facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Puchar zostaje w domu! (foto)

Puchar zostaje w domu! (foto)

Przez dwie niedziele trwały zmagania w kolejnej już letniej edycji Pucharu Wójta Gminy Liszki. Po raz kolejny puchar wzniosła ekipa z Kaszowa, miejscowości która od lat kilku jest domem dla obiektu pożądania wszystkich ekip z gminy.

 

 

Tydzień wcześniej, rozegrano komplet meczów ćwierćfinałowych. Przez to sito przebrnęły cztery zespoły, które najczęściej tu docierają. Wisłę Jeziorzany oraz Kaszowiankę uznawano za faworytów, Lotnika Kryspinów i Liszczankę za ekipy, które przy odrobinie szczęścia mogły zmienić układ sił w gminie. Tradycyjnie też turniej miał przesłanie charytatywne, prowadzono zbiórkę funduszy na leczenie chorego Alana z Kaszowa, którego spotkało po wielkim finale wielkie wyróżnienie w postaci wręczania największego z trofeów - Pucharu Przechodniego Wójta Gminy Liszki Pawła Misia.  
 
ĆWIERĆFINAŁY, 21.07.2019:
 
Iskra Czułów - Liszczanka Liszki 1:2 (0:1)
Cygan 71 - Turek 32, Kowalik 87
Iskra: Nęcek - K.Dukała, Baster, Lewczuk, Sz.Dukała, Sobczyk, Korczek, Faron, D.Dukała, Haber, Steczko oraz Lipiarz, Wiecheć, Petrenko, Maciusik, Cygan, Bennohad.
Liszczanka: Cieślik - Sieniawski, Turek, Machnik, Bąk, Sobesto, Ł.Szewczyk, Czubaj, Marek, M.Szewczyk, Karpij oraz Gołębiowski, Kowalik, Kosycarz, M.Koczwara.
 
Lotnik Kryspinów - Gwiazda Ściejowice 4:0 (1:0)
Przebinda 40, Grzesiak 53, Michalczyk 72, Brzeźniak 87
Lotnik: Zjawiński - Skura, Zygmunt, Kuchasz, J.Grzesiak, Sadko, Brzeźniak, Malinevskyi, Mądry, Michalczyk, Przebinda oraz Olszewski, Musiał, Zosiuk, Meus.
Gwiazda: S.Nowak - Kapusta, Taborski, Królik, Kowalik, Sz.Grzesiak, Wiernowolski, Gruca, Kumerski, Ł.Nowak, P.Kapusta oraz Makowski, M.Nowak, Ugorek. 
 
Wisła Jeziorzany - Tęcza Piekary 3:0 (3:0)
Galos 10, Mlostek 23, Guzik 25
Wisła: Pernal - Musiał. P.Korcel, K.Korcel, D.Korcel, Kapusta, Mlostek, Galos, J.Tyrała, Romaniuk, Guzik oraz Stopa, Przebinda, Rytel, Sotwin.
Tęcza: Bojda - Kina, Królik, Warzecha, Pitra, Steczko, Ludwikowski, Suski, Soból, Kozioł, Żyła oraz Sroka, Wyroba.
 
Strażak Rączna - Kaszowianka Kaszów 3:7 (2:7)
M.Twaróg 25, Grzesiak 37, Michałek 85 - Arynin 1, 31, Kołodziejczyk 17, Sotwin 19, 33, samob. 24, Pamuła 45
Strażak: S.Kozłowski - Wsołek, Wąsiołek, Twaróg, Jachymczyk, Steczko, Michałek, Stolarski, Grzesiak, Twaróg, Hajto oraz Wlazło, Kowalik, Kuć.
Kaszowianka: J.Kozłowski - Pabiś, Klima, Zawora, Soból, Kołodziejczyk, Pachacz, Sotwin, Pamuła, Kiełbus, Arynin oraz Wiewióra, Gala, P.Koczwara, Trojan, Grzesiak.


Tydzień później, w niedzielę 28 lipca nadszedł czas na końcowe rozstrzygnięcia. Los zetknął w półfinałach Liszczankę z Kaszowianką, a Lotnika z Wisłą Jeziorzany. O tym, co z tej rywalizacji wynikło, przeczytacie poniżej...
 
Półfinał, 28.07.2019
Liszczanka Liszki - Kaszowianka Kaszów 0:4 (0:2)
Kiełbus 7, Pabiś 40, Zawora 64, Soból 87
 
Sędziował: Wojciech Curyło (Kraków)
Żółta kartka: Koczwara
Widzów: 100
Liszczanka: Cholewa - M.Szewczyk (46 Bąk), Sieniawski, Turek (75 Gołębiowski), Machnik (81 Kowalik) - Marek, Ł.Szewczyk, Sobesto (46 Ł.Koczwara), Czubaj (46 Ptak), Kania - Karpij.
Kaszowianka: Kozłowski - Soból, Klima (79 Grzesiak), Zawora (70 Pachacz), P.Koczwara - Sotwin, Pabiś, Gala (75 Trojan), Kołodziejczyk - Arynin, Kiełbus.
 
Pierwszy półfinał nie przyniósł zbyt wielu emocji. Kaszowianie skupili się na wypracowaniu zaliczki szczególnie w pierwszej połowie. Upalna aura nie sprzyjała szastaniu siłami, a konieczność rozegrania drugiego tego dnia meczu powodowała, że każda minuta luzu na boisku była na wagę złota. Miejscowi rozpoczęli mecz wręcz idealnie. Już w 7 minucie Kiełbus zaskakująco przymierzył z 20 metrów i piłka zatrzepotała niemal w samym okienku bramki Cholewy. Zresztą te uderzenia z dystansu, były tego przedpołudnia zmorą lisieckiej ekipy. Przed pauzą, gospodarze ukłuli raz jeszcze. W 40 minucie kapitalnie z 25 metrów huknął Pabiś i choć Cholewa wydawało się, że opanuje piłkę, to zdołał ją jedynie sparować. Nie zapobiegło to jednak utracie gola. Tych goli mogło przed zejściem do szatni być więcej ale ze znakomitej współpracy Sotwina z Kiełbusem nie zrodził się już żaden gol. Sotwin brylował przed przerwą. Grał na dużym luzie, na granicy wręcz nonszalancji. Wychodziło wiele, wyglądało okazale więc trudno mieć pretensje. Sotwin kapitalnie dogrywał Kiełbusowi w 29 minucie podcinką (Kiełbus trafił w bramkarza z ostrego kąta) oraz 5 minut później z kornera ale główkę napastnika Kaszowianki instynktownie powstrzymał Cholewa.
 
Po zmianie stron kaszowianie wyraźli oszczędzali siły. Nie forsowali tempa i rozkręciła się nieco Liszczanka. I trzeba przyznać, że szczególnie wyprowadzenie kilku akcji spod własnego pola karnego prokurowało oklaski na trybunach. Zespół Jakuba Sieniawskiego pokazał, że pod mniejszą presją wyżej notowanego rywala, potrafi zaskoczyć, potrafi mądrze zbudować akcję i dotrzeć pod pole karne przeciwnika. Tam brakowało już nieco więcej stąd nie udało się nawiązać pościgu za wynikiem. Była co prawda iskierka nadziei w 82 minucie po faulu Machnika na Kiełbusie ale Ł.Koczwara zmarnował jedenastkę. O tyle pechowo, że najpierw trafił w bramkarza ale miał w zasadzie dobitkę na wyciągnięcie... głowy. W sukurs Kozłowskiemu przyszła rotacja piłki. Ta na tyle szczęśliwie odbiła się od ziemi, że uciekła spod kontroli Koczwary i Kozłowski ostatecznie zapobiegł utracie gola.
 
A miejscowi, choć z dużo mniejszym animuszem, wciąż byli groźni. Uaktywnił się po zmianie stron Arynin. Jego akcje na lewym skrzydle siały postrach ale i wykończenie ich pozostawiało sporo do życzenia. Niemniej kaszowianie mieli tego dnia atut w postaci uderzeń z dystansu. W 64 minucie wybornie z 25 metrów przymierzył Zawora i piłka do siatki trafiła idealnie przy słupku. Ten gol o tyle obciąża grę defensywną Liszczanki, że do uderzenia z dystansu dopuszczono środkowego obrońcę Kaszowianki. Wynik w 87 minucie ustalił Soból. Cholewa tym razem pokonany został w sytuacji sam na sam po świetnym podaniu Kołodziejczyka z głębi pola.
 
FUTMAL MVP tego pojedynku trafia do Dawida Sotwina z Kaszowianki. Jego luz w grze i kreatywność okazała się kluczowa dla zaliczki która po pierwszej połowie pozwoliła miejscowym oszczędzać nieco siły na wieczorny bój finałowy.  


Półfinał, 28.07.2019
Lotnik Kryspinów - Wisła Jeziorzany 1:1 (1:1), k.8-9
Michalczyk 5, 84 - P.Korcel 6, Mlostek 69
Karne: Nowak, Galos, K.Korcel, Mlostek, Sotwin, P.Korcel, T.Królik, Pernal - Michalczyk, Kuchasz, Wilczyński, Sadko, Malnevskyi, Zygmunt, Zosiuk, Jaskowski
 
Sędziował: Sławomir Steczko (Kraków)
Żółte kartki: Musiał, Nowak
Widzów: 100
Lotnik: Zjawiński - J.Grzesiak, Kuchasz, Zygmunt, Gędłek (46 Wilczyński) - Michalczyk, Sadko, Brzeźniak (79 Jaskowski), Jurek (71 Malnevsyi), Meus (66 Zosiuk) - Nogieć (66 Mądry).
Wisła: Pernal - P.Korcel, K.Korcel, Musiał (65 T.Królik), Steczko (86 K.Rytel) - Sotwin, Galos, Kapusta (46 Nowak), D.Korcel, J.Tyrała (46 K.Tyrała) - Mlostek.

Drugi półfinał, choć rozgrywany w znacznie wolniejszym tempie, w napięciu trzymał znacznie dłużej niż pierwszy. A to zasługa zabójczego początku i końcówki spotkania. Zaczęło się niesamowicie, bo już w 5 minucie obejrzeliśmy dwie bramki. Wynik otworzył Michalczyk, który po dość niefortunnym rykoszecie od obrońcy Wisły (po niezbyt udanym strzale Sadko) doszedł do piłki i zwieńczył tą dość kuriozalną akcję. Kryspinowianie nie skończyli się jeszcze cieszyć ze zdobyczy, a już musieli przełknąć gola wyrównującego. Środkiem boiska składną akcją wiślacy spenetrowali defensywę Lotnika i P.Korcel precyzyjnie, płaskim strzałem pokonał Zjawińskiego.
 
Potem wydawało się, że nieco lepiej z trudami spotkania radzą się Lotnicy. To oni zachowywali większy spokój przy rozgrywaniu piłki, nieco dłużej nią operowali z tym, że niewiele z tego jednak wynikało. Tak naprawdę groźnie zrobiło się dopiero w 38 minucie gdy najaktywniejszy w szeregach "gospodarzy" Michalczyk dorzucił idealną piłkę na głowę Nogiecia ale temu zabrakło precyzji przy główkowaniu i kapitalna okazja spaliła na panewce.
 
Piorunujący mógł być i początek drugiej odsłony. Dość proste błędy przytrafiły się obu ekipom i już w 48 minucie powinny zdobyć po kolejnym golu. Najpierw po kolejnym świetnym podaniu Michalczyka, Brzeźniak nie zdołał z ostrego kąta pokonać Pernala, a chwilę później po koronkowej akcji Nowaka z K.Tyrałą, ten pierwszy co prawda kapitalnie zamarkował strzał i znalazł się dzięki temu oko w oko ze Zjawińskim ale uderzył wręcz anemicznie.
 
Tempo meczu z minuty na minutę spadało. Upał dawał się we znaki. W 69 minucie jednak wiślacy zadali zaskakujący cios. D.Korcel precyzyjnie dorzucił piłkę z rzutu wolnego, a Mlostek przytomnie przeciął głową lot piłki i Wisła objęła prowadzenie. To był moment, w którym podopieczni Marcina Królika przejęli zdecydowanie inicjatywę na boisku. Długo rozgrywali piłkę i atakiem pozycyjnym bronili cennej zaliczki na ostatnie 20 minut meczu. W 84 minucie mogło być i 1:3 bo po podaniu Tomasza Królika, w sytuacji sam na sam do siatki trafił Galos ale pomógł sobie przy tym ręką i gol nie został uznany. Cios końcowy nadszedł w 84 minucie. Zadał go najlepszy w ekipie Lotnika Krzysztof Michalczyk. Z 40 metrów posłał w pole karne typowy centro-strzał i piłka odrobinę popchnięta przez podmuch wiatru, wpadła nieoczekiwanie do siatki, odbijając się efektownie od poprzeczki i tuż za linią bramkową. Gol stadiony świata i gwarancja dodatkowych emocji. Te, zapewnił konkurs rzutów karnych, rozstrzygnięty dopiero w... 11-tej serii! Strzelali więc obaj bramkarze, strzelali wszyscy zawodnicy z pola. Jako ostatni uderzał młodziutki Kacper Mądry ale bohaterską serię miał Pernal. Golkiper Wisły świeżo po skutecznym wykonaniu jedenastki stanął między słupkami, wyczuł intencję Mądrego i zakończył mecz zapewniając Wiśle awans do finału, finału który był  powtórką z rozrywki. Rok temu, w wielkim finale obejrzeliśmy bowiem starcie tych samych ekip: Kaszowianki i Wisły Jeziorzany.
 
FUTMAL MVP należy się Krzysztofowi Michalczykowi. Zachował najwięcej sił i wykazał się największą aktywnością przez pełne 90 minut, co w tym upale nie było sprawą prostą. Był czujny i skuteczny, a jego dwa gole pozwoliły Lotnikowi walczyć o finał jeszcze po regulaminowym czasie gry. Warto wyróżnić także Pernala, który w jedenastej serii rzutów karnych, najpierw efektownie pokonał Zjawińskiego, a chwilę potem wybronił jedenastkę kluczową dla losów awansu.
Mecz o III miejsce (2x30 minut), 28.07.2019
Liszczanka Liszki - Lotnik Kryspinów 1:1 (0:1), karne: 4-3
Ł.Koczwara 60+2 - Michalczyk 7
Karne: M.Szewczyk, Ptak, Machnik, Czubaj - Zygmunt, Wilczyński, Gędłek
 
Sędziował: Tomasz Chajdecki (Kraków)
Widzów: 150
Liszczanka: Cholewa - Marek (31 Sobesto), Sieniawski, Turek (57 Kowalik), Bąk (31 M.Koczwara) - Ł.Koczwara, Czubaj, Gołębiowski (31 M.Szewczyk), Machnik, Ptak - Karpij (57 Kosycarz).
Lotnik: Zjawiński - Wilczyński, Gędłek, Kuchasz, Jurek - Meus, Sadko, Brzeźniak, Jaskowski (38 Skura), Michalczyk (37 Malinevskyi) - Nogieć (48 Grzesiak).
 
Mecz o trzecie miejsce to było bodaj największe wyzwanie tego turnieju. Spotkały się w nim dwie drużyny, które między dwoma meczami miały najkrótszą przerwę. W szczególności dotyczyło to Lotnika, który do małego finału przystąpić musiał pół godziny po przegranym półfinale. Dlatego też niezwykle cenna miała być szybko zdobyta bramka. Nie zawiódł ponownie najlepszy snajper zespołu Krzysztof Michalczyk, który z zimną krwią wykorzystał prostopadłe podanie z głębi pola i już w 7 minucie otworzył wynik meczu. Potem obie drużyny grały już raczej o przetrwanie, borykały się ze skurczami i stworzenie okazji bramkowej było zadaniem momentami ponad siły. Mimo to, dłuższymi momentami to drużyna Lotnika starała się kontrolować mecz, dawkować konieczność biegania po boisku według własnego scenariusza.
 
Lotnik miał także zryw i na początku drugiej odsłony gdy najpierw Michalczyk posłał kąśliwy strzał z 20 metrów po solowej akcji, a chwilę później Sadko z wolnego omal nie trafił w okienko bramki Cholewy.
 
Na bramkowe okazje lisieckiej jedenastki czekaliśmy niemal do samego końca skróconego do 60 minut pojedynku. Na cztery minuty przed końcem po dośrodkowaniu Karpija, w dogodnej sytuacji znalazł się Turek ale przeniósł piłkę wysoko nad poprzeczkę. Wszystko wskazywało na to, że Lotnik zgarnie brązowy medal, arbiter ogłosił aż 5 doliczonych minut gry. To pozwoliło lisieckiej ekipie złapać drugi oddech i doliczony czas gry wykorzystali perfekcyjnie. W 60+2 minucie z kornera idealnie na głowę Ł.Koczwary na długi słupek dośrodkował Ptak i adresat podania, precyzyjnie przymierzył w dalszy narożnik doprowadzając do kolejnego (dla Lotnika) konkursu rzutów karnych.
 
W nich początkowo nie szło obu ekipom najlepiej bo pierwszego gola obejrzeliśmy na koniec drugiej serii. Trafił wówczas na 2-1 M.Szewczyk i lisiecka ekipa tego prowadzenia nie oddała już do końca konkursu. Ostateczny cios w piątej serii zadał Czubaj i Liszczanka po kiepskich osiągach w zeszłym roku, wskoczyła na podium tego jakże prestiżowego w gminie turnieju.
 
FUTMAL MVP trudno w takim pojedynku wybrać. Mecz był dla obu ekip ogromnym wyzwaniem i trudno było oczekiwać, że drugi tego dnia mecz w ich wykonaniu wzniesie pojedynek na szczyt emocji i wysokiego tempa. Za zimną krew w ostatnich sekundach meczu i gola który odwrócił w ostatniej chwili losy całego małego finału, MVP przyznaliśmy ostatecznie Łukaszowi Koczwarze.
 

Finał, 28.07.2019
Kaszowianka Kaszów - Wisła Jeziorzany 6:0 (2:0)
Kiełbus 29, 35, 63, 74, Zawora 49, Arynin 53
 
Sędziował: Sławomir Steczko (Kraków)
Żółta kartka: T.Królik
Widzów: 300
Kaszowianka: Kozłowski - Pabiś, Zawora, Klima, P.Koczwara - Soból, Gala (54 Kołodziejczyk), Pamuła, D.Sotwin (81 Trojan) - Arynin (65 Pachacz), Kiełbus (78 Grzesiak).
Wisła: Pernal - P.Korcel, D.Korcel, K.Korcel, Mlostek (81 Stopa) - K.Tyrała, Galos, Musiał (46 Kapusta), Nowak (70 Przebinda), Ł.Sotwin (69 Guzik) - T.Królik (75 J.Tyrała).
 
Wielki finał okazał się dość zdradliwy. Świetnie bowiem rozpoczęli go wiślacy, którzy po kwadransie powinni prowadzić 2:0 i miało zanosić się na detronizację mistrza. Podopieczni Marcina Królika zmarnowali jednak dwie wyborne okazje i to zemściło się na nich ze zdwojoną siłą. 
 
A okazje były naprawdę świetne. W 11 minucie K.Tyrała posłał szytą na miarę piłkę za plecy obrońców i T.Królik stanął oko w oko z Kozłowskim. Zaplątał się jednak nieco w piłkę i w dość pokracznym stylu zmarnował tą szansę. Setkę miał i Galos, który miał przed sobą już tylko Kozłowskiego i to stojącego bezradnie na linii bramkowej! Tylko cudu bądź niechęci do zdobycia gola potrzeba było, aby ta akcja nie zakończyła się klapą dla kaszowian. Ale właśnie do tego doszło. Kozłowski machnął ręką i cudem trafił nią w piłkę mimo uderzenia z 3 metrów. Bohaterski refleks Kozłowskiego pozwolił mu zdobyć statuetkę na najlepszego bramkarza turnieju oraz odwrócić Kaszowiance losy pojedynku. Szybko bowiem okazało się, że walczący o koronę króla strzelców Kiełbus (potrzebował w finale trzech goli) wykaże się taką determinacją, że jeszcze przed przerwą rozstrzygnie w zasadzie losy meczu i powróci do gry o snajperską koronę.
 
W 29 minucie świetnie tego dnia spisujący się Arynin dorzucił wzdłuż końcowej linii piłkę do nadbiegającego Kiełbusa i snajper miejscowych umiejętnie trącił ją i otworzył wynik meczu. Kilka chwil później było już 2:0, a do bramki znów trafił Kiełbus. Tym razem był to powrót do najmocniejszego atutu Kaszowianki - strzałów z dystansu. Kiełbus huknął z 35 metrów w zasadzie nie do obrony. Niby była to półgórna piłka ale piekielnie precyzyjnie posłana między słupkiem, a zasięgiem rękawic Pernala. 
 
Z Wiślaków uchodziło powoli powietrze. Walczył co prawda i zagrzewał kolegów najlepszy w ekipie Wisły D.Korcel ale dwa kolejne ciosy wyprowadzone przez miejscowych tuż po przerwie, odebrały ostatecznie wiślakom chęć do gry. W 49 minucie po wrzutce Gali na długi słupek, świetnie zgrał piłkę głową Klima, a całość także głową dopełnił kończący przygodę z futbolem Krzysztof Zawora. Pięć minut potem było już po zawodach. Mający pociski w nogach kaszowianie znów użyli bowiem swojej tajnej broni. Arynin huknął przy słupku z 25 metrów i Pernal znów bezradnie wzruszał tylko ramionami. Potem mecz toczył się już raczej pod dyktando Kiełbusa, któremu drużyna chciała zapewnić koronę króla strzelców. Aby wyprzedzić współprowadzącego na tą chwilę w klasyfikacji Krzysztofa Michalczyka z Lotnika, trzeba było jeszcze jednego gola. Padł w 63 minucie gdy Arynin ponownie zachwycił świetnym podaniem z końcowej linii boiska, a rosły Kiełbus wykorzystał swoje wzrostowe atuty i trafił na 5:0. Aby pieczęć na strzeleckiej koronie była wyrazista, Kiełbus dołożył jeszcze jedno trafienie. Na kwadrans przed końcem snajper gospodarzy skrupulatnie wykorzystał koszmarne nieporozumienie Pernala z obrońcą. 
 
Kaszowianie wrócili co prawda z dalekiej podróży ale zrobili to w niezwykle efektowny sposób. Zamiast przegrywać 0:2, szybko zrobili to samo z przeciwnikiem, a  po pauzie błyskawicznie powtórzyli manewr i zgarnęli z boiska wszystko co można było. Skończyło się na efektownym 6:0, kapitalna interwencja Kozłowskiego z początku meczu pozwoliła mu wygrać klasyfikację na bramkarza turnieju, koronę króla strzelców zapewnił sobie Kiełbus, a Zawora miano MVP całej imprezy. Sukces kaszowian pełną parą!

FUTMAL MVP wielkiego finału wędruje do Bartosza Kiełbusa. Cztery gole w meczu, w którym po pięciu minutach jego zespół mógł przegrywać 0:2 to klasa sama w sobie. Kiełbus błyszczał w walce powietrznej, był pazerny na błędy rywali, umiejętnie korzystał z asyst, a i huknąć z dystansu potrafił doskonale. MVP także i za to, że mimo konieczności zdobycia trzech goli w finale... zdobył cztery i z rozmachem sięgnął po koronę króla strzelców zapewniając jednocześnie końcowy triumf Kaszowiance - gospodarzowi i obrońcy trofeum.


-[ PUCHAR WÓJTA GMINY LISZKI - GALERIA ZDJĘĆ
PODSUMOWANIE

 
Kaszowianka miała dużo atutów w tym turnieju. Pierwszym z nich była 6-godzinna przerwa między pojedynkiem półfinałowym, a meczem o mistrzostwo. To bez wątpienia w ten upalny dzień odbiło się echem na Wiśle Jeziorzany. Kaszowianie mieli jednak także dużo argumentów czysto sportowych. Królowie gminy prezentowali różnorodny styl gry. Potrafili rozegrać atak szybkimi, krótkimi podaniami ale i piekielnie precyzyjnymi krosami z linii obronnej. Świetnie w tej roli sprawdzali się Zawora i Klima. Ale i w ofensywie miejscowi bombardowali w imponującym stylu. Większość goli, podopieczni Marka Bojko zdobyli kapitalnymi uderzeniami z 20-30 metrów, co jak na polskie warunki, a już w szczególności na okręgowym podwórku, stanowi ewenement. Miejscowi mieli też świetnie dysponowanych zawodników. W defensywie Zawora z Klimą robili co trzeba. W ofensywie polegać można było na wybitnie panującym nad piłką D.Sotwinie, czy świetnie rozdającym piłki Aryninie. Noi Kiełbus oczywiście, zawodnik od zamykania wszystkiego co… otwarte. 
 
Wisła Jeziorzany powtórzyła sukces sprzed roku. Znów dotarła do ścisłego finału i znów przegrała w nim z Kaszowianką. To pokazuje, że właśnie wiślakom aktualnie najmniej brakuje do “niedetronizowalnej” ostatnio Kaszowianki. Na pewno to zespół bardzo waleczny, silny fizycznie i potrafiący umiejętnie wyprowadzać akcje. Na pewno mocnym ogniwem jest D.Korcel na środku obrony. To piłkarz uniwersalny, potrafiący brać ciężar gry na własne barki i próbować wspierać zespół w ofensywie. To taki, ofensywnie usposobiony… środkowy obrońca.
 
Duży progres poczyniły ekipy Liszczanki i Lotnika. Lisiecka ekipa przeżywała ostatnio kryzys, ale z wolna budowała zespół, który wiosną był rewelacją A-klasowych boisk. Odbiło się to na wynikach w Pucharze Wójta i zespół Jakuba Sieniawskiego stanął na podium turnieju. W Kryspinowie także szat rozdzierać nie będą. To najmłodsza ekipa w turnieju i przede wszystkim zbudowana na wychowankach, młodych wychowankach. Doświadczenia na pewno trochę zabrakło ale obraz gry kreuje ten zespół na potencjalnie silny piłkarsko i mądry taktycznie. Może… za rok uda się wywalczyć miejsce na podium?
 
Turniej jak zwykle okazał się organizacyjnie i sportowo wielkim wydarzeniem. Gmina Liszki futbolem stoi i ponownie było to widać. Lokalna społeczność żyje rywalizacją wszystkich klubów z Gminy Liszki, a i osoba Wójta Pawła Misia rokrocznie jest aktywnym obserwatorem wydarzeń organizowanego w ostatnich latach tylko przez Kaszowiankę turnieju. 
 
Upalna pogoda sprzyjała wizytom w suto wyposażonym grill-barze, gdzie można było spożyć ciepły posiłek i co najważniejsze zimne napoje czy lody. 
 
O okazałą oprawę, wartościowe nagrody, statuetki i ogromne puchary zadbali sponsorzy: Wójt Gminy Liszki Paweł Miś, LKS Kaszowianka, Piekarnia Łysa Góra, Wyrób Wędlin Tradycyjnych “Wolarek” oraz “Specjały Lisieckie” Janusz Kromka. Nagrody i medale dla ekip z podium oraz puchary i dyplomy dla pozostałych uczestników wręczali Andrzej Mądry - kierownik Kaszowianki i spiker zawodów oraz Andrzej Urbaniec - prezes Kaszowianki. O walory artystyczne jak zwykle zadbały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr. 1 w Kaszowie pod przewodnictwem Pani Renaty Mądry. Dzięki tej grupie, mieliśmy przed wielkim finałem wyprowadzenie drużyn i oprawę rodem z PKO Ekstraklasy, a w przerwie efektowne występy taneczne. 
 
Przed finałowym pojedynkiem znalazł się czas na dwie małe uroczystości. Za 5-lecie pracy w roli kierownika Kaszowianki, uhonorowany został Andrzej Mądry, a oficjalne pożegnanie zgotowano kapitanowi Kaszowianki Krzysztofowi Zaworze. O przyczynach jego odejścia dowiecie się w najbliższych dniach z krótkiej rozmowy, którą z samym zainteresowanym przeprowadził reporter Futbol-Małopolska. Warto poczekać na krótki wywiad także z samym Wójtem Pawłem Misiem. Śledźcie Futbol-Małopolska na bieżąco!

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU: Jakub Kozłowski (Kaszowianka)
KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU: Bartosz Kiełbus (Kaszowianka - 5 goli)
MVP TURNIEJU: Krzysztof Zawora (Kaszowianka).

Najlepszym bramkarzem turnieju zgodnie z regulaminem wybrano golkipera, który w trakcie niedzielnych finałów puści najmniej goli, król strzelców wybierał się sam (zdobywając najwięcej goli), a MVP turnieu wybierali organizatorzy.


ZOBACZ TAKŻE:

-[ZAWORA: TO BYŁY WSPANIAŁE TRZY LATA


-[MIŚ: MNIEJ SMARTFONÓW, WIĘCEJ SPORTU!


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI: FUTMAL PREMIUM
 
ZAMÓW RELACJĘ Z TWOJEGO MECZU/TURNIEJU: WWW.FUTMAL.PL/PREMIUM 

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2019-07-30 16:58:21


Kaszowianka  Puchar Wójta Gminy Liszki 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Stal Mielec
16.05.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
16.05.2021
17:30
Pogoń Szczecin
:
Raków Częstochowa
16.05.2021
17:30
Cracovia Kraków
:
Warta Poznań
16.05.2021
17:30
Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
16.05.2021
17:30
Legia Warszawa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
16.05.2021
17:30
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
16.05.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
16.05.2021
17:30

Fortuna I liga

Arka Gdynia
1:0
Resovia Rzeszów
14.05.2021
20:40
Miedź Legnica
2:3
GKS Tychy
15.05.2021
12:40
GKS Jastrzębie
2:0
Stomil Olsztyn
15.05.2021
17:00
Korona Kielce
3:0
GKS Bełchatów
15.05.2021
17:00
Chrobry Głogów
1:0
Zagłębie Sosnowiec
15.05.2021
17:00
Górnik Łęczna
1:1
Odra Opole
15.05.2021
16:00
Widzew Łódź
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
12:40
Radomiak Radom
:
Sandecja Nowy Sącz
16.05.2021
19:10
Puszcza Niepołomice
:
ŁKS Łódź
16.05.2021
19:30

II liga

Lech II Poznań
2:0
KKS 1925 Kalisz
15.05.2021
17:00
Znicz Pruszków
0:2
Błękitni Stargard
15.05.2021
15:00
GKS Katowice
2:2
Wigry Suwałki
15.05.2021
15:15
Hutnik Kraków
5:0
Motor Lublin
15.05.2021
17:00
Sokół Ostróda
1:1
Bytovia Bytów
15.05.2021
17:00
Olimpia Grudziądz
2:0
Skra Częstochowa
15.05.2021
17:00
Pogoń Siedlce
1:2
Garbarnia Kraków
15.05.2021
17:00
Górnik Polkowice
2:2
Śląsk II Wrocław
15.05.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Chojniczanka Chojnice
16.05.2021
19:44

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
5:3
Hetman Zamość
15.05.2021
17:00
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Lewart Lubartów
15.05.2021
16:00
Cracovia II Kraków
2:1
Stal Kraśnik
15.05.2021
13:00
Avia Świdnik
2:1
Siarka Tarnobrzeg
15.05.2021
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Wisłoka Dębica
15.05.2021
16:00
Stal Stalowa Wola
2:2
KS Wiązownica
15.05.2021
17:00
Sokół Sieniawa
0:1
Wisła Puławy
15.05.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
ŁKS Łagów
15.05.2021
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Chełmianka Chełm
16.05.2021
13:00
Korona II Kielce
:
Podhale Nowy Targ
16.05.2021
12:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
3:1
Dalin Myślenice
15.05.2021
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:1
Słomniczanka Słomniki
15.05.2021
17:00
KS Chełmek
1:3
Orzeł Ryczów
15.05.2021
17:00
Unia Oświęcim
4:0
LKS Śledziejowice
15.05.2021
17:00
Garbarnia II Kraków
2:2
Pcimianka Pcim
15.05.2021
17:00
Clepardia Kraków
3:1
MKS Trzebinia
15.05.2021
17:00
LKS Rajsko
2:1
Beskid Andrychów
15.05.2021
17:00
Proszowianka Proszowice
0:10
Wiślanie Jaśkowice
15.05.2021
12:00
LKS Jawiszowice
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
15.05.2021
17:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - mistrzowska

Sokół Słopnice
1:2
Lubań Maniowy
15.05.2021
14:00
Poprad Muszyna
3:1
Metal Tarnów
15.05.2021
16:00
Limanovia Limanowa
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
15.05.2021
17:00
Glinik Gorlice
2:0
Unia Tarnów
15.05.2021
17:30
Wierchy Rabka Zdrój
:
Wolania Wola Rzędzińska
16.05.2021
17:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - spadkowa

Barciczanka Barcice
2:1
GKS Drwinia
15.05.2021
16:00
Rylovia Rylowa
2:3
Watra Białka Tatrzańska
15.05.2021
17:00
Okocimski Brzesko
3:1
Skalnik Kamionka Wielka
15.05.2021
17:00
BKS Bochnia
3:0
Orkan Szczyrzyc
15.05.2021
17:30
Tarnovia Tarnów
0:1
Poprad Rytro
15.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

KS Olkusz
4:1
Zieleńczanka Zielonki
15.05.2021
18:00
Przebój Wolbrom
1:1
Leśnik Gorenice
15.05.2021
17:00
Błękitni Modlnica
4:2
LKS Niedźwiedź
15.05.2021
17:30
Orzeł Bębło
1:2
LOT Balice
15.05.2021
12:00
TS Węgrzce
4:0
Pogoń Miechów
15.05.2021
11:00
Przemsza Klucze
1:1
Spójnia Osiek
15.05.2021
17:00
Piliczanka Pilica
1:0
Bolesław Bukowno
15.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kaszowianka Kaszów
4:1
Skawinka Skawina
13.05.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
4:1
Bronowianka Kraków
15.05.2021
11:00
Orlęta Rudawa
3:1
Dąbski Kraków
15.05.2021
17:00
Skawinka Skawina
2:2
Nadwiślan Kraków
15.05.2021
17:00
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Borek Kraków
15.05.2021
17:00
Wieczysta Kraków
4:0
Kmita Zabierzów
15.05.2021
11:00
Prokocim Kraków
1:1
Grębałowianka Kraków
15.05.2021
17:00
Hutnik II Kraków
:
Piast Wołowice
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
0:4
Wiarusy Igołomia
15.05.2021
16:00
Raba Dobczyce
6:0
Wróblowianka Wróblowice
15.05.2021
17:00
Orzeł Myślenice
6:2
Dziecanovia Dziekanowice
15.05.2021
17:00
Górnik Wieliczka
3:1
Błękitni Bodzanów
15.05.2021
17:00
Pasternik Ochojno
1:3
Złomex Branice
15.05.2021
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Gdovia Gdów
16.05.2021
16:00
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tempo Białka
4:0
Zatorzanka Zator
15.05.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
Garbarz Zembrzyce
15.05.2021
17:00
Zgoda Byczyna
3:2
MKS Libiąż
15.05.2021
17:00
Sokół Przytkowice
1:2
Niwa Nowa Wieś
15.05.2021
16:00
Hejnał Kęty
1:2
LKS Gorzów
15.05.2021
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:1
LKS Żarki
15.05.2021
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Nadwiślanin Gromiec
16.05.2021
17:00
Victoria Jaworzno
:
Brzezina Osiek
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zbylitowska Góra
1:4
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
13.05.2021
17:30
LKS Szynwałd
3:2
Ciężkowianka Ciężkowice
15.05.2021
17:00
Zorza Zaczarnie
4:3
LKS Ładna
15.05.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
4:3
Ikar Odporyszów
15.05.2021
18:00
Tuchovia Tuchów
:
LKS Rzuchowa
16.05.2021
17:00
GLKS Gromnik
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.05.2021
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
Dunajec Zbylitowska Góra
16.05.2021
17:00
Wisła Szczucin
:
Polan Żabno
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Olimpia B.
2:0
Orzeł Dębno
15.05.2021
11:00
Błyskawica Proszówki
5:0
Poręba Spytkowska
15.05.2021
15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:1
Radłovia Radłów
15.05.2021
18:00
Strażak Mokrzyska
0:0
Jadowniczanka Jadowniki
15.05.2021
17:00
Arkadia Olszyny
2:2
Raba Książnice
15.05.2021
15:00
Wola Radłowska
1:1
Naprzód Sobolów
15.05.2021
17:00
Sokół Maszkienice
3:1
Olimpia Kąty
15.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
0:4
Helena Nowy Sącz
13.05.2021
17:30
Zawisza R.
4:2
Podhalanin Biecz
13.05.2021
17:30
Grybovia Grybów
0:4
Dunajec Nowy Sącz
13.05.2021
17:30
Zyndram
2:2
Łosoś Łososina Dolna
13.05.2021
17:30
LKS Uście Gorlickie
3:0
Hart Tęgoborze
13.05.2021
17:30
Kolejarz Stróże
4:1
LKSKobylankaKobylanka
13.05.2021
17:30
ULKS Korzenna
0:3
Sokół Stary Sącz
13.05.2021
17:30
LKS Zagórzany
1:3
Gród Podegrodzie
13.05.2021
17:30
Helena Nowy Sącz
2:2
Hart Tęgoborze
15.05.2021
16:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Sokół Stary Sącz
15.05.2021
17:00
Podhalanin Biecz
:
Gród Podegrodzie
15.05.2021
17:00
LKS Zagórzany
:
LKS Łużna
16.05.2021
17:30
Łosoś Łososina Dolna
:
LKSKobylankaKobylanka
16.05.2021
15:00
Zawisza R.
:
ULKS Korzenna
16.05.2021
16:00
Grybovia Grybów
:
Kolejarz Stróże
16.05.2021
11:00
Zyndram
:
LKS Uście Gorlickie
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Turbacz Mszana Dolna
:
AKS Ujanowice
15.05.2021
16:00
Krokus
:
Wiatr Ludźmierz
15.05.2021
18:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Zalesianka
16.05.2021
15:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
LKS Szaflary
16.05.2021
15:00
Jordan Jordanów
:
Huragan Waksmund
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Strażak Goszcza
2:4
Słomniczanka II Słomniki
13.05.2021
18:00
Płomień Kościelec
2:4
Jastrzębiec Książ Wielki
13.05.2021
18:00
Płomień Kościelec
3:0 v.o.
Wierzbowianka Wierzbno
15.05.2021
 
Strażak Goszcza
2:1
Błękitni II Modlnica
15.05.2021
17:00
Ekler Baranówka
2:2
Szreniawa Koszyce
15.05.2021
17:00
Partyzant Dojazdów
3:1
Galicja Raciborowice
15.05.2021
16:00
Prądniczanka II Kraków
:
Michałowianka Michałowice
16.05.2021
16:00
Bibiczanka Bibice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
16.05.2021
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Jastrzębiec Książ Wielki
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
:
Sokół Rybna
13.05.2021
20:30
Tęcza Piekary
:
Lotnik Kryspinów
13.05.2021
17:00
Wisła Jeziorzany
:
Sokół Rybna
15.05.2021
17:00
Liszczanka Liszki
1:5
Wisła Rząska
15.05.2021
16:00
Dragon Szczyglice
1:0
Strażak Rączna
15.05.2021
11:00
Iskra Czułów
:
Wisła Czernichów
15.05.2021
17:30
Tęcza Piekary
3:3
Maszycanka Maszyce
15.05.2021
16:30
JKS Zelków
0:1
Sportowiec Modlniczka
15.05.2021
11:00
MKS Skała 2004
:
Świt Krzeszowice
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
8:1
Rzozovia Rzozów
13.05.2021
17:00
Gajowianka Gaj
0:4
Cedronka Wola Radziszowska
13.05.2021
18:00
Wanda Nowa Huta
4:0
Strzelcy Kraków
13.05.2021
17:00
Tramwaj Kraków
2:3
Gajowianka Gaj
15.05.2021
18:00
Wanda Nowa Huta
8:0
Rzozovia Rzozów
15.05.2021
11:00
Bieżanowianka Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
15.05.2021
18:00
Płomień Kostrze
1:3
Pogoń Skotniki
15.05.2021
17:00
Krakus Swoszowice
:
Iskra Krzęcin
16.05.2021
17:00
Strzelcy Kraków
:
Fairant Kraków
16.05.2021
18:00
Podgórze Kraków
:
Kabel Kraków
16.05.2021
11:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
2:7
UKS Sygneczów
15.05.2021
15:00
Zieloni Niegowić
3:0
Rożnowa
15.05.2021
18:00
Iskra Zakrzów
:
Czarnochowice
15.05.2021
18:00
Czarni Staniątki
1:2
Piast Łapanów
15.05.2021
17:30
Wolni Kłaj
:
Sokół Chorągwica
16.05.2021
17:00
Gwiazda Brzegi
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
16.05.2021
17:00
Strażak Kokotów
:
Wilga Koźmice Wielkie
16.05.2021
17:00
Zryw Szarów
:
Piłkarz Podłęże
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
3:2
Topór Tenczyn
13.05.2021
18:00
Sokół Borzęta
3:2
Sęp Droginia
15.05.2021
17:30
Staw Polanka
2:1
LKS Rudnik
15.05.2021
16:00
Górki Myślenice
1:1
Hejnał Krzyszkowice
15.05.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:1
Lubomir Wiśniowa
15.05.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
2:1
Iskra Brzączowice
15.05.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Skalnik Trzemeśnia
16.05.2021
17:30
Topór Tenczyn
:
Rokita Kornatka
16.05.2021
10:00
Clavia Świątniki Górne
:
Karpaty Siepraw
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Błyskawica Kolbark
2:4
Promień Przeginia
15.05.2021
18:00
Sokół Gołaczewy
0:8
Pilica Wierbka
15.05.2021
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
5:0
Dłubnia Trzyciąż
15.05.2021
17:00
Przebój Wolbrom
:
Olimpia Łobzów
16.05.2021
17:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Błysk Zederman
16.05.2021
11:30
Centuria Chechło
:
Unia Jaroszowiec
16.05.2021
11:00
Legion Bydlin
:
Spartak Charsznica
16.05.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Strażak Przybysławice
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
:
Wisła Jankowice
15.05.2021
17:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Tęcza Tenczynek
15.05.2021
17:30
Wisełka Rozkochów
:
Unia Kwaczała
15.05.2021
17:30
Start Kamień
:
SPRiN Regulice
15.05.2021
17:30
Fablok Chrzanów
6:0
Promyk Bolęcin
15.05.2021
17:30
Zagórzanka Zagórze
:
Błyskawica Myślachowice
16.05.2021
17:30
Ciężkowianka Jaworzno
:
MKS Alwernia
16.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
5:2
Milenium Radziemice
15.05.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Kosynierzy Łuczyce
16.05.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
:
Olimpia Czaple Wielkie
16.05.2021
14:00
Agricola Klimontów
:
Juvenia Prandocin
16.05.2021
11:00
Sparta Skrzeszowice
:
LKS Polanowice
16.05.2021
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Novi Narama
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Iskra Radwanowice
6:1
Bronowicki Kraków
15.05.2021
17:00
Topór Aleksandrowice
0:10
Płomień Jerzmanowice
15.05.2021
17:00
Kmita II Zabierzów
3:0
Niegoszowianka
15.05.2021
17:30
Maszycanka II Maszyce
:
Fitball Szklary
16.05.2021
16:00
Orzeł II Bębło
:
Górzanka Nawojowa Góra
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
1:4
Opatkowianka Opatkowice
15.05.2021
14:00
Wieczysta II
9:0
Pychowianka Kraków
15.05.2021
15:00
Kaszowianka II Kaszów
5:3
Universum Kraków
15.05.2021
17:00
Victoria Kraków
:
Dragoons Kraków
15.05.2021
18:00
Grom Kraków
:
Wawel Kraków
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Gwiazda Ściejowice
3:1
Lotnik II Kryspinów
15.05.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
3:0 v.o.
Skawinka II Skawina
15.05.2021
17:00
Tyniec Kraków
:
Radziszowianka II
16.05.2021
17:00
Nadwiślan Rusocice
:
Sparta Przeginia Duchowna
16.05.2021
16:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Błękitni Czułówek
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Górnik II Wieliczka
15.05.2021
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
2:1
Ledniczanka
15.05.2021
17:00
Batory Wola Batorska
5:0
Tęcza Słomiróg
15.05.2021
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
16.05.2021
17:30
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Start Brzezie
16.05.2021
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Gryf Wiatowice
16.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Górki II Myślenice
6:0
Raba II Dobczyce
13.05.2021
18:00
Dukla Bysina
4:5
Radwan Skomielna Czarna
13.05.2021
18:00
Grodzisko Raciechowice
1:2
Orzeł Nowa Wieś
13.05.2021
18:00
Jawor Jawornik
4:3
Karpaty II Siepraw
13.05.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
1:2
Szczebel Lubień
13.05.2021
18:00
Iskra Głogoczów
2:0
LKS Trzebunia
13.05.2021
18:00
Cisy Harbutowice
1:2
Wicher Stróża
13.05.2021
18:00
Karpaty II Siepraw
0:3
Szczebel Lubień
15.05.2021
17:30
LKS Trzebunia
:
Radwan Skomielna Czarna
16.05.2021
11:00
Iskra Głogoczów
:
Cyrhla Krzczonów
16.05.2021
15:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Raba II Dobczyce
16.05.2021
17:00
Jawor Jawornik
:
Wicher Stróża
16.05.2021
16:00
Górki II Myślenice
:
Cisy Harbutowice
16.05.2021
16:00
Grodzisko Raciechowice
:
Dukla Bysina
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
6:1
Victoria Smroków
15.05.2021
17:00
Northstar Miechów
2:3
Cobra Wężerów
15.05.2021
18:00
Orzeł K.
:
Stare Bukowno
16.05.2021
13:00
Pilica II Wierbka
:
Hetman Dłużec
16.05.2021
11:00
Czapla Czaple Male
:
Nidzica Słaboszów
16.05.2021
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Piliczanka II Pilica
16.05.2021
11:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

UKS Sygneczów II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
15.05.2021
18:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Resovia Rzeszów
2:0
Górnik Łęczna
14.05.2021
12:30
Garbarnia Kraków
1:5
Sandecja Nowy Sącz
15.05.2021
12:00
Motor Lublin
:
Korona II
16.05.2021
14:00
Stal Rzeszów
:
Orlęta K.
16.05.2021
12:30

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
0:0
Arka G.
15.05.2021
16:00
Hutnik Kraków
0:5
Wisła Kraków
15.05.2021
12:00
Lechia
1:2
Śląsk Wrocław
15.05.2021
12:00
Górnik Zabrze
0:1
Jagiellonia
15.05.2021
12:15
Pogoń Szczecin
0:0
Lech Poznań
15.05.2021
12:00
Cracovia Kraków
4:0
Gwarek Zabrze
15.05.2021
15:30
Escola Varsovia Warszawa
:
Korona
16.05.2021
13:45
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
16.05.2021
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
3:0
Hutnik Kraków
15.05.2021
12:00
Cracovia Kraków
3:2
Motor Lublin
15.05.2021
18:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
Wisła Kraków
15.05.2021
12:00
Górnik Ł.
:
Stal Rz.
16.05.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
15.05.2021
12:00
Hetman Z.
0:5
Cracovia Kraków
15.05.2021
15:00
Wisła Kraków
:
Unia Tarnów
15.05.2021
 
BKS Lublin
2:1
KKP Korona
15.05.2021
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Stary Sącz
5:0
Pcimianka Pcim
15.05.2021
10:00
Orkan Raba Wyżna
1:0
Tarnovia Tarnów
15.05.2021
14:00
Unia Tarnów
0:2
Limanovia Limanowa
15.05.2021
10:00
BKS Bochnia
:
Prądniczanka Kraków
16.05.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Podhale Nowy Targ
16.05.2021
10:00
Górnik Wieliczka
:
Profi Zielonki
16.05.2021
10:00
Beskid Andrychów
:
Dunajec Nowy Sącz
16.05.2021
11:00
Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
4:1
Profi Zielonki
15.05.2021
13:00
Puszcza Niepołomice
1:0
Podhale Nowy Targ
15.05.2021
11:30
Garbarnia Kraków
:
Okocimski Brzesko
15.05.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
15.05.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Glinik Gorlice
4:0
Podgórze Kraków
15.05.2021
10:00
Górnik Tarnów
5:2
AP Wisła Czarny Dunajec
15.05.2021
12:00
Unia Tarnów
:
SMS Oświęcim
16.05.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Hutnik II Kraków
16.05.2021
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Podhale Nowy Targ
6:0
Unia Oświęcim
13.05.2021
18:00
Dunajec Nowy Sącz
2:3
Garbarnia Kraków
15.05.2021
10:00
Okocimski Brzesko
0:7
Wisła II Kraków
15.05.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Respect Szalowa
15.05.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Tarnovia Tarnów
:
AP 21 Kraków
15.05.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Hutnik Kraków
16.05.2021
10:00
MOSiR Bochnia
:
Chełmek
16.05.2021
12:15
Sandecja Nowy Sącz
:
Unia II Tarnów
16.05.2021
09:30

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
2:1
Limanovia Limanowa
15.05.2021
10:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
15.05.2021
 
Tarnovia Tarnów
1:1
Podhale Nowy Targ
15.05.2021
10:00
AS Progres Kraków
0:4
Dunajec Nowy Sącz
15.05.2021
14:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Hutnik Kraków
:
Cracovia II Kraków
13.05.2021
17:45
Kalwarianka
3:3
Okocimski Brzesko
15.05.2021
15:00
AP 21 Chrzanów
1:2
AP Wisła Czarny Dunajec
15.05.2021
10:00
Cracovia II Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
15:00
Wisła II K.
:
Hutnik Kraków
17.05.2021
15:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
2:3
SMS Łódź
15.05.2021
11:00
Czarni Sosnowiec
4:1
Śląsk Wrocław
15.05.2021
11:00
Olimpia Szczecin
2:0
KKP Bydgoszcz
15.05.2021
16:00
Rolnik Biedrzychowice
:
GKS Katowice
16.05.2021
14:00
APLG Gdańsk
:
AZS UJ Kraków
16.05.2021
12:00
Górnik Łęczna
:
ROW Rybnik
16.05.2021
16:00

I liga kobiet (południe)

Polonia Środa Wielkopolska
3:1
Praga Warszawa
15.05.2021
14:00
Pogoń Tczew
:
SWD Wodzisław
15.05.2021
 
Rekord Bielsko Biała
1:0
UKS SMS II Łódź
15.05.2021
 
Piastovia Piastów
0:3 v.o.
Resovia Rzeszów
15.05.2021
 
Stomil Olsztyn
:
Tarnovia Tarnów
16.05.2021
 
Czwórka Radom
:
UKS Staszkówka Jelna
16.05.2021
 

II liga kobiet (wschód)

Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
Widok Lublin
15.05.2021
13:00
KSP Kielce
3:0
Sparta Daleszyce
15.05.2021
17:00
Włókniarz Białystok
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.05.2021
 
Loczki Wyszków
:
Prądniczanka Kraków
16.05.2021
14:00
AZS UW Warszawa
:
KS Raszyn
16.05.2021
10:00
Respekt Myślenice
:
Ząbkovia Ząbki
16.05.2021
12:00

III liga kobiet, gr.4

Naprzód Sobolów
3:1
Starówka Nowy Sącz
15.05.2021
12:00
Iskra Krzemień
2:2
DAP Dębica
15.05.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Iskra Brzezinka
16.05.2021
17:00
Podgórze Kraków
:
Hetman Włoszczowa
16.05.2021
16:00
Tarnovia II
:
Dąb Zabierzów Bocheński
16.05.2021
17:00
Izolator Boguchwała
:
Unia Lublin
16.05.2021
15:00

IV liga małopolska kobiet

Olimpia Osieczany
1:6
FSA Kraków
15.05.2021
 
Burza Roczyny
:
Górnik Wieliczka
15.05.2021
 
Bronowianka Kraków
:
Tempo Białka
15.05.2021
 
Victoria Zalas
2:3
Uran Łukowica
15.05.2021
 
Pogorzanka Pogorzyce
:
Prądniczanka II Kraków
15.05.2021
 

Centralna Liga Juniorek U-17

Zabrze
:
SWD Wodzisław
15.05.2021
16:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny