facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Real Construct Cup w Miechowie (foto)

Real Construct Cup w Miechowie (foto)

Real Construct Cup przeszedł do historii. Dwudniowe zmagania piłkarskie najmłodszych adeptów futbolu połączone z I Piknikiem Militarnym przyciągnęło na stadion Pogoni Miechów rzesze symaptyków młodzieżowej piłki.

 

 

Takiej imprezy w Miechowie dawno nie było. Zakrojone na wielką skalę wydarzenie sportowo-rekreacyjne połączone z wielką zbiórką charytatywną na rzecz Katarzyny Doniec z porażeniem mózgowym. Kamil Dąbrowski z Akademii Piłkarskiej Champions Miechów dzięki wsparciu wielu podmiotów zrobił coś wielkiego, poruszył lokalną społeczność, pobudził okoliczne kluby do chęci wsparcia leczenia osoby bardzo potrzebującej. Pomagały klubu sportowe, okoliczne firmy, pomagało Wojsko Polskie, a patronat honorowy nad imprezą objął sam Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak, Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik oraz Polski Związek Piłki Nożnej! Dla Kasi Doniec zagrał także zespół Lady Pank, który wzorem wielu innych podmiotów i osób przekazał gadżety na licytację. 
 
Pomoc nieść chcieli wszyscy. Do łez wzruszył młodziutki kibic Szymon, który na rzecz Kasi Doniec, do licytyacji przekazał swoją własną piłkę z autografami zawodników Wisły Kraków. Gest okazał się niezwykle cenny, bo przyniósł ostatecznie dochód ponad 400 zł! Zresztą na licytację trafiło wiele cennych suwenirów. Była meczowa sukienka Agnieszki Radwańskiej, koszulki meczowe Roberta Lewandowskiego z Bayernu, Kamila Wilczka z Broendby IF, Bartosza Kurka z kadry siatkarkiej, koszulka polo Reprezentacji Polski w siatkówce z podpisami zawodników, koszulka meczowa Patryka Małeckiego z czasów gry w Wiśle Kraków, Kamila Glika z AS Monaco, rękawice bramkarskie Wojciecha Szczęsnego, czy t-shirt Mariusza Pudzianowskiego. Cennych przedmiotów na licytację przeznaczono łącznie kilkadziesiąt i każdy z nich osiągał kilkuset-złotową wartość. Aukcje trwały przeszło godzinę, a część przedmiotów trafi także na licytacje w portalach społecznościowych. 
 
Prawdziwe show dał Tomasz Uchto - spiker całej imprezy, który wykazywał nie tylko niezwykłą kreatywność ale i potrawił bawić uczestników do łez. Subtelne żarty i docinki także i na swój temat, przywdziewanie wojskowego rynsztunku, paradowanie z karabinem (pod opieką wojskowych rzecz jasna) oraz nietuzinkowe promowanie sponsorów i osób wspierających cały event to tylko jeden z wielu elementów, które wpływały na końcowy sukces całej imprezy. 
 
Odbywającą się pod hasłem "Graj z nami! Pomaganie jest fajne!" imprezę poza wspomnianymi patronami honorowymi, wspierali m.in Urząd Gminy i Miasta Miechów, Football Skill Academy, Magdalena Ba Banerka (która miała swoje stoisko na stadionie podczas zawodów z ręcznie robionymi m.in z piłek nożnych saszetkami/nerkami), Co Dwie Ligi To Nie Jedna, Ty też masz szansę, Centrum Finansowe, DJ Buzi - DJ na wesele & event, firma Edmar - Mariusz Grzywnowicz, Agnieszka Łankowska, Sklep Sportowy REMEX Miechów oraz wielu innych. Głównym i tytularnym sponsorem całego wydarzenia była oczywiście firma budowlana Real Construct z Krakowa.
 
Organizatorzy zadbali o tak wiele wokółsportowych atrakcji, że nie tylko dzieci ale i rodzice znaleźli zajęcie dla siebie, a rywalizacja sportowa okazała się równorzędną dla reszty wydarzeń składową całej imprezy. Dzięki firmie Magicland na stadionie Pogoni Miechów (arenie wszystkich wydarzeń) rozstawiono wiele atrakcji dziecięcych. Można było poślizgać się na wielkim dmuchanym zamku, korzystać z kilku karuzel czy ciuchci, o pyszną wojskową grochówkę i soczyste kiełbasy z grilla zadbały firmy Wołoch, Karex, Karczma Jaksice i Pizzeria Oficyna Miechów oraz grono rodziców piłkarzy Akademii Piłkarskiej Champions Miechów.
 
Firma "Kreacja - impreza szyta na miarę" zapewniała barwne zdobienie twarzy, kolorową watę cukrową czy pokazy wielkich baniek mydlanych. 
 
Real-Construct Cup to nie tylko atrakcje sportowo-rekreacyjne. Impreza połączona została z I Miechowskim Piknikiem Militarnym. Nie lada atrakcją okazały się także stoiska VI Batalionu Logistycznego  im. gen. dyw. Ignacego Prądzyńskiego, XI Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej, Stowarzyszenia Militarnego GROT, Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Krakowie czy Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej w Warszawie. Rodzice i ich pociechy mogły zapoznać się nie tylko wzrokowo ale i organoleptycznie z prawdziwą wojskową bronią palną, dopytać o wszelkie szczegóły dotyczące sprzętu i pracy żołnierzy, można było także zgłosić swój akces do Wojskowej Komendy Uzupełnień w Krakowie. Prawdziwym hitem okazały się przejażdżki wielkimi ciężarówkami wojskowymi dzięki którym dzieciaki mogły poczuć się jak prawdziwi żołnierze podczas misji. Korzystać można było także z Symulatora Zderzeń, Symulatora jazdy 3D i odbyć szkolenie z pierwszej pomocy. Można było się także przejechać w asyście profesjonalnego kierowcy wielkim wojskowym quadem Polaris. Obejrzeliśmy też szkolenie psów wojskowych! 
 
Real-Contruct Cup to jedna z nielicznych imprez, podczas których przerwa w meczu jest momentami atrakcyjniejsza od sportowej rywalizacji. Na stadionie Pogoni działo się tak wiele, że poziom adrenaliny wśród najmłodszych trzymał wysoki poziom aż do ostatnich akordów tanecznej muzyki towarzyszącej piknikowi od rana do późnych godzin popołudniowych. 
 
Głównym punktem programu pozostawała wciąż jednak zbiórka pieniędzy oraz licytacje na rzecz Kasi Doniec, która wraz z rodzicami osobiście kibicowała najmłodszym adeptom, była obecna przy ceremonii dekoracji wszystkich uczestników. Tuż przed i zaraz po dekoracji drużyn, odbyła się wspomniana licytacja do której włączyła się pokaźna grupa kibiców, a licytacja o poszczególne przedmioty bywała momentami naprawdę zacięta. 
 
Ale nie zapominajmy o jednym z głównych punktów całego wydarzenia... rywalizacji sportowej! W niedzielę, w drugi dzień imprezy na aż sześciu boiskach jednocześnie rywalizowały zespoły z roczników 2011, 2012 i 2013. 
 
Największą obsadę kibicowską miała batalia w roczniku 2013. Tu oglądaliśmy prawdziwą zabawę z piłką. Czasem trzeba było podpowiedzieć w którą stronę z piłką trzeba biec, czasem pocieszyć po nieudanym zagraniu, a przede wszystkim obserwować radość jaką smykom sprawiało uganianie się za futbolówką. Poziom sportowy był zróżnicowany. Ekipy AP Champions Miechów świetnie bawiły się piłką, nieco bardziej zaawansowany poziom prezentowały Słomniczanka i Skalanka, a w ekipie AP Bukowno oglądaliśmy wyczyny Lili Skrzypczyk, zawodniczki która w meczu ze Skalanką popisała się bajecznym golem zza połowy!
 
W kategorii 2013 wystąpiło łącznie pięć ekip: Skalanka Skała, Akademia Piłkarska Bukowno, dwie drużyny Akademii Piłkarskiej Champions Miechów oraz Słomniczanka. 
 
W rywalizacji rocznika 2012 zobaczyliśmy siedem ekip: Akademię Piłkarską Champions Olkusz, Akademię Piłkarską Champions Miechów, Akademię Piłkarską Champions Brzesko, Akademię Futbolu z Głową z Krakowa, Słomniczankę, Słowika Olkusz oraz KSPN Pogoń Kraków. 
 
Tu poziom zaawansowania był ciut większy. Kilka ekip prezentowało już zalążki futbolowego rzemiosła ale i tak największą frajdę sprawiały zdobywane gole. Nikt ich co prawda nie liczył, ale piłka w siatce trzepotała raz za razem niemal w każdym pojedynku. Wiele goli zdobył na pewno filigranowy Filip Handzlik z AP Champions Olkusz, który choć był o rok młodszy od większości uczestników, bombardował bramkę rywali niemal z każdej pozycji. Potrafił jednak także i przeprowadzić akcję zwieńczoną dośrodkowaniem. Wszystkie mecze wbudzały sporo emocji nie tylko wśród rodziców i grających na boisku zawodników ale i wśród ekip czekających na swoją kolej. 
 
Najwięcej perełek piłkarskich wyłowić można było w zmaganiach rocznika 2011. Tam na dwóch boiskach walczyło sześć zespołów: Akademia Piłkarska Champions Brzesko, KSPN Pogoń Kraków, Progres Kraków, WAP Młodzi Przebojem oraz dwie ekipy Akademii Piłkarskiej Champions Miechów.
 
Brylantem w ekipie z Brzeska był bez wątpienia Karol Sala, który na prawym skrzydle dzielił i rządził. Dobre wyszkolenie techniczne pozwalało mu z łatwością dochodzić do pozycji strzeleckich, a te... w większości kończył golami. Przyjemnie oglądało się poczynania o dwa lata młodszego od pozostałych zawodnika Progresu Kraków Bartłomieja Kapicy. Ten niezwykle utalentowany jak na swój wiek piłkarz świetnie operował piłką za pomocą obu nóg, piłka kleiła mu się do nogi i chyba drybling będzie jego konikiem w przyszłej karierze piłkarskiej. Kilka mocnych ogniw mieli i Młodzi Przebojem z Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej. Liderem wśród nich okazywał się Piotr Banyś, roślejszy wśród graczy zawodnik dysponujący soczystym uderzeniem. Był prawdziwym skarbem w armii wolbromskiej. Strzelał dużo, mocno i skutecznie. Chyba najwięcej wyróżniających się postaci miał w odwodzie trener Marcin Żurek z Krakowskiej Szkoły Piłki Nożnej Pogoń Kraków. Bo i Antoniemu Lekkiemu i Kubie Szwagrzykowi piłka w grze nie przeszkadzała, a o dobrym wyszkoleniu technicznym świadczyła obunożność obu zawodników. Strzały z prawej czy lewej nogi nie stanowiły różnicy. Świetnie za to w pojedynkach jeden na jeden sprawował się mistrz kontroli nad piłką Jakub Bielawski. Krakowianie prezentowali jednak nie tylko solidny ale i radosny futbol. Zdobycze bramkowe Beniamin Koń i Julian Wojewódzki wieńczyli efektownymi i zabawnymi cieszynkami. Dzięki temu radość ze zdobycia gola dzielona była także z piłkarzami drużyn przeciwnych. 

Po zakończeniu sportowych zmagań przyszedł czas na ceremonię dekoracji. Uginający się od medali i przeróżnych upominków stół opróżniał się z minuty na minutę. Każdy uczestnik otrzymał okazały medal, upominek a każdy zespół nagrodzony został pucharem. Imprezę wkrótce można było uznać za zakończoną. Wśród uczestników dominowała opinia o potrzebie kontynuacji tej właśnie inicjatywy. I choć Real Construct Cup to ogromne wyzwanie logistyczno-organizacyjne, zanosi się na to, że chęć uczestników na powrót do Miechowa za rok, może zmotywować organizatora Kamila Dąbrowskiego do wkomponowania Real Construct Cup do kalendarza piłkarskich imprez na stałe.
 
Paweł Wasilewski (trener Akademii Futbolu z Głową, rocznik 2012): - Świetny turniej, świetnie się tu dziś bawimy. Nie ważne wyniki, ważny jest uśmiech naszych młodych podopiecznych. Poza sportową rywalizacją jest tu dziś mnóstwo różnych atrakcji, jest dużo kibiców, jest dużo zabawy więc turniej oceniam na wielki plus. Pod kątem szkoleniowym także oceniam tą imprezę jako cenną. Poziom nie jest można z najwyższej półki ale na pewno coś z dzisiejszych spotkań dla siebie wartościowego wyciągniemy. Na pewno cennym doświadczeniem dla naszych zawodników będzie fakt uczestnictwa w turnieju charytatywnym, przyczynienia się do pomocy człowiekowi potrzebującemu. Bardzo fajnie, że zostaliśmy do Miechowa zaproszeni i wszyscy jesteśmy pod dużym wrażeniem. Nie obrazilibyśmy się, gdyby były kolejne edycje i to z naszym udziałem.
 
Bartłomiej Zasadni (trener Progresu Kraków, rocznik 2011): - Chwała organizatorom za tak okazałe wydarzenie. Cały turniej dopięty został na ostatni guzik. Dzieci miały mnóstwo sportowych emocji ale i pozameczowych atrakcji. Jeśli chodzi o poziom sportowy turnieju w roczniku 2011 to uważam, że był naprawdę solidny. Przyszło nam mierzyć się z zespołami naprawdę nieźle zgranymi, wymagającymi od nas sporego wysiłku. Inicjatywa Pana Kamila Dąbrowskiego jest jak najbardziej godna pochwały i poparcia. Czy z występu swoich podopiecznych jestem zadowolony? Nie do końca. I chodzi tu głównie o cechy wolicjonalne. W tych ostatnich meczach zabrakło nam nieco sił. Ale po to są właśnie tego typu turnieje, by wyłapywać pewne rzeczy, zdobywać materiał do analizy, a przede wszystkim pracować nad dalszym rozwojem tych zawodników. Cieszymy się także, że dane nam było uczestniczyć w turnieju, z którego dochód przeznaczony jest na chorą Kasię Doniec. Rzadko mamy okazję uczestniczyć w tak doniosłym wydarzeniu, fajnie że mogliśmy zdobyć i takie doświadczenie. 
 
 
REAL-CONSTRUCT WSPIERALI:
 
PATRONATY
1. honorowy patronat Ministra Obrony Narodowej, Mariusza Błaszczaka nad turniejem oraz piknikiem
2. honorowy patronat Wojewody Małopolskiego, Piotra Ćwika nad turniejem oraz piknikiem
3. honorowy patronat Polskiego Związku Piłki Nożnej nad turniejem
4. patronat medialny portalu iGol.pl na turniejem
 
SPONSORZY
1. Firma Real-Construct    - sponsor tytularny turnieju
2. Urząd Gminy i Miasta Miechów 
 
PARTNERZY
1. Sklep Sportowy Remex – Iwona Krawiec - nagrody
2. Firma Edmar, Mariusz Grzywnowicz - nagrody
3. Skład materiałów opałowych i budowlanych, Tadeusz Studnicki - nagrody
4. Firma Byczek, Sławomir Byczek - nagrody
5. Karczma Jaksice - catering
6. Magdalena Ba, BAnerka – przekazana BAnerka do licytacji
7. Pizzeria Oficyna Miechów - catering
8. Firma Karex - caterign
9. Przewodniczący Rady Powiatu Miechowskiego, Krzysztof  Świerczek - nagrody
10. CKiS Miechów - nagłośnienie
11. Intermarche Miechów – woda mineralna
12. Społem Miechów - catering
13. Sklep sportowy Zgoda FC - nagrody
14. Restauracja Vita – catering dla żołnierzy
15. Firma Wołoch - catering
16. Łukasz Jarno - marketing
17. agencja reklamowa Beem - marketing
18. agencja reklamowa Strefareklam - marketing
19. Firma IgloGryf - nagrody
20. Fizjostacja, Magdalena Kossakowska - nagrody
21. firma fotograficzna Okiem Magdy
22. Firma SpinFactory – produkcja medali i statuetek
23. Co II Ligi To Nie I – wsparcie merytoryczne
24. Football Skill Academy – wsparcie merytoryczne
25. DJ Buzi - nagrody
26. Centrum Finansowe Miechów - nagrody
27. Ty też masz szansę – wsparcie merytoryczne
28. Wojtek Filipek - fotograf
29. Grzegorz Górak – film/dron
30. Tomasz Uchto - konferansjer
31. Grzegorz Siuta – atrakcje dla dzieci/quad
32. Anna Donabidowicz-Sowa –rejestracji DKMS
33. Rodzice zawodników z Akademii Piłkarskiej Champions Miechów
34. Punkt Ksero Miechów ul. Wesoła 1B
 
DRUŻYNY
 
2013
1. Akademia Piłkarska Champions Miechów II
2. Skalanka Skała
3. Słomniczanka Słomniki
4. Akademia Piłkarska Bukowno
5. Akademia Piłkarska Champions Miechów I
 
2012
1. Akademia Piłkarska Champions Olkusz
2. Akademia Futbolu z Głową
3. KSPN Pogoń Kraków
4. Słowik Olkusz
5. Słomniczanka Słomniki
6. Akademia Piłkarska Champions Brzesko
7. Akademia Piłkarska Champions Miechów
 
2011
1. Akademia Piłkarska Champions Brzesko
2. KSPN Pogoń Kraków
3. AS Progres Kraków
4. WAP – Młodzi Przebojem
5. Akademia Piłkarska Champions Miechów I
6. Akademia Piłkarska Champions Miechów II
 
JEDNOSTKI
 
1. VI Brygada Powietrznodesantowa w Krakowie 
2. Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie
3. Oddział Żandarmerii Wojskowej w Krakowie
4. XXV Brygada Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim
5. Wojewódzki Sztab Wojskowy w Krakowie
6. XI Małopolska Brygada Obrony Terytorialnej
 
DODATKOWO

1. Stowarzyszenie Militarne Grot
2. Jednostka Strzelecka 3013 Mysłowice im gen. bryg. Ryszarda Kuklińskiego

-[PEŁNA GALERIA ZDJĘĆRELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2019-08-27 11:29:34


Champions Miechów  Real Construct 

Komentarze


Myślenicka Liga Firm

Mako
:
Netfox
20.09.2019
19:00
Pod Blachą
:
Maan
20.09.2019
19:00
ZISiBO
:
Nembud
20.09.2019
20:00
Polplast
:
Arch VR
20.09.2019
20:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Dąbski
23.09.2019
17:30
Wisła Kraków
:
Wanda Kraków
23.09.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Garbarnia Kraków
23.09.2019
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Hutnik Kraków
23.09.2019
17:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Cracovia Kraków
23.09.2019
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
:
Prokocim Kraków
23.09.2019
17:30
Tyniec Kraków
:
Wieczysta Kraków
23.09.2019
17:30
Krakus Swoszowice
:
Clepardia Kraków
23.09.2019
17:30
Strzelcy
:
Borek Kraków
23.09.2019
17:30
Armatura Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
23.09.2019
17:30

PKO Ekstraklasa

Lech Poznań
1:1
Jagiellonia Białystok
20.09.2019
20:30
Piast Gliwice
2:1
Raków Częstochowa
20.09.2019
18:00
Śląsk Wrocław
:
Zagłębie Lubin
21.09.2019
20:00
Lechia Gdańsk
:
Korona Kielce
21.09.2019
17:30
ŁKS Łódź
:
Arka Gdynia
21.09.2019
15:00
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
22.09.2019
15:00
Cracovia Kraków
:
Legia Warszawa
22.09.2019
17:30
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
22.09.2019
12:30

Fortuna I Liga

Wigry Suwałki
0:0
Stomil Olsztyn
20.09.2019
19:47
Chojniczanka Chojnice
:
Radomiak Radom
21.09.2019
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
GKS Jastrzębie
21.09.2019
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Warta Poznań
21.09.2019
19:10
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Miedź Legnica
21.09.2019
20:00
Stal Mielec
:
GKS Bełchatów
21.09.2019
17:00
Chrobry Głogów
:
Odra Opole
21.09.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
GKS Tychy
22.09.2019
15:00
Olimpia Grudziądz
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2019
19:00

II liga

Górnik Łęczna
1:0
Gryf Wejherowo
20.09.2019
20:09
Skra Częstochowa
:
Znicz Pruszków
21.09.2019
16:00
Legionovia Legionowo
:
Stal Stalowa Wola
21.09.2019
16:00
Pogoń Siedlce
:
Błękitni Stargard
21.09.2019
16:00
Olimpia Elbląg
:
Bytovia Bytów
21.09.2019
19:00
Górnik Polkowice
:
Elana Toruń
21.09.2019
19:00
Lech II Poznań
:
Widzew Łódź
21.09.2019
17:00
Garbarnia Kraków
:
GKS Katowice
21.09.2019
15:30
Stal Rzeszów
:
Resovia Rzeszów
22.09.2019
13:05

III liga, grupa IV

Podhale Nowy Targ
1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
20.09.2019
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:0
Siarka Tarnobrzeg
20.09.2019
19:29
Avia Świdnik
:
Podlasie Biała Podlaska
21.09.2019
16:00
Chełmianka Chełm
:
Hutnik Kraków
21.09.2019
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Sandomierz
21.09.2019
16:00
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Motor Lublin
21.09.2019
12:00
Wisłoka Dębica
:
Korona II Kielce
21.09.2019
16:00
Hetman Zamość
1:1
Wisła Puławy
21.09.2019
13:00
Stal Kraśnik
:
Sokół Sieniawa
22.09.2019
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
3:1
LKS Rajsko
21.09.2019
11:00
Beskid Andrychów
:
Skawinka Skawina
21.09.2019
16:00
MKS Trzebinia
:
Wisła II Kraków
21.09.2019
16:00
Orzeł Ryczów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.09.2019
16:00
LKS Jawiszowice
:
Dalin Myślenice
21.09.2019
16:30
Cracovia II Kraków
:
Czarni Staniątki
21.09.2019
16:30
Unia Oświęcim
:
Słomniczanka Słomniki
22.09.2019
12:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2019
11:00
Pcimianka Pcim
:
Wiślanie Jaśkowice
22.09.2019
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
:
Sandecja II Nowy Sącz
21.09.2019
15:00
Unia Tarnów
:
Poprad Rytro
21.09.2019
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
21.09.2019
16:00
GKS Drwinia
:
Watra Białka Tatrzańska
21.09.2019
14:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Wolania Wola Rzędzińska
22.09.2019
15:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Lubań Maniowy
22.09.2019
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
BKS Bochnia
22.09.2019
15:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik Gorlice
22.09.2019
16:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Prądniczanka Kraków
:
Zieleńczanka Zielonki
21.09.2019
17:00
Przebój Wolbrom
:
Pogoń Miechów
21.09.2019
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Piliczanka Pilica
21.09.2019
17:00
Spójnia Osiek
:
Przemsza Klucze
21.09.2019
16:00
LOT Balice
:
Bolesław Bukowno
22.09.2019
16:00
Orzeł Iwanowice
:
KS Olkusz
22.09.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
:
Grębałowianka Kraków
22.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wiślanie II Jaśkowice
:
Dąbski Kraków
21.09.2019
14:30
Borek Kraków
:
Wieczysta Kraków
21.09.2019
16:00
Kmita Zabierzów
:
Prokocim Kraków
21.09.2019
16:00
Garbarnia II Kraków
1:0
Hutnik II Kraków
21.09.2019
10:00
Bronowianka Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
22.09.2019
16:00
Błękitni Modlnica
:
TS Węgrzce
22.09.2019
14:00
Piast Wołowice
:
Nadwiślan Kraków
22.09.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Górnik Wieliczka
:
Orzeł Myślenice
21.09.2019
16:00
Tempo Rzeszotary
:
Targowianka Targowisko
21.09.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Raba Dobczyce
21.09.2019
16:30
Błękitni Bodzanów
:
Jordan Sum Zakliczyn
21.09.2019
17:00
Wiślanka Grabie
:
Radziszowianka Radziszów
22.09.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
:
LKS Śledziejowice
22.09.2019
16:00
Gdovia Gdów
:
Pasternik Ochojno
22.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

MKS Libiąż
:
Niwa Nowa Wieś
21.09.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce_
:
Nadwiślanin Gromiec
21.09.2019
16:00
LKS Gorzów
:
Zatorzanka Zator
21.09.2019
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Victoria Jaworzno
21.09.2019
16:00
Arka Babice
:
Halniak Maków Podhalański
21.09.2019
16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
2:1
Brzezina Osiek
21.09.2019
11:00
Tempo Białka
2:0
KS Chełmek
21.09.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
LKS Żarki
22.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Jadowniczanka Jadowniki
:
LKS Gnojnik
21.09.2019
16:00
Radłovia Radłów
:
Orzeł Dębno
21.09.2019
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Raba Książnice
21.09.2019
15:00
Strażak Mokrzyska
:
Rylovia Rylowa
22.09.2019
16:00
Sokół Maszkienice
:
Sokół Borzęcin Górny
22.09.2019
16:00
Arkadia Olszyny
:
Olimpia B.
22.09.2019
16:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
22.09.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Metal Tarnów
:
GLKS Gromnik
21.09.2019
16:00
Tuchovia Tuchów
:
Pogórze
21.09.2019
16:30
Dunajec Zbylitowska Góra
4:2
Ikar Odporyszów
21.09.2019
12:00
Wisła Szczucin
:
LKS Szynwałd
22.09.2019
16:00
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Ładna
22.09.2019
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Ciężkowianka Ciężkowice
22.09.2019
16:00
Olimpia Wojnicz
:
Zorza Zaczarnie
22.09.2019
16:30
Unia Niedomice
:
Polan Żabno
22.09.2019
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
:
LKS Kobylanka
21.09.2019
16:00
LKS Łużna
:
LKS Uście Gorlickie
21.09.2019
16:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Kolejarz Stróże
21.09.2019
16:30
Orzeł Wojnarowa
:
Gród Podegrodzie
21.09.2019
17:00
Zyndram
:
Hart Tęgoborze
22.09.2019
12:00
LKS Korzenna
:
Łosoś Łososina Dolna
22.09.2019
14:00
Zawisza R.
:
LKS Zagórzany
22.09.2019
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Sokół Stary Sącz
22.09.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Sokół Słopnice
:
Huragan Waksmund
21.09.2019
16:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Czarni Czarny Dunajec
22.09.2019
15:00
Granit Czarna Góra
:
Jordan Jordanów
22.09.2019
15:00
Turbacz Mszana Dolna
:
AKS Ujanowice
22.09.2019
16:00
Krokus
:
Laskovia
22.09.2019
16:00
LKS Szaflary
:
LKS Rupniów
22.09.2019
16:00
Jarmuta
:
Zalesianka
22.09.2019
16:00

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Spartak Wielkanoc
21.09.2019
16:00
Galicja Raciborowice
:
Orzeł Bębło
21.09.2019
16:00
Partyzant Dojazdów
:
Jastrzębiec Książ Wielki
21.09.2019
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
21.09.2019
16:00
Strażak Goszcza
:
Prądniczanka II Kraków
22.09.2019
16:00
Kapitol Racławice
:
Michałowianka Michałowice
22.09.2019
11:00
Płomień Kościelec
:
Szreniawa Koszyce
22.09.2019
14:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Iskra Czułów
21.09.2019
14:00
Orlęta Rudawa
:
Świt Krzeszowice
21.09.2019
16:00
Liszczanka Liszki
:
Wisła Czernichów
21.09.2019
16:00
Lotnik Kryspinów
:
Sokół Rybna
21.09.2019
14:00
JKS Zelków
:
Wisła Jeziorzany
22.09.2019
16:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
22.09.2019
16:30
Strażak Rączna
:
Wisła Rząska
22.09.2019
16:00

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
2:2
Wanda Nowa Huta
21.09.2019
12:00
Płomień Kostrze
3:0
Strzelcy Kraków
21.09.2019
11:00
Gajowianka Gaj
:
Krakus Swoszowice
21.09.2019
16:30
Tramwaj Kraków
:
Rzozovia Rzozów
21.09.2019
14:00
Pogoń Skotniki
:
Bieżanowianka Kraków
22.09.2019
16:30
Cedronka Wola Radziszowska
:
Iskra Krzęcin
22.09.2019
16:00
Kabel Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
22.09.2019
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
7:1
Piłkarz Podłęże
21.09.2019
11:00
Złomex Branice
:
Wilga Koźmice Wielkie
21.09.2019
16:00
Contra Sułków
:
Piast Łapanów
21.09.2019
16:30
Zieloni Niegowić
:
Wolni Kłaj
21.09.2019
16:30
Czarnochowice
:
Strażak Kokotów
22.09.2019
16:00
Gwiazda Brzegi
:
Rożnowa
22.09.2019
14:00
Zryw Szarów
:
UKS Sygneczów
22.09.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Wróblowianka Wróblowice
:
Rokita Kornatka
21.09.2019
15:00
Beskid Tokarnia
:
Górki Myślenice
21.09.2019
16:00
Gościbia Sułkowice
:
Karpaty Siepraw
21.09.2019
17:00
Staw Polanka
:
Sokół Borzęta
21.09.2019
16:30
Clavia Świątniki Górne
:
LKS Rudnik
21.09.2019
16:30
Zielonka Wrząsowice
:
Lubomir Wiśniowa
22.09.2019
15:00
Topór Tenczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
22.09.2019
17:00

Klasa A (Olkusz)

Promień Przeginia
:
Centuria Chechło
21.09.2019
16:00
Unia Jaroszowiec
:
Sokół Gołaczewy
21.09.2019
16:00
Legion Bydlin
:
Prądnik Sułoszowa
22.09.2019
16:00
Leśnik Gorenice
:
Trzy Korony Żarnowiec
22.09.2019
17:00
Spartak Charsznica
:
Przebój II Wolbrom
22.09.2019
11:00
Strażak Przybysławice
:
Pilica Wierbka
22.09.2019
16:00
Błysk Zederman
:
Wielmożanka Wielmoża
22.09.2019
16:00
Olimpia Łobzów
:
Laskowianka Laski
22.09.2019
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Start Kamień
:
Promyk Bolęcin
21.09.2019
16:30
Błyskawica Myślachowice
:
Wisła Jankowice
21.09.2019
16:30
Tęcza Tenczynek
:
UKS Dulowa
21.09.2019
16:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Wisełka Rozkochów
21.09.2019
16:30
Ciężkowianka Jaworzno
:
Victoria Zalas
21.09.2019
16:30
SPRiN Regulice
:
Fablok Chrzanów
22.09.2019
15:00
Zgoda Byczyna
:
Zagórzanka Zagórze
22.09.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
:
Sparta Skrzeszowice
21.09.2019
16:00
Ekler Baranówka
:
Milenium Radziemice
21.09.2019
16:00
Zawisza Sulechów
:
LKS Polanowice
21.09.2019
16:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Juvenia Prandocin
22.09.2019
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Trątnowianka Trątnowice
22.09.2019
16:30
Olimpia Czaple Wielkie
:
Agricola Klimontów
22.09.2019
16:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Potok Więckowice
21.09.2019
16:30
Orzeł II Bębło
:
Górzanka Nawojowa Góra
22.09.2019
16:00
Błękitni II Modlnica
:
Bronowicki Kraków
22.09.2019
16:30
MKS Skała 2004
:
Novi Narama
22.09.2019
16:00
Fitball Szklary
:
Niegoszowianka
22.09.2019
16:30
Kmita II Zabierzów
:
Iskra Radwanowice
22.09.2019
16:00

Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
:
Wawel Kraków
21.09.2019
16:00
Grębałowianka II Kraków
:
Victoria Kraków
21.09.2019
16:00
Dragoons Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
22.09.2019
14:00
Bratniak Kraków
:
Universum Kraków
22.09.2019
12:30
Fairant Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
22.09.2019
13:00
Grom Kraków
:
Pychowianka Kraków
22.09.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Lotnik II Kryspinów
:
Skawinka II Skawina
21.09.2019
16:30
Pozowianka Pozowice
:
Nadwiślan Rusocice
22.09.2019
16:00
Gwiazda Ściejowice
:
Tyniec Kraków
22.09.2019
15:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Błękitni Czułówek
22.09.2019
15:30
Radziszowianka II
:
Piast Skawina
22.09.2019
16:00
Tęcza Piekary
:
Sparta Przeginia Duchowna
22.09.2019
15:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Sankowia Sanka
22.09.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
:
Tęcza Słomiróg
21.09.2019
16:00
Batory Wola Batorska
:
Gryf Wiatowice
21.09.2019
16:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Start Brzezie
21.09.2019
16:00
Gdovia II Gdów
:
Ledniczanka
21.09.2019
16:00
Górnik II Wieliczka
:
Iskra Zakrzów
22.09.2019
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
22.09.2019
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Sokół Chorągwica
22.09.2019
16:00

Klasa B (Myślenice I)

Sęp Droginia
:
Orzeł Nowa Wieś
21.09.2019
16:30
Radwan Skomielna Czarna
:
Raba II Dobczyce
21.09.2019
17:00
Iskra Brzączowice
:
Karpaty II Siepraw
22.09.2019
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Jawor Jawornik
22.09.2019
15:00
Grodzisko Raciechowice
:
Orzeł II Myślenice
22.09.2019
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Hejnał Krzyszkowice
:
Górki II Myślenice
22.09.2019
11:00
LKS Trzebunia
:
Wicher Stróża
22.09.2019
11:00
Szczebel Lubień
:
Cisy Harbutowice
22.09.2019
15:00
Iskra Głogoczów
:
Dukla Bysina
22.09.2019
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Strumyk Zarzecze
:
Olimpia Łobzów
21.09.2019
16:00
Stare Bukowno
:
Orzeł K.
21.09.2019
16:00
Piliczanka Pilica
:
Pilica Wierbka
22.09.2019
16:00
Błyskawica Kolbark
:
Hetman Dłużec
22.09.2019
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Nidzica Słaboszów
21.09.2019
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Dłubnia Trzyciąż
22.09.2019
11:00
Czapla Czaple Male
:
Victoria Smroków
22.09.2019
11:00
Cobra Wężerów
:
Zryw Przesławice
22.09.2019
12:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
:
Błyskawica Wyciąże
21.09.2019
16:00
Promień Zakrzowiec
:
Zieloni II Niegowić
21.09.2019
16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Złomex II Branice
21.09.2019
16:00
Contra II
:
Czarni II Staniątki
22.09.2019
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
3:2
Wisła Kraków
21.09.2019
12:00
Zagłębie Lubin
1:2
Gwarek Zabrze
21.09.2019
12:00
Korona Kielce
2:1
Śląsk Wrocław
21.09.2019
12:00
Cracovia Kraków
0:1
Legia Warszawa
21.09.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
0:2
Pogoń Szczecin
21.09.2019
12:00
Hutnik Kraków
:
Lech Poznań
22.09.2019
15:00
Arka G.
:
Lechia
22.09.2019
13:00
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia
22.09.2019
16:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Wisła Kraków
:
BKS Lublin
21.09.2019
13:30
Korona Kielce
:
Podgórze Kraków
21.09.2019
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:0
Karpaty Krosno
21.09.2019
10:00
Stal Mielec
:
Cracovia Kraków
22.09.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
:
KKP Korona
20.09.2019
15:30
Wisła Kraków
:
Motor Lublin
21.09.2019
16:00
AP 21 Kraków
:
TOP 54 Biała Podlaska
21.09.2019
14:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rz.
22.09.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
21.09.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Unia Tarnów
21.09.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Limanovia Limanowa
22.09.2019
10:00
Garbarnia Kraków
:
Dalin Myślenice
22.09.2019
16:00
Orkan Raba Wyżna
:
Dunajec Nowy Sącz
22.09.2019
13:00
Tarnovia Tarnów
:
Górnik Wieliczka
22.09.2019
14:00
Pcimianka Pcim
:
Profi Zielonki
22.09.2019
11:00
Spartak S.
:
BKS Bochnia
22.09.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Hutnik Kraków
:
Pcimianka
21.09.2019
10:00
Profi Zielonki
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.09.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Garbarnia Kraków
22.09.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Puszcza Niepołomice
:
Soła Oświęcim
21.09.2019
10:00
Glinik/Karpatia Gorlice
:
Limanovia Limanowa
21.09.2019
10:00
Unia Tarnów
:
Dąb P.
22.09.2019
16:00
MKS Trzebinia
:
Sandecja II Nowy Sącz
22.09.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2019
17:00
Raba Dobczyce
:
Okocimski Brzesko
21.09.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia Oświęcim
21.09.2019
10:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Cracovia Kraków
21.09.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MOSiR Bochnia
:
Podhale Nowy Targ
21.09.2019
10:00
Respect Szalowa
:
AS Progres Kraków
21.09.2019
10:00
Garbarnia Kraków
:
Limanovia
22.09.2019
10:00

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
21.09.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Wisła Kraków
21.09.2019
10:00
Cracovia Kraków
:
Fablok Chrzanów
22.09.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja Nowy Sącz
22.09.2019
12:00

II Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.09.2019
11:00
Cracovia II
:
TS Wisła I Kraków
21.09.2019
10:00
Sandecja II
:
Unia Oświęcim
21.09.2019
11:00
Unia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
22.09.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

KKP Bydgoszcz
0:4
GKS Katowice
21.09.2019
12:00
AZS Wrocław
3:0
Mitech Żywiec
21.09.2019
12:00
Medyk Konin
1:1
SMS Łódź
21.09.2019
12:00
Rolnik Głogówek
:
Górnik Łęczna
21.09.2019
16:00
AZS UJ Kraków
:
Czarni Sosnowiec
21.09.2019
14:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Olimpia Szczecin
21.09.2019
16:00

I liga kobiet, gr. południowa

ROW Rybnik
:
ISD-AJD Częstochowa
21.09.2019
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Tarnovia Tarnów
22.09.2019
16:30
Czwórka Radom
:
Wanda Nowa Huta
22.09.2019
16:00
Resovia Rzeszów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.09.2019
15:00
Respekt Myślenice
:
Rekord Bielsko Biała
22.09.2019
12:00
SWD Wodzisław
:
Sparta Daleszyce
22.09.2019
12:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Naprzód Sobolów
1:4
Unia Lublin
21.09.2019
11:00
Widok Lublin
4:0
Potok Sitno
21.09.2019
11:00
Prądniczanka Kraków
:
Hetman Włoszczowa
22.09.2019
18:00
KSP Kielce
:
Izolator Boguchwała
22.09.2019
16:00
Iskra Brzezinka
:
Starówka Nowy Sącz
22.09.2019
16:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Tarnovia II
8:1
Prądniczanka II Kraków
21.09.2019
12:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
21.09.2019
16:00
Victoria Zalas
:
Pogorzanka Pogorzyce
22.09.2019
15:00
Górnik Wieliczka
:
Bronowianka Kraków
22.09.2019
13:00
Podgórze Kraków
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2019
15:00
FSA Kraków
:
Olimpia Osieczany
22.09.2019
16:00

IV liga małopolska (zachód)

Queens Witanowice
:
Novi Narama
21.09.2019
 
Jedynka Krzeszowice
:
Wisła Brzeźnica
21.09.2019
 
Tempo Białka
:
Zielonka Wrząsowice
21.09.2019
 
Victoria Gaj
:
Skawinka Skawina
21.09.2019
 

IV liga małopolska (wschód)

Podgórze II Kraków
:
Uran Łukowica
21.09.2019
 
Piast Łapanów
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
21.09.2019
 
Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.09.2019
 

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Resovia Rzeszów
:
Unia Opole
22.09.2019
12:00
Zabrze
:
SWD Wodzisław
22.09.2019
12:00
UKS Staszkówka Jelna
:
ROW Rybnik
22.09.2019
13:00
Górnik Ł.
:
Bronowianka Kraków
22.09.2019
15:00
Ślęza Wrocław
:
SMS Łódź
22.09.2019
18:00