facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 23-29 sierpnia

Futmal w delegacji: 23-29 sierpnia

Turniej młodzieżowy, 24.08.2019
I Turniej Wakacyjny w Igołomi, sb.09:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II) 24.08.2019
Wieczysta Kraków- Hutnik II sb. 12:00

Reporter: Sebastian Gratkowski

III liga, 24.08.2019
Jutrzenka Giebułtów - Hutnik Kraków, sb.13:00 - FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Paweł Panuś (tekst), Wojciech Tracz (video, TRANSMISJA), Maciej Szcześniewski (komentator)

Klasa A (Kraków I), 24.08.2019 sb. 13:00
Galicja Raciborowice-Kapitol Racławice 

Reporter: Michał Natkaniec (tekst/foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 24.08.2019
Błękitni Modlnica - Prokocim Kraków, sb.17:00 
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

Klasa A (Myślenice), 24.08.2019
Gościbia Sułkowice - Skalnik Trzemeśnia, sb.17:00
reporter: Paweł Panuś (tekst)

Klasa A (Chrzanów), 24.08.2019
Start Kamień - Tęcza Tenczynek, sb.17:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Turniej młodzieżowy, 25.08.2019
Real Construct Cup w Miechowie, nd.10:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 25.08.2019
Orzeł Iwanowice - Pogoń Miechów, nd.11:00
reporter: Krzysztof Jazgar (foto, video)

Klasa A (Myślenice), 25.08.2019
Górki Myślenice - Rokita Kornatka, nd.17:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 25.08.2019
LKS Niedźwiedź - Przemsza Klucze, nd.17:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

III liga, 28.08.2019
Hutnik Kraków - Sokół Sieniawa, śr.17:00 - FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Paweł Panuś (tekst), Piotr Kwiecień (video)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO 

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-08-23 10:54:49


Futmal w delegacji 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Śląsk Wrocław
29.02.2020
 
Jagiellonia Białystok
:
Lech Poznań
29.02.2020
 
Wisła Kraków
:
Wisła Płock
29.02.2020
 
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
29.02.2020
 
Arka Gdynia
:
ŁKS Łódź
29.02.2020
 
Korona Kielce
:
Lechia Gdańsk
29.02.2020
 
Górnik Zabrze
:
Pogoń Szczecin
29.02.2020
 
Raków Częstochowa
:
Piast Gliwice
29.02.2020
 

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Plon Błotnica Strzelecka
:
AZS UŚ Katowice
29.02.2020
 
ROW Rybnik
:
Unia Opole
29.02.2020
 
AZS UP Kraków
:
Olimpia Osieczany
29.02.2020
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

AZS UMCS Lublin
:
BSF Bochnia
29.02.2020
 
GKS Komprachcice
:
Futsal Nowiny
29.02.2020
 
Profisport Wrocław
:
Górnik Polkowice
29.02.2020
 
Futsal Team Brzeg
:
GKS Futsal Tychy
29.02.2020
 

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Dąbski
:
Garbarnia Kraków
28.02.2020
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
28.02.2020
19:30
Cracovia Kraków
:
Hutnik Kraków
28.02.2020
20:30
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
28.02.2020
20:30
Wieczysta Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
28.02.2020
21:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
28.02.2020
21:30