00
Poręba Spytkowska
3:2
Arkadia Olszyny
19.09.2020
17:00
Orzeł Dębno
5:0
Sokół Maszkienice
19.09.2020
17:00
Raba Książnice
4:0
Strażak Mokrzyska
19.09.2020
16:00
Naprzód Sobolów
4:2
Błyskawica Proszówki
20.09.2020
14:00
Olimpia Kąty
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Gród Podegrodzie
5:2
Zawisza R.
19.09.2020
16:30
LKSKobylankaKobylanka
2:3
Łosoś Łososina Dolna
19.09.2020
16:30
Sokół Stary Sącz
0:2
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2020
16:30
Hart Tęgoborze
2:2
LKS Łużna
20.09.2020
13:00
ULKS Korzenna
1:0
Zyndram
20.09.2020
11:00
Kolejarz Stróże
10:3
LKS Uście Gorlickie
20.09.2020
15:00
LKS Zagórzany
3:1
Grybovia Grybów
20.09.2020
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
1:0
Czarni Czarny Dunajec
19.09.2020
15:00
Jarmuta
8:2
Granit Czarna Góra
19.09.2020
16:00
AKS Ujanowice
2:0
Turbacz Mszana Dolna
19.09.2020
16:00
Wiatr Ludźmierz
5:2
Krokus
19.09.2020
16:00
LKS Szaflary
7:2
Babia Góra Lipnica Wielka
19.09.2020
16:00
Huragan Waksmund
5:1
Jordan Jordanów
19.09.2020
16:00
Wierchy Pasierbiec
4:2
Laskovia
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
3:1
Michałowianka Michałowice
19.09.2020
15:00
Ekler Baranówka
4:0
Błękitni II Modlnica
19.09.2020
17:00
Słomniczanka II Słomniki
1:1
Spartak Wielkanoc
19.09.2020
16:30
Prądniczanka II Kraków
1:1
Wierzbowianka Wierzbno
20.09.2020
12:30
Płomień Kościelec
0:3
Szreniawa Koszyce
20.09.2020
16:00
Strażak Goszcza
2:3
Czarni 03 Grzegorzowice
20.09.2020
16:00
Bibiczanka Bibice
2:1
Jastrzębiec Książ Wielki
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
5:2
Sokół Rybna
19.09.2020
15:00
Wisła Jeziorzany
3:0
Maszycanka Maszyce
19.09.2020
16:00
Iskra Czułów
3:1
Lotnik Kryspinów
19.09.2020
16:00
Liszczanka Liszki
4:0
Strażak Rączna
19.09.2020
16:00
Tęcza Piekary
3:1
Sportowiec Modlniczka
19.09.2020
16:00
MKS Skała 2004
4:1
Wisła Czernichów
20.09.2020
16:00
JKS Zelków
0:3
Świt Krzeszowice
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
0:1
Pogoń Skotniki
19.09.2020
11:00
Podgórze Kraków
1:2
Gajowianka Gaj
19.09.2020
11:00
Tramwaj Kraków
4:1
Cedronka Wola Radziszowska
19.09.2020
12:00
Płomień Kostrze
1:2
Fairant Kraków
19.09.2020
15:00
Bieżanowianka Kraków
0:0
Iskra Krzęcin
19.09.2020
16:30
Krakus Swoszowice
0:1
Rzozovia Rzozów
19.09.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
2:5
Czarnochowice
19.09.2020
16:00
Zieloni Niegowić
2:0
Sokół Chorągwica
19.09.2020
16:30
Iskra Zakrzów
3:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.09.2020
17:00
Zryw Szarów
2:0
Rożnowa
19.09.2020
16:00
Gwiazda Brzegi
4:4
Piast Łapanów
20.09.2020
16:00
Czarni Staniątki
8:1
Piłkarz Podłęże
20.09.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
UKS Sygneczów
20.09.2020
14:00
Wolni Kłaj
1:0
Strażak Kokotów
20.09.2020
16:30

Klasa A (Myślenice)

Skalnik Trzemeśnia
2:7
Beskid Tokarnia
19.09.2020
16:30
Sęp Droginia
1:2
Sokół Borzęta
19.09.2020
16:30
LKS Rudnik
4:1
Staw Polanka
19.09.2020
16:30
Hejnał Krzyszkowice
1:2
Górki Myślenice
20.09.2020
11:00
Rokita Kornatka
2:2
Topór Tenczyn
20.09.2020
14:00
Lubomir Wiśniowa
2:3
Zielonka Wrząsowice
20.09.2020
15:00
Iskra Brzączowice
3:1
Gościbia Sułkowice
20.09.2020
16:00
Karpaty Siepraw
3:1
Clavia Świątniki Górne
20.09.2020
17:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
2:1
Błysk Zederman
19.09.2020
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:0
Olimpia Łobzów
19.09.2020
16:00
Błyskawica Kolbark
2:2
Strażak Przybysławice
19.09.2020
14:00
Wielmożanka Wielmoża
4:2
Laskowianka Laski
20.09.2020
11:30
Legion Bydlin
1:3
Unia Jaroszowiec
20.09.2020
16:00
Przebój Wolbrom
2:1
Spartak Charsznica
20.09.2020
16:00
Sokół Gołaczewy
2:8
Promień Przeginia
20.09.2020
16:00
Prądnik Sułoszowa
4:1
Dłubnia Trzyciąż
20.09.2020
16:00

Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
2:3
Zagórzanka Zagórze
19.09.2020
16:00
Błyskawica Myślachowice
4:6
Fablok Chrzanów
19.09.2020
16:00
Victoria Zalas
1:6
Wisła Jankowice
20.09.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
0:2
Start Kamień
20.09.2020
16:00
Unia Kwaczała
2:1
Wolanka Wola Filipowska
20.09.2020
16:00
SPRiN Regulice
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
20.09.2020
16:00
Promyk Bolęcin
5:4
MKS Alwernia
20.09.2020
16:30

Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
7:2
Trątnowianka Trątnowice
19.09.2020
16:00
Agricola Klimontów
4:4
Olimpia Czaple Wielkie
20.09.2020
11:00
Sparta Skrzeszowice
0:1
Juvenia Prandocin
20.09.2020
16:00
LKS Niedźwiedź II
5:0
Milenium Radziemice
20.09.2020
16:00
Polonia Wilczkowice
0:0
LKS Polanowice
20.09.2020
16:00
Novi Narama
5:3
Kosynierzy Łuczyce
20.09.2020
17:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
2:1
Fitball Szklary
19.09.2020
17:00
Iskra Radwanowice
1:1
Niegoszowianka
20.09.2020
17:00
Kmita II Zabierzów
1:0
Potok Więckowice
20.09.2020
16:00
Orzeł II Bębło
2:1
Płomień Jerzmanowice
20.09.2020
16:00
Maszycanka II Maszyce
5:1
Bronowicki Kraków
20.09.2020
17:00

Klasa B (Kraków III)

Victoria Kraków
0:1
Pychowianka Kraków
19.09.2020
17:00
Grom Kraków
6:0
Universum Kraków
20.09.2020
14:00
Dragoons Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2020
14:00
Kaszowianka II Kaszów
2:1
Albertus Kraków
20.09.2020
16:00
Rybitwy Kraków
1:1
Wawel Kraków
20.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków IV)

Tyniec Kraków
4:2
Borkowianka Borek Sz.
19.09.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
0:0
Radziszowianka II
19.09.2020
16:00
Sankowia Sanka
7:0
Lotnik II Kryspinów
19.09.2020
16:00
Skawinka II Skawina
5:2
Błękitni Czułówek
20.09.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Sparta Przeginia Duchowna
20.09.2020
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
2:3
Wieliczanka Wieliczka
19.09.2020
16:00
Promień Zakrzowiec
0:7
Wilga Instalbud Golkowice
19.09.2020
16:00
Ledniczanka
4:1
Gdovia II Gdów
19.09.2020
17:00
Naprzód Ochmanów
3:2
Dąb Zabierzów Bocheński
19.09.2020
17:00
Tęcza Słomiróg
0:3
Wiarusy II
20.09.2020
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
1:5
Batory Wola Batorska
20.09.2020
15:00
Gryf Wiatowice
1:6
Górnik II Wieliczka
20.09.2020
17:00

Klasa B (Myślenice)

Karpaty II Siepraw
2:5
Wicher Stróża
19.09.2020
16:00
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Radwan Skomielna Czarna
20.09.2020
15:00
Jawor Jawornik
0:3
Cyrhla Krzczonów
20.09.2020
15:00
Iskra Głogoczów
8:0
Dukla Bysina
20.09.2020
15:30
Raba II Dobczyce
0:1
Cisy Harbutowice
20.09.2020
16:00
LKS Trzebunia
2:1
Szczebel Lubień
20.09.2020
17:00
Grodzisko Raciechowice
5:1
Górki II Myślenice
20.09.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Northstar Miechów
7:1
Nidzica Słaboszów
19.09.2020
16:30
Trzy Buki Wierzchowisko
1:5
Hetman Dłużec
20.09.2020
11:00
Pilica II Wierbka
5:4
Victoria Smroków
20.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
2:2
Stare Bukowno
20.09.2020
11:00
Orzeł K.
4:3
Piliczanka II Pilica
20.09.2020
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
4:3
Błyskawica Wyciąże
19.09.2020
17:00
Start II Brzezie
0:3
Złomex II Branice
20.09.2020
16:00
Czarnochowice II
1:4
Contra II
20.09.2020
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Wisła Kraków
2:1
Gwarek Zabrze
19.09.2020
15:00
Legia Warszawa
4:1
Cracovia Kraków
19.09.2020
11:00
Korona
1:2
Arka G.
19.09.2020
12:00
Pogoń Szczecin
4:2
SMS Łódź
19.09.2020
11:00
Hutnik Kraków
0:4
Jagiellonia
20.09.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
2:1
Lechia
20.09.2020
12:15
Zagłębie Lubin
3:0
Śląsk Wrocław
20.09.2020
12:15
Górnik Zabrze
2:0
Lech Poznań
20.09.2020
12:00
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia
23.09.2020
10:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Motor Lublin
2:2
Stal Mielec
19.09.2020
13:30
Cracovia Kraków
2:3
Korona Kielce
19.09.2020
14:30
Hutnik Kraków
0:5
Wisła Kraków
19.09.2020
15:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
Karpaty Krosno
19.09.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Sandecja Nowy Sącz
3:0
KKP Korona
19.09.2020
11:00
Cracovia Kraków
4:2
Górnik Ł.
19.09.2020
12:00
Wisła Kraków
3:1
Motor Lublin
19.09.2020
13:00
BKS Lublin
1:1
TOP 54 Biała Podlaska
19.09.2020
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Stary Sącz
5:2
Orkan Raba Wyżna
19.09.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
Profi Zielonki
19.09.2020
10:00
Garbarnia Kraków
3:1
Limanovia Limanowa
19.09.2020
10:00
Prądniczanka Kraków
0:0
BKS Bochnia
19.09.2020
17:00
Unia Tarnów
4:0
Pcimianka Pcim
19.09.2020
17:00
Puszcza Niepołomice
3:0
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:00
Beskid Andrychów
2:0
Górnik Wieliczka
20.09.2020
11:00
Okocimski Brzesko
5:2
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2020
14:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
15:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
3:1
Puszcza Niepołomice
19.09.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3:3
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2020
13:30
Garbarnia Kraków
6:0
Podgórze Kraków
20.09.2020
10:00
Glinik Gorlice
0:2
Profi Zielonki
20.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
1:0
Unia Tarnów
20.09.2020
10:00
Górnik Wieliczka
2:1
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
6:0
Sandecja II Nowy Sącz
20.09.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Kraków
19.09.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
2:0
Unia Oświęcim
19.09.2020
13:30
Okocimski Brzesko
2:1
Unia Tarnów
20.09.2020
10:00
Garbarnia Kraków
2:1
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
13:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Raba Dobczyce
0:6
Respect Szalowa
19.09.2020
10:00
Okocimski Brzesko
4:2
Tarnovia Tarnów
19.09.2020
10:00
MOSiR Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2020
16:30

I Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
0:14
AS Progres Kraków
19.09.2020
09:00
Okocimski Brzesko
2:1
Wisła Kraków
19.09.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
4:0
Sandecja
20.09.2020
17:00
Cracovia Kraków
1:1
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Okocimski Brzesko
0:3
Podhale Nowy Targ
19.09.2020
12:30
Fablok Chrzanów
0:1
AS Progress Andrychów
19.09.2020
10:00
Cracovia II
1:0
Limanovia Limanowa
20.09.2020
11:00

II liga kobiet (wschód)

Sparta Daleszyce
1:5
Wanda Nowa Huta
19.09.2020
12:00
KSP Kielce
1:1
Loczki Wyszków
19.09.2020
13:30
Włókniarz Białystok
1:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.09.2020
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:9
Respekt Myślenice
20.09.2020
15:30
Widok Lublin
:
KS Raszyn
22.09.2020
19:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Krzemień
2:2
Hetman Włoszczowa
19.09.2020
16:30
Podgórze Kraków
2:2
Unia Lublin
19.09.2020
14:00
Tarnovia II
8:0
Iskra Brzezinka
19.09.2020
 
DAP Dębica
2:0
Starówka Nowy Sącz
20.09.2020
16:00
Izolator Boguchwała
2:0
Dąb Zabierzów Bocheński
20.09.2020
11:00
Puszcza Niepołomice
2:4
Naprzód Sobolów
20.09.2020
17:00

IV liga małopolska kobiet

Victoria Zalas
1:2
Olimpia Osieczany
19.09.2020
16:00
FSA Kraków
4:1
Pogorzanka Pogorzyce
19.09.2020
11:00
Górnik Wieliczka
0:3
Prądniczanka II Kraków
19.09.2020
13:00
Uran Łukowica
3:4
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:00
Tempo Białka
0:0
Burza Roczyny
20.09.2020
16:00

I liga oldbojów (Kraków)

Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
0:1
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Hutnik Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
1:2
Wisła Kraków
21.09.2020
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
18:00
Wanda Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
0:13
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Borek Kraków
2:0
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00