Efektowne zwycięstwo Sokoła!

Od pierwszych minut tego spotkania, drużyna trenera Klimczyka prowadziła grę i kontrolowała jej przebieg. W 13 minucie meczu, po stałym fragmencie gry, piłkę z rzutu wolnego dośrodkował Klimczyk a Malicki z półwoleja strzelił pierwszego gola w tym meczu. Drugą bramkę, po błyskawicznym przechwycie piłki na połowie przeciwnika strzelił Klimczyk i zrobiło się 2:0. Wynik pierwszej połowy ustalił Adam Malicki, który zamienił podanie Palonka na bramkę. Do przerwy w pełni zasłużenie Sokół prowadził aż 3:0.

Druga połowa, także została zdominowana przez zespół z Chorągwicy, który raz po raz siał zamęt pod bramką drużyny z Zakrzowa. W 53 min po składnej akcji Klimczyk-Malicki-Palonek temu ostatniemu nie zostało nic innego jak skierowanie piłki do pustej już bramki. Piątą bramkę w tym meczu, po podaniu Klimczyka zdobył Adam Malicki i jest to jego trzecia bramka! Parę minut później prawą stroną boiska ruszył Dariusz Górski, podał piłkę w pole karne do Palonka i ten notuje na swoim koncie drugiego gola. Pięć minut później, Dariusz Górski asystuje przy kolejnej bramce, a strzelcem gola zostaje Łukasz Górski. Sokół ani na chwilę nie przestał atakować bramki Iskry. W 80 minucie piłkę po strzale Darka Górskiego dobija Rumiński i Sokół Chorągwica prowadzi już 8:0.

W ostatnich minutach drużyna gości po wrzutce ze stałego fragmentu zdobyła honorowego gola, ale nie była w stanie odmienić losów tego meczu.