Unia zagrała na piątkę!

Niedzielna inauguracja sezonu w Drwini wypadła okazale dla gości z Tarnowa. Unia od samego początku zdominowała swoich przeciwników, czego efektem było wysokie prowadzenie do przerwy.

Podopieczni Daniela Bartkowskiego wynik otworzyli już w pierwszej minucie, kiedy to rzut karny na bramkę zamienił Artur Biały. Ten sam zawodnik przed upływem trzydziestej minuty po raz drugi umieścił piłkę w bramce Cieśli.

Przed przerwą do siatki GKS-u trafiali jeszcze Tyrka oraz Adamski i po pierwszych czterdziestu pięciu minutach tarnowianie prowadzili aż 4:0!

Tuz po przerwie gospodarze za sprawą Stepankova zmniejszyli straty, ale to wszystko, na co było ich stać tego dnia w starciu z Unią. Przed końcem pojedynku wynik ustalił Maksymilian Starzyk.