Chcą być pierwsi i są pierwsi w tabeli

Gracze Płomienia Jerzmanowice po serii meczów towarzyskich rozpoczęli rozgrywki ligowe w klasie B. Pierwszy mecz sezonu przyszło zawodnikom rozegrać w Naramie. Licznie zgromadzeni kibice mogli oglądać popis gry gości, którzy praktycznie nie schodzili z połowy rywala, co przełożyło się na zwycięstwo 8-0, po którym ekipa byłego czwartoligowca objeła przodownictwo w tabeli.

Coraz lepsza sytuacja w klubie przełożyła się na nastroje w pierwszej drużynie. Wszyscy zawodnicy przystąpili do zawodów niezwykle zmotywowani i już od pierwszego gwizdka dali prawdziwy popis gry. Festiwal strzelecki rozpoczął Damian Pomierny strzelając gola już w pierwszym kwadrancie meczu. Do 45 minutach napastnik Płomienia miał już 3 gole na koncie. Piłkarze schodzili na przerwę z 4-bramkową zaliczką, gdyż jedną bramkę dołożył także Szczepan Tucharz.
Po przerwie goście grali z takim samym animuszem i raz po raz nękali bramkarza gospodarzy. Kibice zobaczyli jeszcze 4 trafienia których autorami byli Tomasz Bień, Axel Rednau, Eryk Koczanowicz i Łukasz Kurek.

Płomień zagrał w składzie: Paweł Głąb, Damian Niedziółka, Maciej Pogan(Łukasz Kurek), Krzysztof Pogan, Grzegorz Tucharz(Tomasz Zgoda), Grzegorz Zięba, Kamil Kołodziej(Tomasz Bień), Damian Pomierny(Axel Rednau), Szczepan Tucharz, Dawid Zgoda, Łukasz Siudy(Eryk Koczanowicz).

Źródło: Płomień Jerzmanowice

Dodano: 2019-08-27 15:30:44