facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Głośne nazwiska w sztabie Wieczystej!

Głośne nazwiska w sztabie Wieczystej!

Pisaliśmy ostatnio, że z Wieczystą Kraków pożegnał się Michał Guja, który pelnił w nim rolę grającego trenera. Do zespołu dołączył z kolei znany z występów choćby w Hutniku Kraków czy Zagłębiu Sosnowiec Dariusz Gawęcki. Wygląda na to, że Wieczysta po niespodziewanej porażce w walce o awans do czwartej ligi - dosłownie na samym finiszu rozgrywek - planuje podejście numer dwa.

Jak udało nam się ustalić, ostatnie zajęcia treningowe prowadzi grający w tym zespole były piłkarz Garbarni Kraków czy Górnika Zabrze - Bartosz Iwan. To nie on jednak poprowadzi zespół jesienią. Na stanowisku pierwszego trenera Wieczystej zobaczymy Przemysława Cecherza, pracującego ostatnio w Chojniczance, czy Widzewie Łódź, a wcześniej m.in z Kolejarzem Stróże. Co ciekawe, w sztabie szkoleniowym ma pojwić ma się także... Andrzej Iwan, który ma pełnić rolę doradcy w klubie. 

 

 

Źródło: własne / nieoficjalne

Dodano: 2019-07-19 19:30:17


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków II)

zmiana trenera  Wieczysta Kraków 

Komentarze


Hutnik Kraków
:
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Dąbski
:
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
:
Wisła Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Wanda Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Borek Kraków
:
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00

PKO Ekstraklasa

Piast Gliwice
0:1
Jagiellonia Białystok
21.09.2020
18:00

Fortuna I liga

Miedź Legnica
:
Korona Kielce
25.09.2020
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Chrobry Głogów
25.09.2020
19:00
GKS Tychy
:
Resovia Rzeszów
25.09.2020
19:00
Odra Opole
:
GKS Bełchatów
25.09.2020
19:45
Stomil Olsztyn
:
Zagłębie Sosnowiec
25.09.2020
19:45

II liga

Wigry Suwałki
:
Śląsk II Wrocław
25.09.2020
17:00
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
25.09.2020
19:50

III liga, gr. 4

Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2020
16:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
23.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
23.09.2020
19:38
Wisła Sandomierz
:
Podhale Nowy Targ
23.09.2020
16:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Watra Białka Tatrzańska
23.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Kmita Zabierzów
23.09.2020
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia
23.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MOSiR Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2020
16:30

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
:
KS Raszyn
22.09.2020
19:00

I liga oldbojów (Kraków)

Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
0:1
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Hutnik Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
1:2
Wisła Kraków
21.09.2020
19:30
Dąbski
:
Garbarnia Kraków
24.09.2020
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
18:00
Wanda Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
0:13
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Borek Kraków
2:0
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00