facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Trudny początek sezonu beniaminka

Nie wiedzie się na poczatku sezonu juniorom Hutnika, beniaminkowi Centralnej Ligi Juniorów. Mecz w Białymstoku z Jagiellonią zaczeli bardzo dobrze, od 30 minuty prowadzili 1-0 po golu Kaczmarczyka (podawał Włoch) i gdy wydawało się, że takim wynikiem zakończy się pierwsza odsłona krakowian dopadło nieszczęście. Otóż w 40 minucie Czerniawski otrzymał czerwoną kartkę, a "Jaga" rzut karny. Po tym wydarzeniu gra Hutnika się rozsypała i gopodarze wygrali 5-1.

Hutnik grał w składzie: Szewczyk - Góralski, Gaweł, Czerniawski, Lesak - Styrczula - Włoch (75 Kornaś), Zgierski (70 Ferenc), Piskorz, Kaczmarczyk (70 Dul) - Łanecki (75 Janusik).

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-08-18 07:59:20


Zobacz też: Centralna Liga Juniorów U-18

Wisła Kraków  Hutnik 

Komentarze


Hutnik Kraków
:
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Dąbski
:
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
:
Wisła Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Wanda Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Borek Kraków
:
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00

PKO Ekstraklasa

Piast Gliwice
0:1
Jagiellonia Białystok
21.09.2020
18:00

Fortuna I liga

Miedź Legnica
:
Korona Kielce
25.09.2020
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Chrobry Głogów
25.09.2020
19:00
GKS Tychy
:
Resovia Rzeszów
25.09.2020
19:00
Odra Opole
:
GKS Bełchatów
25.09.2020
19:45
Stomil Olsztyn
:
Zagłębie Sosnowiec
25.09.2020
19:45

II liga

Wigry Suwałki
:
Śląsk II Wrocław
25.09.2020
17:00
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
25.09.2020
19:50

III liga, gr. 4

Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2020
16:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
23.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
23.09.2020
19:38
Wisła Sandomierz
:
Podhale Nowy Targ
23.09.2020
16:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Watra Białka Tatrzańska
23.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Kmita Zabierzów
23.09.2020
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia
23.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MOSiR Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2020
16:30

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
:
KS Raszyn
22.09.2020
19:00

I liga oldbojów (Kraków)

Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
0:1
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Hutnik Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
1:2
Wisła Kraków
21.09.2020
19:30
Dąbski
:
Garbarnia Kraków
24.09.2020
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
18:00
Wanda Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
0:13
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Borek Kraków
2:0
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00