facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Trzebinia już trenuje

MKS Trzebinia dziś odbyła pierwszy trening przed startem nowego sezonu. Podopieczni Mariusza Wójcika podczas przygotowań mają zaplanowane sześć gier kontrolnych.

Piąta drużyna minionego sezonu w IV lidze grupie zachodniej zmierzy swoje siły z takimi rywalami jak:

13 lipca - Unia Dąbrowa Górnicza
17 lipca- Wieczysta Kraków
20 lipca- LKS Czaniec
27 lipca- Przebój Wolbrom
31 lipca- Rozwój Katowice
3 sierpnia- Sarmacja Będzin

Nowy seozn w IV lidze MKS zainaguruje przed własną publicznością w drugi weekend sierpnia meczem z beniaminkiem- Czarnymi Staniątki

 

 

Źródło: Trzebinia/własne

Dodano: 2019-07-08 22:45:17


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Trzebinia 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
1:0
Piast Gliwice
14.02.2020
20:30
Górnik Zabrze
2:0
Arka Gdynia
14.02.2020
18:00
Pogoń Szczecin
0:0
Śląsk Wrocław
15.02.2020
17:30
ŁKS Łódź
0:0
Wisła Płock
15.02.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:2
Legia Warszawa
15.02.2020
20:00
Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Kraków
16.02.2020
15:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Korona Kielce
16.02.2020
12:30
Cracovia Kraków
2:1
Lech Poznań
16.02.2020
17:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:0
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
15.02.2020
19:00
ISD-AJD Częstochowa
0:8
Rolnik Głogówek
15.02.2020
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
5:4
Rekord Bielsko Biała
16.02.2020
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
0:5
AZS UP Kraków
15.02.2020
18:00
AZS UŚ Katowice
1:5
ROW Rybnik
15.02.2020
 
Olimpia Osieczany
2:6
Plon Błotnica Strzelecka
16.02.2020
11:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
4:8
AZS UMCS Lublin
14.02.2020
20:00
Górnik Polkowice
7:5
Marfarbex Busko Zdrój
15.02.2020
16:00
BSF Bochnia
3:1
FC Siemianowice Śląskie
15.02.2020
17:00
Heiro Rzeszów
6:1
Profisport Wrocław
16.02.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:6
GKS Komprachcice
16.02.2020
18:00
Sośnica Gliwice
4:4
Futsal Team Brzeg
16.02.2020
17:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
5:6
Hutnik Kraków
14.02.2020
19:30
Grębałowianka Kraków
7:2
Garbarnia Kraków
14.02.2020
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
8:4
Opatkowianka Opatkowice
14.02.2020
20:30
Wisła Kraków
3:7
Cracovia Kraków
14.02.2020
20:30
Dąbski
13:3
Clepardia Kraków
14.02.2020
21:30
Wieczysta Kraków
5:5
Prokocim Kraków
14.02.2020
21:30