facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Faworyci grają dalej


W pierwszy weekend sierpnia na małopolskich boiskach rozegrano I rundę Pucharu Polski w okręgu Kraków. Większość drużyn uznawana za faworyta w swojej parze poradziła sobie z niżej notowanym rywalem i zameldowała się w kolejnej fazie Pucharu. Na uwagę zasługuje fakt, że niezrzeszony klub Rafis Kraków wyeliminował po rzutach karnych przedstawiciela A-klasy Strzelców Kraków oraz awans oldbojów Kaszowianki, którzy pokonali Tęczę Piekary.

Poniżej prezentujemy komplet wyników oraz pary II rundy. Spotkania w kolejnej fazie pucharu odbędą się w najbliższy weekend.


Słomniczanka II Słomniki - Wierzbowianka Wierzbno 1:2
Płomień Jerzmanowice- Ekler Baranówka 1:2
LKS Polanowice- Spartak Wielkanoc-Gołcza 1:4
LKS 2004 Skała- Wawel Kraków 4:0
Orzeł II Bębło- Michałowianka Michałowice 0:2
Olimpia Czaple Wielkie- Strażak Goszcza 0:5
Kosynierzy Łuczyce- Płomień Kościelec 1:12
KS Rybitwy- Tramwaj Kraków 1:3
Bronowicki KS Kraków- Płomień Kostrze 0:3 (wo)
Rafis Kraków- Strzelcy Kraków 1:1 (5:4k)
Universum Kraków- Iskra Czułów 4:0
Błękitni II Modlnica- Gajowianka Gaj 3:1
Dragoons FC- Fairnat Kraków 6:0
Albertus Kraków- Kabel Kraków 0:9
Pozowianka Pozowice- Rzozovia Rzozów 0:3
Pogoń Skotniki- Strażak Rączna 3:0 (wo)
Trzebol Wielkie Drogi- Janusze Futbolu Kraków 4:1
Kaszowianka Kaszów (oldboje)- Tęcza Piekary 3:2
KS Tyniec- Dragon Szczyglice 6:4
Sportowiec Modlniczka- Nadwiślan Rusocice 3:0 (wo)


II runda Pucharu Polski:

LKS Skała 2004-Czarni 03 Grzegorzowice    
Płomień Kościelec- Galicja Raciborowice    
Michałowianka Michałowice - Partyzant Dojazdów    
Ekler Baranówka - Jastrzębiec Książ Wielki    
Strażak Goszcza - Orzeł Bębło    
Wierzbowianka Wierzbno - Spartak Wielkanoc-Gołcza    
Universum Kraków - Zwierzyniecki KS Kraków    
Płomień Kostrze (Kraków) - Wanda Nowa Huta (Kraków)    
Rafis Kraków-     Bieżanowianka Kraków    
Dragoons Kraków - Lotnik Kryspinów    
Błękitni II Modlnica - Podgórze Kraków    
Tramwaj Kraków - Kabel Kraków    
Kaszowianka Kaszów (oldboje) - Orlęta Rudawa    
Trzebol Wielkie Drogi - Liszczanka Liszki    
Rzozovia Rzozów - JKS Zelków    
Wisła Rząska - Sokół Rybna    
Pogoń Skotniki (Kraków) - Wisła Jeziorzany    
Sportowiec Modlniczka - Cedronka Wola Radziszowska    
KS Tyniec (Kraków) - Iskra Krzęcin

 

 

Źródło: 90minut.pl

Dodano: 2019-08-04 22:38:05


Strażak  Michałowianka  Skała  Orzeł II Bębło  Kosynierzy 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
30.11.2020
18:00
Wisła Płock
:
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00

Fortuna I liga

Widzew Łódź
2:1
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40
Stomil Olsztyn
:
Górnik Łęczna
01.12.2020
13:00
ŁKS Łódź
:
Miedź Legnica
01.12.2020
20:30
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Jastrzębie
02.12.2020
12:00
Odra Opole
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
02.12.2020
12:30
GKS Tychy
:
Widzew Łódź
02.12.2020
19:00
Arka Gdynia
:
Korona Kielce
02.12.2020
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
02.12.2020
16:00
GKS Bełchatów
:
Chrobry Głogów
02.12.2020
17:00
Resovia Rzeszów
:
Radomiak Radom
02.12.2020
12:00

II liga

GKS Katowice
2:1
Motor Lublin
29.11.2020
12:45
Stal Rzeszów
:
Sokół Ostróda
02.12.2020
13:00
Wigry Suwałki
:
Górnik Polkowice
02.12.2020
18:00
Bytovia Bytów
:
GKS Katowice
02.12.2020
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Olimpia Grudziądz
02.12.2020
12:00
Motor Lublin
:
Lech II Poznań
02.12.2020
17:30
Chojniczanka Chojnice
:
Hutnik Kraków
02.12.2020
17:00
Garbarnia Kraków
:
Znicz Pruszków
02.12.2020
12:00
KKS 1925 Kalisz
:
Pogoń Siedlce
02.12.2020
18:00
Skra Częstochowa
:
Olimpia Elbląg
02.12.2020
12:00

III liga, gr. 4

ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
4:1
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
2:1
Zielonka Wrząsowice
03.12.2020
18:00

I liga futsalu (południe)

Gwiazda Ruda Śląska
2:4
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Patroni Nowy Targ
3:5
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
17:3
Sparta Spytkowice
01.12.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UP Wanda Kraków
2:4
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00