facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Złomex Branice odsłania karty

Złomex Branice odsłania karty


Złomex Branice w ubiegły weekend zakończył przygotowania do zaczynającego się w najbliższym czasie sezonu. Podopieczni Tomasz Kępskiego rozegrali cztery spotkania testowe, w którym mierzyli swoje siły z takimi zespołami jak: Tempo Rzeszotary 1:1, Jordan Sum Zakliczyn 4:3, Pasternik Ochojno 5:1, Gdovia Gdów 4:4.

Poniżej przedstawiamy Państwu również zmiany, jakie zaszły w kadrze zespołu. Zarówno po stronie ubytków jak i wzmocnień.

Bramkarze: Łukasz Szumski, Artur Szkodoń
Obrońcy: Paweł Calik, Kamil Calik, Tomasz Sikora, Tomasz Makowski, Michał Wełna, Bartłomiej Kudelski, Karol Kwolek, Michał Trzeciak
Pomocnicy: Marcin Marut, Tomasz Dudek, Krystian Stanecki, Norbert Suder, Rafał Cichoń, Artur Kania, Konrad Budzik
Napastnicy: Kamil Stawiarski, Karol Stanek, Maksymilian Windak

Trener: Tomasz Kępski

Przybyli: Karol Kwolek (Iskra Przysiętnica), Artur Kania (Nadwiślan Kraków), Bartłomiej Kudelski (GKS Drwinia)
Ubyli: Kacper Kotusiński (Hutnik JM), Mateusz Skotniczy (?)


 

 

Źródło: AG

Dodano: 2019-08-14 20:14:30


Zobacz też: Klasa A (Wieliczka)

Złomex 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
14.12.2019
 
Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
14.12.2019
 
Wisła Kraków
:
Pogoń Szczecin
14.12.2019
 
Legia Warszawa
:
Wisła Płock
14.12.2019
 
Arka Gdynia
:
Zagłębie Lubin
14.12.2019
 
Korona Kielce
:
Cracovia Kraków
14.12.2019
 
Piast Gliwice
:
ŁKS Łódź
14.12.2019
 
Raków Częstochowa
:
Górnik Zabrze
14.12.2019
 

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
AZS UJ Kraków
14.12.2019
 
Rolnik Głogówek
:
ISD-AJD Częstochowa
14.12.2019
 
Rekord Bielsko Biała
:
Wierzbowianka Wierzbno
14.12.2019
 

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Plon Błotnica Strzelecka
:
Olimpia Osieczany
14.12.2019
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

AZS AGH Kraków
:
Top Sport Centrum Wojnicz
14.12.2019
 
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Respekt Myślenice
14.12.2019
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

Marfarbex Busko Zdrój
:
Profisport Wrocław
14.12.2019
18:30
GKS Komprachcice
:
BSF Bochnia
14.12.2019
 
Futsal Team Brzeg
:
FC Siemianowice Śląskie
14.12.2019
 
GKS Futsal Tychy
:
Górnik Polkowice
14.12.2019
 

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy
:
Wisła Kraków
13.12.2019
19:30
Clepardia Kraków
:
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
:
Cracovia Kraków
13.12.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski
:
Hutnik Kraków
13.12.2019
21:30