Za nieskuteczność się płaci

Wiślanka Grabie podzieliła się punktami z Wiarusami Igołomia, po bardzo dobrym meczu, w którym nie brakowało bramkowych okazji i goli. Mecz zaczął się dobrze dla drużyny Wiślanki. Pierwsza bramka padła po rzucie karnym podyktowanym za faul na Panku. Drugie trafienie gospodarzy to koronkowa akcja i podanie z prawej strony Wasia do Giermka, któremu pozostało z pięciu metrów umieścić piłkę w bramce. Odpowiedz gości przyszła pięć minut później, gdy w niegroźnej sytuacji obrońca Wiślanki w polu karnym faulował zawodnika Wiarusów, a R. Galus trafił z karnego. Po przerwie błąd bramkarza Wiślanki, który wypuścił piłkę przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego, i napastnik Wiarusów wepchnął piłkę do bramki. Wiślanka ruszyła do przodu i nadziała się na kontrę, po której R. Galus wyprowadził gości na prowadzenie. Ostatnie 25 minut spotkania to ataki zawodników Wiślanki którzy stworzyli sobie 4-5 stu procentowych sytuacji m.in. Łukasz Nowak strzelił w słupek, potem doprowadził do remisu, Tomasz Drabik nie wykorzystał sytuacji sam na sam, a Marcin Jaworski w idealnej sytuacji nie trafił w bramkę.

Wiślanka Grabie - Wiarusy Igołomia 3-3 (2-1)
Panek 7, Giermek 15, Nowak 75 - Galus 20, Dobosz 50, R. Galus 65.
Wiślanka: Waś - Sroka, Czajka, Silczuk, Panek (69 Furga), Nowak, Kuligowski, Jaworski, Gładysz, Giermek (73 Drabik)), Cygnarowicz (66 Leśniak).
Wiarusy: Potiienko - Mazur, Boligłowa, Dobosz, Feluś, Gyurda, R Galus (80 P. Nowak), Jagła (65 S. Galus), Lewicki (60 Kopiejka), Machaj, R. Nowak (46 Siwek).