facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Dzień Piłkarza w Kryspinowie (foto)

Dzień Piłkarza w Kryspinowie (foto)

Sześć godzin piłkarskiego szaleństwa, litry wylanego potu i hektolitry wylanej wody w przygotowanej przez organizatorów kurtynie wodnej. Tak wyglądał Dzień Piłkarza w Kryspinowie.

 

 

Upalna aura sprzyjała futbolowym emocjom, choć na dłuższą metę potęgowała zmęczenie i liczbę osób wypoczywających pod specjalnymi parasolami, gdzie donoszono młodym adeptom wodę i jedzenie z cateringu. 
 
Sportowej uczcie towarzyszyła taneczna muzyka, towarzyskie spotkania rodziców oraz ogrom, ogrom piłkarskich wydarzeń, pięknych goli, asyst interwencji. 
 
Dzień Piłkarza to więlkie przedsięwzięcie. Turniej rozrgywany był w aż trzech kategoriach wiekowych i aż na pięciu boiskach jednocześnie! Na trzech ćwiartkach boiska Lotnika Kryspinów rywalizowały żaki i orliki, a na ostatniej ćwiartce, na dwóch malutkich placach - skrzaty. 
 
Ci ostatni bawili się piłką. Padały bramki, ale nikt ich nie sumował za wyjątkiem klasyfikacji strzelców, której prowadzący zawody sędziowie bacznie pilnowali. Dzięki temu udało się wyłonić króla strzelców - Bartosza Zalasińskiego z Piasta Wołowice oraz najlepszego bramkarza turnieju - Wojciecha Leśniakiewicza z Podhala Nowy Targ. Oczywiście indywidualności w tej kategorii wiekowej nie brakowało ale reporterom Futbol-Małopolska na dłużej pozostaną w pamięci wyczyny Antoniego Darowskiego z Podhala. Ten 7-letni zawodnik występował na boisku w roli bocznego obrońcy, ale to chyba głównie dlatego, by miał na tyle dużo miejsca - aby rozpędzać się i mijać rywali według własnego uznania. To gracz, który prezentował nadwyraz wysoką świadomość piłkarską, a już analiza wzrokowa tuż przed oddawaniem strzałów dowodziła tego najlepiej. Oczywiście nie można przejść obojętnie obok instynktu strzeleckiego Bartosza Zalasińskiego z Piasta Wołowice, czy partenującemu jego osobie Piotra Niedośpiała. Fantastyczne interwencje Wojciecha Leśniakiewicza z Podhala z kolei, wystawiały najlepsza laurkę Góralom właśnie.
 
Żaki i Orliki rywalizowały na trzech boiskach w różnej konfiguracji. Jako jedyne, w obu tych kategoriach wiekowych swoje ekipy wystawiły Lotnik oraz Lech Poznań Football Academy. I na pewno słowa pochwały należą się jednym i drugim. Poznaniacy, jako jedni z faworytów turnieju, w obu kategoriach wylądowali na trzecim miejscu, gospodarze zaś w orlikach, walczyli o triumf do samego końca i uznać wyższość musieli jedynie Radziszowiance! Tak, tak - Radziszowiance. To spora niespodzianka w takim zestawieniu ale oglądając poczynania ekipy z Gminy Skawina, trudno uznawać to za wybitną niespodziankę czy piłkarski fart. Chłopcy z Radziszowa po prostu grali w piłkę, nie kalkulowali, prezentowali szeroki wachlarz wariantów rozgrywania akcji. Ich ataki, a to skrzydłami, a to środkiem pola okazywały się receptą na wszstkich rywali grupowych oraz tych w fazie pucharowej. Oczywiście tego sukcesu by nie było bez Maksymiliana Bartusia, który bronił nie tylko to co wypadało złapać, ale i wcyiągnął kilka kluczowych dla losów meczu uderzeń.
 
Wracając do poznańskiej lokomotywy. Tu w obu kategoriach wiekowych dopatrzyliśmy się zbliżonego poziomu wyszkolenia technicznego. Młodzi gracze LPFA potrafili się świetnie zastawiać, rozegrać piłkę wszerz boiska, a i zaskoczyć dalekiem - ale i celnym podaniem. Lech w obu kategoriach awizował dość uniwersalny zestaw graczy. Był i Hieronim Oliwa, który w niektórych meczach biegał z przyklejoną piłką do nogi, a i gdy trzeba było wieńczyć dzieło, potrafił czynić to w przemyślany sposób. Był też i Patryk Sobkowicz, który w jednym ze spotkań trafił w odstępie jednej minuty dwukrotnie w samo okienko, od poprzeczki i oba te uderzenia były swoją wierną kopią. To były być może najpiękniejsze gole turnieju, ale bardziej imponuje powtarzalność pewnych elementów rzemiosła piłkarskiego w wykonaniu tego gracza.
 
O Lotniku Kryspinów też wspominaliśmy, bo ekipa dowodzona przez trenera Piotra Ptaka także imponowała. I nie chodzi tu tylko i wyłącznie o aspekty stricte piłkarskie (bo tu było naprawdę poprawnie) ale o atmosferę i wyśmienitą komunikację z zawodnikami. Naturalnie każdy trener ma swój warsztat, swój styl prowadzenia drużyny ale popularny w małopolskim środowisku "Ptaku" o dobry humor, pozytywne nastawienie tych młodych chłopców oraz przekazywanie w luźny sposób swoich uwag i wskazówek - dba w ponadprzeciętny sposób. To nie miejsce, by w szczegółach opisywać to zjawisko ale koniecznie nadmienić trzeba, że była to kolejna cegiełka dołożona do zespołowego wyniku ekipy gospodarzy. A sportowo? Była dbałość o dyscyplinę taktyczną (bywało raz lepiej, raz gorzej), było też kilka ciekawych postaci. Szkółka Piłkarska Lotnik Kryspinów działa od 7 lat bardzo prężnie i perełek w jej kadrze znajdzie się kilka. Na pierwszy plan jednak wysunął się tego dnia Jakub Koszycki, chłopak który bywa już powoływany do starszych roczników. W Dniu Piłkarza brylował skutecznością, przebojowością, dynamiką i niezłym panowaniem nad piłką. 
 
Nie szukając daleko, docieramy do ekipy lokalnego rywala kryspinowian - Kaszowianki Kaszów - grającej w kategorii żaków. Tu warto było wieszać oko na występach Huberta Jarosza. Jego przegląd pola, piłkarski pragmatyzm aż rzucał się w oczy. To zawodnik który wie doskonale, kiedy można pognać samotnie z piłką, a kiedy bywa to zbyt ryzykowne. Fajnie uzupełniał jego rolę Michał Suchan, a w zasadzie momentami przyjmował rolę lidera zespołu. Także potrafił podciągnąć akcję indywidualnym rajdem, nietuzinkowym dryblingiem. Słowem - Kaszowianka to zespół zbierający piłkarskie szlify, ale w przekroju ostatnich kilkunastu miesięcy (reporterzy Futmal.pl relacjonowali już dwa turnieje z udziałem tej drużyny) poczyniła znaczące postępy. 
 
W notesie reporterów Futbol-Małopolska ostał się także Hubert Wieszeniewski z Prądniczanki Kraków. W turnieju wystąpił w roli bramkarza ale nie koniecznie z przymusu. To po prostu świetny rozgrywający. Nie brakowało pochlebstw pod jego adresem, a zawdzięczał je znakomitym kuszeniem rywali, ściąganiem zagrożenia na własne barki i rozdawania piłek na zwolnione przez atakujących go graczy przestrzenie. To dawało spory handicap przy kreowaniu akcji przez krakowian. 
 
Na koniec przeglądu piłkarskich perełek, słów kilka o Oskarze Stachurze z Cracovii. Klasyczna "dyszka" w ekipie Pasów generowała ofensywny ruch w środkowej strefie boiska i już na samej szpicy. Gdy było trzeba, to i huknął z dystansu. Miał ogromne wsparcie też od Maksymiliana Waciaka i to zaprowadziło tego ostatniego do mianowania liderem drużyny przez sztab szkoleniowy KSC.
 
Na koniec czas na najsilniejszych zespołowo. Mowa tu o Rekordzie Bielsko Biała i Podhalu Nowy Targ (o Radziszowiance już wspominaliśmy). "Rekordziści" i "Gorole" to już odrobinę lepiej od reszty stawki poukładane zespoły. Tu, do solidnego wyszkolenia technicznego, dochodziły nieco lepiej dopracowane elementy motoryki, dyscypliny taktycznej oraz precyzji. Nie były to diametralne różnice, ale dawały na tyle przewagę na boisku, że zaprowadziło obie te ekipy na szczyt końcowej klasyfikacji w kategorii żaków.
 
Warto wspomnieć też o damskich akcentach w turnieju. Anna Zięcik z Iskry Krzęcin czy Patrycja Orlicka z Radziszowianki to piłkarki, które nie były uzupełnieniem składu, a jego częścią w drużynach, które przecież wywalczyły miejsca w górnej połówce klasyfikacji generalnej. 
 
Po turnieju odbyła się ceremonia wręczenia nagród. Statuetkę otrzymał lider każdej drużyny, puchar każdy zespół, a dosłownie każdy zawodnik każdego teamu otrzymał okazały medal. Nie zabrakło gadżetów i upominków ufundowanych przez liczne grono sponsorów wręczali: Paweł Miś (Wójt Gminy Liszki), Monika Różycka (Sołtys wsi Kryspinów), Czesław Sadko (Prezes LKS Lotnik), Jarosław Koziara (Wiceprezes LKS Lotnik), Tomasz Kuchasz (Wiceprezes LKS Lotnik), Damian Dąbrowski (Cracovia) oraz Ewa Brzęźniak (przedstawiciel Szkółki Piłkarskiej Lotnik Kryspinów).
 
- Będziemy ten dzień w Kryspinowie wspominać na pewno bardzo miło. Chłopcy mimo tej upalnej aury zagrali na bardzo dobrym poziomie i co najważniejsze, widziałem postęp względem tego, co prezentowali na poprzednich turniejach. W tej kategorii wiekowej to najważniejsze - postępy i dobra zabawa. Dobrze, że były też i trudne chwile bo one także przydadzą się tym młodym chłopcom. Jesteśmy świeżo po turnieju, turnieju na pewno wyczerpującym głównie z powodu ponad 30-stopniowego upału ale jest też satysfakcja bo impreza była naprawdę udana, mimo gry na pięciu boiskach wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Owszem, w końcówce pojawiły się opóźnienia ale przy takim rozmachu i kilku kategoriach wiekowych, to po prostu jest chleb powszedni. Czy poziom sportowy satysfakcjonuje? Oczywiście że tak. Co prawda nie wiedzieliśmy do końca czego się spodziewać, ale poziom był naprawdę solidny. Poza tym cieszy to, że impreza ukierunkowana była jednak mimo wszystko na zabawę, na emocje. Na sportową rywalizację w dosłownym tego słowa znaczeniu, czas przyjdzie w starszych kategoriach wiekowych - mówił Mateusz Rogaczewski, trener Lech Poznań Football Academy Oddział w Strzyżowie (rocznik 2008-2009).
 
- Turniej bardzo udany. Pogoda także dopisała, choć na przestrzeni sześciu godzin, dała się trochę we znaki i widać było, że nie daliśmy z siebie tyle, ile można było. Jak najbardziej jesteśmy zadowoleni z wyprawy do Kryspinowa, dziękujemy za zaproszenie od Pana Krzysztofa Sadko i mamy nadzieję, że to pierwsza ale nie ostatnia wizyta w Kryspinowie. Wystąpiliśmy w dwóch kategoriach wiekowych, w żakach i skrzatach. W tej pierwszej kategorii udało się wygrać, a drugiej graliśmy bez wyników i głównie w celach zabawowych. Boiska fajnie przygotowane, miła atmsosfera i co ważne, dobrze dobrane ekipy. Chłopcy mieli naprawdę dużo dobrej zabawy, wygrywali, ponosili porażki więc kolejne cenne doświadczenie zdobyte. Raz jeszcze dziękujemy za zaproszenie i gdy będziemy podobne turnieje organizować w Nowym Targu, kryspinowianom zapewne odwdzięczymy się zaproszeniem. Nie omieszkamy skorzystać z ewentualnych kolejnych zaproszeń. Nasza Akademia Przedszkolaka Podhale Nowy Targ prężnie się rozwija i stajemy się rozpoznawalną markę na piłkarskiej mapie Polski. Mamy po kilkudziesięciu zawodników w kilku rocznikach, a w nich naprawdę ciekawe zespoły - podsumowywał Krzysztof Leśniakiewicz, trener NKP Podhale Akademia Przedszkolaka (rocznik 2012-2013).
ŻAKI
 
Grupa A
Kaszowianka - Lotnik 5:0
Maszycanka - Lech 4:0
Lotnik - Maszycanka 0:0
Lech - Kaszowianka 2:1
Maszycanka - Kaszowianka 4:1
Lotnik - Lech 0:7

1. Maszycanka 3 7 8-1
2. Lech 3 6 9-5
3. Kaszowianka 3 6 7-6
4. Lotnik 3 1 0-12

Grupa B
Prądniczanka - Lotnik II 0:3
Podhale - Rekord 0:2
Lotnik II - Podhale 0:7
Rekord - Prądniczanka 7:0
Lotnik II - Rekord 0:8
Podhale - Prądniczanka 3:0

1. Rekord 3 9 17-0
2. Podhale 3 6 10-2
3. Lotnik II 3 3  3-15
4. Prądniczanka 3 3  0-13
  
O miejsca 5-8:
Lotnik I - Lotnik II 4:1
Kaszowianka - Prądniczanka 3:0
 
O 7.miejsce: 
Lotnik II - Prądniczanka 2:0
 
O 5.miejsce: 
Lotnik I - Kaszowianka 0:2
 
Półfinały:
Maszycanka - Podhale 2:3
Lech FA - Rekord 0:4
 
o 3.miejsce:
Lech FA - Maszycanka 1:0
 
Finał:
Rekord - Podhale 1:1 k. 2-3
 
KOŃCOWA KLASYFIKACJA:
1. Podhale Nowy Targ (lider: Jakub Jańczy)
2. Rekord Bielsko-Biała (lider: Bartosz Kozejda)
3. Lech Poznań (lider: Mateusz Kolbusz)
4. Maszycanka Maszyce (lider: Kacper Kopijka)
5. Kaszowianka Kaszów (lider: Bartosz Lach)
6. Lotnik Kryspinów (lider: Nikodem Piocha)
7. Lotnik II Kryspinów (lider: Wiktor Kolasa)
8. Prądniczanka Kraków (lider: Franciszek Górecki)
 
Król strzelców: Błażej Szymański (Rekord - 9 goli)
Najlepszy bramkarz: Filip Dyrda (Podhale)


ORLIKI
 
Grupa A
Nadwiślan - Lotnik II 1:2
Lech - Radziszowianka 2:3
Radziszowianka - Nadwiślan 6:1
Lotnik II - Lech 2:3
Lech - Nadwiślan 7:1
Lotnik II - Radziszowianka 0:3
 
1. Radziszow. 3 9 12-3
2. Lech 3 6 10-4
3. Lotnik II 3 3  2-7
4. Nadwiślan 3 0  3-15

 
Grupa B
Cracovia - Iskra 2:2
Tęcza - Lotnik 0:3
Lotnik - Cracovia 6:0
Iskra - Tęcza 3:0
Lotnik - Iskra 6:1
Cracovia - Tęcza 3:0
 
1. Lotnik 3 9 15-1
2. Iskra 3 4  6-8
3. Cracovia 3 4  5-8
4. Tęcza 3 0  0-9
 
O miejsca 5-8:
Lotnik II - Nadwiślan 5:2
Lotnik II - Cracovia 0:7
Nadwiślan - Cracovia 2:3
 
Półfinały: 
Lotnik I - Lech FA 2:0
Iskra - Radziszowianka 1:6
 
O 3.miejsce:
Iskra - Lech 1:5
 
Finał:
Lotnik I - Radziszowianka 1:5
 
KOŃCOWA KLASYFIKACJA:
1. Radziszowianka Radziszów (lider: Patrycja Orlicka)
2. Lotnik Kryspinów (lider: Jakub Koszycki)
3. Lech Poznań (lider: Patryk Sobkowicz)
4. Iskra Krzęcin (lider: Anna Zięcik)
5. Cracovia Kraków (lider: Maksymilian Waciak)
6. Lotnik II Kryspinów (lider: Bartosz Borowy)
7. Nadwiślan Kraków (lider: Kacper Bogdanowicz)
8. Tęcza Piekary
 
Król strzelców: Jakub Koszycki (Lotnik)
Najlepszy bramkarz: Maksymilian Bartuś (Radziszowianka)


SKRZATY 

Lotnik Kryspinów (lider: Maksymilian Żurek)
Lech Poznań (lider: Kajetan Galej)
Prokocim Kraków (lider: Karol Marcjan)
Tęcza Piekary (lider: Jakub Królik)
Akademia Estilo de Espana Ochojno (lider: Igor Stryszowski)
Skawinka Skawina (lider: Jakub Czepiel)
Podhale Nowy Targ (lider: Antoni Darowski)
Piast Wołowice (lider: Piotr Niedośpiał)
 
Król strzelców: Bartosz Zalasiński (Piast)
Najlepszy bramkarz: Wojciech Leśniakiewicz (Podhale)


SPONSORZY:
Urząd Gminy w Liszkach
Sołectwo Kryspinów
Powiat Krakowski
Hurtownia Kraksport
Kraków Airport
firma U Jędrusia
Krakowski Bank Spółdzielczy
Fundacja "Orlen - Dar Serca"
Wodociągi Krakowskie
 
PATRON:
Polski Związek Piłki Nożnej

PATRON MEDIALNY:
Futbol-Małopolska (Futmal.pl)-[DZIEŃ PIŁKARZA W KRYSPINOWIE - PEŁNA GALERIA


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2019-06-18 00:10:44


Lotnik Kryspinów  Dzień Piłkarza 

Komentarze


Myślenicka Liga Firm

Mako
:
Netfox
20.09.2019
19:00
Pod Blachą
:
Maan
20.09.2019
19:00
ZISiBO
:
Nembud
20.09.2019
20:00
Polplast
:
Arch VR
20.09.2019
20:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Dąbski
23.09.2019
17:30
Wisła Kraków
:
Wanda Kraków
23.09.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Garbarnia Kraków
23.09.2019
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Hutnik Kraków
23.09.2019
17:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Cracovia Kraków
23.09.2019
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
:
Prokocim Kraków
23.09.2019
17:30
Tyniec Kraków
:
Wieczysta Kraków
23.09.2019
17:30
Krakus Swoszowice
:
Clepardia Kraków
23.09.2019
17:30
Strzelcy
:
Borek Kraków
23.09.2019
17:30
Armatura Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
23.09.2019
17:30

PKO Ekstraklasa

Lech Poznań
1:1
Jagiellonia Białystok
20.09.2019
20:30
Piast Gliwice
2:1
Raków Częstochowa
20.09.2019
18:00
Śląsk Wrocław
:
Zagłębie Lubin
21.09.2019
20:00
Lechia Gdańsk
2:0
Korona Kielce
21.09.2019
17:30
ŁKS Łódź
1:4
Arka Gdynia
21.09.2019
15:00
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
22.09.2019
15:00
Cracovia Kraków
:
Legia Warszawa
22.09.2019
17:30
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
22.09.2019
12:30

Fortuna I Liga

Wigry Suwałki
0:0
Stomil Olsztyn
20.09.2019
19:47
Chojniczanka Chojnice
1:3
Radomiak Radom
21.09.2019
18:00
Zagłębie Sosnowiec
2:4
GKS Jastrzębie
21.09.2019
18:00
Sandecja Nowy Sącz
1:2
Warta Poznań
21.09.2019
19:10
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Miedź Legnica
21.09.2019
20:00
Stal Mielec
1:0
GKS Bełchatów
21.09.2019
17:00
Chrobry Głogów
3:2
Odra Opole
21.09.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
GKS Tychy
22.09.2019
15:00
Olimpia Grudziądz
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2019
19:00

II liga

Górnik Łęczna
1:0
Gryf Wejherowo
20.09.2019
20:09
Skra Częstochowa
2:1
Znicz Pruszków
21.09.2019
16:00
Legionovia Legionowo
0:1
Stal Stalowa Wola
21.09.2019
16:00
Pogoń Siedlce
3:2
Błękitni Stargard
21.09.2019
16:00
Olimpia Elbląg
2:1
Bytovia Bytów
21.09.2019
19:00
Górnik Polkowice
3:0
Elana Toruń
21.09.2019
19:00
Lech II Poznań
0:0
Widzew Łódź
21.09.2019
17:00
Garbarnia Kraków
1:3
GKS Katowice
21.09.2019
15:30
Stal Rzeszów
:
Resovia Rzeszów
22.09.2019
13:05

III liga, grupa IV

Podhale Nowy Targ
1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
20.09.2019
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:0
Siarka Tarnobrzeg
20.09.2019
19:29
Avia Świdnik
4:2
Podlasie Biała Podlaska
21.09.2019
16:00
Chełmianka Chełm
2:3
Hutnik Kraków
21.09.2019
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
Wisła Sandomierz
21.09.2019
16:00
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Motor Lublin
21.09.2019
12:00
Wisłoka Dębica
1:1
Korona II Kielce
21.09.2019
16:00
Hetman Zamość
1:1
Wisła Puławy
21.09.2019
13:00
Stal Kraśnik
:
Sokół Sieniawa
22.09.2019
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
3:1
LKS Rajsko
21.09.2019
11:00
Beskid Andrychów
5:0
Skawinka Skawina
21.09.2019
16:00
MKS Trzebinia
1:3
Wisła II Kraków
21.09.2019
16:00
Orzeł Ryczów
0:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.09.2019
16:00
LKS Jawiszowice
2:5
Dalin Myślenice
21.09.2019
16:30
Cracovia II Kraków
2:0
Czarni Staniątki
21.09.2019
16:30
Unia Oświęcim
:
Słomniczanka Słomniki
22.09.2019
12:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2019
11:00
Pcimianka Pcim
:
Wiślanie Jaśkowice
22.09.2019
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
0:1
Sandecja II Nowy Sącz
21.09.2019
15:00
Unia Tarnów
0:1
Poprad Rytro
21.09.2019
16:00
Tarnovia Tarnów
2:0
Okocimski Brzesko
21.09.2019
16:00
GKS Drwinia
4:0
Watra Białka Tatrzańska
21.09.2019
14:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Wolania Wola Rzędzińska
22.09.2019
15:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Lubań Maniowy
22.09.2019
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
BKS Bochnia
22.09.2019
15:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik Gorlice
22.09.2019
16:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Prądniczanka Kraków
5:1
Zieleńczanka Zielonki
21.09.2019
17:00
Przebój Wolbrom
2:1
Pogoń Miechów
21.09.2019
17:00
LKS Niedźwiedź
0:3
Piliczanka Pilica
21.09.2019
17:00
Spójnia Osiek
1:1
Przemsza Klucze
21.09.2019
16:00
LOT Balice
:
Bolesław Bukowno
22.09.2019
16:00
Orzeł Iwanowice
:
KS Olkusz
22.09.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
:
Grębałowianka Kraków
22.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Dąbski Kraków
21.09.2019
14:30
Borek Kraków
0:6
Wieczysta Kraków
21.09.2019
16:00
Kmita Zabierzów
2:3
Prokocim Kraków
21.09.2019
16:00
Garbarnia II Kraków
1:0
Hutnik II Kraków
21.09.2019
10:00
Bronowianka Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
22.09.2019
16:00
Błękitni Modlnica
:
TS Węgrzce
22.09.2019
14:00
Piast Wołowice
:
Nadwiślan Kraków
22.09.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Górnik Wieliczka
2:2
Orzeł Myślenice
21.09.2019
16:00
Tempo Rzeszotary
4:1
Targowianka Targowisko
21.09.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
3:0
Raba Dobczyce
21.09.2019
16:30
Błękitni Bodzanów
2:4
Jordan Sum Zakliczyn
21.09.2019
17:00
Wiślanka Grabie
:
Radziszowianka Radziszów
22.09.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
:
LKS Śledziejowice
22.09.2019
16:00
Gdovia Gdów
:
Pasternik Ochojno
22.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

MKS Libiąż
2:5
Niwa Nowa Wieś
21.09.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce_
2:0
Nadwiślanin Gromiec
21.09.2019
16:00
LKS Gorzów
3:0
Zatorzanka Zator
21.09.2019
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:3
Victoria Jaworzno
21.09.2019
16:00
Arka Babice
2:1
Halniak Maków Podhalański
21.09.2019
16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
2:1
Brzezina Osiek
21.09.2019
11:00
Tempo Białka
2:0
KS Chełmek
21.09.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
LKS Żarki
22.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Jadowniczanka Jadowniki
3:0
LKS Gnojnik
21.09.2019
16:00
Radłovia Radłów
6:0
Orzeł Dębno
21.09.2019
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:0
Raba Książnice
21.09.2019
15:00
Strażak Mokrzyska
:
Rylovia Rylowa
22.09.2019
16:00
Sokół Maszkienice
:
Sokół Borzęcin Górny
22.09.2019
16:00
Arkadia Olszyny
:
Olimpia B.
22.09.2019
16:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
22.09.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Metal Tarnów
4:1
GLKS Gromnik
21.09.2019
16:00
Tuchovia Tuchów
0:0
Pogórze
21.09.2019
16:30
Dunajec Zbylitowska Góra
4:2
Ikar Odporyszów
21.09.2019
12:00
Wisła Szczucin
:
LKS Szynwałd
22.09.2019
16:00
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Ładna
22.09.2019
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Ciężkowianka Ciężkowice
22.09.2019
16:00
Olimpia Wojnicz
:
Zorza Zaczarnie
22.09.2019
16:30
Unia Niedomice
:
Polan Żabno
22.09.2019
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
1:3
LKS Kobylanka
21.09.2019
16:00
LKS Łużna
1:5
LKS Uście Gorlickie
21.09.2019
16:00
Dunajec Nowy Sącz
3:0
Kolejarz Stróże
21.09.2019
16:30
Orzeł Wojnarowa
1:0
Gród Podegrodzie
21.09.2019
16:30
Zyndram
:
Hart Tęgoborze
22.09.2019
12:00
LKS Korzenna
:
Łosoś Łososina Dolna
22.09.2019
14:00
Zawisza R.
:
LKS Zagórzany
22.09.2019
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Sokół Stary Sącz
22.09.2019
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Sokół Słopnice
8:2
Huragan Waksmund
21.09.2019
16:00
Turbacz Mszana Dolna
2:1
AKS Ujanowice
21.09.2019
16:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Czarni Czarny Dunajec
22.09.2019
15:00
Granit Czarna Góra
:
Jordan Jordanów
22.09.2019
15:00
Krokus
:
Laskovia
22.09.2019
16:00
LKS Szaflary
:
LKS Rupniów
22.09.2019
16:00
Jarmuta
:
Zalesianka
22.09.2019
16:00

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
1:2
Spartak Wielkanoc
21.09.2019
16:00
Galicja Raciborowice
0:2
Orzeł Bębło
21.09.2019
16:00
Partyzant Dojazdów
1:2
Jastrzębiec Książ Wielki
21.09.2019
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
2:7
Wierzbowianka Wierzbno
21.09.2019
16:00
Strażak Goszcza
:
Prądniczanka II Kraków
22.09.2019
16:00
Kapitol Racławice
:
Michałowianka Michałowice
22.09.2019
11:00
Płomień Kościelec
:
Szreniawa Koszyce
22.09.2019
14:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
1:4
Iskra Czułów
21.09.2019
14:00
Orlęta Rudawa
5:1
Świt Krzeszowice
21.09.2019
16:00
Liszczanka Liszki
2:1
Wisła Czernichów
21.09.2019
16:00
Lotnik Kryspinów
1:1
Sokół Rybna
21.09.2019
14:00
JKS Zelków
:
Wisła Jeziorzany
22.09.2019
16:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
22.09.2019
16:30
Strażak Rączna
:
Wisła Rząska
22.09.2019
16:00

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
2:2
Wanda Nowa Huta
21.09.2019
12:00
Płomień Kostrze
3:0
Strzelcy Kraków
21.09.2019
11:00
Gajowianka Gaj
1:1
Krakus Swoszowice
21.09.2019
16:30
Tramwaj Kraków
5:0
Rzozovia Rzozów
21.09.2019
14:30
Pogoń Skotniki
:
Bieżanowianka Kraków
22.09.2019
16:30
Cedronka Wola Radziszowska
:
Iskra Krzęcin
22.09.2019
16:00
Kabel Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
22.09.2019
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
7:1
Piłkarz Podłęże
21.09.2019
11:00
Złomex Branice
:
Wilga Koźmice Wielkie
21.09.2019
16:00
Contra Sułków
5:0
Piast Łapanów
21.09.2019
16:30
Zieloni Niegowić
2:3
Wolni Kłaj
21.09.2019
16:30
Czarnochowice
:
Strażak Kokotów
22.09.2019
16:00
Gwiazda Brzegi
:
Rożnowa
22.09.2019
14:00
Zryw Szarów
:
UKS Sygneczów
22.09.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Wróblowianka Wróblowice
0:1
Rokita Kornatka
21.09.2019
15:00
Beskid Tokarnia
3:2
Górki Myślenice
21.09.2019
16:00
Gościbia Sułkowice
2:0
Karpaty Siepraw
21.09.2019
17:00
Staw Polanka
3:2
Sokół Borzęta
21.09.2019
16:30
Clavia Świątniki Górne
3:6
LKS Rudnik
21.09.2019
16:30
Zielonka Wrząsowice
:
Lubomir Wiśniowa
22.09.2019
15:00
Topór Tenczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
22.09.2019
17:00

Klasa A (Olkusz)

Promień Przeginia
2:1
Centuria Chechło
21.09.2019
16:00
Unia Jaroszowiec
4:5
Sokół Gołaczewy
21.09.2019
16:00
Legion Bydlin
:
Prądnik Sułoszowa
22.09.2019
16:00
Leśnik Gorenice
:
Trzy Korony Żarnowiec
22.09.2019
17:00
Spartak Charsznica
:
Przebój II Wolbrom
22.09.2019
11:00
Strażak Przybysławice
:
Pilica Wierbka
22.09.2019
16:00
Błysk Zederman
:
Wielmożanka Wielmoża
22.09.2019
16:00
Olimpia Łobzów
:
Laskowianka Laski
22.09.2019
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Start Kamień
4:1
Promyk Bolęcin
21.09.2019
16:30
Błyskawica Myślachowice
5:0
Wisła Jankowice
21.09.2019
16:30
Tęcza Tenczynek
0:1
UKS Dulowa
21.09.2019
16:30
Wolanka Wola Filipowska
2:0
Wisełka Rozkochów
21.09.2019
16:30
Ciężkowianka Jaworzno
10:0
Victoria Zalas
21.09.2019
16:30
SPRiN Regulice
:
Fablok Chrzanów
22.09.2019
15:00
Zgoda Byczyna
:
Zagórzanka Zagórze
22.09.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
1:3
Sparta Skrzeszowice
21.09.2019
16:00
Ekler Baranówka
5:1
Milenium Radziemice
21.09.2019
16:00
Zawisza Sulechów
6:1
LKS Polanowice
21.09.2019
16:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Juvenia Prandocin
22.09.2019
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Trątnowianka Trątnowice
22.09.2019
16:30
Olimpia Czaple Wielkie
:
Agricola Klimontów
22.09.2019
16:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
3:3
Potok Więckowice
21.09.2019
16:30
Orzeł II Bębło
:
Górzanka Nawojowa Góra
22.09.2019
16:00
Błękitni II Modlnica
:
Bronowicki Kraków
22.09.2019
16:30
MKS Skała 2004
:
Novi Narama
22.09.2019
16:00
Fitball Szklary
:
Niegoszowianka
22.09.2019
16:30
Kmita II Zabierzów
:
Iskra Radwanowice
22.09.2019
16:00

Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
5:0
Wawel Kraków
21.09.2019
16:00
Grębałowianka II Kraków
2:5
Victoria Kraków
21.09.2019
16:00
Dragoons Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
22.09.2019
14:00
Bratniak Kraków
:
Universum Kraków
22.09.2019
12:30
Fairant Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
22.09.2019
13:00
Grom Kraków
:
Pychowianka Kraków
22.09.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Lotnik II Kryspinów
6:3
Skawinka II Skawina
21.09.2019
16:30
Pozowianka Pozowice
:
Nadwiślan Rusocice
22.09.2019
16:00
Gwiazda Ściejowice
:
Tyniec Kraków
22.09.2019
15:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Błękitni Czułówek
22.09.2019
15:30
Radziszowianka II
:
Piast Skawina
22.09.2019
16:00
Tęcza Piekary
:
Sparta Przeginia Duchowna
22.09.2019
15:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Sankowia Sanka
22.09.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
:
Tęcza Słomiróg
21.09.2019
16:00
Batory Wola Batorska
3:2
Gryf Wiatowice
21.09.2019
16:00
Wieliczanka Wieliczka
4:1
Start Brzezie
21.09.2019
16:00
Gdovia II Gdów
3:1
Ledniczanka
21.09.2019
16:00
Górnik II Wieliczka
:
Iskra Zakrzów
22.09.2019
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
22.09.2019
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Sokół Chorągwica
22.09.2019
16:00

Klasa B (Myślenice I)

Sęp Droginia
1:0
Orzeł Nowa Wieś
21.09.2019
16:30
Iskra Brzączowice
:
Karpaty II Siepraw
22.09.2019
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Jawor Jawornik
22.09.2019
15:00
Grodzisko Raciechowice
:
Orzeł II Myślenice
22.09.2019
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Hejnał Krzyszkowice
:
Górki II Myślenice
22.09.2019
11:00
LKS Trzebunia
:
Wicher Stróża
22.09.2019
11:00
Szczebel Lubień
:
Cisy Harbutowice
22.09.2019
15:00
Iskra Głogoczów
:
Dukla Bysina
22.09.2019
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
2:1
Orzeł K.
21.09.2019
16:00
Piliczanka Pilica
:
Pilica Wierbka
22.09.2019
16:00
Błyskawica Kolbark
:
Hetman Dłużec
22.09.2019
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
6:3
Nidzica Słaboszów
21.09.2019
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Dłubnia Trzyciąż
22.09.2019
11:00
Czapla Czaple Male
:
Victoria Smroków
22.09.2019
11:00
Cobra Wężerów
:
Zryw Przesławice
22.09.2019
12:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
1:4
Błyskawica Wyciąże
21.09.2019
16:00
Promień Zakrzowiec
2:0
Zieloni II Niegowić
21.09.2019
16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
3:1
Złomex II Branice
21.09.2019
16:00
Contra II
:
Czarni II Staniątki
22.09.2019
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
3:2
Wisła Kraków
21.09.2019
12:00
Zagłębie Lubin
1:2
Gwarek Zabrze
21.09.2019
12:00
Korona Kielce
2:1
Śląsk Wrocław
21.09.2019
12:00
Cracovia Kraków
0:1
Legia Warszawa
21.09.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
0:2
Pogoń Szczecin
21.09.2019
12:00
Hutnik Kraków
:
Lech Poznań
22.09.2019
15:00
Arka G.
:
Lechia
22.09.2019
13:00
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia
22.09.2019
16:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Wisła Kraków
1:1
BKS Lublin
21.09.2019
13:30
Korona Kielce
5:2
Podgórze Kraków
21.09.2019
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:0
Karpaty Krosno
21.09.2019
10:00
Stal Mielec
:
Cracovia Kraków
22.09.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:2
KKP Korona
20.09.2019
15:30
Wisła Kraków
2:3
Motor Lublin
21.09.2019
16:00
AP 21 Kraków
2:2
TOP 54 Biała Podlaska
21.09.2019
14:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rz.
22.09.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Sandecja Nowy Sącz
2:1
Podhale Nowy Targ
21.09.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3:2
Unia Tarnów
21.09.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Limanovia Limanowa
22.09.2019
10:00
Garbarnia Kraków
:
Dalin Myślenice
22.09.2019
16:00
Orkan Raba Wyżna
:
Dunajec Nowy Sącz
22.09.2019
13:00
Tarnovia Tarnów
:
Górnik Wieliczka
22.09.2019
14:00
Pcimianka Pcim
:
Profi Zielonki
22.09.2019
11:00
Spartak S.
:
BKS Bochnia
22.09.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Hutnik Kraków
11:0
Pcimianka
21.09.2019
10:00
Profi Zielonki
0:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.09.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Garbarnia Kraków
22.09.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Puszcza Niepołomice
3:1
Soła Oświęcim
21.09.2019
10:00
Glinik/Karpatia Gorlice
5:0
Limanovia Limanowa
21.09.2019
10:00
Unia Tarnów
:
Dąb P.
22.09.2019
16:00
MKS Trzebinia
:
Sandecja II Nowy Sącz
22.09.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
3:2
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2019
17:00
Raba Dobczyce
0:11
Okocimski Brzesko
21.09.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
2:1
Unia Oświęcim
21.09.2019
10:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:5
Cracovia Kraków
21.09.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MOSiR Bochnia
1:0
Podhale Nowy Targ
21.09.2019
10:00
Respect Szalowa
7:4
AS Progres Kraków
21.09.2019
10:00
Garbarnia Kraków
:
Limanovia
22.09.2019
10:00

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
1:1
AS Progres Kraków
21.09.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
0:4
Wisła Kraków
21.09.2019
10:00
Cracovia Kraków
:
Fablok Chrzanów
22.09.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja Nowy Sącz
22.09.2019
12:00

II Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.09.2019
11:00
Cracovia II
1:0
TS Wisła I Kraków
21.09.2019
10:00
Sandecja II
:
Unia Oświęcim
21.09.2019
11:00
Unia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
22.09.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

KKP Bydgoszcz
0:4
GKS Katowice
21.09.2019
12:00
AZS Wrocław
3:0
Mitech Żywiec
21.09.2019
12:00
Medyk Konin
1:1
SMS Łódź
21.09.2019
12:00
Rolnik Głogówek
0:13
Górnik Łęczna
21.09.2019
16:00
AZS UJ Kraków
1:0
Czarni Sosnowiec
21.09.2019
14:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Olimpia Szczecin
21.09.2019
16:00

I liga kobiet, gr. południowa

ROW Rybnik
1:0
ISD-AJD Częstochowa
21.09.2019
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Tarnovia Tarnów
22.09.2019
16:30
Czwórka Radom
:
Wanda Nowa Huta
22.09.2019
16:00
Resovia Rzeszów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.09.2019
15:00
Respekt Myślenice
:
Rekord Bielsko Biała
22.09.2019
12:00
SWD Wodzisław
:
Sparta Daleszyce
22.09.2019
12:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Naprzód Sobolów
1:4
Unia Lublin
21.09.2019
11:00
Widok Lublin
4:0
Potok Sitno
21.09.2019
11:00
Prądniczanka Kraków
:
Hetman Włoszczowa
22.09.2019
18:00
KSP Kielce
:
Izolator Boguchwała
22.09.2019
16:00
Iskra Brzezinka
:
Starówka Nowy Sącz
22.09.2019
16:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Tarnovia II
8:1
Prądniczanka II Kraków
21.09.2019
12:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
21.09.2019
16:00
Victoria Zalas
:
Pogorzanka Pogorzyce
22.09.2019
15:00
Górnik Wieliczka
:
Bronowianka Kraków
22.09.2019
13:00
Podgórze Kraków
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2019
15:00
FSA Kraków
:
Olimpia Osieczany
22.09.2019
16:00

IV liga małopolska (zachód)

Queens Witanowice
:
Novi Narama
21.09.2019
 
Jedynka Krzeszowice
:
Wisła Brzeźnica
21.09.2019
 
Tempo Białka
:
Zielonka Wrząsowice
21.09.2019
 
Victoria Gaj
:
Skawinka Skawina
21.09.2019
 

IV liga małopolska (wschód)

Podgórze II Kraków
:
Uran Łukowica
21.09.2019
 
Piast Łapanów
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
21.09.2019
 
Cracovia Kraków
4:1
Dunajec Nowy Sącz
21.09.2019
 

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Resovia Rzeszów
:
Unia Opole
22.09.2019
12:00
Zabrze
:
SWD Wodzisław
22.09.2019
12:00
UKS Staszkówka Jelna
:
ROW Rybnik
22.09.2019
13:00
Górnik Ł.
:
Bronowianka Kraków
22.09.2019
15:00
Ślęza Wrocław
:
SMS Łódź
22.09.2019
18:00