facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Finał pod dyktando faworyta

Finał pod dyktando faworyta

Przez dwa dni na stadionie w Szarowie rozgrywany był turniej o Puchar Wójta Gminy Kłaj. W sobotę najniżej sklasyfikowana drużyna - Start Brzezie wyeliminowała gospodarzy, natomiast Wolni pokonali faworyzowaną Targowiankę. W finale Wolni wygrali ze Startem 3-1, a trzecie miejsce zapewniła sobie Targowianka.

Półfinały
Wolni Kłaj - Targowianka Targowisko 2:2, k.5-4)
Zryw Szarów- Start Brzezie 2:2, k.2-4

Mecz o 3 miejsce:
Targowianka Targowisko - Zryw Szarów 4:1

Mecz o 1.miejsce: 
Wolni Kłaj - Start Brzezie 3:1

Najlepszym bramkarzem turnieju: A.Pajor (Start Brzezie)
Król strzelców: P.Piotrowski (Wolni)

 

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-08-12 08:30:33


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wolni Kłaj  Start Brzezie 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
0:1
Zagłębie Lubin
07.12.2019
15:00
Lechia Gdańsk
2:0
Wisła Płock
07.12.2019
20:00
Lech Poznań
2:0
ŁKS Łódź
07.12.2019
17:30
Śląsk Wrocław
0:3
Legia Warszawa
08.12.2019
17:30
Pogoń Szczecin
1:0
Piast Gliwice
08.12.2019
15:00
Cracovia Kraków
3:0
Raków Częstochowa
08.12.2019
12:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

ISD-AJD Częstochowa
3:10
AZS UJ Kraków
07.12.2019
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UP Kraków
:
AZS UŚ Katowice
08.12.2019
16:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

FC Siemianowice Śląskie
4:5
GKS Komprachcice
07.12.2019
18:30
AZS UMCS Lublin
:
Marfarbex Busko Zdrój
08.12.2019
16:00
Górnik Polkowice
:
Sośnica Gliwice
08.12.2019
17:00
Heiro Rzeszów
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2019
17:00
BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
09.12.2019
20:30

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

Sparta Spytkowice
:
BSF Busko Zdrój
07.12.2019
 
Futsal II Nowiny
:
Unia Tarnów
07.12.2019
20:00
UKS Pińczów
:
AZS UEK Kraków
07.12.2019
 

Liga Centralnej Europy Blind Football

Wisła Kraków
0:0
Avoy Mu Brno
07.12.2019
09:30
OBSV Wiedeń
0:1
Śląsk Wrocław
07.12.2019
10:25
BSC Praga
2:1
Lass Budapeszt
07.12.2019
11:20
Avoy Mu Brno
2:0
OBSV Wiedeń
07.12.2019
12:15
Wisła Kraków
3:2
BSC Praga
07.12.2019
13:10
Lass Budapeszt
0:0
Śląsk Wrocław
07.12.2019
14:05
Avoy Mu Brno
2:1
BSC Praga
07.12.2019
15:00
Wisła Kraków
0:0
Śląsk Wrocław
07.12.2019
15:55
Lass Budapeszt
0:1
OBSV Wiedeń
07.12.2019
16:50
Wisła Kraków
1:0
OBSV Wiedeń
08.12.2019
08:55
Śląsk Wrocław
0:0
BSC Praga
08.12.2019
09:50
Lass Budapeszt
0:0
Avoy Mu Brno
08.12.2019
10:45
BSC Praga
0:1
OBSV Wiedeń
08.12.2019
11:40
Śląsk Wrocław
:
Avoy Mu Brno
08.12.2019
12:35
przełożony
Wisła Kraków
1:0
Lass Budapeszt
08.12.2019
13:30