facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Niespodzianka w Gołczy. Grad bramek w Kościelcu!

Niespodzianka w Gołczy. Grad bramek w Kościelcu!


We wtorek oraz w środę rozegrano III rundę Pucharu Polski na szczeblu Kraków. Dość sensacyjnie zakończyło się spotkanie w Gołczy, gdzie miejscowy Spartak wyeliminował występującą w Klasie Okręgowej- Prądniczankę.  Również duże emocje towarzyszyły spotkaniu Kabla Kraków z Bronowianką. W karnych lepsi okazali się gospodarze i to oni awansowali do kolejnej rundy. Grad bramek zobaczyli natomiast kibice w Kościelcu gdzie Płomień rozbił aż 6:1 Orła z Iwanowic. Poniżej prezentujemy komplet wyników oraz pary IV rundy Pucharu Polski.

Spartak Wielkanoc-Gołcza - Prądniczanka Kraków 2:2 (k. 5:3)
Jastrzębiec Książ Wielki- Bibiczanka Bibice 3:0 (wo)
Michałowianka Michałowice- TS Węgrzce 1:2
Orzeł Bębło- Zieleńczanka Zielonki 4:1
LKS Skała- Proszowianka Proszowice 0:7
LKS Niedźwiedź- Grębałowianka Kraków 2:3
Płomień Kościelec- Orzeł Iwanowice 6:1
Dragoons Kraków- Błękitni Modlnica 4:6
Płomień Kostrze- Garbarnia II Kraków 3:3 (k. 5:4)
Bieżanowianka Kraków- Nadwiślan Kraków 3:2
Zwierzyniecki KS Kraków - Prokocim Kraków 3:6
Kabel Kraków- Bronowianka Kraków 2:2 (k. 4:3)
Błękitni II Modlnica - Borek Kraków 2:3
Hutnik II Kraków- Wieczysta Kraków 1:3
Iskra Krzęcin- LOT Balice 1:2
Cedronka Wola Radziszowska- Świt Krzeszowice 3:1
Pogoń Skotniki- Iskra Radwanowice 9:0
Sokół Rybna- Piast Wołowice 1:5
Kaszowianka Kaszów (oldboje)- Radziszowianka Radziszów 4:4 (k. 4:5)
JKS Zelków- Wiślanie II Jaśkowice 1:2
Liszczanka Liszki- Kmita Zabierzów 0:3 (wo)

Zestaw par IV rundy:

Orzeł Bębło - Clepardia Kraków    
Płomień Kościelec - Jutrzenka Giebułtów    
Płomień Kostrze (Kraków) - Słomniczanka Słomniki    
Błękitni Modlnica - Spartak Wielkanoc-Gołcza    
Jastrzębiec Książ Wielki - TS Węgrzce    
Grębałowianka Kraków - Proszowianka Proszowice    
Wiślanie II Jaśkowice - Cedronka Wola Radziszowska    
Kabel Kraków - Radziszowianka Radziszów    
Bieżanowianka Kraków - Kmita Zabierzów    
KS Borek (Kraków) - Piast Wołowice    
Wieczysta Kraków - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)    
Prokocim Kraków - Pogoń Skotniki (Kraków)    
Lot Balice - Kaszowianka Kaszów

 

 

Źródło: Własne

Dodano: 2019-08-28 23:44:30


Kmita  Bieżanowianka  Prokocim  Błękitni  Wiślanie Jaśkowice  Kabel 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
1:2
Piast Gliwice
05.06.2020
18:00
Górnik Zabrze
2:2
Lechia Gdańsk
05.06.2020
20:30
Zagłębie Lubin
3:3
Lech Poznań
06.06.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
2:2
Wisła Płock
06.06.2020
15:00
Pogoń Szczecin
1:0
Cracovia Kraków
06.06.2020
20:00
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
07.06.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Śląsk Wrocław
07.06.2020
15:00
Raków Częstochowa
:
ŁKS Łódź
07.06.2020
12:30
Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
09.06.2020
20:30
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
09.06.2020
18:00
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
09.06.2020
20:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
09.06.2020
18:00

Fortuna I Liga

Chrobry Głogów
1:0
GKS Bełchatów
05.06.2020
20:10
Stal Mielec
0:0
Puszcza Niepołomice
05.06.2020
17:40
Wigry Suwałki
1:1
Miedź Legnica
05.06.2020
15:30
Warta Poznań
2:0
Olimpia Grudziądz
06.06.2020
15:10
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
06.06.2020
12:40
GKS Tychy
:
Chojniczanka Chojnice
07.06.2020
15:10
Zagłębie Sosnowiec
:
Stomil Olsztyn
07.06.2020
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Radomiak Radom
07.06.2020
17:00
Odra Opole
:
GKS Jastrzębie
07.06.2020
17:00

II liga

Lech II Poznań
2:1
Pogoń Siedlce
06.06.2020
12:00
Górnik Łęczna
1:2
Stal Stalowa Wola
06.06.2020
17:40
Legionovia Legionowo
1:2
Elana Toruń
06.06.2020
16:00
Skra Częstochowa
:
GKS Katowice
07.06.2020
17:30
Stal Rzeszów
:
Widzew Łódź
07.06.2020
13:05
Błękitni Stargard
:
Znicz Pruszków
07.06.2020
16:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Polkowice
07.06.2020
16:00
Bytovia Bytów
:
Gryf Wejherowo
07.06.2020
18:00

III liga, grupa IV

Avia Świdnik
:
Hutnik Kraków
06.06.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Korona II Kielce
06.06.2020
17:30
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
06.06.2020
17:30
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
06.06.2020
17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
06.06.2020
17:30
Motor Lublin
:
KSZO Ostrowiec Św.
06.06.2020
17:30
Stal Kraśnik
:
Hetman Zamość
06.06.2020
17:30
Wisła Sandomierz
:
Sokół Sieniawa
06.06.2020
17:30
Jutrzenka Giebułtów
:
Chełmianka Chełm
06.06.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Słomniczanka Słomniki
:
Clepardia Kraków
06.06.2020
 
MKS Trzebinia
:
Beskid Andrychów
06.06.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Cracovia II Kraków
06.06.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
LKS Rajsko
06.06.2020
17:00
Wisła II Kraków
:
LKS Jawiszowice
06.06.2020
 
Unia Oświęcim
:
Orzeł Piaski Wielkie
06.06.2020
 
Dalin Myślenice
:
Czarni Staniątki
06.06.2020
17:00
Orzeł Ryczów
:
Pcimianka Pcim
06.06.2020
18:00
Sokół Kocmyrzów
:
Skawinka Skawina
06.06.2020
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Poprad Rytro
06.06.2020
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Okocimski Brzesko
06.06.2020
18:00
Poprad Muszyna
:
BKS Bochnia
06.06.2020
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Orkan Szczyrzyc
06.06.2020
17:00
Unia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
06.06.2020
17:00
GKS Drwinia
:
Sandecja II Nowy Sącz
06.06.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Glinik Gorlice
07.06.2020
11:00
Lubań Maniowy
:
Watra Białka Tatrzańska
07.06.2020
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Resovia Rzeszów
:
Chełmianka Chełm
06.06.2020
13:00
Juventa Starachowice
:
Korona II
06.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
06.06.2020
 
Orlęta R.P.
:
Siarka
06.06.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
:
Dalin Myślenice
06.06.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Wieliczka
06.06.2020
 
Spartak S.
:
Dunajec Nowy Sącz
06.06.2020
 
BKS Bochnia
:
Profi Zielonki
06.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
06.06.2020
 
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
06.06.2020
 
Orkan Raba Wyżna
:
Pcimianka Pcim
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Podgórze Kraków
06.06.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Profi Zielonki
06.06.2020
 
Glinik Gorlice
:
Puszcza Niepołomice
06.06.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
06.06.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Unia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
06.06.2020
10:00
Hejnał
:
Tarnovia Tarnów
06.06.2020
11:00
Górnik Wieliczka
:
Pcimianka
06.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
06.06.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Unia Oświęcim
06.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
AP 21 Kraków
06.06.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Respect Szalowa
:
MOSiR Bochnia
06.06.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
06.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
06.06.2020
 
Beskid A.
:
Raba Dobczyce
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Kalwarianka
:
Okocimski Brzesko
06.06.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Cracovia Kraków
06.06.2020
10:00
Sandecja
:
Dunajec Nowy Sącz
06.06.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Wisła Kraków
07.06.2020
15:00

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
10:00
TS Wisła I Kraków
:
Cracovia II
06.06.2020
 
Okocimski II
:
AP Progres Andrychów
06.06.2020
 
Limanovia Limanowa
:
Fablok Chrzanów
06.06.2020
 

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny