facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zdobyć dziewięć bramek i nie być liderem!

Rozpoczęły się rozgrywki w malopolskiej III lidze kobiet. Od efektownego zwycięstwa 9-0 (5-0) rozpoczęły je piłkarki Olimpii Osieczany, które jednak liderem nie zostały, bowiem jednego gola więcej zdobyła na inaugurację Puszcza Niepołomice. Trener Olimpii Jarosław Szewczyk, mimo tak efektownej wygranej, określił mecz, że wynik był lepszy niż gra. Aż strasch pomyśleć, co będzie wówczas, gdy Olimpia zagra tak, jak życzy sobie jej szkoleniowiec.

Olimpia Osieczany - Rysy II Bukowina Tatrzańska 9-0 (5-0)
Zięba 3, 46, 49, 55, 77, Paryła 24, 30, Karpierz 6, Piwowarczyk 26.
Olimpia: Olszewska (46 Dawiec) - Murzyn (60 Pałka), Sukta, Kęsek, Pindel (46 Stańczyk)- Paryła (32 Wiechniak), Piwowarczyk, Przęczek, Kasperek (46 Ślósarczyk) - Zięba.

 

 

Źródło: Olimpia Osieczany

Dodano: 2019-08-25 15:17:03


Zobacz też: III liga kobiet, gr. małopolska

Rysy Bukowina Tatrzańska  Olimpia Osieczany 

Komentarze


Hutnik Kraków
:
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Dąbski
:
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
:
Wisła Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Wanda Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Borek Kraków
:
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00

PKO Ekstraklasa

Piast Gliwice
0:1
Jagiellonia Białystok
21.09.2020
18:00

Fortuna I liga

Miedź Legnica
:
Korona Kielce
25.09.2020
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Chrobry Głogów
25.09.2020
19:00
GKS Tychy
:
Resovia Rzeszów
25.09.2020
19:00
Odra Opole
:
GKS Bełchatów
25.09.2020
19:45
Stomil Olsztyn
:
Zagłębie Sosnowiec
25.09.2020
19:45

II liga

Wigry Suwałki
:
Śląsk II Wrocław
25.09.2020
17:00
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
25.09.2020
19:50

III liga, gr. 4

Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2020
16:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
23.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
23.09.2020
19:38
Wisła Sandomierz
:
Podhale Nowy Targ
23.09.2020
16:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Watra Białka Tatrzańska
23.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Kmita Zabierzów
23.09.2020
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia
23.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MOSiR Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2020
16:30

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
:
KS Raszyn
22.09.2020
19:00

I liga oldbojów (Kraków)

Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
0:1
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Hutnik Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
1:2
Wisła Kraków
21.09.2020
19:30
Dąbski
:
Garbarnia Kraków
24.09.2020
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
18:00
Wanda Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
0:13
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Borek Kraków
2:0
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00