facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Filipek: Cel mam prosty. Develop to win!

Filipek: Cel mam prosty. Develop to win!

Moim rozmówcą dzisiaj jest świeżo upieczony opiekun rezerw Wisły Kraków- Adrian Filipek.

 

 

Z krótkiej rozmowy dowiecie się Państwo, o planach drużyny na nowy sezon o szczeblach dotychczasowej kariery Adriana oraz o wyzwaniach, jakie czekają rezerwy Białej Gwiazdy w zbliżających się rozgrywkach.


-Adrian, mianowanie na trenera zespołu rezerw to na pewno dla Ciebie duży sukces, ale również szansa pokazania się szerszemu gronu. Jak Ty to odbierasz?


Cieszę się, że ludzie, którzy decydują o sportowej wizji budowania Wisły docenili moją dotychczasową pracę i powierzyli mi między innymi prowadzenie drugiej drużyny. Nie traktuje tego w kategoriach szansy, a bardziej, jako kontynuację projektu rozwoju Akademii, wprowadzania młodych zawodników do pierwszego zespołu, a przede wszystkim pomocy zawodnikom stawania się krok po kroku lepszymi.


- Jak będzie funkcjonowała drużyna rezerw? Będziesz łączył pracę koordynatora działań sportowych w Akademii wraz z funkcją trenera?  To powinno mieć znaczenie, bo wiedza, którą posiadasz pozwoli na zoptymalizowanie Twoich działań i odpowiedni dobór zawodników.


Obecnie jestem członkiem sztabu pierwszej drużyny, pierwszym trenerem drugiego zespołu oraz pomagam od strony sportowej w piłce młodzieżowej. Będę odpowiadał za współpracę między trenerami oraz kontynuację tworzenia naszego szeroko pojętego modelu gry. W tym roku w piłce jedenastoosobowej stworzyliśmy kilkanaście dokumentów na kilkadziesiąt stron. Za progresje w piłce dziewięcio i siedmioosobowej odpowiada koordynator Łukasz Tomczyk, a za piłkę pięcioosobową Gerald Imiołek. Są to świetni specjaliści, z którymi, na co dzień współpracuję tak, aby trenerzy od najmłodszych do najstarszych grup edukowali piłkarsko zawodników według określonego modelu. Mając bardzo dobrych trenerów chcemy, aby zawodnicy w poszczególnych etapach uczyli się konkretnych umiejętności i nabywali konkretne kompetencję. Reasumując, chcemy stwarzać środowisko treningowe i psychospołeczne do jak najbardziej zoptymalizowanego rozwoju zawodników.  Jeżeli chodzi o moją pracę, jako trenera, to już w tamtym roku prowadziłem zajęcia indywidualne z młodymi zawodnikami pierwszej drużyny oraz uczestniczyłem w procesie treningowym naszego zespołu seniorskiego. Młodzi zawodnicy pierwszej drużyny są bardzo chętni do pracy i na pewno taki model współpracy będzie kontynuowany. Uważam, że daje to bardzo duże i wymierne korzyści. Jako trener zespołu rezerw będę miał do dyspozycji zawodników z pierwszej drużyny oraz w zależności od przeciwnika w IV lidze i CLJ zawodników z U18, CLJ U17 i CLJ U15. Będą oni tak dobierani, aby dany mecz był dla nich wyzwaniem, a przez wymagającą rywalizację meczową elementem rozwoju.-Twoja przygoda z Wisłą Kraków zaczęła się od sezonu 2015/16, kiedy to zostałeś asystentem trenera Michała Jani w drużynie z rocznika 2002. Kolejne sezony to samodzielna praca z tym rocznikiem. Można powiedzieć, że przeszedłeś kilka etapów a zwieńczeniem tej pracy jest właśnie trenowanie drużyny rezerw.

W momencie, kiedy zaczynałem pracę, jako trener piłki nożnej, postawiłem sobie za cel, aby przejść wszystkie etapy edukacji piłkarskiej zawodnika. Chciałem mieć pełen pogląd na każdy rok edukacji piłkarskiej. W Szkółce Piłkarskiej Borek Kraków miałem możliwość pracy ze skrzatami oraz żakami, w Pogoni Skotniki z orlikami oraz młodzikami. Pracę w Akademii Wisły zaproponował mi trener Dariusz Marzec, u którego byłem na stażu. Na samym początku pracowałem przy roczniku 2002, który należał wtedy do kategorii młodzika starszego i przez pół roku współpracowałem z Michałem Janią. Następnie, jako pierwszy trener przejąłem zespół U14 i to Michał pomagał mnie. Obecnie Michał w Wiśle prowadzi zespół U14 i staje się specjalistą w tej kategorii wiekowej, mając bardzo trudne warunki do pracy, ponieważ to on odpowiada za przejście zawodników z piłki dziewięcioosobowej do piłki jedenastoosobowej. W kolejnych latach byłem trenerem w kategoriach U15, U16 oraz U17, koordynatorem piłki jedenastoosobowej, koordynatorem ds. sportowych w piłce młodzieżowej oraz łącznikiem miedzy pierwszym zespołem a Akademią.


- Który rok Twojej pracy były najbardziej przełomowy?


Każdy rok pracy wyróżniał się inną specyfiką i charakterystyką. Trudno mi jednoznacznie powiedzieć, który rok był najważniejszy. Każdy przyniósł inne wyzwania i na innym polu mogłem się rozwijać. Bardzo ważne były dla mnie wyjazdy zagraniczne. Poznawałem specyfikę pracy indywidualnej w Liverpool FC, dzięki Bartkowi Kubicy mogłem być kilkukrotnie w Lizbonie i na przykładzie Benfiki zgłębiać periodyzację taktyczną i fundamenty gry. Z kolei przygotowanie fizyczne oraz tematykę taktyczną poszczególnych dni mikrocyklu wziąłem na warsztat w Atletico Madryt, a przygotowanie techniczne w Dynamie Kijów. Do tego doszła wiedza na temat periodyzacji taktycznej zdobyta w Szachtarze Donieck czy maksymalizacja wykorzystania warunków, jakie się posiada drużyna w stosunku do efektów w MSK Żilina.- Czy w prowadzonej przez Ciebie drużynie zobaczymy też zawodników właśnie z rocznika 2002? Czy mamy w tym roczniku przyszłych reprezentantów pierwszej drużyny?

Kilku zawodników z rocznika 2002 było już na treningach w pierwszy zespole. Byli to między innymi Michał Kot, Jakub Zima, Kacper Wydra czy ostatnio Wiktor Szywacz. Z kolei Patryk Pischinger czy Sławomir Chmiel grali nawet w sparingach.
Jeżeli zawodnicy z rocznika 2002 będą zasługiwać swoim poziomem gry na występy w drugiej drużynie i będą na to gotowi fizycznie i mentalnie, to na pewno będą dostawać szansę. To samo mogę powiedzieć o każdym innym zawodniku z pozostałych roczników grających w Wiśle Kraków.


- Jak będzie się prezentował sztab szkoleniowy drużyny rezerw? Kto oprócz Ciebie będzie należał do sztabu?Sztab szkoleniowy oprócz mnie będzie się składał z drugiego trenera, fizjoterapeuty, trenera bramkarzy, team managera oraz prawdopodobnie analityka.


-Reaktywowanie rezerw to dobry kierunek przede wszystkim dla zawodników, którzy coraz odważniej pukają do bram pierwszego zespołu, ale brakuje im ogrania jak m.in. Szot czy Buksa, ale też okazja posmakowania dorosłej piłki na wyższym poziomie niż CLJ.


Z mojego punktu widzenia poziom CLJ U18 można porównać do pogranicza IV i III ligi. Uważam jednak, że gra z seniorami to gra z dojrzałym i ukształtowanym już zawodnikiem. Znajdziemy tam graczy z przeszłością w wyższych ligach z ogromnym doświadczeniem, zawodników świadomych z punktu widzenia taktycznego oraz fizycznego. Będzie to niewątpliwie okazja dla naszych zawodników z rocznika 2001 oraz kategorii juniorskich na przetarcie się w piłce seniorskiej. Jest to bezcenne doświadczenie, które nasi piłkarze mogą zacząć zbierać odpowiednio wcześnie.


-Czy plany treningowe, ewentualne doskonalenie taktyk czy boiskowych zachowań będzie skoordynowane z pierwszą drużyną?


W Wiśle Kraków plan treningowy zespołów młodzieżowych jest ukierunkowany na rozwój jednostki, natomiast w piłce seniorskiej na zwyciężanie w każdym kolejnym meczu. Wszystko, co stworzyłem, jako koordynator było konsultowane z trenerem Stolarczykiem oraz przedyskutowane z ówczesnym dyrektorem sportowym Arkadiuszem Głowackim oraz Dyrektorem Akademii Rafałem Wisłockim. Moim celem było stworzenie planu działania na lata, oczywiście cały czas analizując potrzeby i lekko go modyfikując. Chciałem, abyśmy, jako Wisła mieli pewne wytyczne tak, żeby dać trenerom narzędzia do działania, wykorzystując ich doświadczenie, oryginalności i sposób patrzenia na piłkę i życie.

W związku z tym ustaliliśmy, że pewne aspekty są takie same we wszystkich kategoriach wiekowych, łącznie z pierwszą drużyną, która na szczęście dla nas w podobny sposób prowadzi walkę sportową w momencie obrony. Jeżeli chodzi o atak, tutaj pojawiają się pewne normy zachowań zawodników na boisku, aczkolwiek chcemy, aby trenerzy wykorzystywali pełen potencjał swoich zawodników i bardziej skupiali się na uwypuklaniu zalet konkretnych zawodników, grup zawodników czy drużyny, a nie wtłaczaniu wszystkich w sztywne ramy.


-Jaki już jesteśmy przy treningach. Kiedy rezerwy Białej Gwiazdy rozpoczynają przygotowania do sezonu, macie już jakąś listę sparingpartnerów?


Przygotowania będą skorelowane z przygotowaniami pierwszej drużyny oraz drużyn młodzieżowych.


-Jaki cel stawiacie sobie na pierwszy sezon? Czekają nas Derby, ciekawe spotkania z drużynami, które w IV lidze są już od dawna i prezentują przyzwoity futbol.


Cel mam prosty. Develop to win. W procesie treningowym pragniemy rozwijać jednostki tak, aby drużyna grała efektowny i efektywny futbol. Chcemy dobrze grać i wygrywać.
Moje drużyny zawsze grały o zwycięstwo i to się na ten moment nie zmieniło. Jestem fanem rozwijania zawodników i uważam, że oba cele mogą iść ze sobą w parze.


- Piłka młodzieżowa w Polsce w końcu zaczyna być zauważalna. Przykład dobrze działającej Akademii Lecha Poznań czy Zagłębia Lubin pokazuje, że warto iść drogą rozwoju młodych zawodników, którzy z biegiem czasu mogą stanowić o sile pierwszej drużyny, ale też być dla klubu dość sporym zastrzykiem finansowym. Widać, że w Krakowie też chcą iść tą drogą.


Tak. Myślę, że Wisła Kraków staje się miejscem, gdzie zawodnicy, jeżeli tylko będą mieli talent, będą mądrze i ciężko pracować, to będą się rozwijać i dostaną przepustkę do wielkiej piłki. Chcemy im stworzyć jak najlepsze środowisko do pracy, pomimo skromnych warunków i wielu - jakby to nazwać - wyzwań i niedogodności. Polityka klubu się zmienia.

Chcę dawać szansę młodym, zdolnym i pracowitym zawodnikom niezależnie od rocznika, w którym się urodzili. Klub zapewnia zawodnikom możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach. Trenerzy dbają o kompleksowy ich rozwój, a dodatkowo mają wsparcie od trenerów motoryki, psychologów, fizjoterapeutów, są organizowane treningi indywidualne, treningi pozycyjne, analizy indywidualne, zespołowe, projekt Wisła Youth Elite, gdzie ponad 20 trenerów prowadzi podobną liczbę zawodników. Zyskują oni możliwość treningu z pierwszą drużyną. Z kolei szkoleniowcy ze sztabu pierwszej drużyny oglądają mecze drużyn młodzieżowych - pierwszy trener angażuje się i interesuje się najzdolniejszymi zawodnikami oraz życiem całej Akademii, nad którą czuwają niesamowicie oddani sprawie Rafał Wisłocki, Mateusz Kostecki oraz Piotr Truchlewski.- Gdzie drużyna rezerw będzie rozgrywała swoje spotkania? Myślenice, Zabierzów czy może te ciekawsze spotkania na głównym stadionie przy Reymonta?Praktycznie tylko dogranie ostatnich szczegółów i podpisanie umowy dzieli nas od podpisania umowy. Ze względu na toczący się rozmowy, nie mogą zdradzić nic więcej.  Powiem tylko, że kibice Wisły Kraków, piłki nożnej oraz piłki młodzieżowej na pewno będą zadowoleni. Rozmawiał: Michał Natkaniec

Źródło: Michał Natkaniec

Dodano: 2019-07-03 10:24:33


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Wisła Kraków  Wisła II Kraków 

Komentarze


II liga

Stal Stalowa Wola
:
Skra Częstochowa
28.03.2020
19:00
Widzew Łódź
:
Legionovia Legionowo
28.03.2020
19:10
GKS Katowice
:
Stal Rzeszów
28.03.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
Bytovia Bytów
28.03.2020
15:00
Elana Toruń
:
Garbarnia Kraków
28.03.2020
18:00
Znicz Pruszków
:
Olimpia Elbląg
28.03.2020
 
Gryf Wejherowo
:
Błękitni Stargard
29.03.2020
14:00

III liga, grupa IV

Jutrzenka Giebułtów
:
Wisłoka Dębica
28.03.2020
12:00
Avia Świdnik
:
Orlęta Radzyń Podlaski
28.03.2020
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Stal Kraśnik
28.03.2020
15:00
Wisła Puławy
:
Korona II Kielce
28.03.2020
15:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Hetman Zamość
28.03.2020
14:00
Chełmianka Chełm
:
Siarka Tarnobrzeg
28.03.2020
14:30
Podhale Nowy Targ
:
Motor Lublin
28.03.2020
15:00
Wisła Sandomierz
:
KSZO Ostrowiec Św.
29.03.2020
15:00
Sokół Sieniawa
:
Hutnik Kraków
29.03.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Wisła II Kraków
:
Dalin Myślenice
28.03.2020
 
Skawinka Skawina
:
MKS Trzebinia
28.03.2020
16:00
Czarni Staniątki
:
Orzeł Ryczów
28.03.2020
14:00
Sokół Kocmyrzów
:
Słomniczanka Słomniki
28.03.2020
15:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
28.03.2020
16:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Piaski Wielkie
28.03.2020
16:00
Cracovia II Kraków
:
LKS Jawiszowice
28.03.2020
12:00
Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
29.03.2020
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tarnovia Tarnów
:
Poprad Muszyna
28.03.2020
12:00
Glinik Gorlice
:
Watra Białka Tatrzańska
28.03.2020
15:00
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
28.03.2020
15:00
Barciczanka Barcice
:
GKS Drwinia
28.03.2020
15:00
Poprad Rytro
:
Okocimski Brzesko
29.03.2020
15:00
Limanovia Limanowa
:
Wierchy Rabka Zdrój
29.03.2020
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Lubań Maniowy
29.03.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Wolania Wola Rzędzińska
29.03.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
29.03.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
28.03.2020
11:00
Motor Lublin
:
Stal Mielec
28.03.2020
12:00
Karpaty Krosno
:
Hutnik Kraków
28.03.2020
13:00
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
29.03.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Sandecja Nowy Sącz
:
Motor Lublin
28.03.2020
12:00
Górnik Ł.
:
Cracovia Kraków
29.03.2020
12:00
BKS Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
29.03.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Resovia Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
28.03.2020
13:00
Chełmianka Chełm
:
Siarka
29.03.2020
12:00
Juventa Starachowice
:
Orlęta R.P.
29.03.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Korona II
29.03.2020
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Limanovia Limanowa
:
Profi Zielonki
28.03.2020
 
BKS Bochnia
:
Spartak S.
28.03.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
28.03.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Orkan Raba Wyżna
28.03.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Dunajec Nowy Sącz
28.03.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Puszcza Niepołomice
28.03.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
28.03.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podgórze Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
28.03.2020
 
Glinik Gorlice
:
Profi Zielonki
28.03.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
28.03.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
28.03.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Pcimianka
:
Tarnovia Tarnów
28.03.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Sandecja II Nowy Sącz
28.03.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Unia Tarnów
28.03.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Hejnał
29.03.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Unia Tarnów
:
Unia Oświęcim
28.03.2020
12:15
Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
28.03.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
28.03.2020
 
AP 21 Kraków
:
Garbarnia Kraków
28.03.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
28.03.2020
 
Wisła Kraków
:
Beskid A.
28.03.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Raba Dobczyce
28.03.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
MOSiR Bochnia
28.03.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Tarnovia Tarnów
:
AS Progres Kraków
28.03.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Sandecja
28.03.2020
 
Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.03.2020
10:00
Kalwarianka
:
Wisła Kraków
29.03.2020
16:00

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Fablok Chrzanów
:
Podhale Nowy Targ
28.03.2020
 
Okocimski II
:
Cracovia II
28.03.2020
 
Limanovia Limanowa
:
TS Wisła I Kraków
28.03.2020
 
AP Progres Andrychów
:
Bronowianka
28.03.2020
 

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
Olimpia Szczecin
28.03.2020
 
KKP Bydgoszcz
:
SMS Łódź
28.03.2020
13:00
AZS Wrocław
:
Medyk Konin
28.03.2020
12:00
Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
28.03.2020
12:15
Rolnik Głogówek
:
Czarni Sosnowiec
28.03.2020
 
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Mitech Żywiec
28.03.2020
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

AZS UMCS Lublin
:
Górnik Polkowice
28.03.2020
 
Profisport Wrocław
:
GKS Komprachcice
28.03.2020
 
Marfarbex Busko Zdrój
:
Futsal Team Brzeg
28.03.2020
 
Sośnica Gliwice
:
Heiro Rzeszów
29.03.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Nowiny
29.03.2020
17:00
BSF Bochnia
:
GKS Futsal Tychy
29.03.2020
17:00

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Czarni Staniątki
6:7
MKS Trzebinia
27.03.2020
19:00
(61-72)
LKS Rajsko
1:2
Słomniczanka Słomniki
27.03.2020
19:00
(13-26)
Orzeł Piaski Wielkie
2:2
Pcimianka Pcim
27.03.2020
19:00
(28-22)
Beskid Andrychów
1:1
LKS Jawiszowice
27.03.2020
19:00
(15-10)
Cracovia II Kraków
1:2
Unia Oświęcim
27.03.2020
19:00
(13-20)
Wisła II Kraków
4:0
Wiślanie Jaśkowice
27.03.2020
19:00
(41-7)
Sokół Kocmyrzów
1:2
Dalin Myślenice
27.03.2020
19:00
(19-29)
Clepardia Kraków
1:0
Orzeł Ryczów
27.03.2020
19:00
(16-8)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Skawinka Skawina
28.03.2020
19:00
(33-16)
MKS Trzebinia
4:0
LKS Rajsko
28.03.2020
19:00
(45-7)
Unia Oświęcim
1:5
Czarni Staniątki
28.03.2020
19:00
(18-54)
Dalin Myślenice
2:1
Wiślanie Jaśkowice
28.03.2020
19:00
(28-11)
LKS Jawiszowice
1:1
Clepardia Kraków
28.03.2020
19:00
(13-13)
Orzeł Ryczów
2:1
Cracovia II Kraków
28.03.2020
19:00
(22-12)
Słomniczanka Słomniki
3:1
Skawinka Skawina
28.03.2020
19:00
(39-16)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:4
Sokół Kocmyrzów
28.03.2020
19:00
(31-48)
Pcimianka Pcim
5:1
Beskid Andrychów
28.03.2020
19:00
(51-15)
Orzeł Piaski Wielkie
4:3
Wisła II Kraków
28.03.2020
19:00
(47-30)
Wisła II Kraków
:
Dalin Myślenice
29.03.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
LKS Jawiszowice
29.03.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Orzeł Ryczów
29.03.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Unia Oświęcim
29.03.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Słomniczanka Słomniki
29.03.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
29.03.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Piaski Wielkie
29.03.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
MKS Trzebinia
29.03.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
29.03.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Sokół Kocmyrzów
30.03.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Dalin Myślenice
30.03.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Wisła II Kraków
30.03.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Wiślanie Jaśkowice
30.03.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Czarni Staniątki
30.03.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Skawinka Skawina
30.03.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
LKS Rajsko
30.03.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Cracovia II Kraków
30.03.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Clepardia Kraków
30.03.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
LKS Rajsko
:
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:3
LKS Niedźwiedź
27.03.2020
19:05
(11-36)
Zieleńczanka Zielonki
4:0
Bolesław Bukowno
27.03.2020
19:05
(43-6)
Pogoń Miechów
0:1
Prądniczanka Kraków
27.03.2020
19:05
(9-17)
Przemsza Klucze
2:1
Piliczanka Pilica
27.03.2020
19:05
(28-14)
Spójnia Osiek
3:1
Orzeł Iwanowice
27.03.2020
19:05
(38-17)
Proszowianka Proszowice
2:1
LOT Balice
27.03.2020
19:05
(20-10)
Grębałowianka Kraków
1:1
KS Olkusz
27.03.2020
19:05
(16-12)
LOT Balice
1:1
Spójnia Osiek
28.03.2020
19:05
(15-12)
LKS Niedźwiedź
3:1
Pogoń Miechów
28.03.2020
19:05
(31-10)
KS Olkusz
1:0
Bolesław Bukowno
28.03.2020
19:05
(12-7)
Prądniczanka Kraków
1:3
Przemsza Klucze
28.03.2020
19:05
(16-34)
Piliczanka Pilica
3:1
Grębałowianka Kraków
28.03.2020
19:05
(34-14)
Orzeł Iwanowice
1:1
Przebój Wolbrom
28.03.2020
19:05
(18-12)
Proszowianka Proszowice
12:11
Zieleńczanka Zielonki
28.03.2020
19:05
(127-116)
Przebój Wolbrom
:
LOT Balice
29.03.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
KS Olkusz
29.03.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
LKS Niedźwiedź
29.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Piliczanka Pilica
29.03.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Orzeł Iwanowice
29.03.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Spójnia Osiek
29.03.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Prądniczanka Kraków
29.03.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
30.03.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
Grębałowianka Kraków
30.03.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Przemsza Klucze
30.03.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Zieleńczanka Zielonki
30.03.2020
19:05
LOT Balice
:
Pogoń Miechów
30.03.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Przebój Wolbrom
30.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Prądniczanka Kraków
30.03.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
LOT Balice
31.03.2020
19:05
KS Olkusz
:
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

TS Węgrzce
5:0
Dąbski Kraków
28.03.2020
19:10
(51-6)
Wieczysta Kraków
1:2
Kaszowianka Kaszów
28.03.2020
19:10
(17-26)
Borek Kraków
2:0
Piast Wołowice
28.03.2020
19:10
(23-6)
Bronowianka Kraków
0:1
Kmita Zabierzów
28.03.2020
19:10
(9-15)
Błękitni Modlnica
2:5
Nadwiślan Kraków
28.03.2020
19:10
(25-54)
Wiślanie II Jaśkowice
0:0
Hutnik II Kraków
28.03.2020
19:10
(5-9)
Garbarnia II Kraków
1:1
Prokocim Kraków
28.03.2020
19:10
(17-13)
Kmita Zabierzów
:
Wiślanie II Jaśkowice
29.03.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Błękitni Modlnica
29.03.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Garbarnia II Kraków
29.03.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Borek Kraków
29.03.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
TS Węgrzce
29.03.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Bronowianka Kraków
29.03.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Wieczysta Kraków
29.03.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Piast Wołowice
30.03.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
30.03.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Wieczysta Kraków
30.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Hutnik II Kraków
30.03.2020
19:10
Borek Kraków
:
Prokocim Kraków
30.03.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
30.03.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Dąbski Kraków
30.03.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
2:3
Raba Dobczyce
27.03.2020
19:15
(24-35)
Gdovia Gdów
4:3
Tempo Rzeszotary
27.03.2020
19:15
(41-30)
Błękitni Bodzanów
1:3
Wiślanka Grabie
27.03.2020
19:15
(10-30)
Orzeł Myślenice
7:5
Radziszowianka Radziszów
27.03.2020
19:15
(79-58)
Jordan Sum Zakliczyn
2:4
LKS Śledziejowice
27.03.2020
19:15
(24-42)
Dziecanovia Dziekanowice
4:3
Wiarusy Igołomia
27.03.2020
19:15
(44-34)
Górnik Wieliczka
4:0
Targowianka Targowisko
27.03.2020
19:15
(48-8)
Radziszowianka Radziszów
1:1
Jordan Sum Zakliczyn
28.03.2020
19:15
(18-15)
LKS Śledziejowice
12:11
Górnik Wieliczka
28.03.2020
19:15
(124-110)
Tempo Rzeszotary
2:3
Dziecanovia Dziekanowice
28.03.2020
19:15
(23-33)
Raba Dobczyce
4:9
Orzeł Myślenice
28.03.2020
19:15
(48-95)
Pasternik Ochojno
1:1
Błękitni Bodzanów
28.03.2020
19:15
(14-13)
Wiarusy Igołomia
1:4
Wiślanka Grabie
28.03.2020
19:15
(12-44)
Targowianka Targowisko
1:3
Gdovia Gdów
28.03.2020
19:15
(12-30)
Gdovia Gdów
:
LKS Śledziejowice
29.03.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Targowianka Targowisko
29.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Wiarusy Igołomia
29.03.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Pasternik Ochojno
29.03.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Raba Dobczyce
29.03.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Radziszowianka Radziszów
29.03.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Tempo Rzeszotary
29.03.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Gdovia Gdów
30.03.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Jordan Sum Zakliczyn
30.03.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Górnik Wieliczka
30.03.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Wiarusy Igołomia
30.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Orzeł Myślenice
30.03.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
30.03.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Wiślanka Grabie
30.03.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny